Opinie o hotelu Jaz Aquaviva

Jaz Aquaviva: obiekt, budynek główny, basen

• Ogromny aquapark z 50 zjeżdżalniami dla dzieci i dorosłych.
  • Sport i rozrywka: 6 basenów: 3 główne, 2 w strefie relaksu, 1 na dachu, kort tenisowy, siłownia, siatkówka plażowa.
  • Dla dzieci: 2 baseny, plac zabaw dla dzieci, miniklub, animacje, aquapark.
  • SPA & Wellness: centrum spa, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, masaże, zabiegi pielęgnacyjne.

• Zalety czystosc,dbanie o wczasowiczów,porządki,smaczne posiłku mega fajny aqua park
    • Wady połozony na odludziu,spory kawałek od morza

Hotel rewelacja,połozony co prawda na odludziu ale do plazy jezdzi autokar.Na kazdym kroku dbałosc o czystosc,brak kolejek po cokolwiek.Super baseny i pokoje.Polecam

Małżeństwo

• Zalety W tym hotelu są same zalety, Wspaniały hotel
    • Wady --------

Cudowny tydzien w bardzo dobrym hotelu w którym dosłownie jest wszystko,

Marika z rodziną

• Zalety Baseny Przemiła Obsługa na wysokim poziomie Możliwość korzystania z Ala karty Ciekawe animacje Przystępność cenowa Nowoczesny styl hotelu Jedzenie...
    • Wady Naszym zdaniem nie ma wad.

Hotel piękny, czysty, ogromny ale bardzo przytulny, mieliśmy wrażenie, że wszędzie blisko. Dla każdego coś miłego ???? basen dla małych dzieci, większych mniej odważnych i bardziej dzielnych ???? zjeżdżalnie dla dorosłych rewelacja. Animacje, obsługa, kelnerzy, room serwis wszyscko na wysokim poziomie. Hotel bez wątpienia Zasluguje na 5*. Polecamy z całego serca. Dziękujemy za mega wakacje.

Dariusz

• Zalety Obsługa , wyżywienie ,pokoje
    • Wady odlełość od plaży spacerkiem ok. 1 godz.

Miła obsługa , wyżywienie bardzo dobre , hotel czysty , sprzątanie pokoju średnie . Dla mnie porażka - brak plaży , busem 15-20 min + czekanie, spacerem ok 1h , dlatego na terenie hotelu gorąco , brak wiatru.Animacje bardzo słabe . Ogólnie nie było żle

Gabriela

• Zalety Bardzo czysto
    • Wady Wszędzie daleko,położony na wzgórzu więc silnie wieje.

Byłam w tym hotelu 11 dni we wrześniu.Hotel b.ładny,czysty.Pokoje sprzątane codziennie.Jedzenie różnorodne. Polecam

Karola

• Zalety aquapark zjeżdzalnie dostosowane do każdego wieku bardzo europejski styl hotelu

Hotel wybraliśmy na wakacje z 2 dzieciaków w wieku 3 i 10 lat. Z pełną świadomością jechaliśmy, że w hotelu jest aquapark a do morza trzeba specjalnie dojechać. Dojazd autobusem, którego rozkład jest ogólnodostępny, autobus kursuje bardzo punktualnie. Wybierając dzień na plaży oznacza, ze ciężko wrócić na obiad. Myślę, że trzeba mieć świadomość, że dzień spędza się w hotelu przy basenie lub na plaży. Inaczej jest to duża strata czasu. Hotel bardzo nowoczesny, bardzo czysty, miła obsługa, jedzenia do wyboru do koloru, codziennie serwowane posiłki dla każdego, nasze dzieci bez problemu znajdowały coś dla siebie. Napoje dostępne, hotel dba o wodę mineralną, która uzupełniana jest na bieżąco i wszędzie dostępna w butelkach plastikowych lakowanych. Maksymalnie niwelują występowanie tzw" zemsty". Przy basenie chodzą kelnerzy, więc dla dużych leniuchów dobra informacja, że nawet z leżaka nie trzeba wstawać :-) Plaża średnia, z drobnymi kamyczkami, ale przechodząc 300 m dalej woda czysta i piękna rafa, osoba nie posiadająca specjalnego sprzętu będzie w stanie obejrzeć podwodny świat. Pokoje codziennie sprzątane, bardzo miła obsługa, nie są natarczywi, napiwek zostawia się z miłą chęcią. Ogólnie dla rodzin z dziećmi, dla osób nie chcących specjalnie korzystać z wycieczek, wyjazdów do Hurgady- polecam z czystym sumieniem. Osoby nastawione na imprezowanie, super plażę, raczej nie będą zadowolone.

