Opinie o hotelu Iberostar Bella Vista

Iberostar Bella Vista: teren hotelu

• 10 Odległość od plaży

AGNIESZKA
    Pobyt: Marzec 2019

Kocham to miejsce, wszystko jest bardzo dobre. Szczególna uwaga, bardzo profesjonalna obsługa, bardzo dobre i zróżnicowane jedzenie. Ale najlepsze jest to, że zespół animatorów ma inny pokaz. Wspaniałe powitanie

ANDREI
    Pobyt: Marzec 2019

Od początku do końca mieliśmy bardzo miły czas. Wszyscy byli bardzo przyjaźni i naprawdę dbali o gości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jedzenia i był duży wybór. Na plaży było niebo i wiele sportów wodnych do wyboru. W sumie nic na co narzekać. Dziękujemy wszystkim za uczynienie naszego pobytu tak przyjemnym.

Sherisevh

Je to velmi pěkný hotel. Služba je vynikající. Děkuji všem vašim dělníkům za to, že mi poskytli tak skvělou zkušenost. Jen doufám, že se brzy vrátím.

Potska

Byl jsem v mnoha hotelech v Varadero a tento nový hotel je pravděpodobně první ve Varadero, který vypadá a vypadá jako moderní hotel. Pokoje jsou opravdu pěkné, s nádherným výhledem na oceán. Šli jsme do apartmá na úrovni 10 (elitní pokoj), která nám umožnila přístup do restaurace a baru na úrovni 11. Stojí to za to! Jídlo (snídaně, oběd a večeře) a nápoje jsou mnohem lepší a pohled je úžasný.

AT

Zaměstnanci většinou chtějí nabídnout dobrou službu. Zákaznické služby jsou velmi dobré, profesionální a hlavní věc je, že chtějí dělat skvělé věci. Bufet je dobrý, bar je dobrý, káva je dobrá, pláž je výborná. Čistota pokojů je vynikající. Hotel je výborný. Pokoje jsou velmi pohodlné a dobře vybavené. Internetová kavárna je hezká, ale velmi horká. V této kavárně jsme našli velmi příjemný personál. Specializované restaurace jsou nádherné, domnívám se, že menu Creole by se mělo lišit, protože neexistují žádné chutné kreolské příchutě, velmi se nám nabídka nelíbí, ale je to v pořádku. Výtahy nepracují všechny, byly zde jen dny, které pracovaly pouze 1 z 4. Tento hotel je bezpochyby jedním z 3 nejlepších, kde můžete zůstat s dětmi ve Varaderu. Popisujeme vše jako vynikající, protože chceme, aby byl hotel lepší a lepší a je to pro nás dobrá volba.

MARIA SESEK

Kvalitní služby všechny velkolepé ruky bez pochybností Budu opakovat tisíckrát ... vynikající jídlo, vynikající nápoje to nejlepší v suchém doku podle mého názoru v tomto okamžiku .......... 100% doporučeno odkudkoliv v svět

Holmes

V resortu jsme měli spoustu zábavy. Resort byl krásný a pláž je krásná a naše vynikající pokojová služba. Setkáváme se s nejlepšími lidmi. Služba byla neuvěřitelná. Máme nejlepší čas a my se vracíme tento rok. Nemůžu se dočkat, až se vrátím s našimi přáteli. Vidím brzy přátele. Týden relaxace. Dobré jídlo a skvělé přehlídky. Vidíme, že jdeme ke svým přátelům a já se všemi.

Vynikající léčba na recepci, čisté a krásné pokoje, personál restaurace velmi profesionální pozorný rychlý a přátelský, moje rodina 12 lidí chce poděkovat Lisandře za veškerou laskavost a sladkost, bezkonkurenční koktejly krásné zařízení, bazény děti a zábava pro ty nejmenší je úžasné, navštívil jsem několik hotelů v Varadero a nikdo neviděl takovou detailní pozornost dětem. gratulujeme, děti už se ptají, že se vrátíme, byli jsme všichni potěšeni tímto krásným hotelem

Rybar

5 hvězdiček Výborný hotel Skvělá pozornost Cítili jsme se jako doma. Z barů, restaurací servírky, kteří se o nás postarali.

Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety Cały hotel jest jedną wielką zaletą. Pobyt w hotelu w grudniu 2017 roku, bardzo chętnie wrócilibyśmy do niego.
    • Wady BRAK

pokoje bardzo ładne, przestronne, czyste. jedzenie bardzo urozmaicone, smaczne.