Opinie o hotelu Perla Plaza
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Perla Plaza: obiekt

• Do pięknej, długiej piaszczystej plaży jest ok. 200 m.
  • Centrum z licznymi restauracjami i barami znajduje się ok. 250 m od hotelu.
  • Mnóstwo rozrywki dla dzieci i dorosłych zapewni pobliski aquapark - Akva Planet Primorsko.
  • W pobliżu Primorsko można odwiedzić inne nadmorskie kurorty, takie jak Sozopol, Lozenec, Ahtopol.

Iga Plucińska

• Zalety Bardzo blisko plaży, dobre posiłki

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Perla Plaza. Obsługa na wysokim poziomie, czyste, duże i ładne pokoje.

BEATA

• Zalety Miła przyjazna atmosfera ,cały personel hotelu bardzo sympatyczny ,pokój bardzo przestronny ,składał się z przedpokoju ,pokoju dziennego i sypialni oraz balkon z prześwitem na morze ( był to pokój promocyjny )czysty codziennie sprzątany i wymieniane r?czniki .Basen z brodzikiem i z małą zjeżdżalnią dla dzieci ,animacje codziennie wieczorem dla dzieci i dorosłych .w hotelu do dyspozycji 3 bary w tym 2 czynne do 24 . Blisko do morza i do pobliskich sklepików i straganików czy kantorów. Miasteczko Primorsko bardzo ładnie położone nad brzegiem morza ,wzdłuż promenada która łączyła plażę północną z plaźą południową i która zachęcała do spacerów .Plaźe piaszczyste ,szerokie .Wszędzie można było porozumieć się w języku polskim.Bardzo udany wyjazd z biurem Onholideys z opcją allinc.,byłam z córką i wnuczkiem.Polecam.????
    • Wady Jedyną wadą była niedziałająca klimatyzacja w pokoju,mimo że zaraz zgłosiliśmy problem i poinformowano mnie że jutro przyjdzie pan to i tak dalej nie działała.???? Ale w sumie w dzień nie było nas prawie w pokoju a w nocy temp.na dworze spadała i wystarczył otwarty balkon i okno...A poza tym wnuczek alergik na klimę .????

Rewelacyjnie , ogólnie udane wakacje, polecam parom .rodzinom czy też grupie znajomych ????????????

arkadiusz

• Zalety blisko morza, dobre jedzenie,miła obsługa,
    • Wady drinkbary wymagają remontu

jednym słowem udany urlop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aga88

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, niedaleko morza, basen z lezakami ????
    • Wady Woda w basenie moglaby byc cieplejsza zwlaszcza ze kapaly sie maluszki

Polecam rodzinie z dziećmi , napewno mozna sobie odpoczac!

• Zalety Pyszne jedzenie, zróżnicowane duży wybór potraw i owoców, miła obsługa, pokoje sprzątane codziennie, ręczniki zmieniane co drugi dzień. Drinki lane od serca :) Lodówka w pokoju.
    • Wady Łazienka przy basenie pozostawia wiele do życzenia, klima w pokoju raz działała raz nie. Jeden pilot na dwa TV :) (nie było to zgłaszane więc może ktoś by zainterweniował)

Oceniamy Hotel 3 gwiazdkowy więc trzeba się zastanowić kto ma jakie standardy i potrzeby. Podróż z onholidays . Transfer bez jakichkolwiek problemów. Rezydentka obecna co drugi dzień w hotelu a telefonicznie non stop. Animacje dla dzieci na scenie na przeciwko hotelu i przy hotelu. Miasteczko fajne w sam raz na wyjazd rodzinny. Plaża północna super. Woda w morzu cieplutka a w basenie rożnie. Pokoje standard mniej więcej jak u nas na kwaterach, nasz był dwupokojowy, dwa duże łóżka jedno małe i sofa.Łazienka z prysznicem ale zamiast kabiny zasłonka ceratowa. Mydełka hotelowe i szamponiki na wyposażeniu Na balkonie krzesełka i stolik. Ogólnie polecam.

Wczasowisz

• Zalety - położenie, blisko morza, blisko centrum Primorska - codzienne sprzątanie + wymiana ręczników bez konieczności upominania się czy rzucania na podłogę w łazience
    • Wady - powtarzające się, zimne niedobre jedzenie - brak reakcji ze strony obsługi na awarię światła w pokoju - prysznic bez brodzika/kabiny - trudności w porozumieniu się z kelnerami/obsługą baru w języku angielskim - brak kolacji w dniu wylotu do Polski

