Opinie o hotelu Oasis Atlantico Salinas Sea
Wyspy Zielonego Przylądka / Sal

Oasis Atlantico Salinas Sea

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: animacje, miniklub (5-12 lat), brodzik.
  • Hotel położony zaledwie 50 m od Santa Maria Beach - jednej z najsłynniejszych plaż archipelagu z łagodnym zejściem do morza.
  • Doskonała lokalizacja: tylko 500 m do centrum Santa Maria, ok. 18 km do portu lotniczego w Esparagos.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Plaża i jej bliskość, ocean
    • Wady Monotonna kuchnia, restauracje tematyczne niewarte uwagi

Świetny wybór na tygodniowy odpoczynek przy doskonałej pogodzie

• Zalety Blisko pięknej plaży, miła obsługa.
    • Wady Trochę zbyt monotonne jedzenie. Śniadania identyczne, obiady zbyt mało zróżnicowane. Restauracje tematyczne niewarte uwagi, poza tą przy plaży.

Generalnie świetne miejsce na tygodniową ucieczkę w ciepły klimat

• Zalety Położenie, standard, obsługa

Pięknie położony hotel, blisko do molo, blisko do centrum. Pyszne jedzenie. Pokoje z widokiem na ocean bajka- warto dopłacić.

Sławek

• Zalety Położony idealnie , blisko plaży , piękny basen , czysto i przyjemnie, smaczne jedzenie duży wybór , bardzo sympatyczna obsługa
    • Wady brak potańcówek

Urzekający Atlantyk , miła atmosfera , super wycieczki np Sal expres , przejażdżka buggy (fantastyczna impreza) . NO STRES to świetna dewiza rdzennych mieszkańców.

• Zalety Widoki i spokój wszeszie blisko
    • Wady Smutno patrzec jak obsluga przegania spragnione i glodne psy,choc są czyste i mile

Wszystko ladne tylko tubylcy nie karmia i nie poja psow,turysci ci bardziej domyslni daja wode z reki lub tną butelki,jedzenie mozna wynosic nawet na talerzu ze stołówki nikt sie nie czepia nawet bralam na plażę psy spia pod lezakami i ci od zbierania szklanek ich gonią mimo ze one pilnują lezakow przed pseudo handlarzami i na nich szczekaja

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Blisko plaży, smaczne jedzenie czysto i bardzo miła obsługa
    • Wady Hotel posiadał rampy i windy ale mogłbyś umiejscowione w bardziej dogodnym miejscu dla osób z wózkiem dziecięcym

Pobyt na Sal nam się bardzo podobało jak i naszej córce. Warunki do uprawiania kitesurfingu i windsufingu fantastyczne na wyspie! Jednak mamy uwagi co do samego lotu. Zostaliśmy wprowadzeni jednak w błąd przez Itakę jeśli chodzi o samolot którym mieliśmy podróżować z jednej strony miał to być większy Airbus A330 (potwierdzone telefonicznie z Itaką 2x) a z drugiej strony z powodu uziemienia Boeinga 737-Max lecieliśmy z między lądowaniem w Pradze na do tankowanie (byliśmy w Warszawie po 1:30 w nocy zamiast planowanej 22:30) co dla osób z małym dzieckiem było bardzo uciążliwe. Całkowita podróż wyniosła 10h zamiast planowanych 7.5h. Polecielibyśmy gdzie indziej jeśli wystąpiło ryzyko między lądowania.

Bogdan

• Zalety Miła i uprzejma obsługa , dobre jedzenie w kilku restauracjach lub barach praktycznie 24 godziny na dobę , ładne i duże pokoje codziennie i nawet dokładnie sprzątane , piękna piaszczysta plaża
    • Wady Właściwie Brak

Spędziliśmy w tym hotelu wraz z grupą znajomych jeden styczniowy tydzień , jeśli ktoś szuka dobrego hotelu ale bez fajerwerków w przystępnej cenie nie spędzając w samolocie 12 godzin to jest to odpowiednie miejsce ale nie zdecydowałbym się na 14 dniowy pobyt w tym obiekcie . W sam raz na tygodniowy wypoczynek w ładnym , nowym , czystym z piękną plażą hotelu to jest to odpowiednie miejsce i polecam

• Zalety Polozony przy samej plazy, nowy, czysty i elegancko urzadzony.
    • Wady Brak. Jesli juz cos wymyslac to jedynie dosc uboga zielen ogrodow i tylko jeden basen.

Polozony przy samej plazy, nowy, czysty i elegancko urzadzony. Jedzenie dobre i urozmaicone.

• Zalety - duże i nowoczesne pokoje - darmowe wifi (każdy pokój ma swoje hasło) - posiłki urozmaicone i bardzo dobre - blisko miasteczka Santa Maria - blisko lotniska ok. 20km
    • Wady - brak

Byłam pod koniec września 2018r. Pobyt uważam za bardzo udany. Hotel jak i jego obsługa na najwyższym poziomie. Pokoje duże, przestronne, codziennie sprzątane. Woda butelkowa codziennie dostarczana. Posiłki urozmaicone i bardzo bardzo dobre. Plaża fantastyczna! Woda lazur! Każdy znajdzie leżak dla siebie. Dojście do miasteczka plażą lub ulicą, zajmuje to około 5 minutek :) Lokalną walutą jest escudo. Najlepiej wziąć EURO, a nie dolary. Za wizę na lotnisku płaciliśmy po 25 euro. Lot długi, bo 10h z międzylądowaniem na tankowanie w Barcelonie. Ale mimo tego, warto się przemęczyć dla tego "raju" :) POLECAM Z CAŁEGO SERCA! Na pewno tam wrócę.

Radosław

• Zalety piekna plaża
    • Wady jeden basen animacje w czasie dnia bardzo słabe

pokój swiezy zadbany z balkonem choc widok na ulice .Jedzenie uwazam za bardzo dobre na plazy obiady skromniejsze lecz grill tuńczyka ,kurczaka,karczku mega dobre.o jak na hotel 5 gwiazdek jeden basen to troche słabiutko .Polecam wycieczki 2 -składanie przez złowice jaj na plazy w naturze super przezycie/jeżeli uzbieracie 8osób to picupem koszt 10$ -np itaka bierze około 30$ -oraz obiazd całej wyspy 12$ 5h /jeżeli uzbieracie 8osób to picupem koszt 12$/ najlepiej wycieczke kupic za hotelem po prawej stronie w przejsciu do baru nad morzem jest bdb wporzadku operator z wyspy/tubylec/.> plaza bajka lazurowa woda warto chodzic na pomost zabaczyc np rekina > nie chodzic za 3 cypelek w prawo od hotelu tyczy sie samych kobiet buduja tam hotele jest nieciekawie zaczepiaja.........i to afykanie -robotnicy z kontynentu/iebezpieczni/