Opinie o hotelu High Beach

High Beach: plaża

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub (6-14 lat), brodzik, łóżeczka dla niemowląt (na życzenie), krzesełka w restauracji.
  • Atrakcyjne położenie: ok. 800 m od centrum, ok. 5 km od rozrywkowego kurortu Hersonissos, ok. 35 km od lotniska w Heraklionie.
  • Bezpośrednio przy hotelu długa i szeroka, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Bogata oferta rekreacyjna: 2 baseny ze słodką wodą, jacuzzi, sala fitness, wieczory tematyczne z muzyką na żywo.

Jolanta

• Zalety Kameralny hotel w porównaniu z innymi w okolicy. Obsługa uczynna, dba o czystość. Położenie znakomite. Różnorodne posiłki.
    • Wady Brak animacji dla dzieci. Baseny czynne do godz. 19. W łazience nikłe światło. Siłownia z popsutym sprzętem którym są praktycznie tylko bieżnie i orbitrek.

Hotel oceniam wysoko. Piękne położenie przy piaszczystej plaży, kompleks niskich budynków z basenami. Przy plaży leżaki i parasole, codziennie układane i sprzątane. Lokalizacja hotelu świetna, blisko do okolicznych miejscowości, na miejscu dużo wypożyczalni samochodów. Niestety nie otrzymaliśmy w 100% takiego pokoju, jaki zarezerwowaliśmy wg oferty (pokój + oddzielna sypialnia z drzwiami). Na pokój czekaliśmy 2 godziny dłużej (na recepcji informacja że będzie 15 minut oczekiwania), przez co nie zdążyliśmy na lunch i konieczna była wizyta na własny koszt w restauracji z dziećmi. Pomimo tego hotel oceniam wysoko, ze względu na butikowy charakter i położenie. Nasz pokój mieścił się nieopodal restauracji głównej. Na terenie kompleksu dostępne są także shower-roomy. Obsługa podczas posiłków jak i przy barze na plaży na medal. Duże urozmaicenie posiłków, każdy znajdzie coś dla siebie, także dzieci. Pomimo tego, że wylot mieliśmy dopiero wieczorem a wykwaterowanie do godz. 11, mogliśmy korzystać z kompleksu i posiłków, co jest niewątpliwie na plus. Niżej oceniam samego Grecosa. Wycieczki wykupione z Grecos nie są opłacalne, przeprowadzone szybko, cały czas w pośpiechu, a przy dużej liczbie osób w sezonie mało co słychać z opowiadania oprowadzającej osoby. Dużo taniej i bardziej komfortowo wychodzi samodzielne wynajęcie samochodu i wybranie się na wycieczkę. Z uwagi na brak animacji dla dzieci i atrakcji dla nich, polecam raczej parom niż rodzinom z dziećmi. Rezydentka na miejscu mało pomocna, praktycznie jej nie było, przeważnie nie odbierała telefonu. Droga powrotna na lotnisko to porażka - krótki odcinek na lotnisko pokonywaliśmy autokarem 1,5 godziny, z uwagi na to, że trzeba było pojechać do wielu hoteli po wszystkie osoby. Przez to zdążyliśmy na samolot dosłownie w ostatniej chwili. Organizacyjnie powrót był dla nas bardzo stresujący. Polecam wynająć taksówkę na lotnisko, co zaoszczędzi nerwów i czasu. Organizator powinien wziąć pod uwagę ruch w szczycie sezonu i kolejki na lotnisku.

• Zalety Miła obsługa, smaczne jedzenie
    • Wady Koty chodzące między stolikami podczas posilków.

Miła obsługa, smaczne jedzenie, drinki nierozcieńczane. Blisko do morza, na plaży leżaki i parasole, plaża piaszczysta.

Aneta

• Zalety Cichy spokojny hotel. Mozna odpoczac. Szybkie zakwaterowanie

.bylysmy z mezemi i dziecmi w tym hotelu wszystko super szybkie zakwaterowanie Wszedzie blisko sklepy knajpy Plaza piekna piaszczysta Leżaki w cenie i nie bylo zadnego problemu z wolnymi. Polecamy????????

Artur

• Zalety -Blisko do wody -pedantycznie czysto -dobre jedzenie -3 baseny - w sumie to jest tutaj po prostu ładnie. Dużo zieleni, oczko wodne z rybkami, żółwie, plac zabaw.

Pobyt w tym hotelu będziemy wspominać jeszcze długo. Bardzo dużą uwagę zwracano na czystość i posiłki. W sumie nie ma do czego się przyczepić. Dla rodziców z dziećmi w sam raz. Blisko do morza. 3 baseny.

Bożena

• Zalety bardzo kameralny,przy plaży,serwis plażowy

Pobyt miał miejsce od 19-26 maja.Bardzo kameralny hotel.Miałam pokój suitę.Świetnie wyposażony,codziennie sprzątany ,barek codziennie dokładany tak samo 4kapsułki do ekspresu do kawy na dzięń ,kawa rozpuszczalna i herbata oraz butelka wody.Leżak i parasol zarezerwowany na plaży.Ręczniki plażowe w pokoju.Na terenie hotelu trzy baseny.Na plaży i na basenie wystarczająca liczba leżaków ,zawsze było sporo pustych przy pełnym obłożeniu.długie godziny spożywania posiłków nigdy nie było tłoku.Bardzo bogata oferta wyżywienia;lody ,napoje ,ciasta ,duży wybór mięs , owoców morza,warzyw ,owoców,nie sposób spróbować połowy.Pokoje codziennie sprzątane.Plaza czyściutka ,morze bez kamyków,drobny piasek.Bardzo polecam dla rodzin z dziećmi.W morzu duży pas mielizny-bezpiecznie dla dzieci i osób słabo pływających.

