Opinie o hotelu Haydarpasha Palace

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Wylot z Warszawy - Chopin Ultra All Inclusive
  • Wylot z Katowic All Inclusive Ultra

Joanna Czechura

• Zalety Czysty blisko plaża, z dala od zgiełku miasta ,wiele zabaw i rozrywek dla dzieci i dorosłych ,bardzo miła obsługa!!!!!
    • Wady Jeśli chodzi o nas niema wad!

Byliśmy 10 dni każdy dzień był lepszy od poprzedniego mieliśmy bardzo dużo niespodzianek miło zaskakujących że dech zapierało Panie od dbania czystości pokojów codziennie przepięknie dekorowały łóżka obsługa jadalni doskonała.Urlop w tym miejscu dla nas będzie niezapomniany Zapowiedzielismy się że będziemy właśnie tam co roku ,ponieważ czuliśmy się bardzo wyjątkowo Dziękujemy wszystkim z tego hotelu za cudownie spędzony czas.

ARKADIUSZ Antkowicz

• Zalety Piękny hotel
    • Wady wady opisalismy w opinii

Co do hotelu oceniamy na bardzo dobry Ale. ..ma swoje wady może zacznijmy od nich a jesteśmy klientami co często zwiedzają i podróżują po świecie. Duży minus to nieprzyjemny zapach kanalizacji, brudne toalety i szklanki obsługa nie wyrabia się na stołówce a mamy msc. Pażdziernik brak serwetek,brak filiżanek itp,baseny dla dzieci zimna woda,tylko dwa z ciepła resztę puste nikt nie korzysta, windy brudne nikt nie sprzata,do morza przejście pod ulicą. Jako plus piękny hotel,świetne pokoje z widokiem na morze,napełnianie barków codziennie ,pokoje sprzatane,barmanów serwują świetny alkohol jony Walker 12 letni oraz chiwasa 12letni jedzenie bardzo dobre .krewetki itp kolacja rożnorodna, sauna darmowa,płatny bilard i kręgle ,90% to Rosjanie Dla nas udany wypoczynek Brak animatorów tylko o 22 zawsze występy

Pobyt: Maj 2017

• Zalety Wszystko piękne, ładne, przesympatyczna obsługa w hotelu od pokojówej po kelnerów, smaczne i zróżnicowane jedzenie.

Do hotelu pojechaliśmy w podroż poślubna, wszystko było jak na zdjęciach.Super pokój powitanie nowożeńców winem. Bardzo wysoki standard hotelu. Czysciutko, wszystko zadbane. Polecam każdemu,kto chce sie wybrać do Turcji.Hotel wyróżnia sie swoją architekturą wsrod innych. Codziennie inne animacje głownie w języku rosyjskim ale i tak git. Blisko plaża, cieplutkie morze. Restauracje i bary podają zróżnicowane jedzenie, wysokiej jakości alkohole. Najlepsza pizza w barze na plazy :) Nie polecam wkupywania wycieczek u rezydentki- bardzo dużo sie przepłaca (np rejs statkiem-najgorszy statek w cały porcie wstyd dla tej firmy że takim wrakiem wysyłają naszych rodaków!). Duzo taniej i lepiej kupować u lokalnych sprzedawców!

Agnieszka i Rafał
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety -nowy hotel -ładne pokoje -dobre drinki robione w lobby barze przez Serveta
    • Wady - serwis - brak możliwości komunikacji w języku angielskim - 2 razy zarezerwowane i nie dostarczone śniadanie do łóżka - 90% obłożenia przez mieszkańców Turcji

Nie polecamy hotelu ze względu na niską jakość obsługi w stosunku do ceny. Plaża bardzo kamienista i wejście tylko w butach. Woda w morzu brudna.