Opinie o hotelu Green Bay
Grecja / Thassos

Green Bay

• Tylko 100 m do jednej z najładniejszych i najbardziej znanych na wyspie piaszczystych plaż z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcyjne położenie: ok. 3 km od centrum Limenarii - drugiej co do wielkości miejscowości na wyspie i popularnego kurortu.
  • Wylot z Warszawy - Chopin 2 posiłki
  • Wylot z Katowic 2 posiłki

• Zalety położenie niedaleko pięknej plaży, widok z okna na morze, czysto, pokoje i hotel po remoncie
    • Wady jedzenie! śniadania masakra (fatalna jakość produktów, brak wybory, jedliśmy such chleb ze sztucznym dżemem), obiadokolacje bardzo słabe- bardzo mało warzyw i lokalnej kuchni, gdyby nie wspaniała kuchnia lokalnej tawerny, chodzilibyśmy głodni

Daleko od najbliższego miasteczka lub sklepu, gdzie można kupić chociazby wodę- hotel nie zapewnia w pokojach nawet 1 butelki na dzień/tydzień

Zosia

• Zalety Ładny Teren , blisko plaży
    • Wady Obsługa , posiłki

Czystość hotelu dobra,choć 6 dnia pobytu już nie sprzątano bo i po co jutro wyjeżdzają :), otoczenie wokół hotelu zadbane, pokój duży, przestronny. Balkon duży, na balkonach stolik i fotele do swobodnego wypoczynku.. Wyżywienie bardzo bardzo słabe, monotonne śniadania ( chleb , masło , ser żółty i jakaś kiełbasa i tak przez 7 dni co drugi dzień świeże pieczywo i dwa razy jajka na twardo ) i to było śniadanie w formie bufetu :) .A jeśli chodzi o obiadokolacje to dopiero była porażka , zimne danie porcje głodowe , nie było w formie bufetu tylko młoda gospodyni podawała sama mając tylu gości no i czekanie około 40 minut na posiłek który miał być podany miedzy 18 -20 to i tak czekałeś 40 minut , gospodyni wymuszała na gościach zakup w barze drinków , a jak ktoś nie kupił nic do picia to na kolację czekał jeszcze dłużej . Raz gospodarze zrobili nam wieczór Grecki i był w tedy obiad w formie bufetu a tak naprawdę to warzywa były bo szaszłyki były wydawane po 2 sztuki ale dobrobyt :) :) Hotel nastawiony na komercje, nie liczą się dla nich goście tylko ich portfele . Gospodarze chodzili smętni i patrzyli na gości jak na intruzów , o nic nie można było się doprosić właścicieli Hotelu !!! klimatyzacja płatna 5 euro doba i mimo że wykupiliśmy to osoby sprzątające wyłączały ją jak byliśmy poza Hotelem !!!! WIFI tylko w recepcji , Napoje koszmarnie drogie ( karafka wina 5 euro , sok pomarańczowy szklanka 4 euro, piwo kufelek ponad 3 euro Do najbliższego sklepu 3, 5 km. Pracownicy biura powinni o tym informować, bo bliskość do plaży to nie wszystko. Obsługa hotelu była nieobecna przy wymeldowaniu, zresztą jak dojechaliśmy też nas nikt nie witał .Mieliśmy zbiórkę o godzinie 6:05 to wcześnie ale ktoś jednak powinien być w recepcji. Tymczasem w recepcji ciemno(światło wygaszone). Transfery bardzo sprawne, rezydent podczas spotkania przedstawil szczegółowy plan pobytu i opis wszystkich wycieczek. To spotkanie oceniam dobrze. Jedynie zabrakło kogoś z ITAKI przy wymeldowaniu, nikt nie

• Zalety Miła obsługa dość dobrze mówiąca po polsku, blisko plaży, mały cichy hotel, dobre jedzenie ( obiadokolacje), codziennie sprzątane pokoje.
    • Wady Śniadania kontynentalne, daleko od sklepu

Bardzo fajny hotel dla ludzi pragnących odpocząć od zgiełku, blisko dużej piaszczysto żwirkowej plaży. Bardzo miła i pomocna obsługa - zwłaszcza córka właścicieli, dobre obiadokolacje, czysto, duże pokoje z tv suszarką, czajnikem i klimą codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane 2 x w tygodniu. Wyspa Thasos mało znana ale warta zwiedzenia, najlepiej wynająć samochód i samemu zobaczyć Theologos, Marble Beach, Giole i kilka innych miejsc. Polecamy

Aleksandra

• Zalety Pyszne kolację, blisko morza, czyste pokoje.
    • Wady Daleko od sklepów, śniadania bardzo monotonne.

