Globales Tamaimo Tropical
Hiszpania / Teneryfa

Globales Tamaimo Tropical: basen

• Najbliższa plaża 500 m od hotelu, druga - jedna z najpiękniejszych na wyspie - w Playa de la Arena ok. 2 km od hotelu.
  • Hotel posiada aż 5 basenów: 2 dla dzieci, 1 relaksacyjny, 2 zewnętrzne w pobliżu baru przekąskowego.
  • Dla dzieci: 2 baseny, minidyskoteka, miniklub.
  • Hotel położony w pobliżu słynnych klifów Los Gigantes.
  • Wylot z Berlina All Inclusive
  • Wylot z Krakowa All Inclusive

• Zalety Polozenie i animacje na plus
    • Wady Lazienka jak z komuny posilki slabe a grill bar zamkniety zero info ze jest w remoncie

Hotel moze i ok gdyby nie te lazienki i grill bar ktorego nie ma

• Zalety Bardzo dobre jedzenie Dobre położenie na dalsze wypady Bardzo miła obsługa Duży wybór drinków
    • Wady Dosyć daleko do plaży Pojedyncze karaluchy - 2 razy widziałem rano biegającego po podłodze w kuchni Remont koło dużego basenu - (październik 2017) nie jest mocno uciążliwy, ale zajmuje trochę miejsca przy basenie i bywa głośno

Wakacje bardzo udane. Hotel jak na 3 gwiazdki bardzo dobry. Meble w pokoju nie są pierwszej świeżości, ale nie można było na nie narzekać. Pokoje oraz łazienka codziennie sprzątane, ręczniki czyste, codziennie zmieniane i było ich z 2 razy tyle co potrzeba. Aneks kuchenny całkiem nieźle wyposażony, wszystko co potrzeba było na miejscu. Brak było jedynie żelazka. Telewizja praktycznie tylko hiszpańska. Baseny i ich otoczenie czyste, codziennie wieczorem i rano sprzątane. Masowe jest rezerwowanie leżaków ręcznikami, jednak zawsze można gdzieś znaleźć wolne leżaki. Jedzenie - bardzo smaczne i duży wybór (można łatwo przytyć parę kilogramów :-). Obsługa w hotelu bardzo miła. Ogólnie wszystkim polecam ten hotel.

Dobre położenie hotelu, ładne widoki, blisko do sklepów i restauracji. Duże, czyste pokoje z dobrze wyposażoną kuchnią. Jedzenie smaczne a drinki mocne. Jedyny minus to to, że mieliśmy pokój od strony drogi i było tak głośno, że nie mogliśmy spać w nocy.

Bardzo fajna lokalizacja, dobry punkt wypadowy do zwiedzania wyspy. Posiłki bardzo dobre i urozmaicone. Duży basen, mimo dość dużego obłożenia i placu budowy( tymczasowy) nie było problemu ze znalezieniem wolnego leżaka. Polecam!

• Zalety Duże, dobrze wyposażone apartamenty mieszkalne (chociaż meble mocno zużyte). Utrzymanie czystości i obsługa apartamentów bez zarzutu. Bardzo dobra dostępność i jakość drinków.
    • Wady Hotel stanowczo za głośny (bardzo głośna muzyka non stop, hałaśliwe animacje, drażniące odgłosy remontu) nie ma szans na znalezienie cichego zakątka. Posiłki bardzo przeciętne i monotonne. Wszystkim oceniającym pozytywnie jakość posiłków w tym hotelu polecam pobyt w dobrym hotelu na Fuertewenturze (np. hotel SBH Jandia Resort) - przekonają się wtedy, jak wyglądają i smakują dobre, urozmaicone posiłki.

Hotel bardzo głośny, trochę rachitycznej roślinności (brak ogrodu), posiłki bardzo przeciętnej jakości, bez niespodzianek i urozmaiceń/

• Zalety położenie blisko atrakcji: Los Gigantes i Playa de Arena miła obsługa dobre jedzenie baseny i spora ilość leżaków animacje pokoje czyste z balkonem (trochę stare meble) ale za to łazienka duża i nowoczesna dwie windy

Hotel jak najbardziej spełnił nasze oczekiwania. Jedzenie było dobre, zawsze desery i owoce, z napoi wina, soki, herbaty do śniadania. Restauracja włoska znajdująca się w hotelu także na plus (jedzenie bardzo dobre). Bary z drinkami przy basenach serwują dobry alkohol. W pokojach ani śladu karaluchów codziennie sprzątane prócz niedziel, ale to wiadomo że dzień powinien być wolny od pracy :) Osoby w recepcji pomocne i zawsze dostępne. Lokalizacja też w sam raz, blisko do klifów Los Gigantes jak i z drugiej strony do głównej plaży miasta Playa de Arena, kilka metrów od hotelu balkony-platformy widokowe na klify i ocean z basenem naturalnym w dole (super atrakcja). Dla dzieci jak i dorosłych animacje w ciągu dnia na głównym basenie a wieczorem na drugim (mini disco dla dzieci). Hotel obszerny, ale są dwie windy (także w drugiej części budynku, gdzie dostaliśmy pokój) także problemu z szybkim przemieszczaniem się nie było. Szczerze polecamy, to były nasze drugie wakacje rezerwowane za pomocą tego portalu, które także zaliczamy do udanych :)

