Opinie o hotelu Occidental Playa de Palma (ex Barcelo Pueblo Park)
Hiszpania / Majorka

Occidental Playa de Palma (ex Barcelo Pueblo Park): teren hotelu

• 10 Restauracje/bary w okolicy

• Wylot z Berlina Śniadania
  • Wylot z Katowic All inclusive

Urszula
    Pobyt: Czerwiec 2011

Hotel zasługuje na ogólną ocenę 4. Z basenu nie korzystam kiedy mam blisko piękne morze, więc się nie wypowiadam. Pokoje są niezbyt duże ale wystarczające, czystość bez zarzutu. Wyżywienie AL dobre. Ogólnie bez specjalnego zachwytu ale wróciłam zadowolona z pobytu. Na pewno jeszcze raz skorzystam z tego hotelu. Za rewelacyjny 4* hotel na Majorce trzeba zapłacić o wiele więcej. A więc coś za coś.

Pobyt: Lipiec 2010

Nie polecam! Byłam w wielu miejscach, ale ten hotel to porażka - pod względem atrakcji i udogodnień - dla gości. Dwa małe baseny przy hotelu wiecznie oblężone. Nie ma szans na miejsce na leżaku! Wielu gości opalało się przez to na trawnikach pod balkonami innych gości hotelowych. Kuchnia monotonna i bez smaku. Pokoje w wersji standard - miniaturowe!!! Łazienka brudna. Jedynie lokalizacja przemawia na plus! Blisko centrum handlowe i plaża (publiczna).

amelia
    Pobyt: Czerwiec 2010

Hotel położony w pobliżu pięknej piaszczystej plaży - Playa de Palma, która cięgnie się na 5 km. Do plaży jakies niecałe 200 metrów, bardzo blisko, hotel jednoczesnie położony w spokojnym miejscu. Przy samej plaży niekończąca się promenada z mnóstwem barów, restauracji dyskotek i sklepów. Playa de Palma polecam młodym i osobom rozrywkowym nastawionym na clubbing i wakacyjne szaleństwa. Plaża piękna, łagodne zejscie do morza, woda lazurowo-turkusowa, w miare czysto, zero kamieni. w pokoju czysto, sprzątanie wzorowe, klimatyzacja dziala, zero robactwa, ładna łazienka. Wiekszosc potraw bez smaku, jakby niedoprawiona, wszystko w oliwie, smażone. Wszedzie klima, jest bezprzewodowy interent wi-fi - bezpłatny.

Pobyt: Grudzień 2007

Ten hotel był świetny.

mmm
    Pobyt: Lipiec 2007

Hotel jest rewelacyjny!!! Ma on 4 gwiazdki a nie jak jest w info 3.Polecam wszystkim: rodzinom z dziecmi (kilka razy dziennie organizowany jest tzw mini club- zabawy, klowny,sztuczki), mlodym parom i osobom starszym.pobyt all inclusive z czystym sumieniem moge uznac za jeden z najlepszych (porownuje z: grecja, kreta, hiszpania-kontynent, egipt, portugalia itp). DLA MNIE BOMBA - Z CHECIA BYM CHCIAL TAM WROCIC!!!!!!