Opinie o hotelu Mari Kristin

Mari Kristin

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Sabina

• Zalety Hotel nieduży, kameralny, bardzo ładnie i stylowo urządzony,czyściutko, pyszne jedzenie,blisko plaży.

Hotel nieduży, kameralny, bardzo ładnie i stylowo urządzony,czyściutko, pyszne jedzenie,blisko plaży.Napewno tam wrócimy!!

Paula
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Bardzo miła obsługa szczególnie nocna zmiana. Ładna, czysta restauracja oraz lobby. Dobre jedzenie. Codziennie sprzątane pokoje. Wszędzie blisko. Wi fi free w całym hotelu.
    • Wady Głośno od głównej ulicy, płatna klimatyzacja, sejf małych gabarytów, Wczesna godzina śniadań, Łazienka na poziomie 3* tylko w pokojach za dopłatą. Brak wyposażenia pokojów.

Ogólnie hotel bardzo nam się podobał, jednak pokoje prezentują 3 różne standardy. Nam trafił się pokój gdzie znajdowała się wanna z siedzeniem z zasłonką, cała łazienka miała już swoją historię. Było czysto ale standard raczej kwaterowy bądź 1*. Ponieważ przyjechałam jako przyszła mama postanowiliśmy dopłacić do pokoju superior, bo Pani powiedziała, że ewentualnie może nam znaleźć pokój o tym samym standardzie ale z prysznicem. Nie chcieliśmy ryzykować. ( jednak osoby którym trafiaja się pokoje odnowione z ładnymi łazienkami płacili tyle samo co my). Dopłata to 5 euro za dzień i bardzo się opłaca, bo masz święty spokój. Jest czysto i nowocześnie. W pokojach lodówka free, wi fi free. Klima płatna 5 euro za dzień ale cicha i warto. Sejf płatny 2 euro za dzień jednak mały. Laptopa nie spakujesz nawet mój netbook po ukosie się nie zmieścił. Jeśli chodzi o pokój standard, sam pokój odmalowany, czysty, balkon malutki do którego można wejść praktycznie z korytarza ale Pani mówi że jest bezpiecznie. Okna z tego co pamiętam drewniane. Lodówka stała przy wejściu obok łóżka więc minąć się już było ciężko. Nad lodówkę zawieszona suszarka ( czemu nie w łazience). Pokój superior to niebo a ziemia. pościel przyjemna, lodówka wbudowana, wszystko na swoim miejscu. TV w tym pokoju to płaski Lg. Z polskich kanałów - polonia. W łazienkach tylko mydełko. Brak mini kosmetyków choćby na pierwszy dzień. Nie ma też szklanek, talerza, nic i nie można ich wziąć ze stołówki. Musieliśmy kupić w sklepie. Z pomieszczenia na bagaż zginął nam materac, radzimy więc uważać. Śniadania wcześnie, nie można za bardzo się wyspać, narzeczony kilka razy zrezygnował kosztem leniuchowania. Nie można nic wynieść ze stołówki, nawet jak zejdziesz nie jesteś głodny to kanapki sobie zrobić nie możesz na później, stąd też wyrzucają dużo jedzenia, bo jak nie masz już miejsca na ciasto które leży na talerzu, musisz wyrzucić. Kolacje pyszne i o dobrej porze. Ogólem polecamy, Christoforos - dziękujemy!

Aga
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety blisko wszędzie
    • Wady Karaluchy, brud i styl PRL

nie wybierajcie tego hotelu są karaluchy!!!!!!!!!!!!!!!! Pokój rodem z PRL! Meble stare i lekko już śmierdzące poobdzierane pochlapane nie wiadomo czym zwłaszcza widać to było na abażurach lampek, jakaś ławka jak ze szkoły nie wiem po co. W łazience, brak kabiny tylko brudna obleśna kotarka, kafelki popękane posklejane odłaziły w rogach od ściany,podłoga często była zalewana w związku z małym obleśnym starym brodzikiem i nieużywaniu obleśnej starej kotarki, woda stała na kilka centymetrów spływ słabo przyjmował wodę było ślisko (zaliczyłam upadek i uderzyłam się w głowę - dopiero wtedy recepcjonistka przyszła ze szmatami i wytarła, wcześniej przez całe popołudnie i noc woda stała i czekała na sprzątaczkę) TRAGEDIA! Najgorszy był hałas za oknem cała noc jeździły samochody, kłady i motory, nie dało się zamknąć okna bo było gorąco, rano pobudka przyjeżdżała śmieciarka albo samochody dostawcze i ok 6-7 rano włączały sygnał postoju i takie głośne pip pip od razu wybudzało i nie dawało spać koszmar. Najgorsze jednak były karaluchy w pokoju w piwnicy i kto wie gdzie jeszcze bleeeeeee. Jeść nam się odechciało po tym wszystkim. Zgłoszono reklamacje powyższe do obsługi hotelu nie specjalnie się przejęli zwłaszcza karaluchami , z wielka łacha zmieniono nam pokój na bardzo ładny ale jeszcze głośniejszy przy samej ulice, ale już nie marudziłyśmy bo innego nie było a tam nie chciałyśmy wracać. Absolutnie odradzam ten hotel za żadne pieniądze bym tam nie wróciła ten hotel jest jak z programu hell hotel Gordona Ramsay - oczywiście przed przemianą. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdjęcia podobne jak wyżej - karaluchy niestety były za szybkie i nie dały się sfotografować, ale wierzcie mi, że tam są!!!!!

