Opinie o hotelu Long Beach Resort (ex Hilton Long Beach)

Long Beach Resort (ex Hilton Long Beach): teren hotelu, wakacjepl

• Bezpośrednio przy hotelu prywatna, piaszczysta plaża (skała koralowa przy zejściu do morza).
  • Udogodnienia dla dzieci: 2 brodziki, miniklub, animacje, plac zabaw, opiekunka.
  • Bogata infrastruktura: 3 restauracje, 12 barów, 4 baseny odkryte.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, jacuzzi, 2 korty tenisowe, squash, koszykówka, aerobik, animacje, minigolf.
  • Wylot z Poznania All inclusive

Barbara

• Zalety Ladny zadbany ogrod ,ladna rafa, miła obsługa
    • Wady brak wieczorami przy barze aqua -muzyki

Właśnie wrócilismy z tego hotelu. Wakacje bardzo udane ,( nie rozumiem niktórych komentarzy )Obsługa bardzo starajaca sie zadowolic turystow ,nie czekajaca z wyciagnieta reka. Pokoj dostalismy wyremontowany za budynkiem recepcji z basenem pod oknami ,sprzatany codziennie bardzo rzetelnie ze zmiana poscieli włacznie.Jedzenie jak w Egipcie szału nie ma ,ale zawsze cos nowego - smacznie .Dwie restauracje -jedna tylko dla dorosłych ,spokoj cisza . Mimo calkowitego obłozenia nigdy nie czekalsmy na stolik Hotel połozony na ogromnym terenie i rozumiem ludzi którzy dostali daleko pokoj , moze to byc uciazliwe i wyczerpujace .Wystarczy poprosic ($) przy meldowaniu koniecznie z usmiechem. Ogrod i baseny bardzo dobrze utrzymane.Mały aqua park ze zjezdzalniami nie daleko bramy wjazdowej. Plaza -długa piaszczysta z odpływami i ładna rafa z pomostu naprawde warto sie przejsc. W ciagu dnia barów na kazdym kroku z dobrym piwem i drinkami a takze przekaski i lody. Wszystko byłoby ok gdyby nie brak jakiejkolwiek muzyki przy barze aqua (all do 24,00) Uwazam ze menager powinien o to zadbac aby wieczorem było milej posiedziec przy drinku. Hotel wart ceny , napewno do nigo wroce bo dobrze sie w nim czułam i nie zdazyłam obejsc calego . Miło spedzony urlop polecam

Turysta

• Zalety Ładna paza z widokiem na morze chodź piasek na niej to jakaś ubita breja cena przystępna za pobyt piękna pogoda w październiku obsługa miła koniec plusow
    • Wady Wymaga remontu, niektóre pokoje domki daleko od centrum chodzi się pod górę Ja chodziłam ok 10 minut w jedną stronę czasem ktoś podwiezie z obsługi żywność nic specjalnego ale przeżyć się da mało co mi to smakowało większość bardzo słodkie albo najtańszej jakości dało się zjeść frytki i mini paczki które czasem podawano na plazy mięsa ok brak WiFi w pokojach jest w jednym punkcie często się zawiesza slado chodził jak dużo ludzi z niego korzysta miało byc jacuzzii... było jedno na hotelu i to nie czynne mało atrakcji wodnych kilka basenów ale bez atrakcji mało inf od organizatora co gdzie można sam człowiek sobie organizował czas a Dodatkowe dolary leciały bo każdy chce tu zarobić a turysta jest jak krowa dojna

Można jechać zobaczyć raz EGIPT AE CZY WRACAĆ ZDECYDOWANIE NIE

• Zalety Hotel bardzo duży, fajne baseny, animacje południowe, dobre jedzenie, szeroka plaża I płytko przy brzegu. Super rafa koralowa przy pomoscie na plazy! Bardzo dobrym rozwiązaniem jest restauracja tylko dla dorosłych. Poniżej znajduje się restauracja dla rodzin z dziećmi. Dostaliśmy pokój bardzo daleko od budynku głównego I basenów, Ale widok na Hurghada I nad morze nam to rekompensowal. Poza głównym basenem kilka małych basenów dalej, przy wyżej położonych domkach. Całkiem fajne zjeżdżalnie,co prawda położone daleko od basenów głównych.
    • Wady Daleko od centrum Hurghady Słabe drinki Niezbyt ładne pokoje w domkach

