Opinie o hotelu Febeach

Febeach

• Jedynie 200 m od pięknej, piaszczystej plaży.
  • Z myślą o dzieciach: brodzik, plac zabaw, miniklub oraz minidisco.
  • Dla wielbicieli aktywnego spędzania czasu siłownia, zajęcia fitness, tenis.
  • Kilka restauracji serwujących pyszne dania z całego świata.

Anna Artur
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Megaczysty, komfortowy. Pozytywne nastawienie personelu do gości. Dopracowane wiele szczegółów, można sobie brać do pokoju jedzonko.
    • Wady Nie ma widoku na morze. Od razu zaznaczać że pokój na piętrze po stronie basenu. Bo ja dostałam z widokiem na ścianę i gratis huk klimatyzatorów. Uwaga! Polaków tak kwaterują?

Bardzo miły pobyt. Polecam zdecydowanie. Hotel czysty i komfortowy zarówno dla par jak i rodzin. Duże przestronne pokoje. Komfortowe łazienki. Lodówka i czajnik dostępne w każdym pokoju.

Aga

• Zalety w tej cenie - 900zł w last minute - to wszystko jest zaletą! jedzenie, obsługa, położenie względem plaży i centrum, czysto, przyjemnie, wszystko co potrzeba do wypoczynku jest na miejscu
    • Wady trochę już wiekowy ten hotel, ale za to ma wiele innych walorów

Dosłownie przedwczoraj wróciliśmy, kupiliśmy wycieczkę na 7 nocy i pięć dni, za 900 zł/os. W tej cenie można powiedzieć, że to co otrzymaliśmy to był naprawdę wspaniały wyjazd z wersją all inclusive. Posiłki smaczne, obsługa miła, bary czynne, basen kryty niewielki ale kameralny i przyjemny, animacji brak, niejako każdego wieczora był dancing :). Można powiedzieć że i hotel i atrakcje zgodne z opisem i opiniami. Byliśmy poza sezonem, bo w grudniu, więc w sumie było cicho i brak tłumów, trafiliśmy na porę deszczowo-słoneczną, ale zdążyliśmy się wykąpać w morzu. Bar przy plaży był czynny mimo ichniej zimy. Mam tylko jedną istotną uwagę - kontakt z rezydentem jest tylko pierwszego dnia, zaś podany na spotkaniu sposób komunikacji z rezydentem przez Recepcję Hotelową - utrudniony, bo Hotel niechętnie wykonuje połączenia z recepcji na swój koszt, a rezydentka na pierwszym spotkaniu nie chciała pozostawić do siebie numeru telefonu. Kontakt z nią w sprawach pilnych okazał się być wykonalny tylko za pośrednictwem telefonu do Polski do organizatora wycieczki. Wszystko było w porządku do momentu kiedy okazało się że kontakt z rezydentką jest praktycznie wyjątkowo utrudniony i kłopotliwy. Po ingerencji w Recepcji czterech osób udało się nam porozumieć z inną osobą w imieniu rezydentki, mailowo. Więc w razie przypadków pilnych (o który od razu pyta Recepcja) sytuacja może okazać się słaba. Proponuję na pierwszym spotkaniu wydobyć jej nr telefonu - zapytać o nazwisko, którego nie podała i trzymać rękę na pulsie, w przeciwnym razie będą Państwo mieli poczucie bezpieczeństwa jedynie do momentu gdy rezydent okaże się potrzebny. A tu Zonk. Będziemy wspominać ten wyjazd bardzo miło, dlatego że nastawialiśmy się na to co otrzymaliśmy w tej cenie. Wycieczki fakultatywne wykupiliśmy w MatinTour, gdyż w TUI były wyjątkowo drogie i komercyjnie nastawione na łupy z turystów.

Mariusz

• Zalety Położenie. Urozmaicone posiłki. Oferta rozrywkowa
    • Wady Cześć pokoi od strony ruchliwej ulicy

Hotel godny polecenia. Miła i pomocna obsługa. Do plaży 5 min spacerkiem lub kursujące non stop meleksy. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.

Macin

• Zalety Położenie Plaża Posiłki
    • Wady Klimatyzacja w hotelu - praktycznie brak !!! ale w pokojach ok Animacje fatalne

W stosunku jakość do ceny hotel ok. Taki trochę PRL jak na standardy w Turcji ale super położony. Byłem w nom w tym roku i 10 lat wcześniej.

• Zalety Położenie basen
    • Wady Animacje tragiczne !!!!

Byłem w tym hotelu 10 lat wcześniej i był naprawdę SUPER. Teraz to już stanął w miejscu taki PRL. Dalej jest fajny, ale...... Pyszne jedzenie , pokoje czyściutkie, super lokalizacja, melex na plażę, cena hotelu, basen i All inclusive ( mały ale ok) - to naprawdę polecam Animacje w tym hotelu - tragedia i dno !!! ale jeśli Wam na tym ne zależy to za ta cenę Hotelik bardzo przyzwoity. Rewelacyjny fryzjer polecam .

