Opinie o hotelu Nessebar Beach
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Nessebar Beach: teren hotelu

• Atrakcyjna lokalizacja: regularne połączenia kolejką do centrum Słonecznego Brzegu i Nessebaru - starożytnej perły Bułgarii.
  • Dla dzieci: plac zabaw, osobny brodzik, miniklub.
  • Tylko 100 m do najładniejszej części plaży Słonecznego Brzegu z wydmami.
  • 4 restauracje serwujące wyśmienitą kuchnię.

dawid

Byłem tam z żoną i dwójką dzieci (5 i 12 lat) oraz przyjaciólmi z dzieckiem (2 lata). Ogólnie pobyt bardzo udany, wszyscy wrócili zadowoleni i wypoczęci. Bardzo dobre położenie hotelu, wszędzie blisko, a do plaży minutkę spacerkiem. Hotel zadbany, pokoje czyste, duże, codziennie sprzątane, klimatyzacja sprawna (brak niemiłych zapachów). Meble może nie jakieś wystrzałowe, ale w miarę nowe, nie poobijane. Jedzenie - nie jestem specjalnie wybredny - dobre, urozmaicone i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. W godzinach szczytu trochę brakuje miejsc, ale w miarę szybko można znaleźć wolny stolik - również na powietrzu. Często brakowało łyżeczek, widelców czy zwykłej herbaty, ale po interwencji u obsługi problem był rozwiązywany. Basen ok, tylko woda mogłaby być cieplejsza - w morzu było zdecydowanie przyjemniej. Leżaki trzeba było rezerwować najlepiej przed śniadaniem, bo później był już problem. Na plus - ręczniki przy basenie (w cenie). Gorących przekąsek i lodów przy basenie nigdy nie zabrakło. No i sympatyczna obsługa. Ogólnie szczerze mogę polecić.

Barbara

• Zalety Położenie, blisko długiej i szerokiej plaży, smaczne posiłki, wygodny pokój z klimatyzacją sterowaną indywidualnie
    • Wady Potwornie zimna woda w basenach, wielka ilość małych, wrzeszczących dzieci i ich wrzeszczących rodziców Polaków, okupujących basen. Wtedy lepiej unikać basenu. Wrzaski Polaków i ich progenitury w restauracji i na tarasie. Niemcy i Anglicy przecierają oczy ze zdumienia, że można się tak głośno zachowywać.

Hotel przyjemny, pokoje wygodne. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie hałasujące wszędzie dzieci. Nie jest to więc miejsce na spokojny wypoczynek. Jednak największym minusem tej wycieczki było to, że pomimo dokonania odprawy on line, nie można się było doprosić wakacje.pl o karty pokładowe. 2 dni przed wylotem konsultant wakacje.pl p. Damian Załoga podczas rozmowy telefonicznej zapewniał mnie, że strona 2 tzw. dokumentów podróży to są właśnie karty pokładowe i że "nic więcej nie przyjdzie". Na szczęście przyszło. Jeszcze gorzej było przed powrotem: na moje maile na klient@wakacje.pl oraz kontakt@wakacje pl z 20.09 z prośba o karty pokładowe na 22.09, nikt nie raczył odpowiedzieć. Dopiero 21.09, na 1 dzień przed wylotem, dostałam maila od p. Martyny Zielińskiej (z klient), że w sprawie kart pokładowych mam się skontaktować z rezydentem lub recepcją!!! Pracownica recepcji zrobiła wielkie oczy, dopiero rezydentka jakoś zdobyła te karty. Na maila karty też przyszły, ale w ostatniej chwili, czyli 1 dzień przed wylotem i to od 2 osób z wakacje.pl. Czyli totalny bałagan, dezorganizacja i zły przepływ informacji w wakacje.pl. W sumie, strata czasu na załatwianie i nerwy zamiast odpoczynku. Wniosek: nigdy więcej nie zamierzam kupować wycieczki od wakacje.pl

• Zalety położenie
    • Wady kolacja tematyczna zwłaszcza rybna-kucharz powinien zostać obciążony kosztami zniszczenia produktu

Hotel jak za te pieniądze super- obsługa bardzo miła .Panie pokojowe, obsługa na jadalni, obsługa na barze to ludzie bardzo serdeczni i sympatyczni. Pani rezydent również.