Justyna Dankowiakowska
    Pobyt: Luty 2018

• Zalety aquapark posiłki obsługa podejście do gości
    • Wady odległość od plaży nie jest to 5 minut busem:( aquapark usytuowany na wzniesieniu jedzenie na plaży brak amfiteatru do wieczornych show niepodgrzewana woda we wszystkich basenach z atrakcjami dla dzieci

Spędziliśmy z mężem i 21 miesięczną córką 2 tygodnie w tym hotelu od 15 lutego do 1 marca 2018 roku. oto kilka spostrzeżeń, których zabrakło mi czytając opinię o tym hotelu: -wybierając się tam w zimie możliwe, że nie skorzystacie z aquaparku, bo będzie wiało zbyt mocno by było możliwe wytrzymać chłód po kąpieli w lodowatej wodzie lub dziecko wychodząc z podgrzewanego basenu miało kontakt z lodowatym wiatrem:( aquapark jest na wzniesieniu co uprzykrza kąpiele w okresie zimowym, uprzyjemnia pewnie w upalnym lecie) sam aquapark wspaniały 3 place zabaw dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych, fantastyczne zjeżdżalnie dla starszych i dorosłych. -fantastyczna kuchnia w restauracji głównej, niebywałe mięsa i warzywa na gorąco, świetne zupy. ciasta jak nie w Egipcie na dobrym albo bardzo dobrym poziomie, szczególnie chleby, bułki, muffinki, ciasta ucierane, pączki. spotkaliśmy się z opiniami, ze jedzenie jest kiepskie bo nie ma schabowego i pierogów... proszę wybaczyć ale podróżujemy po najlepszych hotelach na świecie, jesteśmy bardzo wybredni i kuchnia w tym jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie, a fakt, że nie występuję tam wieprzowina jest do wytrzymania przez tydzień lub dwa... wg nas bez przesady -fantastyczna obsługa to coś co wyróżnia ten hotel, wszędzie bardzo pomocni ludzie, bawiący się z naszą córką i oferujący pomoc, fakt rozdawaliśmy im $ za obsługę ale wszyscy byli przemili nawet bez napiwków -fatalny dojazd do plaży, jeżeli ktoś lubi być na plaży to powinien wybrać inny hotel, na piechotę to ok 45 minut spacerem, autobus kursuje 2xna h ale jedzie z 15 minut a nie 5 jak podają w informacjach. - wg nas jedzenie na plaży bardzo odstaje jakością od tego co serwowane jest w hotelu, oczywiście obsługa jest świetna i bardzo się stara jednak podają tam cały czas ten sam fast food który jest męczący jeżeli nie chce się wracać na obiad do hotelu, a wierzcie nam to 2h wyprawa w dwie strony i się zwyczajnie nie opłaca. -rafa jest, plaża jest w zatoczce gdzie jest port i inne hotele, szału nie ma tragedii też nie, można spacerować deptakiem z wózkiem i jest klimatycznie jak w małym kurorcie -restauracja a'la carte włoska super, egipska fatalna -uważamy, że jak na taki hotel miejsce , w którym odbywają się animacje wieczorne jest żenujące. wieje tam strasznie, siedzieliśmy tam momentami w kurtkach zimowych, same atrakcje raczej bez zarzutu, brak dyskoteki też jest minusem dla nas -animatorzy zaangażowani, kids club bez szału wynikało to raczej z braku entuzjazmu Ukrainek zajmujących się dziećmi, choć buzie malowały pięknie wieczorami ogólnie hotel bardzo dobry ale mający swoje plusy i minusy, dla osób lubiących baseny super tych co lubią plażę niekoniecznie. na zdjęciach wydaje się większy, my wróciliśmy bardzo zadowoleni, choć trochę zszokowani, ze w pierwszym tygodniu pogoda była raczej średnia i nie mogliśmy korzystać z kąpieli ani w morzu ani w basenach. następnym razem wybierzemy w tym okresie do marsa alam oddalone 270 km w dół co jest gwarantem lepszej ciut pogody podobno.

