Opinie o hotelu Melia Jardines Del Teide
Hiszpania / Teneryfa

Melia Jardines Del Teide

• Bogaty program rozrywkowy: wieczorne animacje, pokazy cyrkowe, koncerty na żywo, zajęcia sportowe dla dorosłych.
  • Atrakcje dla dzieci: animacje, miniklub (5-12 lat), mini disco, brodzik.
  • Hotel położony na wzgórzu ze zjawiskowym widokiem na Costa Adeje oraz Playa de las Americas.

Sebastian
    Pobyt: Luty 2018

• Zalety Piękny widok super położenie dobre posiłki
    • Wady daleko do plazy

polecam osobom nie korzystających z plazy. wysoki standard obsługi

Marek
    Pobyt: Marzec 2012

Piękny hotel urządzony tarasami (chyba z siedem poziomów) położony około 10 minut spaceru od oceanu. Pierwszy raz byłem w hotelu z którego nie musiałbym wychodzić przez całe wakacje. Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie (dwa tygodnie nie starczą, żeby wszystkiego skosztować). Miła obsługa, sympatyczna restauracja. Pokoje bardzo przestronne (choć pewnie nie wszystkie). Łazienki również przestronne, eleganckie, bez jakichkolwiek niedoróbek. Basen czysty. Na zdjęciach nie ma żadnych przekłamań. W sąsiedztwie są co prawda budowy ale w ogóle nie są widoczne. Atrakcje turystyczne to przede wszystkim Loropark (jedno z trzech na świecie delfinariów), park krajobrazowy Teide, Siam Park (park wodny) - słowem nie sposób się nudzić. Wycieczki braliśmy z lokalnego biura podróży (te z naszego były o 10 euro droższe). Hotel fantastycznie zaprojektowany, posiadający swoją własną urbanistykę. Minusy drobne - płatny sejf (choć nie używaliśmy), internet 4EUR / 30 minut, nie wiem czy płatne jest WiFi. Do 23 były dyskoteki i to było jedyne co mi przeszkadzało. Na Teneryfie większość to angielscy emeryci (przynajmniej w czasie kiedy byłem) - więc jest spokojnie, bezpiecznie (choć ostrzegają przed kradzieżami) a przede wszystkim - czyściutko. Pierwszy raz ponownie wybrałbym się do tego samego hotelu. Trochę szkoda, że nie uświadczy się na Teneryfie zabytkowych miast (nie wiele tego jest) ale pogoda wynagradza wszystko.

Aga
    Pobyt: Marzec 2012

PLUSY - jedzenie b. dobre i urozmaicone, kameralne położenie, a zarazem blisko autostrady i plaży, ładne i czyste pokoje, obsługa mówi po angielsku, obok jest kamienisty parking gdzie można zaparkować samochód, nie było karaluchów, duży wybór darmowych drinków MINUSY - odpryski emalii w wannie czymś zaklejone, co wygląda nieesteteycznie, podczas jednej z kolacji w miseczkach z suszonymi owocami były roje mrówek - odebrało mi to apetyt na resztę pobytu PODSUMOWANIE - polecam i chętnie pojechałabym jeszcze raz

Wymagający

Hotel super. Pokoje z widokiem na morze po prostu bajka jak się z rana ktoś przebudza i widzi ten przepiękny krajobraz... aż mi go teraz brakuje :). Obsługa bardzo miła. Jedzenie bardzo dobre i bardzo duży wybór. Barmani w barze robią takie drinki jakie chcesz i ile chcesz nie robią żadnych problemów bar otwarty do 1 w nocy. Animacje były ale głównie na dzieci. POLECAM !!!

Hotel pięknie położony, na zboczu, widok bajeczny (zwłaszcza z baru Panorama wieczorem). Pokoje olbrzymie, czysto. Obsługa znakomita. Jedzenie - może i troszkę monotonne, ale wynagradzają to pyszne ryby i owoce morza serwowane codziennie. Baseny duże i czyste, pełno leżaków. A i pyszna kawa w barze - najlepsza cartado leche! Jesli pojadę na Tene to niewykluczone, że tam wrócę.

Grzegorz i Iwona
    Pobyt: Październik 2010

Polecamy! Nie ważne jakiej jesteś narodowości, obsługa w restauracji, snack barze czy lobby barze uwija się koło ciebie tak samo, nic do zarzucenia. Nikt nie woła o bakszysz, to jest europa. Żadnej walki o leżaki, piękne położenie. Warto wypożyczyć samochód i pojechać na wulkan, do m. Masca. i innych na wyspie.

Magda Widuch

Hotel rewelacyjny obsługa również. Jedzenie mogłoby być bardziej urozmaicone ale ogólnie jest ok.

Justyna i Przemek
    Pobyt: Sierpień 2010

Pierwsze wrażenie bardzo rozczarowuje obok budowa i 3 wielkie dźwigi.Z drugiej strony wieli kamienisty parking.Jednak przy wejściu do holu widok jest bardzo obiecujący. Hotel położony w spokojnej okolicy.Obiekt rozmieszczony na kilku kondygnacjach.Wszędzie można dojechać windą.Ładny widok z tarasu baru na wybrzeże.Restauracja duża.Obsługa nie zna języka angielskiego z recepcja włącznie.W barze byliśmy obsługiwani jako ostatni.Zawsze pierwszeństwo mieli Hiszpanie,obcokrajowcy byli ignorowani.Pokoje codziennie sprzątane.Ogólne wrażenie nie było złe,ale nie wrócilibyśmy tam mimo ze była to nasza podroż poślubna.Zaznaczam ze nie jesteśmy wymagający.

kiwikotek
    Pobyt: Maj 2010

Ten hotel i wyspę wybraliśmy na naszą podróż poślubną.Hotel super!Pięknie położony ze świetną architekturą,bujną,oryginalna roślinnością,pięknymi alejkami i super widokami na panoramę Costa Adeje.Nie wiem,jak może się nie podobać!Jedzenie b.urozmaicone,świeże,przez dwa tygodnie nawet się nie powtarzało i nie da się nawet wszystkiego posmakować!,weekendy barbecue na świeżym powietrzu,naprawdę bez zarzutów!Jedynie pokoje miały mankamenty-w naszym odpadający miejscami strop,cofająca się woda w wannie!!!Wyspa nie nalezy do urokliwych-to nie Majorka,bardziej klimat grecki:( 80%dni pochmurnych,pogoda nieprzewidywalna!UWAGA-90%pokoi ma widok na ocean,ponieważ hotel jest na wzniesieniu!

Ryszard Kazanowski
    Pobyt: Czerwiec 2010

Nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie.Mieszka tu 90% Hiszpanów i to oni są obsługiwani jako pierwsi.Obsługa nie mówi po angielsku (recepcja ledwo sobie radzi).Pokoje wyglądają jak wybudowane w latach 70-tych.Klimatyzacja działa.W łazience dziwne i niewiadomego przeznaczenia pozaślepiane dziury w glazurze,wanna łatana w kilkudziesięciu miejscach(ani razu się nie kąpałem-tylko prysznic).Jedzenie w dużej ilości robione na odwal się- niedosmażone i niedopieczone.Na szczęście wyspa jest cudowna...