Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Bardzo ekskluzywny hotel, piękne pokoje i dużo atrakcji wodnych dla dzieci
Czystość, dużo atrakcji, super strefa SPA, dobre jedzenie
Pobyt w hotelu zaliczam do udanych, miejsce szczególnie dobre dla rodzin z dziećmi. Nowe, ciekawie zaprojektowane wnętrza. Widać, że właściciele zadbali o wiele rzeczy, jednak jeszcze trochę nauki o standardach turystyki przed nimi. Trzymam kciuki.
Baseny i ślizgawki, nowoczesne wnętrza, pomocna i miła obsługa, w okolicy bogata oferta sklepów i restauracji.
Opcja all inclusive na niskim poziomie w porównaniu z innymi krajami. Kilka małych zmian np.: w menu wiele by poprawiło.
Mimo kiepskiego jedzenia jestem zadowolona (mialysmy opcje all inclusive, ale po odkryciu "roznych" niespodzianek na jadalni jadmysmy na miescie).
Super basen, bardzo miła obsługa.
Jedzenie, monotonne, wędliny podawane na drewnianych tacach na folii a deska cala pokryta pleśnią. Stoliki brudne, przyprawy na stole klejące i pokryte dziwnym nalotem.
Ładny, czysty hotel,fajne dwa baseny ze zjeżdżalniami
Zadbany,czysty,duże baseny, blisko morza
Trochę drobnych poprawek (niezamykające się od wewnątrz drzwi)
Hotel zasługuje na 2 gwiazdki. Jedzenie beznadziejne…allinclusive w tym hotelu nie istnieje. Bar przy basenie poniżej krytyki, zimne napoje smakują jak płyn do mycia naczyń na stołówce bo restauracją hotelową tego nie można nazwać brak nawet małych łyżeczek. Ogólnie syf i brudno.Jednym słowem dramat. Nigdy więcej.
Zjeżdżalnie dla dzieci.
Brud, brak jedzenia, brak przekąsek. Sprzątanie pokoi ogranicza się do wymiany niedopranych hotelowych ręczników.
Jeśli ktoś planuje się wybrać do tego hotelu to odradzam, jedzenie jest niejadalne i jest go po prostu mało. Bar na All to jakiś żart obsługa przy nalewaniu picia oraz krojenia cytryny pali papierosy. W łazienkach przy basenie brak umywalki, przy toaletach zrobiony jakiś „magazyn” jeden wielki syf.
Lokalizacja
Syf, brud, jedzenie
Dramat - jedzenie makaron z ryżem codziennie nic dla dzieci trzeba z dzieckiem chodzić jeść na miasto, niedokończony hotel syf odpadające kafelki w basenie, brak ciepłej wody (rano kąpiel w zimnej pod prysznicem) to tylko kilka z minusów tego hotelu
- fajne zjeżdżalnie
- syf - jedzenie okropne oraz mało - hotel w budowie - dużo dużo więcej
Hotel idealny dla rodzin z dziećmi z uwagi na super baseny ze zjeżdżalniami. Pokoje ładne, codziennie sprzątane, czyste ręczniki również codziennie. Pokoje dobrze wyposażone a sam hotel urządzony nowocześnie i gustownie. Panie sprzątające bez zarzutów. Obsługa hotelu hm miła i uprzejma ale mająca czas na wszystko, chętna do pogaduszek. Ogólnie ocena pozytywna.
Baseny, uprzejma obsługa, blisko morza- które jednak nie zachęca do kąpieli z uwagi na wodę jak w Bałtyku ;), Czysto, miło i schludnie. Animatorka Karolina bardzo fajna i chętna do zabawy z dziećmi. Bardzo dobre lody serwowane na przekąskach ;)
Ogromna ilość chloru w basenach- córa na 3 dzień miała pecherzyki na paluszkach stop i rąk. Jedzenie Bardzo monotonne i bez szału- ale to raczej hotelowy standard albański. Donoszone na bieżąco- i fakt nie było podawane na ciepło. Kilka niedociągnięć na obiekcie takich jak; wystające kabelki czy odpadające kafelki na basenie, ale nie utrudniało to funkcjonowania.