Hanna

• Zalety Świetnie położony, jeśli wolisz basen masz do dyspozycji duzy (jak na tamtejsze warunki) basen dla dorosłych oraz mały dla dzieci. Obsługa basenu sprawna. Jesli lubisz kąpiel morską to do plaży jest tuż tuż.
    • Wady Nie zauważyłam wad które miałyby wpływ na moja ocenę

Opinie o hotelu zawarła w zakładce "zalety hotelu"

• Zalety Mila pomocna obsluga
    • Wady Monotonne jedzenie, niedobre drinki, pokoje mogłyby być najwcześniejsze, łoże małżeńskie sklecone z dwóch pojedynczych

Zapachy z kuchni rozprzestrzeniały się po całym parterze hotelu.

PIOTREK

• Zalety Czysto. Schludnie. Ręczniki wymieniane codziennie. Można dostać ręczniki na plaże. Miła obsługa.
    • Wady Mało urozmaicone jedzenie.

Cena adekwatna do jakości. Dobre położenie, blisko plaży. Dużo rodzin z dziećmi i osób starszych.

Blondi

• Zalety Blisko do morza , blisko do pobliskich barów,sklepów
    • Wady Beznadziejne jedzenie , monotonne bez smaku, zimne, napoje podawane nawet do kolacji w plastiku, pokoje z lat PRL , wysprzątane ale tylko pobieżnie w łazience wilgoć! Z obsługa hotelu nie można się w żaden sposób dogadać , na koniec wyjazdu zrobili problemy o rzekomo zabrane ręczniki hotelowe chociaż z nich nie korzystaliśmy. Lodówka ledwo żyła, całą noc buczała. Klimatyzacja w pokoju zagrzybiona... obsługa starała się być miła ale im nie wyszło! Nie polecam tego hotelu, większość czasu żywiliśmy się w pobliskich restauracjach! Hot dogi serwowane to bułka z parówka ???? Nie polecam tego hotelu ..

Przylecieliśmy do hotelu we wrześniu 2019, zalety to widok na morze i słoneczna pogoda. Woda w basenie lodowata , stare, plastikowe parasole i leżaki , brudne , piasek przy leżakach zasyfiony ... lepiej iść na plaże publiczna bo jest czystsza niż przy basenie ... mnóstwo srających mew!

Uwaga na zachowanie przedstawicielki biura podróży . Osoba niezrównoważona - krzyki na turystów i rzucanie segregatorem po stołach. Moim zdaniem powinna być jakaś selekcja do tej pracy. Nie polecam, chyba że ktoś lubi taką rolniczą fantazję.

• Zalety Bliskość do plaży,własne baseny

Wspaniały pobyt,hotel mimo swoich lat utrzymany w fajnym stanie,pięknie otoczony zielenią i kwiatami a wieczorem bajecznie oświetlony. Jedzenie bardzo smaczne w formie bufetu,każdy znajdzie coś dla siebie.Napoje i drinki pod dostatkiem.Myślę że jeszcze kiedyś tam wrócimy by te chwile które przeżyliśmy ponownie powróciły.

• Zalety Dobra lokalizacja i blisko do morza
    • Wady Słabe jedzenie, problemy żołądkowe , marne animacje ( właściwie prawie ich brak) , słaba obsługa...

Spędziłam w tym hotelu dwa tygodnie . Hotel czysty, zadbany , bardzo duży i mnóstwo w nim gości , co dało się bardzo odczuć podczas posiłków . W sumie były tam cztery sale przeznaczone na posiłki a i tak często brakowało miejsca. Jedzenie bardzo monotonne i średnio smaczne ( chociaż był duży wybór i można było coś dla siebie znaleźć) . Osobiście bardzo brakowało mi sałatek i warzyw, ale to drobiazg. . Sporo gości uskarżało się na dolegliwości żołądkowe. Obsługa chociaż bardzo młoda to sprawiała wrażenie jakby pracowali za kare. Często czegoś brakowało lub zamykali np bar podczas trwającej kolacji., a jak udałam się do restauracji tematycznej na pizze , to pan powiedział, że dziś już nie ma , chociaż była jeszcze godzina do zamknięcia, a gości nie było. Jak na Bułgarię to kiepskie wina . Animacja praktycznie zerowa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W zasadzie nic się nie działo na terenie hotelu jeśli chodzi o jakieś rozrywki. Miałam rezerwacje z dopłatą na pokój z widokiem na morze , ale takiego nie dostałam ( pan w recepcji powiedział, że u nich takich pokoi nie ma) , więc po co te dopłaty . Plusem jest piękne , czyste i ciepłe morze z piaszczystą plażą, na którą jest dosłownie "rzut beretem" . Jest tam bezpiecznie bo ratownicy bardzo pilnują . W mieście mnóstwo barów, rozrywek itp.