Opinie o hotelu Forest Beach
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Forest Beach: plaża

• Atrakcyjna lokalizacja: miejscowość słynąca z najdłuższych (prawie 10 km piaszczystych plaż) oraz płytkiego morza.
  • Malownicze widoki: hotel położony na półwyspie, pomiędzy Zatoką Stamopolo i Zatoką Diabelską.
  • Tylko 150 m do długiej i szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do wody.
  • Z myślą o najmłodszych: plac zabaw i brodzik.

Pawel

• Zalety Pani w recepcji mówi po Polsku
    • Wady Brudno, personel to młodzież sezonowa, jedzenie - dużo i nie jadalne, jaskółki które latają po restauracji i przy barze i tam też załatwiają swoje potrzeby

Witam Chciałem przestrzec państwa przed zakupem wczasów w biurze turystycznym które mieści się w sieci sklepów ?DEKADA? na Kurdwanowie a w nim niedoinformowana pani która to wraz z firmą Neckerman polecili nam wczasy w Bługarii w miejscowości Primorsko i czymś co nosi nawę hotelu a mianowicie ?Forest Beach? pani zachwalała ten obiekt i poinformowała nas że ma on 4 gwiazdki (chyba takie z nieba) wykupiliśmy wycieczkę wraz z przelotem dla 5 osób (i że tak to określę cena była adykwatna do deklarowanego standardu - nie był to wyjazd na promocji) Jedzenie jest tragiczne albo zimne albo nie jadalne albo te dwie rzeczy na raz całe to all inclusive można sobie wsadzić w buty - jedzenia mogło by być 1/4 z tej ilości ale żeby było to jadalne a nie cała masa i ludzie zostawiają po stolikach bo ciężko przełknąć nawet mięso w jakiej by ono nie było postaci. Na daszku na który jest widok z jadalni leży zdechły ptak (widać na zdjęciu) Samo miejsce zakwaterowania -proszę sobie zobaczyć na zdjęciach - do tego mamy wynajęty domek na 5 osób tym czasem mieszka nas tam o wiele więcej doliczając robactwo. Półki w szafie pospadały jedna na drugą, deska pomiędzy łóżkiem a ścianą odpadła i lepiej nie zaglądać w mniej widoczne miejsca...

Dagmara

• Zalety Położenie, cisza, spokój, odnowione pokoje, codziennie sprzątane pokoje.
    • Wady Ogólnodostępne miejsca dla palaczy.

Hotel bardzo miło mnie zaskoczył, choć po wejściu do recepcji byłam przerażona - ogromne muchy i stare firany. Pani w recepcji bardzo miła i ... mówi po polsku. Pokój i cała reszta zupełnie odbiegały od tego miejsca. Pokój, a w zasadzie studio składające się z 2 części i 2 łazienek oraz tarasu był przepiękny, codziennie sprzątany, duży taras. Bardzo duża stołówka, jedzenie w porządku. Piękny, nowy basen i to, co najbardziej mnie uraczyło - przepiękna plaża niedaleko hotelu - niedaleko, ponieważ z pokoju mieliśmy do niej około 300m - wszystko zależy od sektora, w którym znajduje się pokój - a jest ich 5 (A, B, C, D, E) - plaża w położeniu 150-500m od pokoi. Na plaży bezpłatne leżaki oraz parasole. Wejście do morza piaszczyste, morze krystalicznie czyste. Trzeba zwrócić uwagę na kolor flag - w Bułgarii są 3 - ratownik bardzo pilnuje, by w razie niepogody nie wchodzić do wody - na plus oczywiście. Hotel ogólnie na duży plus prócz osób palących - na plaży, przy basenie, na stołówce - ale to już nie leży w gestii hotelu, lecz raczej w kulturze Bułgarów. Wszędzie są popielniczki, co świadczy o skali tego nałogu. Nieważne, że siedzę przy stole z dziećmi, obok przy stoliku rodzice z dwójką małych dzieci palą papierosa, zupełnie bez skrępowania, że dym leci w nasza stronę. Ta sama sytuacja na plaży. W hotelu poznaliśmy kilka rodzin, które do hotelu przyjechały po raz kolejny, co świadczy o tym miejscu tylko na plus. Transfer z lotniska trwa około 60minut. Na terenie hotelu sklepik, ale polecam zabrać taksówkę za 10 Lewa i pojechać na zakupy do Primorska. Można również pojechać kolejką za 2,3 Lewa. Generalnie hotel zasługuje przynajmniej na 4*.

