Opinie o hotelu Emerald

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Dużo możliwości uprawiania sportu

Darek
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety -blisko supermarket i centrum -pomocna i miła obsługa -w pobliżu plaża PIASZCZYSTA
    • Wady -brak aneksu kuchennego w pokojach w ofercie BB -na śniadania do wyboru codziennie 3 takie same zestawy

Niewielki hotel w centrum miejscowości. Blisko klubów, restauracji i wszystkiego co się z tym wiąże. Życie nocne jednak nie przeszkadza jeżeli ktoś nie jest nim zainteresowany. Hotel prowadzony przez rodzinę. Recepcjonistka, barmanka i w sumie wszystko w jednej osobie bardzo sympatyczna, pomocna. Tutaj bardzo duży plus. W przypadku pytań co zwiedzać itp. zawsze dawała kilka możliwości. W pokojach w pakiecie BB niestety nie było aneksu kuchennego, mimo że na zdjęciach jest. Mają go gości bez wyżywienia. Pokoje niewielkie z małą łazienką. Byliśmy jednak nastawieni głównie na zwiedzanie, więc nie było to dla nas wielkim problemem. Na plażę ok. 1 km, ale wzdłuż głównej ulicy gdzie jest wiele sklepów, restauracji itp. więc nie jest to monotonna droga. Plaża piaszczysta, jednak bardzo dużo płatnych leżaków jest rozłożonych i czasami ciężko rozłożyć się ze swoim sprzętem, dlatego my szliśmy ok. 300 metrów plażą w lewą stronę i tam było już lepiej. Plaża strzeżona z ratownikami. Z miejscowości tej często kursują autobusy miejskie do Heraklionu, więc też duży plus. Niestety daleko na Balos. Wycieczka wypożyczonym samochodem zajmuje cały dzień. Stosunek ceny do jakości adekwatny, ponieważ cena nie była wysoka. Spodziewałem się gorszych warunków niż zastałem :)