Hotel o standardach znacznie niższych ni 5 gwiazdek. Oprócz aqua parku chyba nic dobrego o tym hotelu powiedzieć nie można. Jedzenie najgorsze i najbardziej monotonne spośród wszystkich hoteli w jakich byliśmy. Jedzenie wogole nie jest przechowywane w lodówkach,co skutkuje tym że sałatki i warzywa od rana te same wieczorem są już popsute. Po 3 dniach mąż i syn nabawili się zatrucia ,biegunka i wymioty. Mies prawie żadnych,ciągle te same makarony i ryż i frytki oraz jajka w różnej postaci na śniadanie przez cały pobyt. Drinki all inclusive to jakas porażka, robione na jakimś spirytusie przelewnym z plastikowych 5 l baniek. Wszystko podawane w plastikowych kubkach, poziom sanitarny na stołówce tragedia. Kawa i herbata zimne, jedzenie ciepłe tylko na początku, po godzinie wszystko zimne,brak podgrzewaczy. Pokoje czyste i dość ładne, pokoje piętrach od 4 do 6 to podobno pokoje panoramiczne i chyba najlepsze dla rodzin i par,nie godzić się na pokoje na niższych piętrach bo podobno brud i odpadający tynk że ścian. Hotel żyje w 90 %z turystów z Polski ,wieczorami polskie disco polo słychać ze wszystkich hoteli wokół. Jedyny plus to baseny i aqua park ze zjezdzalniami, ładny teren wokół. Brak wykończonych toalet przy basenach,mozn3a skorzystac z toalety , są aż dwie ale żadnej umywalki. Pokoje sprzatane codzinnie ale nie dokladnie w ostatnim dniu już brak wymiany ręczników i pozostawienie tylko dwóch na cztery osoby. Rezydent po kolejce osób niezadowolonych z hotelu coś zadziałał, ale w odpowiedzi można było usłyszeć że on niewiele może. Brak ciepłej wody rano i po godzinie 20 ,rano czasami był problem z ciśnieniem wody w kranie, ciekła jak krew z nosa. Generalnie odradzam wszystkim pobyt w tym hotelu to jakaś porażka. Plaża należąca do hotelu to tragedia, połamane leżaki, brudne i porwane materace, dziury w słomianych parasolach. Obsluga miła i sympatyczna ale mająca na wszystko czas, strefa spa czynna tylko rano ,popołudniu w wejściu można było natknąć się na śpiącą obsługę
Aquapark
Jedzenie ,plaża, obsługa
Bardzo ładny nowoczesny hotel, świetne baseny. Obsługa bardzo życzliwa, pomocna i przyjazna dzieciom. Napoje w opcji allinclusive średnio smaczne. Jedzenie pyszne, dużo lokalnych owoców i warzyw. Moje dzieci nie narzekały. Niestety dania często sie powtarzały, dłużej niż 7 dni mogłoby być monotonnie :) Wokół hotelu masa knajp i sklepów.
Nowoczesny Baseny Jedzenie
Posiłki mogłyby być bardziej urozmaicone
Czytając negatywne opinie zastanawiam się, gdzie Ci wszyscy malkontenci do tej pory spędzali urlop? Wszystko jest kwestią nastawienia …poczytania o zwyczajach w danym kraju…ale jak się wybiera hotel 5* za 2 tys od osoby z all to nie można wymagać standardu za 10 tys od osoby. Polacy to lubią jak jedzenie spada z talerza a wóda leje się wiadrami…..🙈 ja hotel oceniam bardzo dobrze …przede wszystkim nowy, nie zniszczony z super wi-fi blisko do plaży i sklepików. Blisko wypożyczalnia aut …okolica dosyć spokojna wiec można odpocząć…basenu nowe. Jak hotel popracuje nad urozmaiceniem posiłków to będzie super.
- lokalizacja - czystość - wifi - personel
- brak urozmaiconego jedzenia
Jeden wielki dramat. Wszystkiego brakuje, żadnych przepisów BHP. W basenie odpadają kafelki, w toalecie przy basenie wystające kafle. Jedzenia ciągle brakuje i ciągle to samo: makaron i ryż. Obsługa to dzieci, które pracują od rana do nocy codziennie i widać po nich zmęczenie. Brakuje nawet szklanek i sztućcy. Nie polecam, wręcz odradzam. Najgorsze wakacje na jakich byłam.
Nic
Wszytsko
Hotel spełnił moje oczekiwania. Śliczne baseny, bardzo miła i przyjazna obsługa. Pokoje i lazienka czysta i ładna. Wi fi dobrze działa, alkohole bardzo dobre. Sklepy blisko, plaża również z leżakami, tylko trochę zatłoczona. Wypożyczylismy auto i pojechaliśmy na Narta Beach Na'val bar and beach, gdzie było przepięknie. Mały minus za monotonne jedzenie i trochę mały wybór, ale dało się przeżyć. Dzieci zadowolone 😊
Baseny Obsługa Pokoje Animacje dla dzieci Muzyka na żywo wieczorem
Monotonne jedzenie
Hotel bardzo ładny czysty pokoje schludne dwa fajne baseny zjeżdżalnie dla dzieci obsługa bardzo miła blisko do morza. Hotel oddzielony murami i nie ma możliwości żeby goście z innych hoteli spacerowali po naszym placu jak zdarzało się przy innych hotelach
Blisko do morza 2 baseny zjeżdżalnie dla dzieci
Jedzenie monotonne codziennie to samo i zimne bardzo mało owoców morza i owoców, odpadające kafelki z basenu, obsługa powinna bardziej dbać o czystość a nie rzucać papierosa gdzie popadnie
Pokoje oraz baseny super, blisko na plażę. Jedzenie tragedia, zimne nic do dzieci. Nie ma herbaty, soki oraz kawa nie do wypicia. Kawa w termosach. Co do jedzenia 2 lady po około 2 metry. Wszystko zimne bez podgrzewaczy. Tragedia.
Pokoje oraz basen
Jedzenie tragedia. Zimne , niedobre. Pół godziny od rozpoczęcia posiłku już nie ma owoców. Dno dna .