Magdalena

• Zalety nowoczesne designerskie pokoje duży basen w spokojnej, cichutkiej okolicy
    • Wady nie najlepszy serwis sprzątający. hotel potrzebuje renowacji

Hotel położony blisko lasu. plaży typowy klimat mazurski. Blisko Primorsko. Idealny dla ludzi, którzy chcą odpocząć od miejskiego gwaru. Polecam dla rodzin z dziećmi sam hotel nie zachwyca natomiast pokoje są bardzo ładne, nowoczesne

Jarosław

• Zalety Czyste, ładne pokoje położone w debowym lasku
    • Wady Zaniedbana recepcja, brudne lazienki ogólnodostępne,

Polecam dla rodzin z dziećmi, dysko dla dzieci codziennie to samo, obsluga zaprasza do zabaw przy basenie, sporo komarów.

• Zalety - lokalizacja - rezydentka Stefka :) -posiłki i all inclusive mega

Hotel położony dokładnie pomiędzy dwoma Kurortami: Primorsko oraz Kiten (3km. do każdego). Dla nas największą zaletą było położenie - brak promenad, brak sklepów, restauracji, sklepików itp, czyli brak możliwości marnotrawienia pieniędzy :) w opcjii all dostępne wszystko! czego było nam trzeba. Nigdy niczego nie zabrakło, jedyny niewielki minus, że posiłki sprzątane były już 15 minut przed oficjalną godziną zakończenia. Klimatyzacja w cenie, sejf w pokoju bez dodatkowych opcji. Animacje dla dzieci w wielu językach. Dojście do czystej (z ratownikami) plaży zajmowało 5 minut. Leżaki i parasol w cenie. Pozdrawiamy Stefkę z biura Neckermann ! :)

Eliszka

• Zalety Pokoje i restauracja, w tym posiłki.
    • Wady Moskity!

Pokoje jak na zdjęciach. Chociaż to takie apartamenty. Część dzienna z kanapą 2-osobową, stolikiem + 4 krzesła, aneks kuchenny, TV. Cześć sypialniana to duże łóżko i TV. Łazienka i WC bezpośrednio z sypialni. Oddzielne WC tuż przy wejściu. Szampan i owoce na powitanie. Dwa klucze do pokoju w formie karty. Restauracja - nowa, przestronna, funkcjonalna. Duży zewnętrzny taras. Jedzenie - pierwsza liga. Obiad i kolacja - zawsze jakaś ryba. Soki z automatów z naturalnym osadem - polecam ananasowy. Do obiadu i kolacji można zamówić oprócz wina i piwa, także wódkę. Frytki są przy basenie w godzinach przekąsek, ale trzeba walczyć z dziećmi. W większość wieczorów na tarasie starszy gość robił grilla. Smażył ryby, żeberka albo boczek. Rewelacja. Lobby bar mogli by trochę wystylizować, bo wygląda jak piwnica. Za to w formule ALL można zamówić świeżo mieloną kawę z ekspresu. Przy restauracji duży basen z 'wodospadem'. Jest też instalacja jakuzzi, ale działał tylko w jeden dzień - jak dokonywano kategoryzacji hotelu. Basen 1,8 m - czyli nie tak głęboki :-). Drugi basen, mniejszy, za amfiteatrem. Na plaży bezpłatne leżaki i parasole. Plaża luźna. Dojście zajmuje 2,5 min - Monika napisała o 15 min, ale zapomniała wspomnieć, że po drodze na 10 min zatrzymała się w barze :-). Idąc do plaży trzeba przejść przez mało ruchliwą uliczkę - w prawo do Kiten, w lewo do Primorska. Całość jest wkomponowana w las z dębu burgundzkiego. Wieczorem wylatują moskity i gryzą. Środki z PL mało skuteczne - więc może warto zapytać o coś w miejscowej aptece. Hotel jest położony na teranie czegoś na kształt ośrodka wczasowego. Znajdują się tam domki o różnej kategorii. Najdroższa jest część hotelowa. Bardzo dużo miejscowych, czyli Bułgarów, którzy przyjeżdżają tam na wczasy. W sumie to fajnie, bo można podglądać jak żyją na co dzień Bułgarzy. Ogólnie: cisza i spokój. Błogi wypoczynek. Przez 14 dni nie spadła kropla deszczu! Rakija rewelacyjna. Obsługa (we wrześniu 2017r.) -super!

