Opinie o hotelu Kassandra Bay
Grecja / Chalkidiki

Kassandra Bay: obiekt, basen

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Zlokalizowany w pięknej, górzystej okolicy, bujnie porośniętej soczystą zielenią.
  • Jedynie 500 m do centrum miejscowości Kriopigi, w której znajdują się sklepy, restauracje i tawerny.
  • Ok. 600 m od ładnej, piaszczysto - żwirowej plaży.
  • Ceniony za świetną, regionalną kuchnię.

Robert

• Zalety spokój, cisza, oraz mały wybór ale smaczne jedzenie
    • Wady właściciele - krzyczący na gości, z arogancją, brak pomocy przy jakichkolwiek problemach, duże ryzyko kradzieży w pokojach!!!

Pobyt w sierpniu 2018, rodzina 4 osoby, na początku dostaliśmy pokój straszny na parterze (grzyb na ścianach, smród i wilgoć, zepsuta klima), po interwencji na drugi dzień wieczorem zamiana na pokój dobry na 3 piętrze. Położenie hotelu po środku klifu , czyli do plaży z góry kilkaset metrów, do miasteczka i z plaży sporo pod stromą górę - jeździł z hotelu bus, ale nie polecam lokalizacji osobom z problemami z chodzeniem. Okolica spokojna i zielona, plaże malutkie, przy małym klifie, ale problemu z miejscami nie było. Hotel kameralny z 1 małym basenem, głównie Polacy i Serbowie. All słabe, jedzenie dobre ale mały wybór. Obsługa bardzo średni poziom (wymuszona uprzejmość), ale właściciele, którzy są non stop, mega negatywni - krzyczący na gości, wulgarnie odzywający i zero pomocy kiedy nasz pokój został okradziony - bezczelność (kradzież w hotelu to wasza (turystów) sprawa, hotel nic nie będzie wyjaśniał). Podsumowując, ja na pewno już tam nie pojadę, bo szkoda urlopu na kontakt z wulgarnymi właścicielami i dyskomfort związany z dużym ryzykiem kradzieży z pokojów, przy bierności hotelu w tym zakresie.

• Zalety Piękne otoczenie, przemiła obsługa, smaczne jedzenie, czysty basen, dużo zieleni
    • Wady mały wybór posiłków

Fantastyczny hotel, z jeszcze lepszą obsługą, wszyscy bardzo pomocni i mili! Cisza i spokój, dużo zieleni dookoła, bardzo ładna plaża ok. 600m od hotelu. Basen dość duży i czysty. Pokoje sprzątane codziennie. Jedzenie bardzo smaczne, niestety trochę mały wybór i brak ryb czy owoców morza, ale warto się na nie wybrać do miasteczka, w którym się znajduje hotel! Tawerny z pysznym jedzeniem i sklepy, w których można zaopatrzyć się we wszystko. :)

• Zalety blisko do plaży, czysto, spokojnie, smaczne jedzenie
    • Wady monotonne śniadania, ubogi bar

Kameralny hotel położony w cichej miejscowości. Do plaży jest blisko, ponadto z hotelu kursuje busik. Do pobliskich wiekszych miasteczek kursują autobusy, więc bez problemu można się dostać. Hotel czysty i klimatyczny, miła obsluga. Jedzenie calkiem ok, jednak dosyć monotonne, szczególnie śniadania. Generalnie, osobom nastawionym na rozrywki i siedzenie w hotelu może się nudzic, bo choćby bar jest dosyć ubogi, ale jeśli ktoś jedzie z zamiarem zwiedzania półwyspu i aktywnego spędzania czasu to polecam!

Marek

• Zalety Kameralny . I świetna obsługa
    • Wady Nie mam uwag

ŚWIETNY KAMERALNIE POŁOZONY HOTEL Z RODZINNĄ OBSŁUGĄ . Swietny kierowca busa

X

• Zalety Hotel bardzo czysty, codziennie sprzątane pokoje, bardzo ładny basen
    • Wady Male śniadania, brzydka plaża

Wakacje w kassandra bay oceniam raczej dobrze. Hotel czysty, codziennie jest sprzątany, bardzo ładny basen, obsługa przemiła. Minusem są posiłki - o ile na lunch i obiad jeszcze jest jakiś wybor (i tak nie ogromny, zwykle dwa dania mięsne, jedno wege, jakies dodatki) to śniadania są kompletna porażka - chleb, ser, szynka, jajka, dzem, nutella i jogurt z płatkami. Dodatki - Stary pomidor i wyschnięta pomarańcza. Uwierzcie, po tygodniu nie można na to już patrzeć. Drinki w barze - piwo pyszne, wino tez, ouzo to już zależy od gustu. Minusem jest tez miasto - nie ma za wiele do zaoferowania, warto jeździć do miejscowości obok do których kursują busy. Plaża śmierdząca, dlatego tym bardziej polecam jeździć na inne. Sam hotel jednak w spokojnej, rodzinnej okolicy.

Sławek

• Zalety Brak
    • Wady Brudne pokoje ,antypatyczni właściciele ,jedzenie mało greckie

Pokoje brudne z grzybem przy prysznicu .Podarte ręczniki wymieniane raz na trzy dni ,niewygodne łózka .Bardzo antypatyczni właściciele .Jedzenie mało greckie ,śniadania to pomyłka. Zdecydowanie nie polecam .

A.

• Zalety Muzyka spokojna, relaksacyjna. Czyste pokoje, basen, jadalnia, WiFi - na niektórych balkonach również lapalo. Plaza spacerkiem 15 minut w dół, wrócić można busem dosłownie 3 minutki. Ładny widok z ostatnich pięter hotelu.
    • Wady Jedzenie dość monotonne i tłuste,malo greckie. Bar bardzo ubogi: ouzo, piwo i wino, raczej niechętnie na robienie drinków. Okolica bardzo cicha i spokojna, w piątek w jednym lokalu wieczór Grecki, ale bardzo mało miejsca i trzeba być znacznie wcześniej. Miejsce nie dostosowane do deszczu, restauracja zamknięta a bar zalany po kostki. Nie nadaje się dla osób niepełnosprawnych ani wózków dla dzieci, wszędzie schody i górki. Najgorsze wrażenie zrobili właściciele i obsługa (ich rodzina) : Pilisny głównie wino, co jakiś czas słyszeliśmy docinki że moglibyśmy przerzucić się na coś innego. Ostatniego dnia gdy chcieliśmy się zintegrować (większość gości z hotelu) byliśmy uciszani, przy barze zostałam okrzyczana że wina już nie dostaniemy(ewentualnie ouzo). Muzyka leciała cały czas bardzo spokojna, prosili sny o zmianę na coś zywszego bo zaraz usniemy(deszczowa pogoda) , jednak po 2 piosenkach znowu zmieniono.barman humorzasty nie wiadomo czego się spodziewać. Ostatni dzień i zachowanie mocno przewazylo na ocenie i na tym, że na pewno tam nie wrócę.

Jeśli ktoś ma ochotę wyłącznie na relaks w spokojnym i cichym miejscu szczerze polecam. Jeśli ktoś chce jednak chociaż odrobinę zabawy/integracji raczej odpada. Warto przeczytać opisane wady i zalety.