Bardzo fajny hotel. Panuje tam miła atmosfera głównie dzięki kelnerce, a zarazem córce właścicieli Konstantinie. Śniadania bardzo monotonne. Duzym plusem jest polozenie blisko plaży.

• Zalety blisko plaża
    • Wady kiepskie posiłki

Hotel całkiem miły, fajny, zadbany i czyste pokoje jedynie jedzenie nudne i nie za bardzo fajne

Mirosław
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Blisko plaży 100 m ,zadbany ,kameralny, cicha i spokojna okolica
    • Wady Nie doszukiwałem się wad, pokój czysty na I piętrze z widokiem na basen

Śniadania monotonne podane w formie bufetu , kolacja to dwa rodzaje II dania do wyboru i jedna surówka ideser ,napoje płatne, ogólnie II dania gorące i smaczne czas oczekiwania na kolacje od 15 do 30 min ,to nie problem w końcu jesteśmy na wakacjach Do najbliższego sklepu około 3 km Plaża piaszczysta i żwirowa w zależności od lokalizacji polecam zabrać obuwie plażowe woda czyściutka maska do pływania konieczni ciekawe rybki i dno morza Wypożyczenie auta 25 eu na dzień ,za 3 dni 60eu podstawiają auto pod hotel skutery 15 eu , paliwo 1.55 eu ,piwo od 060eu do1,2 eu za 05 l wino 1,5l od 2 eu ceny sklepowe w hotelu piwo 3 eu 0.5l Wyspa pełna zieleni i drzew oliwnych przepiękne plaze warte obejrzenia Hotel polecam dla ludzi ceniących spokój i ciszę nie ma żadnych animacji głośnej muzyki itp.

Marlena
    Pobyt: Styczeń 2016

• Zalety ciepła, rodzinna atmosfera, ładne wnętrze
    • Wady nie szukałam wad... było tak miło

dla osób ceniących rodzinne wyjazdy na prawdę na wielki plus, przeeeeeewspaniali właściciele, chętnie wrócimy tam za jakiś czas! ładne, odnowione wnętrze i super klimat! miejsce oddalone lekko od cywilizacji, co też jest wielkim plusem jak ktoś chce odpocząć od zgiełku. polecam na +100 nawet!

Tomek
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Kameralny, dobrze położony.
    • Wady Monotonne posiłki, brak napojów do obiadów.

Bardzo polecam. Uwaga dla organizatorów - proszę informować o wyposażeniu w czajniki naczynia i (w niektórych pokojach) aneksach kuchennych, ale uwaga- trzeba poprosić o włóczenie zasilania.

para
    Pobyt: Sierpień 2015

• Wady długie oczekiwanie na posiłki-45 minut codziennie.Nie wykończone pokoje,brak lampek,w łazience z brodzika wyciekała woda na cała powierzchnie.

Ogólnie nie podobało nam sie.Nie zostaliśmy poinf.,ze transfer z lotniska do hotelu będzie traw ponad 2-3h + lot 2h.W hotelu nie czas oczekiwania na pisiłek 45minut/codziennie.

Kamila Kowalska
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Ciche położenie, blisko piaszczysto-kamienistej plaży ( nie jak podawano w ofercie - piaszczystej), możliwość wypożyczenia skutera lub samochodu.
    • Wady bardzo skromne jedzenie, obiadokolacja około 20.00 bardzo długi czas oczekiwania, brak sklepu w pobliżu.

Ogólne wrażenia na 4, plaża ładna, nie było tłoku w pierwszym tygodniu lipca, jedzenie nawet dobre ale niestety na obiadokolacje a raczej kolacje czas oczekiwania wynosił 30-60 min. za co daje duży minus, plac zabaw mizerny, z atrakcji hotelu jeden wieczorek z muzyką, najbliższy sklep w Limenari 3 km od hotelu, autobusy nie jeździły według rozkładu, jedyna możliwość dostania się do miasta z dzieckiem to taksówka. Słabo oceniam kontakt rezydentki z uczestnikami wycieczki, jedna rezydentka na 3 autokary. W czasie całego pobytu jedno spotkanie i dyżur 30 min.