Opinie o hotelu Maspalomas Oasis Club
Hiszpania / Gran Canaria

Maspalomas Oasis Club: obiekt, basen

• Atrakcyjne położenie: ok. 1 km od centrum Maspalomas, ok. 35 km od lotniska (krótki transfer).
  • Bezpłatny bus kursujący na piaszczystą plażę (w wyznaczonych przez hotel godzinach).
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac zabaw.
  • Dużo udogodnień dla dzieci

Kamila

• Zalety super obsługa, zawsze uśmiechnięci i pomocni.
    • Wady raczej żadnych

Lokalizacja - 20 min, spacerem od oceanu (z małymi dziećmi troszkę daleko). Na szczęście na terenie hotelu jest basen. Pokoje - troszkę stare, ale zawsze czyste!!!!!! w sypialni na górze klimatyzator. Jedzenie - all inclusive nastawione na Anglików, więc mdło, frytkowo - fasolowo (raj miały dzieci, gdyż na przekąski były hamburgery, hot-dogi, a po obiedzie i kolacji lody w nieograniczonej ilości). Na szczęście niedaleko kawiarenka z pysznymi deserami oraz restauracja z dobrą pizzą. Ogólnie - w tym hotelu można odpocząć. Aha, na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia samochodów, więc warto zwiedzić inny kawałek wyspy.

lombardo
    Pobyt: Luty 2008

Anetka
    Pobyt: Luty 2008

Kaowiec "do odstrzału". Jedzenia dużo i pyszne. Piękne palemki i piękna roślinność. Najjaśniejszy punkt - Patrycja, kelnerka z Gdańska.

monia
    Pobyt: Kwiecień 2007

Jednym słowem-super! Hotelik chociaż nie za duży ma jednak swój urok..w zasadzie gośćmi tego hotelu są przeważnie Niemcy, Anglicy i Hiszpanie ale spoko można się ze wszystkimi dogadać..jedzenie jest dobre plusem są owoce i lody które można jeść przez cały dzień do woli.Obsługa jest miła (chociaż nie tak miła jak np w Egipcie ale Hiszpania to bardziej cywilizowany kraj)nie wymuszają napiwków. Przy barze wszyscy są obsługiwani jednakowo nie zależnie czy dają napiwki czy nie.Na plaże dowozi bezpłatny autobus ale minusem jest to że ostatni jego kurs kończy się tak ok godz 16 gdzie jeszcze można posiedzieć na plaży ale ja byłam w maju więc w sezonie pewnie jest inaczej...a nawet jak nie to 15min spacerkiem nad dawnym kanałem można dojść (skręcić przy hotelu Diunas) Okolica jest piękna zielono, duże centrum handlowe FARO2 gdzie polecam kupienie wycieczek nap do loro parque ponieważ kupowane u rezydentów kosztują 92E natomiast tam 60E więc sami oceńcie gdzie bardziej warto..są czasami z polskimi przewodnikami...a w biurze siedzi pan który sprzedaje wycieczki i również mówi po polsku ;) bardzo miły i sympatyczny (biuro znajduje się w FARO2 na dole zupełnie na samym końcu spirali) Ogólnie bardzo jestem zadowolona z wyjazdu i polecam..jak na ** / *** to naprawde polecam.Miłego urlopu :) Jak by były jeszcze jakieś pytania to w miare możliwości odpisze :) POzdrawiam

Cymek
    Pobyt: Luty 2007

Świetny hotel na urlop na Canarii, polecamy. Obsługa bardzo miła, nawet kilku pracowników rozmawia po polsku, to miłe. Kameralny Hotelik z centralnie położonym basenem, wszystko w otoczeniu pięknych kwiatów, kaktusów i palm. Polecamy szczerze!!!