rafał

• Zalety baseny czystość pokoi obsluga
    • Wady duży hotel

obiekt oddalony od centrum około 3 km ładne baseny głębokość 140 cm i brodzik, i drugi 160 cm i brodzik nie wiem skąd w jednej opinii basen opisany na 3 m głębokości jedzenie i napoje ok nie dolewają wody dostępne dla dzieci pepsi sprite miranda oraz soki ananasowy wiśniowy pomarańcz grapefruit multiwitamina na kuchni czasem braki np mleka lub kawy specyficzny chamski menażer stołówki monotonia owoców i wędlin parówki salami i ścinki jakiej szynki dobra tylko kiełbasa szynkowa dobre objady szczególnie kucharza na zewnątrz dania z patelni dobre ryby mięsa dobre też kolacje tyle o jedzeniu Obsługa nie narzucająca się czysto pokoje sprzątane co dziennie wymiana pościeli i ręczników co 3 dni suszarka dostępna na na balkonie a gdy nie ma to do rezydenta i zaraz jest w pokoju Bary 3 miła obsługa barmanów kawa dobrej jakości parzona w prawdziwym ekspresie ciśnieniowym lub w automacie piwo Kamienica niestety nie Zagorka ani Tubork ale da się wypić wódka lokalna dobra duża ilość drinków smakowych Do minusów zaliczam Animatorów brak zainteresowania wczasowiczami kręcą się po terenie ale nie zapraszają do zabaw i gier a dzieci to już wcale Hamskich kierowców transportujących z lotniska i na lotnisko hałasy po 21 z dyskoteki przy basenie ale jak ktoś lubi to jego sprawa ogólnie polecam

• Zalety Hotel czysty, zadbany, mimo swoich lat - raczej jest z tych starszych hoteli. Czysty basen i teren wokół. Czuliśmy się \"zadbani\" przez obsługę.
    • Wady Trochę za daleko od plaży.

Hotel sam w sobie bardzo dobry. Za tę cenę jest naprawdę stosunkowo dobry. Obsługa miła, pomocna. Pyszne jedzenie. Pokoje bardzo przyjemne, my mieliśmy pokój z widokiem na morze i basen - oceniam na bardzo dobry. Basen głęboki - 1,5m - 3m. Raczej dla większych dzieci i dorosłych. Brodzik dla dzieci nieco mały. Woda w basenie czysta, codzienne czyszczony basen i teren wokół. Odległość od plaży trochę spora - 10-15 minut spacerkiem, ale droga przyjemna.

Zbyszrk
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety czysto i pokoje sprzatane codzienne mila obsługa polecam
    • Wady BRAK

bylismy tam motorami w 7 rodzin i karzdy zadowolony obsługa kelnerzy barmani bardzo mili i niczego nam nie załowali polecam

• Zalety położenie - w lesie, nad piękną plażą z bezpłatnymi, a przy tym dostępnymi leżakami, jedzenie - dużo i różnorodnie
    • Wady niektóre elementy hotelu wymagają remontu - chodniki, toalety przy basenie itp.

Polecam ten hotel! Byliśmy tam 4-osobową rodziną i wróciliśmy bardzo zadowoleni. Ciepłe i płytkie morze, szeroka, piaszczysta plaża z bezpłatnymi leżakami i ratownikiem - raj dla dzieciaków. Smaczne i różnorodne jedzenie, nie było czasu zgłodnieć. Pokoje wyremontowane, dostaliśmy dokładnie taki jak widać na zdjęciach.