Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Szeroka plaża z łagodnym zejściem do ciepłego morza
Park wodny Aquopolis ze zjeżdżalniami i strefami relaksu
Deptaki z palmami i restauracjami przy plaży
Tuż obok Tarragony z rzymskimi zabytkami
Już od pierwszej chwili zachwyciła nas serdeczna atmosfera i niezwykle uprzejma obsługa, która sprawiała, że czuliśmy się jak wyjątkowi goście. Pokoje są bardzo czyste, wygodne i codziennie starannie sprzątane. Jedzenie zasługuje na najwyższą ocenę – ogromny wybór, świeże produkty i pyszne dania, dzięki którym każdy posiłek był prawdziwą przyjemnością. Opcja all inclusive w pelni zadowalająca alkohole z górnej półki. Przekaski w ciagu dnia hot dogi frytki chipsy oliwki. Świeże owoce melony arbuzy, palella przygotowywana pod chmurką. Dużo owocow morza, lokalnych wedlin, Świeże pieczywo często jeszcze ciepłe. Dla dzieci żelki lizaki, czekoladowa fontanna, wata cukrowa, lody. Slodkowci i galaretki. Codzienie do sniadania wino musujace i malze. Basen z cieplą woda i brodzik ze zjezdzalniami dla dzieci z terche chlodniejsza są świetnie utrzymane, a hotel oferuje mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Lokalizacja jest idealna – kilka minut spacerem do pięknej plaży, w pobliżu sklepy, restauracje i wszystko, czego potrzeba do udanego wypoczynku. Z całego serca polecamy.
Różnorodność posiłków, bardzo dobra kawa, małe, przyjemnosci dla dzieci, dużo owoców, możliwość zamówienia lunch boxów
Moze to ze nie można używać dużych kolek do pływania czy materaców ale to dlatego że basen nie jest za duży.
Ogólnie pobyt oceniam pozytywnie, natomiast jest w nim wiele mankamentów. Uwaga do pokoju jest tylko taka, że podczas sprzątania pokoju podłoga była tylko zamiatana a nie myta. klapki po umyciu w ciągu kilkunastu minut były brudne jakbym chodzi po chodniku miejskim. Ręczniki zostały zmienione dopiero po interwencji po 4 dniach (Hotel ****). Chodnik na korytarzu bardzo mocno sfatygowany, brudny i poplamiony. Obsługa miła, pomocna, reagująca na pro9śby.
Bardzo dobrze rozplanowane otoczenie, basen. Nigdy nie brakowało leżaków. Sporo miejsca na bezpłatnym parkingu przed hotelem.
Śniadania. Niby duży wybór ale monotonia, codziennie to samo. W szczegółach posiłki które miały być na gorąco po 15 minutach od wniesienia na salę były zimne. Przyczyną tego był brak podgrzewaczy pod tacami oraz przesadnie mocno (bez potrzeby, temperatura ok 20 stopni Celsjusza) włączona klimatyzacja z nawiewem. W kraju w który słynie z oliwek, serów ten asortyment podczas śniadania nie występował. Zdecydowanie za mało warzyw. Brak internetu w pokojach (chociaż w opisie Hotelu być powinien).
Hotel ladny. Pokój bardzo przyjemny, czysty, przetronny, codziennie sprzątany. Otoczenie spokojne, jeśli nie ma się okna od strony basenu. Do plaży ok 10 minut na piechotę. W okolicy sklepy spożywcze, restauracje, przystanki autobusowe w stronę Tarragony, Barcelony i Salou. MInusem są monotonne posiłki.
Przyjemna pomocna obsługa, ładny pokój, dobra lokalizacja, spokojne otoczenie.
Monotonne posiłki, bardzo mały wybór dań/dodatków bezmięsnych, nawet do groszku czy duszonych warzyw dodawany np. boczek - jakby nie można było podać go osobno, aby chętni mogli sobie dodać element mięsny wedle uznania. Opcje i wybór w weekendy nieco lepszy ale w ciągu tygodnia średni, żeby nie powiedzieć słaby.