Opinie o hotelu Oasis Papagayo
Hiszpania / Fuerteventura

Oasis Papagayo: basen

• Dobra lokalizacja: w spokojnej części Corralejo, ok. 1 km od centrum.
  • Ok. 200 m od parku wodnego Acua Fun Park.
  • Tylko 1,5 km do Parku Naturalnego de las Dunas de Corralejo z największymi na Wyspach Kanaryjskich wydmami.
  • Infrastruktura przyjazna dzieciom: 2 duże brodziki, mini klub (4-12 lat), plac i pokój zabaw.
  • Wylot z Wrocławia All inclusive

Maciek

• Zalety Cisza mila obsluga baseny ok ciekawe animacje
    • Wady Drogie jedzenie

Polecam jestem tu drugi raz pierwszy z all inc pobyt super drugi na wlasnym wyzywieniu i tez pozytyw polecam zrobic zakupy jadac z lotniska przy wyjezdzie z puerto del rosario bardzo tanio a lodowka w kazdym pokoju

Hotel usytuowany w pięknym miejscu, cisza, spokój. Trochę daleko do plaży ale dla nas to akurat był duży plus , bo lubimy spacerować. Niedaleko do centrum Corralejo gdzie są super sklepy odzieżowe ( Zara, Mango, Stradivarius, Bershka, Desigual, Benetton, Esprit i wiele innych ). Polecam drogerię Fund Grube, gdzie jest dużo promocji. Piękne wydmy , warto przejść do nich na piechotę. Taki spacer przez pustynię :) Jesteśmy zaskoczeni obsługą hotelu, ludzie są bardzo mili i serdeczni. Polka pracująca w recepcji, dziewczyna z Białorusi, Pan z Czech tworzą niesamowity team :) Co do jedzenia to było ok. Zwłaszcza obiady i kolacje. Bardzo urozmaicone. W każdy dzień inna kuchnia. Śniadania monotonne, zdecydowanie robione pod Anglików ( fasolka, niedobre kiełbaski i dziwna jajecznica...). To w zasadzie jedyny minus. Pyszne wino, nierozwodniony alkohol, drinki, piwo na okrągło ;) Oczywiście w opcji all inclusive. Polecamy i kto wie, może jeszcze raz tam zawitamy :)))

Karina

• Zalety Hotel zlokalizowany w pięknym rozległym ogrodzie z mnóstwem rozmaitych palm, agaw i aloesów. Przyjemne przestronne apartamenty z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Bardzo wiele możliwości uprawiania rożnych sportów. Przepyszne i bardzo różnorodne jedzenie pozwalające poznać kuchnię z różnych zakątków świata. Miła i uczynna obsługa.
    • Wady Może jedynie odległość do najpiękniejszych plaż Corralejo - ale nawet to nie jest problemem jeśli ktoś lubi długie niespieszne spacery (a w przypadku 4 osób powrót taksówką to zaledwie 4 euro).

Ogólnie hotel bardzo nam przypadł do gustu. Zdecydowanie spełnił nasze oczekiwania, a nawet więcej - jak na 3 gwiazdki oferuje bardzo ładne i duże apartamenty oraz znakomite jedzenie. Jeśli ktoś szuka dziury w całym to przyczepi się do nieco monotonnych śniadań typowo pod Anglików, ale już narzekać na pozostałe posiłki się nie da - jest wszystko, każdy rodzaj mięsa, ryby, owoce morza, duży wybór owoców, lody, słodkości - dla każdego coś miłego. Dodatkowo wszędzie można spotkać uśmiechniętych ludzi z obsługi, a już barmani na pewno zadbają o należycie skomponowane drinki. To hotel dla ludzi którzy chcą miło spędzić czas, zrelaksować się i po prostu wypocząć, jeśli jednak ktoś spędza czas czepiając się o wszystko, niech lepiej jedzie do 5-gwiazdkowego hotelu dla "wymagających" ;)

Joasia
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Hotel blisko centrum , czysty i schludny z piękną egzotyczną roślinnością.
    • Wady Daleko do piaszczystej urokliwej plaży.

Doskonała przystań dla rodzin z dziećmi . Przemiła obsługa. Polecam .