Byliśmy na 2 tygodnie, ogólnie jesteśmy raczej zadowoleni. Nie jest to hotel pierwszej nowości, ale nie jest źle. Osobom które jeżdżą tylko do najlepszych hoteli raczej nie będzie się podobać. Trafiliśmy na pobyt podczas którego było bardzo dużo Egipcjan w hotelu. Pełno ludzi z dziećmi. Baseny płytkie i głębokie. Myślę że każdy tu znajdzie coś dla siebie :) polecamy brać wycieczki z polskich biur podróży w hurgadzie- tańsze niż od zaczepiaczy znad basenu I plazy

marek

• Zalety niedaleko lotniska, 2 restauracje w tym jedna tylko dla 16+
    • Wady hotel nastawiony na tubylców,brak toalety przy plaży,częściowy plac budowy na terenie hotelu

niech nikogo nie zmyli nazwa ex hilton. hotel niedaleko od lotniska.moim zdaniem zdięcia nie zgodne z tym co w katalogu. część bungalowów czeka na remont,my mieszkaliśmy w 42 p.909 dosyć oddalony od recepcji.obok bungalowy do remontu,widok z okna- masakra.plaża sztucznie usypana praktycznie brak piasku. brak toalety na plaży oraz tylko jeden natrysk ze słodką wodą oddalony od plaży. braki rosjan hotel nadrabia turystami z Egiptu-strasznie głośne i brudzące toważystwo. jedzenie monotonne i mały wybór. brak organizacji. wi fi tylko w jednym miejscu , bary podają alkohole i inne napoje w małych plastikowych kubkach w ilości 2 szt. na głowę co powoduje długie kolejki.

Daria

• Zalety Dwie restauracje jedna tylko dla dorosłych
    • Wady Śmieci w morzu

W hotelu byliśmy koniec lipca początek sierpnia dostaliśmy pokój w domku nr.77 trochę oddalonego od budynku głównego ale to nam nie przeszkadzało po za tym jeżdżą meleksy. Za naszym domkiem był basen o, którym mało kto wiedział cisza I spokój.Nasz "friend" za dolara czekał już na nas codziennie z przygotowanymi leżakami.W morzu kapaliśmy się raz ze śmieciami I resztkami jedzenia.Na plaży można zamówić wycieczki ,które sa tańsze niż u rezydenta..W restauracji AQUA jest bezpłatny internet ale żałowaliśmy ,że nie kupiliśmy karty na lotnisku za 10 dolarów.Plusem są dwie restauracje jedna jest tylko dla dorosłych.Po wyjściu z hotelu po prawej stronie na samym końcu w sklepiku z pamiatkami Pan mówi dobrze po polsku zapytaliśmy go o taxi do Hurgady zadzwonił po swojego kolege taxówkarza I za 10 dolarów zawiózł nas tam I z powrotem,nie zapomniane przeżycie.,Jeżeli złapie was klatwa faraona w aptece hotelowej Antinal kosztuje 5 dolarów a w Hurgadzie jest za 1 dolara,Jeżeli chcecie rozmienić dolary to chłopak od leżaków na plaży chętny.W trakcie pobytu można skorzystać raz z restauracji włoskiej,która znajduje się niedaleko plaży( szukajcie koloru różowego) a druga jest na drugim pietrze w restauracji AQUA tam Panowie muszą mieć długie spodnie ale na miejscu jest przebieralnia I wszystkie rozmiary spodni, mąż skorzystał.Zapisy przy wejściu do restauracji głównej.Na koniec dodam,że wyjazd z hotelu mieliśmy o 3.20 rano,planowaliśmy zejść z walizką nie zamawiając meleksa o 3 Pan zjawił się po nas .Ogólnie pobyt uważam za udany

Tomek

• Zalety - duży obszar należący do hotelu - dużo atrakcji, sporo basenów - piękna, duża plaża z własnym molo - własna rafa koralowa, wbrew opinią miejscami żywa z pięknymi rybami - dobre, urozmaicone jedzenie, - pokoje przestronne, regularne sprzątane - dużo zieleni, która podlega ciągłej pielęgnacji
    • Wady - to już nie Hilton i to widać, cześć barów, basenów nie działa, miejscami widać \"południowe\" partactwo i niszczejące sprzęty, - morze super, ale uwaga na jeżowce przy rafie koralowej, lepiej zabrać buty do wody jak na Chorwację - obsługa miła, ale mocno nastawiona na napiwki, chcesz mieć dobry pokój, daj w łapę, chcesz mieć czysto zostaw napiwek, w barze, na plaży itd.wszędzie dać... dać... dać... - mimo sporej ilości leżaków przy basenie i tak trzeba walczyć i wbrew zakazowi rezerwować ręcznikami, obsługa się z tym godzi - generalnie poruszamy się po ośrodku i na zorganizowanych wycieczkach, strach wychodzić samemu poza hotel, ale to urok nie hotelu tylko kraju