• Zalety Miły personel Dobry stosunek jakości do ceny Czystość
    • Wady Był w trakcie remontu -

Hotel jak najbardziej polecam. Jedno duże "ale" do fatalnej obsługi TUI Poland. Na miesiąc przed urlopem (zaliczka wpłacona wcześniej) poinformowali, że w hotelu ma być remont, który miał trwać do 10 lipca, za co Tui łaskawie przyznało rabat w wysokości 3%. Jako, że urlop trwał do 20 lipca przystałem na to. Niestety remont trwał przez cały urlop. Pani rezydent powiadomiła nas, że należy przedstawić reklamację listownie i uzyskamy wowczas rekompensatę. Oczywiscie reklamacja została odrzucona, co Tui uargumentowało brakiem skutecznego przedstawienia reklamacji na miejscu, w ogóle nie odnosząc się do podanych argumentów, gdzie był nieczynny 1 basen, duża część wokół przeznaczona na miejsca na leżaki, przez co było ciasno. Zamknięta była także jedna z restauracji, a oprócz tego jak to przy remoncie hałas wywołany wierceniem i pracą robotników. Dodam tylko, że była to nasza podróż poślubna, więc nigdy więcej z Tui nie pojadę. Jako potwierdzenie przywołam jeszcze fakt, że Tui jako jedyne biuro nie czekało na przylatujących turystów przed wyjściem z lotniska przez co sporo ludzi błąkało się po terminalu i na tę sytuację narzekało. Wycieczki z Tui również nie polecam, gdyż są o wiele drożej niż lokalne, a polska pani przewodnik wyraźnie z nastawieniem jak najszybszego załatwienia tematu i powrotu do domu. Ponadto samo zorganizowanie pierwszego dnia, czyli powitania przez rezydenta gości i opowiedzenie o hotelu i wyspie bardzo słabe i ograniczyło się tylko do zareklamowania swoich wycieczek i nakłonienia gości do ich jak najszybszego wykupu (zanim mogliby sprawdzić to kilka kroków dalej) Tak się złożyło, że w tym hotelu rezydowało także inne biuro podróży i więcej ciekawostek i przydatnych informacji dowiedzieliśmy się z spotkania tych gości, aniżeli na swoim własnym. Podsumowując Tamaimo Tropical jak najbardziej na tak, ale nie z Tui! Stanowczo odradzam wszystkim zainteresowanym to biuro, wszelkie ich deklaracje, można wrzucić do kosza. Remont miał trwać do 10-tego lipca, a końca nie było widać jak wyjeżdzaliśmy 21-tego. Miała być bezproblemowa rekompensata z tego tytułu, a tymczasem to biuro podrózy ma klienta gdzieś.

• Zalety widok na ocean i klify Los Gigantes jednocześnie cicha, spokojna okolica każdy z dwóch basenów zaopatrzony w bar
    • Wady monotonne jedzenie rozmagnesowywujące się karty do pokoi

Standard wystarczający, poimprezować w okolicy nie ma gdzie, jest za to spokój i cisza. Dobra baza wypadowa dla aktywnych i chętnych do zwiedzania wyspy

• Zalety położenie, obsługa, jedzenie, duze baseny, duża ilość leżaków przy basenach
    • Wady nie mam

Apartament na czwartym piętrze z widokiem na ocean, baseny dwa duże, remont nie słyszalny i nie odczuwalny, posiłki urozmaicone, przemiła obsługa i przepiękna okolica. Z wycieczek korzystaliśmy z biur podroży przy porcie, można wszystko załatwić też po polsku (50m od portu biuro z kartką mówimy po polsku, Z Mister Ticket Tenerife najlepiej kontaktować sie przez Facebook'a ) . Warto zobaczyć z pokładu statku klify Los Gigantos, na wulkan, Masca i gdziekolwiek jeszcze chcecie warto wybrać się samochodem. Jest też warta rozważenia piesza wycieczka na Masca (ok. 3h).

• Zalety dobre jedzenie,względnie blisko do miasteczka i atrakcji los gigantos, duża ilość lokalnych biur podróży, możliwość wypożyczenia auta
    • Wady głośna animacja i słaba, pokój brzydki, śmierdzący, zagrzybiona łazienka, najgorsze pokoje dla Polaków- w przyziemiu lub na poddaszu. Nieustający remont hotelu, basenów.

Ogólnie jestem zadowolona z pobytu na Teneryfie, widoki wspaniałe, jedzenie urozmaicone i można było się najeść do syta. Dwa bary przy basenach, ale nieustająca kolejka do jadła i napitku. Za to pokój to porażka, grzyb i pleśń, smród z kanalizacji a obsługa tylko wyciągała rękę po napiwki. Wycieczki proponowane przez rezydentkę były 2 x droższe niż z lokalnych biur. Wieczór i noc to prawdziwe wyzwanie dla uszu. Animacja z gatunku dla podpitych Francuzów i Anglików kończyła się po 23 godzinie, a krzyki i głośne wrzaski kończyły się po 1 w nocy. Dużo emerytów z Francji, którzy zachowywali się jak dzicz wypuszczona na wolność.A gdzie ta słynna Francuska kultura?? Zakupy warto zrobić w miasteczku obok, niż w pobliżu hotelu czy na lotnisku. Uwaga na oszustów hindusów.