Maria
    Pobyt: Styczeń 2017

• Zalety Mnóstwo udogodnień dla sportowców, ludzi prowadzących aktywny tryb życia.Możliwość skorzystania z basenów, kortów, tenisowych, kręgielni, siłowni, siatkówki. Udogodnienia dla rodzin z dziećmi- place zabaw.
    • Wady Trochę daleko do plaży, ale można skorzystać za 1,5 EU z autobusów, które kursują co 0,5 h. Położony trochę na uboczu. Do centrum miasta spacerkiem ok. 15 -20 min.drogi. Szkoda,że niektóre atrakcje w AL były odpłatne np. basen olimpijski .

Ogólnie hotel bardzo nam się spodobał, szczególnie niska zabudowa. Dookoła cudowna, egzotyczna roślinność.Sędziliśmy tu naprawdę miło czas, spotkaliśmy ciekawych ludzi. Jedzenie ogólnie bardzo smaczne, każdy znajdzie zawsze coś dobrego dla siebie Polecam dla osób ceniących sobie spokój, zdala od zgiełku, sportowców i rodzin z dziećmi. Odradzam malkontentom, bo tym wiecznie coś nie pasuje , a to że daleko do centrum miasta, do plaży, że za mało animacji oraz leniwym, bo trochę trzeba się nachodzić ( ale to dobrze, bo bynajmniej jest okazja ,żeby spalić zbędne kalorie i nie przybrać za dużo przy opcji AL). Dla osób ceniacych podróżowanie odradzam wykupowanie wycieczek po wyspie. Nastawione są one głównie na postoje w kafeteriach, shoping w winiarniachi czyaloesach , a te same produkty można kupić w sklepieach ( np w dino)za dużo niższą cenę . Polecam za to w 100% samodzielne wynajęcie auta,( na 1 dzień 34-35EU) . Krajobrazy zapierające dech w piersiach. Koniecznie trzeba zwiedzić pobliskie wydmy Corraleyo, zachodnie wybrzeże klifowe,El Cotillo, Los Molinos i przecudowne Ajuy- z licznymi jaskiniami czy grotami. Obowiązkowo Betankurię ,pobliskie punkty widokowe, Tefię czy La Oliwę z pięknie odrestaurowanymi wiatrakami. Koniecznie polecam wycieczkę na Lanzarotte ( niestety trochę kosztowna 75-83 Eu , ale naprawdę warto. Dla oszczędnych polecam pojechać samodzielnie - statkiem 27 EU - pierwszy odpływa o 8.00, a wraca o 19.00 i wynając samochód

radek 78
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety trzy baseny i duzo lezakow.dosc czysto
    • Wady duza odleglosc od centrum miasta i plazy,brak urozmaicenia posiłków-caly tydzien to samo na sniadanie ,obiad kolacje,wolny i drogi internet-20e tydzien na jedno urzadzenie wolno dzialajacego internetu

za ta cene to moze byc.jak na 3 gwiazdki to czysto.duza odleglosc od cetrum

Helena
    Pobyt: Marzec 2016

• Zalety Duże czyste pokoje
    • Wady bez uwag

Idealne warunki do surfingu. Apartamenty duże, przestronne. Duże baseny. Jedzenie urozmaicone, smaczne. Daleko do centrum.

Jurek
    Pobyt: Luty 2015

• Zalety Spokojna okolica, duża przestrzeń, przestronne apartamenty
    • Wady Położenie na peryferiach miasta , stosunkowo daleko do centrum, oceanu oraz portu. Wypożyczenie samochodu na cały okres pobytu wskazane - paliwo tańsze o ok. 25% niż w Polsce

Ogólnie hotel godny polecenia dla osób lubiących spokój i nie przepadających za tłumem. Posiłki nie najgorsze, ale po kilku dniach już typowa monotonia. Obsługa sympatyczna, czystość całkowicie zadowalająca.

Pobyt: Marzec 2015

• Zalety Ładna lokalizacja , miła obsługa
    • Wady Troche brudno i skromne jedzenie

Fajny hotel dla niewymagających , miła atmosfera i zielone otoczenie. 20min spacerem do centrum miasta

Lidka
    Pobyt: Kwiecień 2013

• Zalety Bardzo duży, ogrodzony teren, park właściwie. Dużo basenów, zakamarków, miejsc i głośnych i cichych. Naprawdę super.
    • Wady daleko od morza

Kapitalne miejsce, super dla chcących odpocząć. Dla aktywnych miejsce na fajne wypady i piesze i lokalnymi autobusami.