Opinie o hotelu Fort Arabesque

Fort Arabesque: basen

• Szeroka, piaszczysta plaża położona bezpośrednio przy hotelu.
  • Dla miłośników nurkowania - piękna rafa koralowa.
  • 4 baseny oraz brodzik (3 baseny są podgrzewane w porze zimowej).

Sławomir
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Piękne ogrody hotelowe z dużą ilością kwiatów i roślin Hotelowa plaża z pięknym widokiem na góry Pokoje w wyższych wariantach w wysokim standardzie, z prywatnym basenem
    • Wady Płatne wifi

Hotel wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Ogrody hotelowe są bardzo zadbane i wyglądają pięknie. Zaraz przy hotelu rozciąga się długa, piaszczysta plaża z dużą ilością leżaków. W ciągu dnia prowadzone są animacje. Hotel posiada 5 basenów, z czego 3 są podgrzewane w okresie zimowym. Jak dla mnie hotel idealny dla ludzi szukających spokoju, lubiących wypoczywać na plaży i ceniących czystość.

Robert i Hania
    Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Wszystko super. Idealny hotel. Powrót 07.01.2019.najpiekniejsza naturalna rafa. Wszystkim gorąco polecamy. Napewno tam wrócimy.

Wszystkim gorąco polecam. Najpiękniejsze rafy koralowe. Do zobaczenia.

JOANNA

• Zalety ogromny zielony teren, piękne ogrody, kwiaty, krzewy, plaża super, bary na plaży, najładniejsza zatoka Makadi Bay, rafa koralowa

Hotel super, spokojnie 5*, same zalety, dla każdego, nie czuje się tłoku, polecam ville z prywatnym basenem

Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety Jedzenie pyszne urozmaicone! Pokoje duze przesztronne codziennie sprzatane Prywatna plaża z piekną rafą! Leżaki wygodne na plaży z barem hotelowym Bylem w grudniu 2017, najlepsze wakacje na jakich bylem. Personel miły, uczynny, oczekuja na piwku ale u nich to tradycja.
    • Wady Płatna siłownia i wifi !

Polecam wszystkim ten hotel, zdecydowalem sie na last minute w Grudniu i nie żaluje. Super hotel, blisko lotniska, pyszne urozmaicone jedzenie, alkohole w formie all inclusive pyszne, jestem z żoną bardzo zadowolony!

Janusz Ursynowski
    Pobyt: Luty 2010

Wróciliśmy 26.03.10. Hotel wspaniały dla poszukujacych spokoju, ładnej plaży i dobrego (włoskiego) wyżywienia. Plusy: piekny ogród, miła obsluga, brak Rosjan, spokój, cudowna i czysta plaża. Minusy: basen (pomalowany beton) nieogrzewany k/głównego wejścia, komary w nocy (koniecznie trzeba zabrać repellenty), niezbyt czyste, sfatygowane ręczniki plażowe, rafa przy brzegu bez rybek.

Grazia
    Pobyt: Sierpień 2008

Byliśmy we wrześniu 2008 z biura Neckermann płaciliśmy b.dużo. Hotel absolutnie nie zasługuje na 4 owszem ogólnie może być. Jechaliśmy w trzy dorosłe osoby dostaliśmy pokój na dwie osoby, mini bar też na 2 osoby. Z P.rezydent nic nie można było załatwić - to jakieś nieporozumienie. Plaża piękna rafy cudowne i dużo rybki rewelacja. Posiłki jak na Egipt ok. Basen fatalny odpadała farba. O leżaki trzeba było walczyć, bo już o 8 rano nie było miejsca. Pełno Włochów i Niemców. Animacje tylko w języku włoskim.

Edyta B

Hotel godny polecenia, zwłaszcza za malowniczość miejsca, w którym jest położony. Same widoki sprawiają, że czuliśmy się wypoczęci:))) Pokój bardzo przyjemny, codziennie sprzątany, cały teren hotelu utrzymany na wysokim poziomie :) Jedynie w łazience trochę mało miejsca na przybory :)) Jedzenie w miarę dobre, nawet mój wybredny mąż był zadowolony i było go bardzo dużo. NAPRAWDĘ SUPER. Niedaleko od hotelu znajduje się piękna plaża- nie ma problemów z wynajęciem leżaka i parasola, ale na pływanie troche kiepsko przez rafę. Cała obsługa hotelu bardzo miła, nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Jak coś się działo to zawsze znalazła się pomoc. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się wyciągnąć znajomych i jeszcze raz tam pojechać

Marek B

Hotel jest w miarę nowy, czysty i zadbany. Pokoje ładnie urządzone i klimatyzowane. Jedzenie bardzo dobre, świeże i urozmaicone. Kelnerzy szybcy w obsłudze a przy tym mili. Basen mógłby być trochę większy, ale my byliśmy poza największym sezonem, więc nam starczał. Super plaża, niestety z brzegu jest rafa. Do centrum było trochę daleko, ale nie mieliśmy problemów z dojazdem. A tam też super, bardzo fajne restauracje i sklepy. Można było trochę pohandlować ;) Wypoczynek super, polecam wszystkim. My się bawiliśmy wyśmienicie :))))

Gosia B

Ogólnie hotel jest bardzo fajny, w miare nowy, ale nie powalajacy na nogi. Pokoje dosyć fajne ich dużo zaleta był balkon :)) Panie sprzątać przychodziły codziennie, wyniki ich starań były różne (pewnie zależały od wysokości napiwku :)) Baseny dwa z czego jeden bardzo duży, miejsca było tyle, że nigdy nie było problemu ze znalezieniem wolnego leżaka, w wodzie również się nie obijaliśmy o innych ludzi. Woda bardzo czysta codziennie w nocy baseny były czyszczone i odkażane. Jedzenie dobre, chociaż jadałem lepsze w innych hotelach. Dosyć monotonne, przydałby się większy wybór potraw. Obsługa fajna, dosyć przyjaźnie nastawiona do gości, bardzo uprzejma zwłaszcza kelnerzy bardzo uśmiechnięci i spokojni :) Zabaw w hotelu i zajęć nie brakowało każdego dnia mieliśmy fajną zabawę. Hotel fajny zwłaszcza dla osób szukających miłego wypoczynku :)

Jarek B

Hotel jest dosyć duży, a pokoje małe, ale przyjemne, na szczęście klimatyzowane, w czasie naszego pobytu było bardzo ciepło i powrót wieczorem do chłodnego pokoju był cudowny:) Jedzenie dobre, i dosyć urozmaicone, nie udało nam sie spróbować wszystkich potraw, ponieważ było ich dosyć dużo. Hotel jest czyst i zadbany, pokoje sprzątane codziennie. Wybierając ten hotel można spędzić miło i przyjemnie wakacje wypoczywając i relaksując się, my wróciliśmy wypoczęci :)