Opinie o hotelu Leon
Albania / Riwiera Albańska

Leon: obiekt

• Zalety Spokojna okolica, czyste pokoje, ręczniki wymieniane co 2 dni, pokoje z klimatyzacją i balkonami
    • Wady Hotel na sporym wzniesieniu, monotonne śniadania

Pensjonat bardzo ładny. Mój pobyt w sierpniu 2019r. Wszędzie czysto. Spokojna i dość cicha okolica. Pokoje z bezpłatną klimatyzacją. Blisko do sklepów, na plażę i na piękną promenade. Obiekt na sporym wzniesieniu, w samo południe powrót z zakupami dość problematyczny. Jedyny "minusik" to monotonne śniadania a do picia tylko rumianek. Ale wszystko zawsze świeże, a chleb po prostu przepyszny. W pobliżu mnóstwo tanich knajpek, pizzeri i kawiarni więc głodny nikt nie będzie. Ogólnie moja ocena to 8,5 na 10. Polecam, bo ja tam wrócę na pewno.

• Zalety Blisko plaży i supermarketu
    • Wady Jeżeli ktoś liczy na śniadania typu ALL INCLUSIVE to może być rozczarowany. Dla mnie OK

Czysto, ręczniki wymieniane co 2 dni, klimatyzacja ,cicha okolica, blisko ładnej plaży, knajpek, głównego deptaka w mieście i supermarketu.

Marlena

• Zalety niska cena , czystość
    • Wady monotonne śniadania

Byliśmy razem z mężem w Leonie we wrześniu 2017 roku. Ogólne wrażenia mamy bardzo pozytywne. Nie nastawialiśmy się na luksusy- wiadomo, za taką cenę nie ma się ich co spodziewać. Jedyny minus śniadania- rzeczywiście monotonne, ale da się zjeść. Tak czy inaczej do Leona chętnie bym wróciła

Wczasowicz

• Zalety czystość
    • Wady aneks kuchenny jest tyle że bez wyposażenia, o śniadaniach nie wspąmne bo to totalna porażka, o wodę do kupionej przez siebie kawy trzeba było trzykrotnie prosić , jajek mam dość na następne pół roku

Jak ktoś chce mieć dość jedzenia jajek to niech wybierze ten hotel choć osobiście nie polecam, na obiady trzeba chodzić do restauracji piera 6 gdzie również jak się nie postawisz kelnerowi i rezydentce to będziesz jadł rawioli codziennie. Rezydent Agnieszka bardzo arogancka i beszczelna w niczym wam nie pomoże chyba ze dacie się skroić na kasę załatwi wam pokuj w dniu odjazdu do godziny 19.00 zażyczy sobie 15 euro a tak naprawdę u właścicieli kosztuje 10 euro do godziny 17.00 i wszyscy musza opuścić pokoje do 17.00. O wodę trzeba się prosić czasami Pan Leon prosi o nr pokoju . W czasie spacerku proszę nazbierać kamyków w nocy się przydadzą na ujadające psy co noc. Ogólnie nie polecam .

kwasniewski

• Zalety bardzo czysty hotel
    • Wady niema

hotelik ok dla normalnych polakow rezydentka agnieszka ok choc jednak normalne polacy narzekali

ANIA

• Zalety Pokoje dosc czyste
    • Wady Nie mili i bardzo nieuprzejmi właściciele. Śniadania to porazka

Ogolnie bez szalu. Właściciele powinni zmienic podejcie do gosci "klient nasz pan" bo tego zabraklo

• Zalety Zadnych
    • Wady Brak papieru brak dobrego śniadania arogancja właścicielki nie polecam

Nie polecam właścicielka ma minę jakby była za karę śniadania tak monotonne ze coś okropnego o papier trzeba się prosić jednym słowem tragedia

Dorota

• Zalety - co dwa dni zmieniana pościel - dostęp do internetu (ruter WIFI na każdym piętrze)
    • Wady - nie zauważyłam

Urlop w terminie od 12.06.2017 - 23.06.2017. Piękna pogoda - z rana od 22 stopni do wieczora 35 stopni Celcjusza. Położenie hotelu - Hotel położony na małym wzgórzu z łatwym dojazdem i przyjemnym dojściem na pieszo. Z balkonu piękny widok na morze. Śpiewające ptaszki z rana jak w "Raju". Czystość hotelu- wszędzie czysto. Do dyspozycji miska , mop, zmiotka - wszystko co najważniejsze. Ręczniki wymieniane co dziennie lub wedle potrzeby. Pościel zmieniana co 2 dni. WIFI - ruter na każdym pietrze. Do dyspozycji trzy sieci. Internet w kazdym miejscu w całej willi. Posiłki - śniadanie w hotelu na poziomie zadowalającym. Właścicielka starała się jak mogła. Każdego dnia świeży chleb (chrupiący) szynka, miód , dżem, masło, pomidor, ogórek ser biały jajko na twardo oraz zimna woda w butelce i ciepła herbata lub kawa. Właściciele - zawsze uśmiechnięci, przemili ludzie. Bardzo rodzinna atmosfera. Polecam każdemu kto jedzie z dziećmi i ceni spokój. Pobyt w Willi Leon uważam za bardzo udany.