• Zalety Lokalizacja, obsługa, czystość, jedzenie.
    • Wady Sąsiedztwo głośnego hotelu.

Hotel spełnił nasze oczekiwania - podróżowaliśmy z 8-miesięcznym dzieckiem i wszystko było w jak najlepszym porządku - wszędzie można było wjechać wózkiem, przy przyjeździe czekało na nas łóżeczko w pokoju, obsługa była wyrozumiała. Lokalizacja - świetna (bezpośrednie wyjście z hotelu na plażę, duży market naprzeciwko hotelu, bliskość barów, restauracji, dyskotek - co kto lubi). Pokoje - dobrze wyposażone, czyste, ładnie urządzone. Jedzenie - urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa - miła, pomocna. Hotel jest niewielki, kameralny. Jest to na pewno miejsce, do którego można wrócić. Jedyny minus - obok jest duży hotel, w którym codziennie od godziny 21:00 było dudniło niemieckie disco.

Rafał

• Zalety Dobre desery. Dobre potrawy z grilla.
    • Wady Problemy z zakwaterowaniem jakie opisałem poniżej.

Wykupiłem pokój Deluxe a otrzymałem zwykły standardowy. W recepcji wciskano mi kit że jest to pokój VIP a był zwykłym standardowym na poziomie 0. W pokoju było wstawione łóżeczko dla dziecka które uniemożliwiało swobodne poruszanie po pokoju bo pokój był tak mały Przytrafiło się to trzem rodzinom. Więc mocne niedopatrzenie albo ze strony organizatora (Grecos) albo hotelu. Po mocnej awanturze i postraszeniu Policją otrzymałem pokój który kupiłem. Miałem wrażenie że było to celowe działanie właścicieli hotelu gdyż w pokojach było dużo szkła (szklane drzwi, itd itp) i wszystkie 3 rodziny z dziecmi do 2 lat otrzymały gorsze pokoje reszta takie jakie wykupili. Jedna para otrzymała pokój deluxe taki jak zakupili. Ten fakt przekreślił mi super dobre wrażenie pozostawione po tym obiekcie. Jeżeli wybierasz się z dzieckiem do 2 lat kupuj zwykły pokój lub rodzinny bo możesz się rozczarować i nie otrzymasz pokoju z widokiem na morze lub deluxe. Hotel dedykowany dla rodzin z dziećmi to jakieś nieporozumienie. Plac zabaw był przez cały czas nieczynny. W okolicy dużo dyskotek oraz z opinii w internecie w sezonie masa młodzieży pijącej oraz uprawiającej seks na plaży. Na szczęście byliśmy przed sezonem i dyskoteki były pozamykane. Lubię aktywne sporty brak możliwości np windsurfingu. Wyżywienie dobre grille, oraz pyszne desery. Reszta była taka sama i w tym samym miejscu. Z porannych posiłków mogłem jeść tylko jajka, pomidory, i ser. Wędliny niejadalne. Sery żółte i białe ok. Nie spróbowałem na śniadanie kremówki ani razu więc nie wypowiem się czy była smaczna ale raczej nikt jej nie jadał. Plaża blisko hotelu. Basen w ofercie jest opisany jako z podgrzewaną wodą. Niestety była bardzo zimna we wszystkich 3 basenach i raczej nikt nie podgrzewał tej wody. W związku z czym mało kto korzystał z basenu. Animacji dla dzieci nie było. Obsługa bardzo się starała, i naprawdę przyjemna. Miejscowość dobra dla singli szukających dobrej imprezy, fajnych dziewczyn oraz szybkiego seksu z uwagi na okoliczne dyskoteki.

Przemek

• Zalety Wyżywienie - jakość i ilość oraz obsługa perfekcyjne. Dwa baseny hotelowe z czystą wodą. Wyjście z hotelu przez bar bezpośrednio na piaszczystą plażę. Bardzo czysta woda w morzu. Bardzo blisko do ważnych punktów w mieście (sklepy, bary, wypożyczalnie samochodów, przystanek autobusowy itp.)

Reasumując: chyba jeszcze nigdy podczas moich wyjazdów nie spotkałem tak przyjaznego hotelu. Urzekła nas zwłaszcza jakość i ilość wyżywienia oraz podejście personelu.

Izabela

• Zalety pokoje
    • Wady restauracja w hotelu obok

Piękny,kameralny hotel położony blisko piaszczystej plaży. Przeznaczony jedynie dla dorosłych gości. Piękne,duże pokoje.z możliwością zakwaterowania maksymalnie 2 osób. Minusem może być to,że restauracja znajduje się w hotelu obok.

Izabela

• Zalety plaża,bezpłatne wi-fi
    • Wady brak rozrywek w hotelu

Hotel położony blisko centrum miejscowości z licznymi barami i sklepami. Dla dzieci plac zabaw oraz oddzielny brodzik. Minusem może być brak wind,szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi lub osób z trudnościami w poruszaniu się. Plusem jest krótki transfer z lotniska oraz darmowe wi-fi.