Hotel super, obsługa bardzo miła . Jedzenie pyszne i każdy może wybrać coś dla siebie. Blisko do plaży. Smutne jest to, jak wielu ludzi nie szanuje jedzenia i korzystając z bufetu, zostawia pełne talerze - szok.
Estetyka hotelu i pokoi , duże baseny, piękny i przestronny teren wokół . Wieczory z albańską muzyką.
Trochę zbyt głośna muzyka pop w ciągu dnia.
Hotel ładny i obsługa miła...reszta to porażka.. dania zimne ,na kolacji dostaje się resztki z obiadu..patery z jedzeniem puste ...brak pieczywa na rozpoczęciu kolacji,jedna bagietka dla całego hotelu o 19:00..zamiast herbaty w czajniku jest coś co nawet jej nie przypomina ,kawy brak tzn w "allu"jest tylko rozpuszczalna po którą trzeba iść sobie do baru poza stołówką ,tak jak i po wrzątek,którego na stołówce nie dostaniesz,a za zwykłą kawę musisz zapłacić dodatkowo...za drinka trzeba płacić "all"go nie przewiduje..z jedzenia dobry jest melon,ale jeśli nie będziesz zaraz na początku wydawania posiłku to zapomnij że go spróbujesz bo dają jeden pokrojony na wszystkich gości..ketchup to jakaś słodka breja bardziej przypominająca dżem niż ketchup..co drugi naleśnik przypalony..frytki od święta..diecko nie ma co tam zjeść,trzeba wychodzić na miasto żeby nakarmić dzieciaka..na śniadaniach jedna "szynka"o smaku bliżej nie określinym..panie sprzątaczki prze miłe ale nie umyją podłogi jak o to poprosisz więc piasek z plaży towarzyszy Ci w pokoju cały czas..ręczniki czasami trafią Ci się ładne a czasami dziurawe i potargane..dziecko w basenie pokaleczyło sobie obie stopy nie mam pojęcia o co,może o dziury po małych płytkach które notorycznie wyławiało z wody..więc połowę wyjazdu marudziło że stopy szczypią..plusem jest to że nie jest tłoczono przy basenie więc nie ma walki o leżaki...plaża w śmieciach i nie ma na niej baru hotelowego,chociaż to akurat bez różnicy bo przy basenie i tak rewelacji z "barem w allu"nie ma...na szczęście obok hotelu są markety to można dokupić picie i jedzenie..plus są restauracje w których można się żywić za niewielkie pieniądze,a przynajmniej dziecko nie pójdzie dzięki nim spać głodne...a "przekąski" to no pokrojone na kawałeczki kiełbaski z rana i chyba tylko brak fantazji kucharza nie pozwala przerobić tych "przekąsek na coś jeszcze innego tak by podać je ponownie na kolację...i więcej niż pewne że np ciasta na kolacji to te same które były na śniadaniu..obiedzie i w dniu poprzednim ..dżemy i "ketchup" cały dzień są wystawione ,nie przechowywane w lodówce..one są ciepłe w przeciwieństwie do obiadów czy jajecznicy lub jajek sadzonych na śniadaniu😅 Ogólnie oceniam hotel na 1 tylko dlatego że jest ładny i że przy basenie nie ma walki o leżaki,reszta to PORAŻKA.. NIE POLECAM
Brak problemu z dostępnością leżaków przy basenie Fanje zjeżdżalnie dla dzieci Ładny hotel
Jedzenie,a raczej jego brak, można powiedzieć że dostaje się dosłownie ochłapy Na basenie dzieci kaleczą sobie stópki Brak herbaty i normalnej KAWY w allu..o alkoholach już nie wspomnę.. Dziurawe i poszarpane ręczniki Sprzątanie polegające na pościeleniu łóżka które wcześniej zostawiam pościelone przed wyjściem tzn. ułożą inaczej poduszki ale o odkurzeniu podłóg można zapomnieć Zimne jedzenie Brudne szklanki
Jedna wielka tragedia jedzenie porażka ciągle makaron głowy ryby nawet jeśli coś się kończyło mówili finisz i już nie dokładano brak ciepłej wody w pokoju plac zabaw leżący gruz wystające przewody pod napięciem oraz druty zbrojeniowe brak zastawy podczas obiadu wyłączane zjeżdżalnie wodne mówiąc że jest za ciepło
Jedynie pokój ok
Jedzenie
Hotel super, przemiła atmosfera, obsługa zawsze chętna do pomocy.
Hotel jest nowy, otwarty niedawno, widać że od tego czasu jest regularnie sprzątany. Plaża jest bardzo ładna z łagodnym zejściem do morza. Świetny do robienia zdjęć i chwalenia się nimi póżniej w sieci. Sądzę że zarówno rodzice i dzieci będą zadowolone z basenów i zjeżdżalni jakie Henry oferujue. Jedzenie jest bardzo smaczne. Szkoda że bar na plaży nie jest wliczony w cenę, ale poza tym nie mam mu nic do zarzucenia.
piękna plaża, zjeżdżalnie, wifi w hotelu
okolica wokół hotelu zaśmiecona