Opinie o hotelu Luna Sharm
Egipt / Sharm el Sheikh

Luna Sharm: basen

Olga Jankowska-gozdalik

• Zalety Brak
    • Wady Syf,brud i nie ma nic wspólnego,ze zdjeciami ,które pokazujecie.Te fotografie zostaly zrobione 2010roku.

MASAKRA,TRAGEDIA I WSTYD DLA EGIPCJAN.JA BYLAM 5 Razy w Egipcie i po ostatnim pobycie twierdzę że wiecej tam się nie wybiorę.Hotel pseudo to horror.Z opcji all inclusive mialam tylko opaskę na ręku.Wygląd posiłków przyprawial o rzyga .Nawet nie bylam w stanie tego spróbować.Brak wody,herbaty, wlasciwie wszystkiego.Nie mam zamiaru komuś obrzydzic tego pseudo hotelu,ale tylko przestrzegam nie ryzykujcie.w Polsce jedyny organizator to coral. travel.caly czas ma go w ofercie.Jak dla mnie to luna sharm jest adekwatna do organizatora coral travel.

Jerzy

• Zalety brak
    • Wady brud syf jedzenie wstretne

W terminie 17.11.2018 do 24.11.2018 byłem w tym obiekcje był koszarami dla policjantow egipskich totalny brud i syf jedzenie wstrętne Nigdy więcej Egipt , nigdy więcej coral travel

Olga Jankowska-gozdalik

• Zalety Brak
    • Wady Same wady brud,syf,Masakra

Nikomu nie polecam tego hotelu i organizatora coral travel foty są sprzed 10 lat.Mogę dodac ok 100 fotografii jak wyglada to obecnie listopad 2018 rok

gurkowie
    Pobyt: Lipiec 2013

• Zalety Cena. Jest bardzo tani. I na tym koniec.
    • Wady Klimatyzacja centralna ze sterownikiem w pokoju lata świetności ma już dawno za sobą. Płytki przy linii brzegowej basenu popękane.

Hotel dla rainbow stanowi miejsce tranzytowe gdzie ludzie spędzają 1 noc i jadą dalej na objazd po Jordanii, Izraelu itd. lub do innych hoteli na pobyt po objezdzie.

marek
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety basen i miejsca wolne do opalania,dostęp do ręczników
    • Wady położenie,jedzenie, karaluchy i obsługa

W tym roku byłem4 razy w Egipcie.Mam skalę porównawczą.Nie jestem malkontentem i jak wszyscy narzekają,to ja chwalę.W hotelu tylko spię ,a i to nie zawsze.Karaluchy w jadalni.Nocne dezynfekcje w maskach gazowych w jadalni i kuchniJedzenie jak wszędzie w 3 gwiazdach,ubogie,ale brak owoców.Do plaży daleko,busiki kursują jak chcą.Plaza mała,obsługa wredna.Masakra,tragedia i syf.Za darmo nie pojechałbym drugi raz.Uwaga,uwaga-Nie jechac.Mnie wszystko pasuje i wszędzie mi się podoba....ale tam nie

Juliusz
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Ciche położenie
    • Wady Brud, nieuprzejma recepcja i obsługa pokoi

Nie warty polecenia. Także brak komunikatów po polsku podczas lotów samolotami. Słaba opieka rezydentów na lotnisku i brak podstawowych informacji o mieście, brak mapek.

ajdon1
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Miła obsługa , pomocna przy każdym problemie , barmani też ok.Dowóz nie tylko na darmową piaszczysta plażę ale i na płatną z rafami .
    • Wady Brak wieczornych animacji , tylko raz w tygodniu wieczorek folkrolystyczny .Słabe , bardzo słabe ciśnienie wody pod prysznicem.

Byłem tam na przełomie lipca i sierpnia 2013 . Osobiście polecam ten hotel , ja nie nastawiałem się na pobyt w hotelu tylko na zwiedzanie i nurkowanie .Ale część czasu spędziłem też na terenie hotelu i nie mam żadnych zastrzeżeń do warunków i obsługi .

A
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety Cisza, spokój, mało gości
    • Wady Bardzo mało urozmaicone posiłki

Cisza, spokój, mało gości, Bardzo mało urozmaicone posiłki

Adam

Hotel przyjemny , miła obsługa , basen nie za duży ale wystarczał , ogólnie nie należę do ludzi którzy spędzają całe dnie w hotelu więc jak dla mnie był to hotel w 100% trafiony . Za cenę jaką zapłaciłem okazał się naprawdę powyżej moich oczekiwań .

zj
    Pobyt: Lipiec 2012

W Hotelu byliśmy pod koniec lipca tego roku (2012). Hotel TRAGEDIA, TRAGEDIA niesamowity BRUD, kiepska obsługa, pokoje brudne (BRUDNE), ręczniki nie do użytku po prostu CZARNE dosłownie z niedopranymi plamami. Drzwi do jadalni otwierałem nogą (taka brudna klejąca się klamka). Sala klimatyzowana ale nieklimatyzowana w zależności gdzie usiadłeś w jednym miejscu chłodniej (choć nie do końca) w innym pot się po Tobie leje. Usytuowanie hotel w TRAGICZNYM miejscu wszędzie daleko, dwa jakieś śmieszne sklepy, nieustanne trąbienie taksówek chcących naciągnąć Cię na jakiś kurs. Kucharz raz wyszedł na salę gdzie konsumowaliśmy, jego strój (biały) był tak czarny, że ja po wrzucaniu do piwnicy węgla przez cały dzień miałbym czystszy niż on miał. Jak tylko możecie UNIKAJCIE tego miejsca, ja już tam nie wrócę choćby mi ktoś dopłacał, acha i jeszcze jedno około 17 - 18 chyba czyszczą szambo bo tak ŚMIERDZIAŁO że smród ten był po prostu nie do zniesienia. NIE JEDZCIE TAM.