Oliwia

Wakacje w tym hotelu uważam za udane. Z całą pewnością mogę stwierdzić, iż hotel na żywo prezentuje się znacznie lepiej aniżeli na zdjęciach. Hotel jest położony wśród palm i zieleni na dużym terenie. Pokoje duże, przestronne, codziennie sprzątane. Mieliśmy pokój na drugim piętrze z widokiem na główny basen. Obsługa miła, uprzejma, kompetentna, nienachalna, nie oczekująca na napiwki. Jedzenie bardzo dobre, spory wybór mięs, owoców morza, ponadto obywają się wieczory tematyczne. W hotelu znajdują się dwie restauracje ala carte - polecam włoską. Ponadto w ciągu dnia przy basenie serwowane były przekąski takie jak pizza,burgery,naleśniki, gofry, lody czy popcorn. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Na plażę można dojechać hotelowym busem, przed hotelem znajduje się tabliczka informacyjna z godzinami odjazdu na plażę i z plaży. Plaża bardzo ładna, piaszczysta, mnóstwo parasoli i leżaków, a także bar i restauracja z przekąskami. Przy basenach bardzo dużo leżaków. Co prawda we wrześniu nie ma tylu gości co w środku sezonu wakacyjnego, także o każdej porze można było znaleźć wolne miejsce zarówno przy basenie głównym, basenach dla dzieci czy basenie na dachu. W hotelu znajduje się olbrzymi aquaprak z różnorodnymi zjeżdżalniami zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Animatorzy mili i sympatyczni, nie ciągną na siłę do udziału w różnego rodzaju aktywnościach. Wieczorami na tarasie show lub muzyka na żywo. Jeżeli chodzi o zakupy to taksówką z hotelu można dojechać do nieopodal położonego centrum handlowego lub do centrum Hurghady. Serdecznie polecam ten hotel, na pewno spędzicie w nim Państwo udane wakacje !

Jarosław

• Zalety Bardzo dobry hotel

Po raz kolejny w Egipcie. Hotel bardzo ładny, czysty. Obsługa nie nastawiona na bakszysz. Posiłki bardzo dobre. Pokój family duży jasny codziennie sprzątany, widok na pole golfowe. Jedyny minus płatny mini bar w pokoju. Do plaży 8 min autobusem. nawet fajna rafa i bar na plaży. Aqua park super i dla dzieci i dla dorosłych. Polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi. My byliśmy z 4 latkiem.

Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety park wodny, jedzenie,
    • Wady położenie na wietrznej pustyni

Hotel, którego rzeczywiście mogę polecić przyjacielowi. Jedzenie (jak na egipskie warunki) super!!. Aquapark, zapierający dech w piersi, a obsługa naprawdę dba o bezpieczeństwo. Pokoje naprawdę w porządku. Jest to nas 6 raz w Egipcie, zawsze w 5 gwiazdek, więc mam porównanie. W hotelu oczywiście dużo Egipcjan - cóż nie ma Rosjan, a hotele muszą przeżyć- trzeba to zaakceptować, wraz z ich zachowaniami i się nie stresować.. Jedyny prawdziwy minus lokalizacji, to pustynia - a co się z tym wiąże wiatr, który naprawdę jest dokuczliwy jak się wychodzi z basenu, w sierpniu trzęsie febra. Plaża super - piaszczyste, łagodne zejście do wody z falami, a w oddali ok. 20 m rafa. Zawitam tam ponownie na pewno.