Sylwia
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety położenie-blisko morza i ulicy tętniącej życiem posiłki
    • Wady płatna klimatyzacja wystrój pokoi i stan łazienki

Hotel położony bardzo blisko morza. Plaża nieduża, ale zawsze znaleźliśmy miejsce. Ponadto hotel blisko sklepów, barów, restauracji i dyskotek. Klimatyzacja płatna 35 euro za tydzień (uważam, że warto zapłacić i żyć komfortowo). Posiłki bardzo smaczne. Największym minusem są pokoje! Zostaliśmy potraktowani jak równi i równiejsi- cześć wycieczki dostała pokoje w pięknej wyremontowanej części hotelu, z darmową lodówką, płaskim tv, wyremontowaną łazienką i dużym łóżkiem. Nam trafił się pokój rodem z PRL! Gumoleum w łazience, brak kabiny tylko brudna obleśna kotarka, meble stare i lekko już śmierdzące, łóżka pojedyncze z połamanymi deskami! TRAGEDIA! Dodam, że wszyscy zapłaciliśmy taką samą cenę! Na szczęście niewiele czasu spędzaliśmy w pokoju. Ponadto dodam tylko, że rezydentka z Itaki pani Ola bardzo niemiła osoba, nieudzielająca wielu istotnych informacji!!! Zapisując się na wycieczkę zostaliśmy poinformowani o możliwości zamówienia tzw. wczesnego śniadania. W praktyce oznaczało to, że dostaliśmy kawę i ciasto! No cóż pani Ola stwierdziła, że to normalne i jeszcze do nas miała pretensję. Ogólnie polecam Krete i miejscowość Hersonissos na wakacje. Jesteśmy zadowoleni :)Ceny w barach i marketach przystępne. Plaża kamienista, wiec polecam noszenie buty ochronnych, które ułatwiają życie :)

tramp
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety Cisza i spokój. Maj
    • Wady Brak. A może nie zauważyłem?

Hotel, usytuowany w spokojne bocznej uliczce, obsługa miła ,pościel i ręczniki wymieniane co dwa dni, pokoje sprzątane codziennie. Jedzenie , podstawowe dania monotonne, lecz serwowane codziennie inne dodatki pozwalają urozmaicić menu. Hotel dla ludzi którzy dużo zwiedzaj i nie mają zbyt wygórowanych oczekiwań .Polecam.

Inga

Hotel przeciętny, jedzenie smaczne. Pokoje czyste, plusem było że rzeczywiście dbali o czystość, minusem płatna klimatyzacja i upiorny hałas za oknem - nasz pokój tak jak większość był frontem do ulicy po której kłady i inne obiekty b. hałaśliwe jeździły przez całą noc. Można było kupić klimę 6,5 euro/noc i wtedy zamknąć okna - hałas mniejszy, ale bez klimy duszno nie do wytrzymania. My spaliśmy w zatyczkach do uszu :). Plus: hotel o rzut beretem od wszystkich atrakcji, miejskich i plażowych. Polecam dla osób niezbyt wymagających którym nie przeszkadza w nocy hałas o natężeniu decybeli niespotykanym w Polsce (Grecy nie wynaleźli jeszcze tłumika) i nastawiającym się na całonocne imprezowanie.

basia i michał
    Pobyt: Czerwiec 2013

Witam, właśnie wróciłam z hotelu 'Mari Kristin'. Pokoje nie są luksusowe, bo małe, trochę stare ale wystarczające. Na pewno cena adekwatna do warunków. Hotel położony bardzo blisko od plaży oraz blisko rozrywek tj. sklepy, kluby. Do promenady Hersonissos jest ok. 400 m od hotelu. Śniadania (7:30-9:00)- monotonne Obiado/kolacje (19-20.30) - urozmaicone i bardzo dobre Na samej Krecie jest mnóstwo Rusków dlatego też osoba znająca język rosyjski będzie się mogła swobodnie i wszędzie nim posługiwać. Grecy mówią komunikatywnie po angielsku. Odradzam wypożyczanie samochodów, (choć tam roi się od nich) ponieważ wszyscy tam jeżdzą jak chcą nie zważając na przepisy. Sama byłam świadkiem wypadku. Grecja w sobie sama jest piękna!!!! Hotel dla młodych osób pragnących bawić się w klubach wieczorami

miciux
    Pobyt: Sierpień 2012

Maciek
    Pobyt: Sierpień 2011

Trochę stare pokoje i mała nie ładna plaża.

rena
    Pobyt: Lipiec 2011

hotel na bardzo niskim poziomie,minimum wyposazenia , stary dawno nie odnawiany, basen brudny,leżaki stare , rozdarte, śniadania zawsze takie same,