Opinie o hotelu Iberotel Makadi Beach

• 10 Ciche i kameralne położenie
    • 10 Odległość od plaży

lucyna
    Pobyt: Styczeń 2010

hotel rewelacja!!!! (wcześniej byłam w hiltonie , alladynie, Titanicu ) bez porównania . jedzenie masakrycznie pyszne przygotowywane na bieżąco ,w pokoju dobre winko w cenie , pizza przy basenie bomba . Jestem zakochana w hotelu po same uszy . Dla dzieciaczków animacje niemalże całodobowe , szukanie skarbów, konkursy , malowanie . Kelnerzy uprzejmi wręcz czarodziejscy :) bajeczny hotel polecam

Pobyt: Kwiecień 2008

Przez 6 lat broniłam się przed Egiptem mówiąc, że wszędzie byle nie tam. Po powrocie powiem jedno: żal mi tych 6-u lat. Szukaliśmy ciszy i spokoju i w tym hotelu znaleźliśmy wszystko. Pokój ekstra, obsługa bardzo miła, a już po nawet minimalnym napiwku wręcz czarująca. Już na samym wejściu miłe zaskoczenie, pan w recepcji wyszedł nam naprzeciw, posadził na sofie i przyniósł nam dokumenty do wypełnienia i klucz do pokoju. Miałam wrażenie, że zamiast iść to zaraz nas przeniosą do naszego pokoju, gdzie walizki już na nas czekały. Sejf w cenie, pralnia w cenie, barek zaopatrywany na bieżąco, w napoje chłodzące w cenie /mimo też opcji All inclusive w innych krajach te usługi zawsze były za dopłatą/. Nie wiem nic o ofercie dla maluchów, ale nasza 14-letnia córka chce wrócić do tego hotelu w przyszłym roku, bardzo jej sie podobały zajęcia sportowe. Praktycznie dla chcących spędzać aktywnie czas od rana do wieczora są zajęcia, a jak ktoś chce leniuchować w ciszy i spokoju to tylko tutaj, bo nawet przy basenach nie ma zgiełku, muzyka jest włączana tylko w czasie gimnastyki wodnej. Amatorzy głośniej muzyki i dyskotek mają po drugiej strony ulicy dyskotekę od 20 do 2 w nocy /wstęp 6 euro/. No i... rafa koralowa praktycznie na wyciągnięcie ręki, bo 15 -20 metrów od brzegu, po prostu żyć i czerpać pełnymi garściami zwłaszcza dla ludzi chcących odpocząć od zgiełku i... innych ludzi.

Kaju
    Pobyt: Marzec 2008

Hotel dla Emerytów i ludzi pragnących ciszy spokoju -a zwłaszcza leniwych

kasia
    Pobyt: Lipiec 2007

Hotel na wysokim poziomie, w bardzo miłej, bezpiecznej okolicy.

Julia
    Pobyt: Styczeń 2008

Hotel wspaniały. Zasługuje na 5 a nie 4 gwiazdki :)
    W czasie kiedy byłam w hotelu nie musiałam podpisywac żadnych rachunków, ale noszenie bransoletki było obowiązkowe.
    Ogólnie wszystko perfekcyjnie. Bardzo polecam!

basia
    Pobyt: Grudzień 2007

Bardzo dobry hotel, z naprawdę wyśmienitym jedzeniem (można wynosić poza restaurację, czyli smakuje jakieś ciastko czy owoce itp to zabierz ze sobą na wynos), woda do picia i inne napoje cały czas do dyspozycji. Hotel czysty, zadbany, z bardzo uczynną i miłą obsługą, szczególnie po wręczeniu napiwku :), nawet w wysokości 1 euro, dobra plaża - ręczniki i leżaki do dyspozycji, no i w poblizu rafa koralowa z pięknymi rybami, nic tylko siedzieć w wodzie i podziwiać! I do tego taki drobiazg jak pralnia w cenie! A jeszcze warte polecenia restauracje na terenie hotelu - restauracja Beduińska w wieży z orientalnym menu serwowanym w orientalnym wnętrzu oraz restauracja na plaży z luksusowo podawanym posiłkiem, wszystko w ramach All, chyba, że jakieś specjalne danie lub napoje sobie zażyczymy :) to trzeba zapłacić, ale to co jest w ramach All jest naprawdę bez zarzutu. Uwaga, lepiej przed wyjazdem zapoznać się z rozmieszczeniem pokoi w poszczególnych częściach hotelu, bo nie wszystkie są położone na wysokości prywatnej plaży. Po przyjeździe będzie można poprosić o taki rodzaj jak opłacony, ale tam gdzie chcemy, na pewno to załatwią, jak tylko będa wolne miejsca.

iza
    Pobyt: Październik 2007

Twardowski Marek
    Pobyt: Sierpień 2007

toke7
    Pobyt: Lipiec 2007

mimi
    Pobyt: Grudzień 2006

Hotel super!! świetne położenie, profesionalna obsługa. Czysto. Piękny ogród. Gorąco polecam. Hotel zasługuje na 5 gwiazdek :-)