Opinie o hotelu Klong Prao Resort

Klong Prao Resort

• 10 Ciche i kameralne położenie
    • 10 Możliwości komunikacyjne
    • 10 Odległość od plaży

• Hotel położony na terenie Narodowego Parku Morskiego Ko Chang, w tropikalnym lesie z zachwycającą egzotyczną przyrodą.
  • Atrakcje dla amatorów sportów wodnych: nurkowanie, snorkeling, wędkarstwo, parasailing żeglarstwo.
  • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża porośnięta palmami kokosowymi.

Sabina
    Pobyt: Styczeń 2015

• Zalety ładna plaża, brak tłoku na plaży i w restauracjach, duży wybór asortymentu na śniadanie, sklepik na terenie
    • Wady słaba znajomość angielskiego wśród obsługi, przestarzały wystrój pokoi, droga restauracja (w porównaniu z innymi na wyspie)

Hotel dla ceniących spokój, w mało rozrywkowej części wyspy. Opcja BB w zupełności wystarczająca, w niedalekiej odległości od Hotelu dużo miejsc na pozostałe posiłki. Miła obsługa, ale nawet na Recepcji kłopoty z komunikacją w jęz. angielskim.

Dagmara vv

Bardzo spokojne miejsce szczególnie wieczorami. Po obiedzie proponuje skorzystać z masażu przy basenie. Zapomnicie o bożym świecie. Pokój był po prostu dobry, nic więcej. Główne zalety to czystość i dobra kondyncja a także miękkie materace. Świetny basen, i restauracja w której ceny są do przyjęcia a menu bogate. Dawno tak nie odpoczęłam jak w tym hotelu szczerze mogę polecić.

Patrycja vv

Bez żadnych opłat dano nam pokój z widokiem na plaże. Kiedy wracaliśmy do pokoju zawsze mieliśmy kwiaty na łóżku, ciekawe wzory ułożone z ręczników. Czasem nawet był i kosz owoców. Do obłsugi trzeba być uprzejmnym, uśmiechnąć się i nie traktować ich z góry, wtedy odpłacą wam się z nawiązką. Przyjemna restauracja, smaczne jedzenie, piękna sceneria.