Marzena

• Zalety Hotel spełnił oczekiwania. Czysto, dobre położenie, duży plus za pomost do opalania. Urozmaicone i smaczne jedzenie. Dobra baza wypadowa
    • Wady Animacje skierowane raczej do gości z Niemiec. Fakt, że znaczna część to właśnie Niemcy, jednak miło byłoby, żeby zwrócono również trochę uwagi na inne nacje.

Pobyt bardzo udany. Hotel wybrałam na podstawie poprzednich opinii i wybór był trafny. Niewiele powiem o basenach, bo z nich praktycznie nie korzystam. natomiast plaża ok. Wprawdzie w wodzie jest sporo jakiś głazów, za to zejście łagodne i płytko. Można przejść się kawałek i plaże są ładniejsze. Duży plus za hotelowy pomost do opalania. Dojście do plaży spacerek 3-4min lub ciągle "obracające" meleksy. Animacje skierowane mocno w kierunku do gości z Niemiec, których była zdecydowana większość. Trochę nam było smutno, że byliśmy pomijani w wieczornych zabawach. Piana party-rewelacja. Byłam w Turcji czwarty raz i zdziwił mnie mało uprzejmy barman, który miał minę jakby pracował tam za karę. Goście byli bardzo uprzejmi i przyjaźni, ale jego mina psuła atmosferę. Czasami nie chciało się podejść do niego po drinka. Cóż, wszędzie jednak zdarzają się ludzie nadąsani na swoje życie. Jedzenie bardzo urozmaicone i smaczne. Szef sali i główny kucharz pilnujący porządku i czystości. Turcja to wspaniały kraj i mili ludzie, dlatego wracam tam kolejny raz we wrześniu br. Prawda jest taka, że to my jesteśmy u nich gośćmi i powinniśmy zachowywać się stosownie do ich kultury.

Krystyna Teper

• Zalety Centrum
    • Wady Niesympatyczna obsluga. Kelnerzu niemili wreck obrazenu na to ze musza pracowac. Obrzydliwa jadalnia Lata 70.

Widok z ok a niemily. Sterta smieci. Daleko od plaza. Brudno do o kola. Nie ma steely dla nie papacy has. Przy basenie. Nie milo wachac smrod papuerisosiw. Polecam. Zrobic osobno miejsca dla palacych pokoje bylo jak sorzatane brak mydla sprzataczku pochowane w zakamarkach. O wszystko trzeba bylo prosic lub sypsc na kazdym kroku euro. Euro.

Włodzimierz

• Zalety Dobre położenie - blisko lotniska tylko 1godz transferu. Bardzo dobre jedzenie. Blisko do plaży.
    • Wady Niektórzy barmani sfokusowani na niemieckich gości.

Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi. Dużo możliwości zabaw dla milusińskich. Czysto w pokojach i na basenie. Bardzo dobre jedzenie i obsługa w restauracji w hotelu jak również w barze na plaży.

Maria

• Zalety czysto
    • Wady zbyt mało miejsca przy basenie jak na tyle gości, słaba obsługa,

Hotel jak na 4 gwiazdki spoko. Mało miejsca przy basenie, plaża słaba, brudna. Obsługa bez życia. Bar bardzo słaby.

Magdalena

• Zalety idealna lokalizacja- blisko miasta Side, wokół hotelu wiele sklepów, idealne miejsce, by zrobć zakupy - raczej kameralny - bardzo czysto - dobry basen, chociaż niezbyt głęboki - smaczne jedzenie - codziennie sprzątane pokoje - codziennie czyste ręczniki plażowe
    • Wady - słaba plaża i brudna woda w morzu (ale t nie jest wina hotelu oczywiście) -bardzo słaby bar - tylko piwo, wino i trzy rodzaje alkoholi -słabe, codzienne to samo jedzenie przy barze po południu (frytki, hamburgery i nuggetsy) - pokoje ładne, czyste, ale sam hotel trochę z dawnych czasów -obsługa nie mówi po angielsku

Hotel sprawia wrażenie kameralnego, bardzooo czysto, nie ma problemu ze znalezieniem wolanego leżaka przy basenie, idealna lokalizacja (wokół sklepy, możliwość zrobienia zakupów, blisko plaża, koniecznie trzeba jechać do Side- autobuse 10 min za 1 Euro od osoby). Hotel jest bardzo dobry, ale z pewnoścą nie można nazwać go luksusowym. Osoby oczekujące przepychu, luksusu będą rozczarowane i mogą być niezadowolone. Idealny dla osób szukających: fajnego, kameralnego hotelu, ładnego basenu, dobrego jedzenie (brak dobrych drinków), możliwości zrobienia zakupów (dziesiątki sklepów z ciuchami, butami, marketem, itp).