W hotelu Long Beach Resort w Hurgadzie spędziłem dwa tygodnie z żoną i nastoletnim synem. Generalnie pobyt uważam za udany. Jeżeli jesteśmy w stanie pogodzić się z pewnymi niedoróbkami hotelu, zasadami regionu oraz możliwymi problemami żołądkowymi to mogę polecić wakacje w Egipcie w tym resorcie. Jestem osobą aktywną fizycznie i właśnie dlatego wybrałem Long Beach Resort. Hotel zajmuje spory obszar co pozwoliło mi na regularne treningi biegowe po 10-15 km o wschodzie słońca . Duże baseny, niektóre o długości ponad 50m oraz długa plaża dała mi możliwość realizacji treningów pływackich, to spore plusy. Sporo leżaków zarówno na basenie jak i przy plaży, wszystkie drewniane z materacami to również duży plus. Własny aquapark, co prawda z ograniczeniami godzinowymi, od 10:00-13:00 i od 15:00-16:30, ale wg. mnie wystarczy, dzieciak się wyszalał. Własna rafa koralowa, co prawda wszyscy mówią, że wymarła, ale nie jest tak do końca i spokojnie można znaleźć bez specjalnych umiejętności pływackich żywe koralowce, małże, kraby i bardzo dużo kolorowych ryb oraz uwaga, pięknych, chodź niebezpiecznych jeżowców. Co do plażowania... dużo parasoli, ale...niestety... leżaki przy basenie, mimo zakazu, są od rana rezerwowane przez Januszów i Grażyny z całego świata. Obsługa się z tym godzi, ponieważ jeżeli przyjdziesz "później", na basen, czyli normalnie po śniadaniu i nie masz leżaka to oni Ci znajdą i przyniosą gdzie chcesz, ale bakszysz 1-2$ musisz dać, czyli zarabiają ekstra. Podobnie przy plaży, tam leżaków sporo, ale znowu brak materacy i musisz "prosić" obsługę o pomoc. Uważam, że przy tej klasie hotelu jadąc na około 14 dni musisz mieć przy sobie min 100$ w banknotach 1$ na napiwki inaczej będziesz traktowany jak klient gorszego sortu... Co do flory bakteryjnej, rezydenci bagatelizują, że "faraonka", taka fajna nazwa :) jest już coraz rzadziej, ja osobiście inaczej to zrozumiałem :) Przed wyjazdem cała rodzina była dwa tygodnie na probiotykach, na miejscu kontakt z lokalną wodą ograniczony do minimum, zero lodu w barach, na początku zero surowych owoców, zęby myliśmy tylko wodą butelkowaną, itd, ale i tak problem był i jeden dzień pobytu każdy miał wyjęty życia. Rozmawiałem z innym Europejczykami i było podobnie... tak, że trzeba przyjąć jadąc w tamten rejon świata, że będzie podobnie. Hotel, duży, rozległy, składający się z głównego budynku w którym jest restauracja, bary to centrum ośrodka, drugiego dużego budynku przy aquaparku oraz 101 około 9-12 pokojowych domków rozsianych na sporym obszarze. "Udało" nam się dostać pokój w domku w pierwszej linii przy plaży, dość blisko również do basenów, barów oraz w średniej odległości do głównej restauracji. Pokój duży, dobrze wyposażony, regularnie sprzątany, wyposażony w bezpłatny sejf, klimatyzację, żelazko, suszarkę do włosów, czajnik i TV LED 42". Jestem zadowolony z pokoju, drobne mankamenty to widać, że pokój nie pierwszej świeżości, przydałoby się również czyszczenie klimatyzacji oraz mrówki w łazience... a i jeszcze jedno brak WIFI na terenie całego hotelu, jest tylko w jednym lobby. To wiedziałem, dlatego na lotnisku kupiłem karty prepaid do tel. Przepustowość łącz nie pozwoliła na oglądanie wieczorami HBO GO, czy Youtube, ale na obrobienie Facebooka, Messagera, czy inne social media w zupełności wystarczała w każdym momencie. Podsumowując wakacje udane, buźki uśmiechnięte i opalone, zrobione milion zdjęć, baterie naładowane do kolejnych wyjazdów. Polecam hotel jako dobry kompromis między jakością i ceną, tutaj na pewno w tej kategorii oceniłbym pobyt 10/10.

