Opinie o hotelu Marhaba Salem
Tunezja / Sousse

Marhaba Salem: obiekt

Joanna Joanna

• Zalety Super jedzenie, piękna plaża, obsługa bardzo miła. Fajne baseny, choć woda w nich jest słona.
    • Wady Animacje fatalne.

Warto pojechać, pogoda cudowna, morze cieplutkie.

BETH

• Zalety Animatorzy, czystość, obsługa, bar
    • Wady Muchy i szambo przy hotelu, śmierdziało Plaża brudna

Ogólnie w hotelu dużo osób starszych oraz rodzin z dziećmi. Pogoda była wspaniała ciepło i słonecznie. Dobre drinki i piwo. Pokoje codziennie sprzątane przez panie sprzątające, czysto i przyjemnie. Warto zostawić napiwki.

Pawełek

• Zalety czystość, mila i pomocna obsługa

Hotel i wyjazd wybrany 3 dni przed planowanym wylotem. W czerwcu kiedy byliśmy pięknie kwitnące kwiaty i krzewy. Zbyt mało "animacji " wieczornych dla dorosłych, a za dużo dla dzieci może inaczej postrzegają to rodziny z dziećmi. Hotel bardzo czysty, obsługa pomocna i miła.

Bartek i Kaja

• Zalety Hotel ma bardzo dobrą kuchnię, alkoholi pod dostatkiem, plaża ładna,spokojna okolica
    • Wady Korytarze wyglądają jak za PRL-u ale reszta jest ok. Za dużo miejscowych turystów którzy przyjeżdżają z dziećmi i śmiecą w restauracji.

Kuchnia smaczna,bardzo dużo jedzenia, alkoholi pod dostatkiem. Pokoje ładne, czyste, codziennie sprzątane. Nikt nas nie okradł. Plaża całkiem ładna, na plaży można kupić atrakcje morskie w przyzwoitej cenie. Cena wyjazdu adekwatna do oferty. Tunezja jak dla nas to wyjazd na 1x bo nie ma tam za dużo do zwiedzania. Temperatura powietrza jak o wody w morzu bardzo gorąca. Lepiej poczekać na koniec września jak miejscowi skonczą wakacje i ich dzieci pójdą do szkoły wtedy będzie spokoj w hotelu. Itaka ucięłą nam 1 dzien pobytu na co złożylśmy reklamację i na razie nic nie odpowiedzieli.Inny wylot z Katowic dostał gratis jakby 1 dzień bo zamienili nam samoloty.

Mirosław vv

Mimo,że na urlop pojechałem z małżonką . Widywałem ją dopiero póżnym popołudniem.To miejsce stworzone jest dla facetów gustujących w aktywnej formie wypoczynku.A w szczególności nurkowaniu, jak było w moim przypadku.Występująca tu rafa koralowa jest dodatkową z atrakcji.Ta forma wypoczynku sprawiła, że czuję się pare lat młodszy.Hotel ładny,a co do czystości,obsługi itakich tam to ja się nie znam.Żona nie narzekała i również jest zadowolona.

Eryk cc

Bardzo blisko do plaży, dużo ładnej zadbanej zieleni. Piękna pogoda. Czego więcej chcieć. Oprócz hotelu w którym my byliśmy mogliśmy korzystać z tego co oferują hotele obok ( oczywiście nie ze wszystkiego, ale i tak było tego dużo ). Na plus zaskakuje to jaką wagę przywiązują do czystości w pokoju. Jedzenie znośne i nawet dobre jak na tę ilość gwiazdek. Hotel prorodzinny Dzieci są bardzo mile widziane i dla nich też są przewidziane różne rozrywki. Na mieście można kupić ciekawe wyroby. Skórzane torebki, portfele a i z ceny można zejść do 40%/50%.

Beata cc

Ja z siostrą spędziłam tutaj udany tydzień. Obsługa miła i przyjacielska. Zawsze z uśmiechem podchodziła do gościa. Pokój standardowy nie odbiegający od tych 3* w Polsce. Dwa osobne łóżka, w łazience prysznic, tv satelitarna. Pokojówka odwalała kawał dobrej i ciężkiej pracy. Zawsze z siostrą miałyśmy czystą pościel, pokój i świeże ręczniki. Bardzo podobała nam się możliwość korzystania np z basenu Royal Salem który ma 4* i jeszcze jednego hotelu obok. Dużo barów, przekąsek. Jednak na obiadokolacje musiałyśmy wrócić do swojego hotelu. Dużo Niemców w hotelu. Młodzież mniej więcej w naszym wieku bardzo opryskliwa... Sporty wodne bomba. We dwie dawno nie miałyśmy takiej radochy z plażowania. Oczywiście trzeba było płacić dodatkowo, ale nie zbyt wiele :-).

Sławka cc

Polecam szczególnie rodzinom z dziećmi. Arabowie darzą je niezwykłym szacunkiem. Hotel prosty , bez luksusów, za to bardzo czysty. Pokojowe odwiedzały nasz pokój codziennie. Byłam też zdziwiona że tak często wymieniali pościel. Personel znakomity. Nie wiem czy to reguła ale 3* hotelach obsługa jest znacznie milsza i można wszystko bez problemów załatwić. A ilekroć wybiorę się do hotelu np 5* tam spotykam się z bardzo zmanierowanymi osobami.... Jedzenie przypadło nam du gustu. Bufet i wybieramy co chcemy. Oczywiście posiłki się dublowały ale były smaczne.

Mańka cc

Ja chciałabym zacząć od rozrywek w hotelu które dla mnie były bardzo dobre. Nasze dziecko było za młode żeby uczęszczać do mini klubu, ale dziecko sąsiadów bywało tam codziennie. Dla dorosłych duży wybór aktywności ruchowej. Gimnastyka w wodzie, piłka wodna, lotki, strzelanie z łuku, minigolf, tenis. Sporty wodne były płatne ale w rozsądnych cenach. Pokój nie duży gabarytowo ale zmieściliśmy się z dostawką dla dziecka. Goście to mieszanka różnych nacji z całej Europy. Jeśli nie macie wielkich sum na wakacje polecam ten hotel. Powinniście być zadowoleni.

Daniel cc

Bardzo dobry hotel na tanie wakacje. Obok są jeszcze dwa siostrzane obiekty które tworzą mały kompleks. Pokoje trochę małe ale wygodne. Hotelowi przydałby się mały facelifting. Gdzieniegdzie nosi ślady zniszczenia. Mimo to utrzymany w czystości. Pokojówki są bardzo dokładne. W pokoju zawsze były czyste ręczniki. W restauracji są mili kelnerzy i maja szczególne podejście do małych dzieci. Drobna uwaga. Pomimo tego że można korzystać z udogodnień innych hoteli to jeść musimy W Salemie. Wyżywienie w hotelu było ok. Wszystko w formie bufetu więc to od nas zależy co i w jakich ilościach sobie nałożymy i zjemy. Jeśli już miałbym narzekać to mały wybór na śniadaniach.