High Beach

High Beach: plaża

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub (6-14 lat), brodzik, łóżeczka dla niemowląt (na życzenie), krzesełka w restauracji.
  • Atrakcyjne położenie: ok. 800 m od centrum, ok. 5 km od rozrywkowego kurortu Hersonissos, ok. 35 km od lotniska w Heraklionie.
  • Bezpośrednio przy hotelu długa i szeroka, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Bogata oferta rekreacyjna: 2 baseny ze słodką wodą, jacuzzi, sala fitness, wieczory tematyczne z muzyką na żywo.

• Zalety pokoje
    • Wady restauracja w hotelu obok

Piękny,kameralny hotel położony blisko piaszczystej plaży. Przeznaczony jedynie dla dorosłych gości. Piękne,duże pokoje.z możliwością zakwaterowania maksymalnie 2 osób. Minusem może być to,że restauracja znajduje się w hotelu obok.

• Zalety Położenie, morze, plaża, jedzenie, obsługa, czystość
    • Wady Łazienka

Ogółem pobyt bardzo udany. Położenie bardzo dobre, blisko piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza, darmowe leżaki. Darmowe WiFi działające także na plaży. Przepyszne jedzenie, wszystkiego dużo, wybór także bardzo duży, codziennie pojawiało się coś innego. Dobre drinki w barze przy plaży. Była to nasza podróż poślubna, nasz pokój był ładnie udekorowany i dostaliśmy wino na przywitanie. W pokoju mieliśmy łóżko na antresoli. Jedyny minus to w łazience przez 3 dni był bardzo nieprzyjemny zapach który roznosił się na cały pokój. Polecamy także wycieczki fakultatywne z Grecosa, bardzo ciekawe i przyjemne zwiedzanie.

• Zalety - spokojny i czysty, - bliskość płazy + 3 baseny, - bardzo dobre i różnorodne wyżywienie.
    • Wady - bliskość dużego hotelu z głośną muzyką, - brak wind, - uszkodzona spłuczka w łazience.

hotel bardzo przyjemny, uprzejma i pomocna obsługa, czysto, bardzo dobre i urozmaicone posiłki, bliskość płazy. Dla osób, które nie szukają zgiełku i głośnych atrakcji tylko chcą rzeczywiście odpocząć - gorąco polecam.

Pokój z dwoma balkonami, kominkiem!, sprawna klimatyzacja, bezpośredni widok na morze. Smaczne posiłki, różnorodne mini sałatki z owoców morza, codzienne grillowane mięsa, ryby, warzywa. Bardzo życzliwa obsługa.Polecam

Hotel super, ok pół godziny drogi z lotniska. Pokoje bardzo czyste i sprzątane codziennie i klimatyzowane. Mieliśmy pokój w budynku nad stołówką...trochę było słychać wentylatory ale nie będziemy narzekać...siła wyższa. Obsługa bardzo miła, większość zna angielski. Czyste baseny (3 do wyboru). bar z przekąskami i alkoholem przy jednym z basenów. Na plaży jest również bar z drinkami i bardzo fajnym wesołym barmanem ;-)Jedzenie pyszne, bardzo duży wybór wiec każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam na deser baklawę...była przepyszna;-) Hotel przy przy plaży ;-) leżaki bezpłatne koloru pomarańczowego ;-) Są jeszcze drewniane ale to dla gości przebywających w budynku z 5-cioma gwiazdkami. Leżąc na plaży możemy podziwiać małą wysepkę z kapliczką. Na terenie hotelu jest tez mini siłownia i butik. Bardzo blisko do centrum...dużo stoisk, sklepów, wypożyczalni samochodów i rowerów oraz biur organizujących wycieczki. Można zwiedzić miasto ...jego starą część ... dużo knajpek, dyskotek. Dla ludzi wolących spokój polecam maj i wrzesień. Jesteśmy bardzo zadowoleni...jeszcze kiedyś tam wrócimy.

• Zalety Doskonale polożenie, blisko od lotniska, miła i pomocna obsługa, świetne jedzenie i kulinarne niespodzianki, wyjście z hotelu bezpośrednio na plaże, na której także znajduje się bar:) nas jako nowożeńców przywitano szampanem i klimatycznie przygotowanym pokojem;) polecamy
    • Wady Nie wszystkie pokoje mają ten sam standard, warto to sprawdzić w biurze podróży

Warto ustalić w jakiej części hotelu będziemy ulokowani, budynek Zeus ma chyba najlepszy widok ba morze:) polecamy pokoje junior suit

• Zalety - lokalizacja - piaszczysta plaża - obsługa hotelu: każdy pomocny i uśmiechnięty - różnorodne posiłki - spokojnie - tylko kilka metrów do ulicy ze sklepami i restauracjami

Po prostu jak na 4* to wszystko idealnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pierwszy raz mi się to zdarzyło.

• Wady grzyb w basenie i w wanience na płukanie nóg przed hotelem z plaży

Pisałam już wcześniej opinię i wymieniałam w sumie same zalety, ale nie napisałam o najważniejszym... 2 dni temu niestety z narzeczonym zauważyliśmy zmiany na ciele. I on i ja złapaliśmy grzybicę w hotelu. Zmiany widoczne są na całym ciele w postaci białych plam oraz łuszczeniem skóry na stopach... Woda w basenie ani w wanience na nogi, która była przy plaży nie była filtrowana, nie było tam nawet chloru. Wszyscy ludzie moczyli tam swoje nogi codziennie. Wczoraj wydaliśmy na leki ok 400zł.... Czeka nas długie leczenie. Także uwaga na zdrowie.... bo można się nieźle załatwić. Chwila nie uwagi!

Piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody bezpośrednio przy hotelu, ratownicy, pyszne jedzonko, super obsługa, ręczniki codziennie wymianiane, hotel urzeka miejscem, leżaki na plaży w bardzo dobrym stanie i za darmo, animatorzy, barmani i kelnerzy bardzo uprzejmi i pomocni (potrafią porozumiewać się nawet w 3 językach), rzut beretem do miasta, w pokojach działająca klimatyzacja, wifi ma super zasięg na terenie całego hotelu i na plaży - jest za darmo w 100%!

• Zalety Hotel położony przy piaszczystej plaży. 3 ładne nieduże baseny. Bogate i urozmaicone jedzenie. Miła obsługa.
    • Wady Może trafić się pokój bez tarasu i balkonu, przy basenie, w piwnicy. Trochę słabo.

Ogólnie hotel bardzo dobry. Polecam tu przyjechać!