Kinga

• Zalety Zagospodarowanie terenu Pokoje Czystosc Baseny Plaza
    • Wady Jedzenie

Hotel ogólnie ok, duzo zieleni, ladnie zagospodarowane, sporo basenow, piaszczysta plaza, bary ok, animacje bardzo fajne, pokoj maly ale ok, lazienka swiezo po remoncie, czysciutko, sprzatane codziennie, woda butelkowana, reczniki wymieniane codziennie, reczniki plazowe wydawane przy basenie/plazy. Jedynym jak dla nas problemem hotelu jest tragiczne jedzenie, to ze maly wybor to pomine, kazdy znajdzie cos dla siebie, to ze 4 rodzaje owocow tylko. Trudno, kupilam w markecie. Ale to ze tylko dwa razy jedlismy w hotelu i dwa razy rewolucje zoladkowe, to normalne nie jest. Jezdzilismy do centrum i jedlismy jedzenie z ulicy po ktorym nic nam nie bylo. Do hotelu juz nie wroce

Krzysiek

• Zalety Plaża, obsługa, dosyć blisko lotniska
    • Wady Dla osób mieszkających w budynku głównym,sklepikarze będą uciążliwi

Nasz pobyt to przełom Lipca i Sierpnia,Hotel bardzo rozległy, rozumiem opinie osób piszących,że wszędzie daleko,lecz nie ma co ukrywać napiwek przy zakwaterowaniu załatwi wszystko,w naszym przypadku w hotelu byliśmy o 8- ej rano, planowo pokój miał być dopiero od 14- ej,w magiczny sposób pokój znalazł się od razu,w budynku głównym,sam pokój całkiem przyjemny,jak na 4 egipskie gwiazdki, posiłki całkiem całkiem , głodni nie chodziliśmy,dwie główne restauracje,jedna tylko dla dorosłych, Plaża ogromna bez tłoku,polecam cześć bliżej pomostu,praktycznie bez naganiaczy,w pierwszej części namierzają od razu ????,baseny bardzo fajne,lecz oblegane od samego wschodu słońca, chcąc znaleźć leżak trzeba wcześnie wstać,u nas w grę wchodziła tylko plaża,minusem mogą być sklepiki w głównym budynku, sprzedawcy dzień w dzień namawiają na zakupy,pod koniec pobytu to już irytujące,ceny w hotelowych butikach wysokie,warto wyjść przed bramę hotelu ,z prawej i lewej strony są sklepiki,ceny już niższe,w żadnym sklepie nie ma cen! Wszystko odbywa się w drodze targowania,my skorzystaliśmy z taxi i dużego sklepu bliżej centrum, dużo animacji, ładny ogród, pobyt udany,nie było rozczarowania.

Aneta

• Zalety Duża plaża, super baseny, czysto na całym obiekcie.Przepiękne ogrody ,pyszne jedzenie.

Właśnie wróciliśmy z 14 dniowego pobytu-jesteśmy zadowoleni pod każdym względem.Baseny,plaża blisko położone, wszystko dopilnowane ,czuliśmy się wyśmienicie ,polecam ten hotel. Jedzenie bardzo dobre,obsługa bardzo miła.Będziemy chcieli za parę lat odwiedzić raz jeszcze ten hotel. Aneta i Pzemysław z Wrocławia

Stefania

• Zalety Hotel bardzo duży, piękna plaża, duże baseny, piękna i duże rafa koło hotelu przy pomoście. Nam się udało i dostaliśmy pokój blisko plaży i blisko stołówki. Odpływy też miały swój urok. Było pięknie. Ośrodek bardzo zielony i zadbany (mam na myśli oczywiście roślinność ). Jakbym miała jeszcze raz wybierać to bez zastanowienia wybrałbym ten hotel. Polecam
    • Wady Z mojego punktu widzenia -nie znalazlam