Febeach

Febeach: obiekt, basen

• Jedynie 200 m od pięknej, piaszczystej plaży.
  • Z myślą o dzieciach: brodzik, plac zabaw, miniklub oraz minidisco.
  • Dla wielbicieli aktywnego spędzania czasu siłownia, zajęcia fitness, tenis.
  • Kilka restauracji serwujących pyszne dania z całego świata.
  • Wylot z Poznania All Inclusive
    871 zł 7 dni / os. Sprawdź
    871 zł 7 dni / os. Sprawdź

• Zalety Położenie. Urozmaicone posiłki. Oferta rozrywkowa
    • Wady Cześć pokoi od strony ruchliwej ulicy

Hotel godny polecenia. Miła i pomocna obsługa. Do plaży 5 min spacerkiem lub kursujące non stop meleksy. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.

• Zalety Położenie Plaża Posiłki
    • Wady Klimatyzacja w hotelu - praktycznie brak !!! ale w pokojach ok Animacje fatalne

W stosunku jakość do ceny hotel ok. Taki trochę PRL jak na standardy w Turcji ale super położony. Byłem w nom w tym roku i 10 lat wcześniej.

• Zalety Położenie basen
    • Wady Animacje tragiczne !!!!

Byłem w tym hotelu 10 lat wcześniej i był naprawdę SUPER. Teraz to już stanął w miejscu taki PRL. Dalej jest fajny, ale...... Pyszne jedzenie , pokoje czyściutkie, super lokalizacja, melex na plażę, cena hotelu, basen i All inclusive ( mały ale ok) - to naprawdę polecam Animacje w tym hotelu - tragedia i dno !!! ale jeśli Wam na tym ne zależy to za ta cenę Hotelik bardzo przyzwoity. Rewelacyjny fryzjer polecam .

• Zalety Hotel spełnił oczekiwania. Czysto, dobre położenie, duży plus za pomost do opalania. Urozmaicone i smaczne jedzenie. Dobra baza wypadowa
    • Wady Animacje skierowane raczej do gości z Niemiec. Fakt, że znaczna część to właśnie Niemcy, jednak miło byłoby, żeby zwrócono również trochę uwagi na inne nacje.

Pobyt bardzo udany. Hotel wybrałam na podstawie poprzednich opinii i wybór był trafny. Niewiele powiem o basenach, bo z nich praktycznie nie korzystam. natomiast plaża ok. Wprawdzie w wodzie jest sporo jakiś głazów, za to zejście łagodne i płytko. Można przejść się kawałek i plaże są ładniejsze. Duży plus za hotelowy pomost do opalania. Dojście do plaży spacerek 3-4min lub ciągle "obracające" meleksy. Animacje skierowane mocno w kierunku do gości z Niemiec, których była zdecydowana większość. Trochę nam było smutno, że byliśmy pomijani w wieczornych zabawach. Piana party-rewelacja. Byłam w Turcji czwarty raz i zdziwił mnie mało uprzejmy barman, który miał minę jakby pracował tam za karę. Goście byli bardzo uprzejmi i przyjaźni, ale jego mina psuła atmosferę. Czasami nie chciało się podejść do niego po drinka. Cóż, wszędzie jednak zdarzają się ludzie nadąsani na swoje życie. Jedzenie bardzo urozmaicone i smaczne. Szef sali i główny kucharz pilnujący porządku i czystości. Turcja to wspaniały kraj i mili ludzie, dlatego wracam tam kolejny raz we wrześniu br. Prawda jest taka, że to my jesteśmy u nich gośćmi i powinniśmy zachowywać się stosownie do ich kultury.

• Zalety Dobre położenie - blisko lotniska tylko 1godz transferu. Bardzo dobre jedzenie. Blisko do plaży.
    • Wady Niektórzy barmani sfokusowani na niemieckich gości.

Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi. Dużo możliwości zabaw dla milusińskich. Czysto w pokojach i na basenie. Bardzo dobre jedzenie i obsługa w restauracji w hotelu jak również w barze na plaży.

• Zalety czysto
    • Wady zbyt mało miejsca przy basenie jak na tyle gości, słaba obsługa,

Hotel jak na 4 gwiazdki spoko. Mało miejsca przy basenie, plaża słaba, brudna. Obsługa bez życia. Bar bardzo słaby.

• Zalety idealna lokalizacja- blisko miasta Side, wokół hotelu wiele sklepów, idealne miejsce, by zrobć zakupy - raczej kameralny - bardzo czysto - dobry basen, chociaż niezbyt głęboki - smaczne jedzenie - codziennie sprzątane pokoje - codziennie czyste ręczniki plażowe
    • Wady - słaba plaża i brudna woda w morzu (ale t nie jest wina hotelu oczywiście) -bardzo słaby bar - tylko piwo, wino i trzy rodzaje alkoholi -słabe, codzienne to samo jedzenie przy barze po południu (frytki, hamburgery i nuggetsy) - pokoje ładne, czyste, ale sam hotel trochę z dawnych czasów -obsługa nie mówi po angielsku

Hotel sprawia wrażenie kameralnego, bardzooo czysto, nie ma problemu ze znalezieniem wolanego leżaka przy basenie, idealna lokalizacja (wokół sklepy, możliwość zrobienia zakupów, blisko plaża, koniecznie trzeba jechać do Side- autobuse 10 min za 1 Euro od osoby). Hotel jest bardzo dobry, ale z pewnoścą nie można nazwać go luksusowym. Osoby oczekujące przepychu, luksusu będą rozczarowane i mogą być niezadowolone. Idealny dla osób szukających: fajnego, kameralnego hotelu, ładnego basenu, dobrego jedzenie (brak dobrych drinków), możliwości zrobienia zakupów (dziesiątki sklepów z ciuchami, butami, marketem, itp).

• Zalety kameralny wszędzie blisko obsługa bardzo miła
    • Wady dla mnie ich nie ma ale słyszałem opinie o małej ilości wind

Był to siódmy nasz pobyt w tym kraju i jeden z lepszych.Polecamy z czystym sumieniem niema co się nastawiać na wysoki luksus typu hotel Titanic ale naprawdę przyjemnie czysto i wszędzie blisko jedzenie naprawdę niezłe 1 dolar z rana zostawiony w pokoju zapewni codzienną wymianę ręczników ,uzupełnianie wody

• Zalety czysto, blisko do Side, , pyszne jedzenie
    • Wady brak fajnej muzyki wieczorem do potańczenia ,

Jedzenie pyszne i różnorodne, miła obsługa, super zorganizowana PARTY PIANA , blisko sklepiki, Wakacje w tym hotelu uważam za bardzo udane. Poznaliśmy fantastycznych ludzi z Polski , których bardzo pozdrawiamy . :)

• Zalety Centralne położenie, bliskość plaży 200 m, adekwatna cena
    • Wady Nie ma wydzielonego miejsca dla palaczy na basenie i plaży Monotonne śniadania Restauracje ala carte nie odpowiadają nazwom i smakom wieczorów kolacyjnych, posadzka i leżaki na basenie nie sprzątane

Ogólnie pobyt udany, jedzenie adekwatne do ceny, pogoda wynagradza wszystkie wady. Hotel jest dobry dla rodzin z dziećmi i ludzi lubiących ich hałas.