Iberostar Bella Vista
Kuba

Iberostar Bella Vista: teren hotelu

• 10 Odległość od plaży

Katerina

Zatrzymaliśmy się w połowie listopada w prestiżowym sektorze Star, budynek bardzo ładny, przestronny i nowoczesny, co nam się najbardziej podobało to plaża, restauracja Miramar bardzo dobra obsługa i bardzo smaczne jedzenie, a także japońska restauracja z produktami od jakość i dobra uwaga przez personel.

Ewas

Znakomity zespół animatorów. Jedzenie bardzo dobre. Zabawny pokój .exelenye .. uwaga wszystkich pracowników bardzo dobra. Plaża jest bardzo ładna .. nocne pokazy są bardzo dobre i zabawne, a koncerty przed wieczornym show są bardzo dobre .. czuliśmy się jak w domu i chcielibyśmy wkrótce powrócić ... Polecam wszystkim

Otylia

Właśnie wróciłem z wakacji i to już jest dziwne. Zespół zarządzający tak uprzejmy, miły i blisko Jeśli hotel zapewnia wyjątkową obsługę, bufet bezkonkurencyjny, folder tak uważny i czuły, ten bar w holu, kelnerzy w barze przy basenie kelnerki, animacje i ta plaża jest dzięki personelowi hotelu, który widzimy i widzimy , to oni sprawiają, że podróżujący odczuwają ciepło domu i sprawiają, że ten hotel jest wyjątkowy, trudno byłoby się z nim połączyć, nie byłoby wystarczającej liczby postaci, zapomniałbym nazwiska, kogoś, kogo nie znam, a byłby to związek tak zimny, że byłby pusty , Uwaga i traktowanie, które zapewniają klientowi, są nie do pobicia. Nowi pracownicy mają bez wątpienia zawsze najlepszych nauczycieli profesjonalizmu i najlepszych

Sherisevh

Je to velmi pěkný hotel. Služba je vynikající. Děkuji všem vašim dělníkům za to, že mi poskytli tak skvělou zkušenost. Jen doufám, že se brzy vrátím.

Shist

Drugi raz na Kubie, ale po raz pierwszy w tym hotelu. Bardzo dobra obsługa. Jedzenie jest również bardzo dobre. Plaża jest naprawdę piękna, a basen jest doskonały na dobry spokojny czas. Mile zaskoczony! :)

Gloria

"Dobry tydzień od sylwestra na imprezę! Bardzo cicho jak na ten okres? Podobała mi się lokalizacja. Hotel jest bardzo dobry, personel jest bardzo uprzejmy, przyjazny. Pokój był bardzo duży i nieskazitelny. Jestem dość wymagający z czystością ... Bufet miał wiele opcji, szczególnie w nocy. Kolacja lepiej jest iść do restauracji, które są naprawdę doskonałe. Mieliśmy wysokiej jakości nocne show. Nie boję się polecić tego hotelu! "

Potska

Byl jsem v mnoha hotelech v Varadero a tento nový hotel je pravděpodobně první ve Varadero, který vypadá a vypadá jako moderní hotel. Pokoje jsou opravdu pěkné, s nádherným výhledem na oceán. Šli jsme do apartmá na úrovni 10 (elitní pokoj), která nám umožnila přístup do restaurace a baru na úrovni 11. Stojí to za to! Jídlo (snídaně, oběd a večeře) a nápoje jsou mnohem lepší a pohled je úžasný.

AT

Zaměstnanci většinou chtějí nabídnout dobrou službu. Zákaznické služby jsou velmi dobré, profesionální a hlavní věc je, že chtějí dělat skvělé věci. Bufet je dobrý, bar je dobrý, káva je dobrá, pláž je výborná. Čistota pokojů je vynikající. Hotel je výborný. Pokoje jsou velmi pohodlné a dobře vybavené. Internetová kavárna je hezká, ale velmi horká. V této kavárně jsme našli velmi příjemný personál. Specializované restaurace jsou nádherné, domnívám se, že menu Creole by se mělo lišit, protože neexistují žádné chutné kreolské příchutě, velmi se nám nabídka nelíbí, ale je to v pořádku. Výtahy nepracují všechny, byly zde jen dny, které pracovaly pouze 1 z 4. Tento hotel je bezpochyby jedním z 3 nejlepších, kde můžete zůstat s dětmi ve Varaderu. Popisujeme vše jako vynikající, protože chceme, aby byl hotel lepší a lepší a je to pro nás dobrá volba.

MARIA SESEK

Kvalitní služby všechny velkolepé ruky bez pochybností Budu opakovat tisíckrát ... vynikající jídlo, vynikající nápoje to nejlepší v suchém doku podle mého názoru v tomto okamžiku .......... 100% doporučeno odkudkoliv v svět

Holmes

V resortu jsme měli spoustu zábavy. Resort byl krásný a pláž je krásná a naše vynikající pokojová služba. Setkáváme se s nejlepšími lidmi. Služba byla neuvěřitelná. Máme nejlepší čas a my se vracíme tento rok. Nemůžu se dočkat, až se vrátím s našimi přáteli. Vidím brzy přátele. Týden relaxace. Dobré jídlo a skvělé přehlídky. Vidíme, že jdeme ke svým přátelům a já se všemi.