Opinie o hotelu Galeri Resort

Galeri Resort: basen, zjeżdżalnia

• W lobby i w pokojach dostępne jest bezpłatnie łącze internetowe Wi-Fi
  • Hotel przy plaży

Pobyt: Wrzesień 2020

• Zalety Czysto, skuteczna obsługa.
    • Wady Bardzo żwirowa plaża.

Trudno się do czegoś mocno przyczepić. Zbyt mały pokój jak na 3 osoby. Obsługa kiepsko zna język angielski, ale jak ktoś chce się dogadać to się dogada. W IV tyg. września hotel z obłożeniem z 40-50%. Przez covida max. narzucone obłożenie to i tak 60%.

• Zalety Byliśmy w tym hotelu na koniec października i jesteśmy bardzo zadowoleni . Byliśmy z corcia 8 lat i było wspaniale dużo atrakcji dla dzieci animacje mini klub plac zabaw basen ze zjeżdżalniami .Polozenie hotelu fantastyczne przy samej plazy , koniecznie trzeba zabrać ze sobą buty do wody ponieważ plaza jest kamienista ale dla nas to nie był problem. Obsuga hotelu fantastczna nie brakowało nam niczego jedzenie pyszne swieze ogromny wybor nie możliwe do przejedzenia . Hotel czysty zadbany . Polecam

Pobyt wspanialy jesteśmy bardzo zadowoleni i wracamy tam na wakacje w 2020 roku . Byliśmy z biurem podrozy Coral Travel opieka rezydenta bardzo dobra Pani Agata wszystko dokładnie wytlumaczyla pompcna otwarta . Polecamy

Zachwycona
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Pyszne jedzenie, miła obsługa, prywatna plaża, codzienne animacje, ręczniki plażowe w cenie.

Listopad 2019. Wczoraj wróciłam z urlopu w tym hotelu i ciągle jestem pod wrażeniem. Wszystko było super, nie można się do niczego doczepic. Duży wybór jedzenia i deserów, każdy znajdzie coś dla siebie. W ciągu dnia można pójść do cukierni połączonej z biblioteką. Obsługa przemiła i pomocna, kelnerzy uśmiechnięci. Codziennie wieczorem bajka dla dzieci, potem animacje dla dorosłych. Potem jest dyskoteka. Hotel i obszar nie jest ogromny co dla mnie jest plusem bo nie ma tłumów. Co kilka minut odjeżdża autobus do Alanyi, gdzie również polecam pojechać. W pobliżu hotelu dwa bazary. Plaża jest kamienista, ale to raczej nie wina hotelu tylko położenia. W hotelu dostępna jest siłownia oraz kryty basen. Ręczniki plażowe są w cenie. Pokoje codziennie sprzątana, wymieniane ręczniki. Dodatkowo wykupilam wycieczkę jeep safari za 32 euro- fantastyczna możliwość obejrzenia Turcji z innej perspektywy. Jak dla mnie żadnych wad - poza tym, ze tydzień tak szybko minął ;) Niestety można palić i na plaży i przy stolikach na zewnątrz, co dla mnie nie palącej bywało irytujące ale cóż, sporo ludzi pali i nie obchodzi ich że śmierdzą i nikt obok nie chce tego czuć ale to tez nie wina hotelu. Polecam i jeszcze tu wrócę;))

Łukasz
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Świetna obsługa, blisko Side i Antalyi, bardzo przejrzysta woda w ktorej jest sporo ryb.

Ogólnie na pewno są efektowniejsze hotele natomiast obsługa była świetna. Fajny basen, obok drugi mniejszy ze zjeżdżalniami , brodziki dla dzieci. Jest też kryty basen, sauny i łaźnia turecka w cenie. Do plaży zejście od razu z basenów, brakuje trochę ogrodu. Jedzenie ok, każdy coś wybierze. przekąski przy basenie to burgery frytki, nugetsy, mięso i jakiś makaron no i świetna pizza. Dużo świeżych warzyw i owoców na każdym posiłku. Tureckie placki, gofry czy ciasta i lody w ciągu dnia. Jeśli chodzi o pokój to był bardzo duży ale od strony ulicy z widokiem na góry, gdy balkon był zamknięty w pokoju było cicho. W miejscowość 2 bazary i poza tym niewiele. Blisko do antycznego Side (my jechalismy dolmuszem). Fajna wycieczka fakultatywna do Antalyi z aquarium, starym miastem i wodospadem. Podsumowując, hotel wart polecenia.

Pobyt: Listopad 2019

• Zalety blisko plaży smaczne posiłki
    • Wady niski standard pokoji i restauracji monotonne posiłki bardzo mały teren wokół hotelu, kamnienista plaża

Hotel nie zasługuje na 5*. Poza lobby hotel wygląda fatalnie. Pokoje są ciasne, stare zdezelowane meble, łazienka pozniżej krytyki.

Teodor

• Zalety dobre położenie, super jedzenie. miła obsługa

Byliśmy w tym hotelu z przyjaciółmi we wrześniu br.Wszystko w należytym porządku.Wracamy do tego hotelu za rok.Polecamy.Krystel.

Teodor

• Zalety wszystko w należytym porządku.Hotel spełnił nasze oczekiwania.Zasługuje na 5 gwiazdek,

Pobyt w hotelu bardzo nam się spodobał.Byliśmy we wrześniu z przyjaciółmi.Zarezerwowaliśmy pobyt w Galreri na przyszłe wakacje.Gorąco polecamy,Krystyna i Teodor.

Rafał

• Zalety Przy plaży, animacje w październiku, dobre urozmaicone posiłki, pomocna w większości przemiła obsługa
    • Wady małe pokoje, obsługa pierwszego kontaktu głównie kelnerzy problem ze znajomością języków, bardzo mały basen, problem z wolnymi leżakami,

W hotelu mieliśmy przyjemność wypoczywać w październiku 2019, ogólne wrażenia dobre, przyjazd mieliśmy przed północą i w hotelu były pustki co też miało wpływ na moje niezbyt dobre pierwsze wrażenie. Natomiast w kolejne dni było już coraz lepiej , animatorzy, siatkówka 2 x dziennie :), piłka wodna. Co wieczór różne atrakcje (występy, karaoke itd.), wyżywienie urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Na minus to małe pokoje, obsługa głównie kelnerzy i panie sprzątające mieli problem ze znajomością języków innych niż turecki (ale nadrabiali uśmiechem). Barmani żałowali alkoholu ale napiwki pomagały:) Podsumowując hotel dobrze usytuowany komunikacyjnie co 15 min. jeździł busik do Alany lub Side, co piątek obok hotelu duży bazar- dobre ceny, 5 min. od hotelu nazwijmy to małe centrum handlowe z bogatym asortymentem. Hotel oceniam na takie dobre 4*.

Paula

• Zalety Urozmaicone , pyszne posiłki Przepiękne wnętrze przy recepcji Bardzo ładne , czyste pokoje z widokiem na morze Miła ,pomocna obsługa
    • Wady Kamienista plaża

Hotel oceniam bardzo dobrze , dostaliśmy piękny pokoj ( bardzo czysty , po remoncie ) z widokiem na morze Jedzenie przepyszne , bardzo urozmaicone ! Jedynym minusem jest kamienista plaża i strome zejście do morza Pracownicy bardzo mili i pomocni :) Hotel polecam każdemu !!

DYDZIO

• Zalety Ogólnie OK blisko plaża, niedaleko Bazar Duży, czysto, możliwość kąpieli w basenie hotelowym całą noc
    • Wady Płatne ręczniki plażowe i sejf

Ogólnie było zaj................................................................ ........................................................................... . ście