Opinie o hotelu Iberostar Bella Vista
Kuba / Matanzas

Iberostar Bella Vista: teren hotelu

• 10 Odległość od plaży

Pobyt: Grudzień 2017

Cudowne miejsce! Świetny hotel, miła obsługa, fajne pokoje, pyszne jedzenie, wspaniałe drinki :) Och i ach :) Gdy rozmawialiśmy z Polakami z innych hoteli, to narzekali na robaki w sałatkach, w pokojach. W Iberostar Bella Vista nic takiego nie miało miejsca.

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety ładna plaża zaskakująco bogate all iclusive duże pokoje
    • Wady Mała plaża Nudne jedzenie

Mam porównanie z kilkoma innymi hotelami w Varadero i mogę powiedzieć, że ten plasuje się raczej w środku stawki. Od razu zacznę od negatywów - plaża (bardzo ładna), ale piekielnie mała jak na tak duży obiekt. Codziennie rano walka o leżaki. Jeżeli takie rzeczy Ciebie irytują od razu szukaj innego obiektu. Jedzenie, też jak w większości miejsc na Kubie - delikatnie mówiąc nie powala. Na pewno odradzam steack house a la carte. Co na plus to pokoje (bardzo duże) i w całkiem niezłym stanie (jak na Kubę). Bar w wersji All Inclusive - na bogato ;) Co polecam to wyrwać się wieczorem (w nocy) z hotelu i pojechać na jedną z okolicznych dyskotek. Ponieważ Kuba jest bezpieczną wyspą lepiej jechać na te bardziej dla "lokalsów" niż dla turystów. Można trafić na koncert lub po prostu świetną imprezę w kubańskich rytmach. W dyskotekach dla turystów, na pewno więcej grają światowych hitów - a nie po to chyba się na Kubę jedzie. Najlepiej bawiliśmy się w "Casa de la Musica" około 10 CUCów. Taxi, oczywiście to zabytkowe, to około 30-35 lokalnej waluty (w obie strony). Najlepiej od razu umawiać się z kierowcą na powrót, to łatwiej wytargować dobrą cenę. Jeżeli chodzi o taxi to zawsze wybierajcie te stare, zabytkowe samochody. Cena ta sama, a frajda z jazdy dużo większa.

AGNIESZKA
    Pobyt: Marzec 2019

Kocham to miejsce, wszystko jest bardzo dobre. Szczególna uwaga, bardzo profesjonalna obsługa, bardzo dobre i zróżnicowane jedzenie. Ale najlepsze jest to, że zespół animatorów ma inny pokaz. Wspaniałe powitanie

ANDREI
    Pobyt: Marzec 2019

Od początku do końca mieliśmy bardzo miły czas. Wszyscy byli bardzo przyjaźni i naprawdę dbali o gości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jedzenia i był duży wybór. Na plaży było niebo i wiele sportów wodnych do wyboru. W sumie nic na co narzekać. Dziękujemy wszystkim za uczynienie naszego pobytu tak przyjemnym.

Sherisevh

Je to velmi pěkný hotel. Služba je vynikající. Děkuji všem vašim dělníkům za to, že mi poskytli tak skvělou zkušenost. Jen doufám, že se brzy vrátím.

KRZYSZTOF EDWARD

Vysoce doporučujeme pro rodinné a / nebo párové výlety, výbornou polohu, pohodlné a čisté pokoje. Skvělá snídaně se spoustou odrůd. Personál 10, super pozorný a dostupný. ve všem, co jsme předem namalovali. Pokud se vrátíme na Kubu, zopakujeme v tomto resortu.

ZIGRAND

Bardzo dobra lokalizacja, a przede wszystkim dobra rozrywka. Cały personel, rozrywka i recepcja są bardzo mili i chętnie nas przywitają. Jesteśmy z Quebecu w Kanadzie, więc zrozumieją moją opinię. Pokój bardzo wygodny i czysty, wszystko w pięknej dekoracji. Nie mam nic do powiedzenia, że na pewno wrócę.

Chissey

Tento hotel je úžasný. Má rodina a já strávili týden a zkušenost byla skvělá. Co se nám nejvíce líbilo, byla pozornost jeho zaměstnanců, kteří vždy pomáhali s nejlepším řešením. Hotel vypadá velmi pěkně a má nádherný výhled z pokoje. Byla vždy čistá a naše číšnice nám dala s ručníky detaily. Jídlo nebylo špatné a bary byly nejlepší. Určitě doporučuji tento hotel.

Potska

Byl jsem v mnoha hotelech v Varadero a tento nový hotel je pravděpodobně první ve Varadero, který vypadá a vypadá jako moderní hotel. Pokoje jsou opravdu pěkné, s nádherným výhledem na oceán. Šli jsme do apartmá na úrovni 10 (elitní pokoj), která nám umožnila přístup do restaurace a baru na úrovni 11. Stojí to za to! Jídlo (snídaně, oběd a večeře) a nápoje jsou mnohem lepší a pohled je úžasný.

AT

Zaměstnanci většinou chtějí nabídnout dobrou službu. Zákaznické služby jsou velmi dobré, profesionální a hlavní věc je, že chtějí dělat skvělé věci. Bufet je dobrý, bar je dobrý, káva je dobrá, pláž je výborná. Čistota pokojů je vynikající. Hotel je výborný. Pokoje jsou velmi pohodlné a dobře vybavené. Internetová kavárna je hezká, ale velmi horká. V této kavárně jsme našli velmi příjemný personál. Specializované restaurace jsou nádherné, domnívám se, že menu Creole by se mělo lišit, protože neexistují žádné chutné kreolské příchutě, velmi se nám nabídka nelíbí, ale je to v pořádku. Výtahy nepracují všechny, byly zde jen dny, které pracovaly pouze 1 z 4. Tento hotel je bezpochyby jedním z 3 nejlepších, kde můžete zůstat s dětmi ve Varaderu. Popisujeme vše jako vynikající, protože chceme, aby byl hotel lepší a lepší a je to pro nás dobrá volba.