Generalnie hotel świetnie położony, blisko do plaży (ok 3-4 minut), blisko do centrum Primorska. Pokój duży, z balkonem, jedyna uwaga to łazienka z prysznicem bez kabiny - po skorzystaniu wszystko wokół mokre łącznie z toaletą będącą zaraz obok. Hotel jak i miejscowość raczej do wyjazdu rodzin z dziećmi - spokojna, bez imprez na plaży itp. Świetne miejsce na spokojny wypoczynek bez szaleństw, bardzo fajna i długa promenada, która można dojść do portu i podziwiać wybrzeże.Centrum primorska można porównać do nadmorskich polskich mieścin - dużo straganów, pamiątek do kupienia, kilka punktów/budek z jedzeniem, kilka restauracji, jeden czy dwa kluby. Kto uda się w te miejsce warto aby udał się do portu gdzie rozdają ulotki na rejsy między innymi na rejs po jaskiniach - ze względu na pogodę i brak ludzi w porcie nie udało mi się skorzystać. Rezydentka z biura podróży trochę niedoinformowana, nie potrafiąca wytłumaczyć dojścia chociażby do portu, czy jakiś cennych wskazówek mogących ułatwić pobyt wczasowiczowi. Jedzenie hotelowe to tragedia - powtarzalne, mały wybór a co najgorsze zimne - zimna jajecznica, jajka, kiełbaski na śniadaniu, obiady nie lepsze, powtarzalne, z tego co zostało z obiadu sporządzane były zapiekanki. Bez tabletek na żołądek się nie obeszło. Obsługa hotelowa w postaci kelnerów/barmanów/barmanek nie komunikuje się w języku angielskim, w barze w zależności na jakiego barmana/barmankę się trafiło to można było dostać smacznego drinka albo strasznie mocną siekierę. Na 3 dni przed wylotem w naszym pokoju wysiadło światło w części sypialnianej - po poinformowaniu recepcji dowiedziałem się, że to problem z kablami i muszę poczekać na elektryka, który to sprawdzi i naprawi - niestety światło nie zostało naprawione do końca pobytu. Podobno Pani z recepcji miała zgłoszenie z innego pokoju (nad moim) i tam ta sama usterka została naprawiona a nasz został bez światła do końca. Transfer na lotnisko z hotelu mieliśmy przed godziną 20:00, naszym ostatnim posiłkiem w hotelu był lunch po 12:00, na kolację już nas nie wpuszczali uznając, że rozpoczęliśmy pobyt od kolacji (suchy prowiant odbierany przy odbiorze kluczy do pokoju).

• Zalety Czysto, blisko plaży, przemiły personel, możliwość korzystania z przyległego hotelu Plaza, blisko centrum miasta
    • Wady Łazienka zbyt mała, śniadania to dramat, przez tydzień to samo ( jajka, słaba wędlina, kiełbaski, pomidor, ogórek)

Byliśmy z mężem i dzieckiem. Ogólnie było fantastycznie, dwa dni padało ale nie było dramatu. Personel bardzo miły, ale z komunikacją w języku zarówno angielskim czy niemieckim jest problem. W hotelu sami polacy, sporo dzieci , mały plac zabaw i animacje dla dzieci. Chociaż mogłyby być bardziej ,,rozrywkowe,, tzn więcej zaangażowania w zabawę z dziećmi. Poza tym same plusy, z pewnością będziemy tam w następnym roku....ps.... alkoholu się tam nie żałuję (3/4 % reszta zabarwienie), piwo ma może z 0.5 %alk), do miasta blisko a tam sporo klubów i imprez.

Sławomir

• Zalety duże pokoje. klima
    • Wady małe łazienki

dobry wybór, dobre jedzenie , czysto,czysta woda w basenie, codziennie sprzątane pokoje, dobre piwo i lokalne alkohole.

Bożena

Dobre położenie , wszędzie blisko, szczególnie do plaży.

Andre

• Zalety Hotel położony w bliskiej odległości od plaży, prosta droga spacerkiem ,obsługa na barze jak i w restauracji hotelowej na najwyższym poziomie ,pokoje czyste codziennie sprzątanie i zmiana ręczników pościeli jak ktoś potrzebował. Jak na 3 gwiazdki to za mało moim zdaniem. Jedzenie pyszne ,ale.monotonne ,parasole można wypożyczyć w recepcji za Free .Basen czysta ,obsługa zaangazowana w sprzątanie przy krzakach.
    • Wady Wad mało, ale drobne szczegóły muszą być. Obsługa na recepcji bardzo miła, ale dogadać się po polsku problem . Bar zewnętrzny zlewany woda ,gdzie woda stała cały dzień, a co za tym idzie obok było wc gdzie przez to.mozna się poślizgnać. Jedzenie mogło by być troszkę bardziej urozmaicone w bułgarskie dania ,ale.to tylko moja zachcianka:-) Ogólnie dużo, przyprawy były jak komuś było mało doprawione :-).Nic się nie marnowalo to Co rano to przerabianie w różnych formach do obiadu i kolacji :-). Grill zewnetrzny hmmm dobre ,ale.bardxo wolno robione wszystko ,zwłaszcza pizza przed.kolacja zapotrzebowanie duże,ale.trzeba było czekać (opcjonalnie można podejść do.hotelu perla beach na pizzę, ale.nie smakowała tak jak ta w perla plaza .

Sugerując się opiniami na stronach internetowych od prawdziwych osób i podstawianych przez biura podróży, wybrałem ten hotel .Biuro podróży One holidays ,który tez posiadał negatywne wypowiedzi, a więc przedstawię to z moich wakacji 2-9.07.2019 Wylot i przylot do Burgas planowo ,na miejscu stoisko z obsługą danego biura szybko sprawnie ,przy autobusie czekała już prezydenta gdzie udała się z nami do hotelu . Na drugi dzień zebranie z rezydentka wszystko opowiedziala co trzeba że zrozumieniem.w hotelu była prawie codziennie, a nie tj w opiniach że wogóle. Pomocna i konkretna . Wyraźnie zaznaczyła ,ze nie będzie brała udziału w transferze powrotnym ,tylko kto inny ,więc nie było jakiś nie domówień w tym temacie. Jak na pierwsze wakacje w Bułgarii z tym biurem i hotelem ,mogę polecić z czystym sumieniem przyszłym wczasowiczom.