2586 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Luksusowe kurorty z polem golfowym i spa
Plaże z miękkim piaskiem i łagodnym zejściem
Parki wodne idealne dla rodzin z dziećmi
Ruiny miasta Perge w pobliżu do zwiedzania
Super hotel ,miła obsługa codziennie sprzątane ,czysta plaża ,w tym okresie bez walki o leżaki
Ciężko komunikacja po angielsku ,dużo Rosjan ,którzy są faworyzowani
Hotel bardzo fajny obsługa na najwyższym poziomie jedzenie wyśmienite.Bardzo polecam,mam nadzieję,że kiedyś tam wrócimy.
Bardzo dobra obsługa ,czyściutko wszędzie ,wyśmienite jedzonko .
Dla mnie bez wad
Wspaniały hotel! przepyszne jedzenie, wspaniała obsługa, mnóstwo atrakcji - występów animacji zabaw! nie da sie nie chcieć tam wrócić, a już napewno zapomnieć wakacji tam spędzonych! polecam każdemu dosłownie każdemu - nie będziecie żałowali a szczgólnie ludzie w młodym wieku!!
Hotel dla ludzi wymagających i tych którzy lubią luksus oraz dobrą obsługę. Otoczony ładną zielenią i basenami przez które przechodzi się mostkami. Dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych.Klasa sama w sobie
obsługa na najwyższym poziomie, hotel skoncentrowany na kliencie i jego potrzebach, dużo ludzi wraca po kilka razy , dużo basenów i zieleni
brak
Świetny hotel! Wszystko było na bardzo wysokim poziomie. Pokoje duże, przestronne czyste i elegancko urządzone. Kuchnia wyśmienita, dania przepyszne, urozmaicone niczego nie brakowało. Jest to rozległy kompleks świetnie zagospodarowany - zarówno dorośli jak i dzieci nie będą się nudzić. Polecam każdemu ;)
Wysoki standard, wyśmienita kuchnia i wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców:)
Topowy hotel. Bardzo wysoki standard, doskonałe wykończenie wnętrz, wspaniałe baseny, zjeżdżalnia, plaża... kapitalne miejsce na wypoczynek. Kompleks składa się z budynku głównego oraz okalających budynek mniejszych budynków 2 kondygnacyjnych. Cały kompleks jest otoczony zielenią. Wyśmienita kuchnia, potężna ilość dań a wszystko podane z uśmiechem na twarzy. Pokoje czyste, zadbane, ładne, pachnące. W części głównej pkoje mają wyższy standard, w niższych budynkach, pokoje w niższej cenie, ale także bardzo miłe i przyjemne. Hotel naprawdę godny polecenia. Mam nadzieję, że jeszcze tam kiedyś wrócę. Alina
Przesympatyczny hotel, wspaniała obsługa, wymarzona temperatura i dużo słońca. Hotelowe butiki sprzedają apaszki i inne ciekawe artykuły... :) Gorąco polecam
ekskluzywny hotel na wysokim poziomnie, z rewelacyjną obsługą i pysznym jedzeniem (roomservie w cenie)
Witamy serdecznie :-) Włanie wróciłyśmy z cudownych wakacji spędzonych w Cornelli!!! Jest co wspominać!!! Polecamy Wszystkim wyjazd do tego hotelu!!!! Jest to najcudowniejsze miejsce na świecie dla wszystkich, którzy chcą przeżyc cudowne chwile i mieć co wspominać!!!!!!!
Atmosfera w hotelu pozostanie w Naszej pamięci juz na zawsze!!!!!
Pozdrawiamy
BLIŹNIACZKI :-)
Zdecydowanie najlepszy hotel w jakim do tej pory byłam.
+świetna kuchnia, dużo basenów, zawsze wolne leżaki na plaży, możliwość regulacji klimy, bardzo dobra obsługa, internet darmo w pokojach (ale notebook własny), piwo w minibarku (carlsberg), idealnie czysto
-mieszkając w budynku głównym ma się niewiele prywatności i ciszy - za to wszędzie blisko, w większości barów drinki rozwodnione, w tv z polskich tylko Polsat 2, dyskoteki drętwe, występy na ogół przeciętne
inne: prawie nie ma Polaków, połowa gości to Rosjanie (ale Rosjanie z wyższej półki), dużo też Turków, w przyszłym roku chcemy powtórzyć ten hotel - to chyba najlepsza rekomendacja! P.S. Nie ma komarów!
HOTEL...tak jak bywalam w innych 5 gwaizdkowych...i nowych 7 gwaizdkowcyh..to ten ma 5 a zalicza sie do grupy 7!!!! pokoje bardzo nowoczesne.. CZYSTOSC ponad oczekiwaniem.... JEDZENIE SUPER..... proscie od razu o pokoj w budynku glownym....bo jest jeszcze taki drugi...troche oddalony..tam jest po prostu daleko i nieciekawie.. Ale w budynku glownym...EXTRA!!! jade w tym roku tam ponownie..warto wydac kase na ten hotel!!!
fantastyczny hotel, mieszkalismy obok głownego budynku w junior suit z wlasnym zejsciem do basenu,jedzenie bardzo dobre, obsluga miła, hotel wart swojej ceny, bylismy w lipcu 2005 roku, polecam wszystkim
Uważam ten hotel za znakomity! Wakacje w nim były bardzo udane. Mam zamiar tam wracać :)
Tripadvisor