Opinie o hotelu Perla Plaza
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Perla Plaza: obiekt

• Do pięknej, długiej piaszczystej plaży jest ok. 50 m.
  • Centrum z licznymi restauracjami i barami znajduje się ok. 250 m od hotelu.
  • Mnóstwo rozrywki dla dzieci i dorosłych zapewni pobliski aquapark - Akva Planet Primorsko.
  • W pobliżu Primorsko można odwiedzić inne nadmorskie kurorty, takie jak Sozopol, Lozenec, Ahtopol.
  • Wylot z Katowic sniadania+obiadokolacje

Renata

• Zalety brak
    • Wady byliśmy w zeszłym roku, dramat!!! pleśń, grzyb, brud!!! zgłosiliśmy od razu w dniu zakwaterowania! nie było opcji zmiany! do dzisiaj walczymy z biurem podróży! w zeszłym roku w ofercie hotel był oznaczony jako 5* a nie zasługuje nawet na 3. nie polecam.

lilia

• Zalety PRZEPYSZNE JEDZENIE, cisza, spokój, miła obsługa, wszędzie blisko, cudny basen
    • Wady łazienka-malutka i trochę zapachy dokuczały ale oprócz tego super

Lipiec 2018. Wakacje udane bardzo, jedzenia mega, dostaliśmy pokój 3osobowy mimo że byliśmy we dwójke, klima chłodziła super, czysto, wieczorami cisza, piękny basen, trochę z miejscami był problem ale daliśmy rade. Jedyny minus łazienka - mała i trochę stara ale przeżyliśmy. Zjadam na tych wczasach tone jedzenia, po prostu przepyszne!!!!!

Wszystko ok.,pokoje czyste,wszędzie blisko.Polecam!

Józef

• Zalety Blisko morza , czyste pokoje i otoczenie hotelu , spokojna okolica
    • Wady Zimna woda w basenach , brak dodatkowych atrakcji organizowanych przez hotel

Pierwszy raz byliśmy na zagranicznych wczasach za granicą wiec nie mam porównania .Byliśmy grupą 5 rodzin sami dorośli w drugiej połowie sierpnia 2018 i wszyscy byliśmy zadowoleni , hotel położony w spokojnej okolicy ,Primorsko ciekawe miasteczko jak nasze Mielno , szkoda , ze leżaki i parasole na plaży płatne po 7 lew za każdy sprzęt ale ogólnie spędziliśmy bardzo fajne wakacje i hotel jest godny polecenia .

Wspaniały pobyt.Jedyne zastrzeżenie to całkowity brak rezydentki.

• Zalety Położenie, blisko plaża, cisza, miła obsługa.
    • Wady Hotel strasznie zaniedbany, jedna z wind (oszklona) zapewniała atrakcje jak kolejka górska, wypadające gniazdka ze ścian, nie miły menadżer hotelu.

Rezerawacja pokoju hotelowego w Perla Plaza miesiąc przed wylotem lecz mimo to bióro OnHolidays nie poinformowało nas o zmianie hotelu i niby o ""overbookingu". Po wylądowaniu oraz wejsciu do autokaru dostaliśmy informację iż wysiadamy na drugim docelowym przestanku aby udać się do wyżej wspomnianego hotelu. Wielkiem zdziwieniem okazało się iż Pani rezydent już na pierwszym postoju wyczytała nasza nazwiska i powiedziała dopiero tam iż nasz hotel został zmieniony na Perla Sun. Jako iż nie zgodziliśmy się na ten zabieg gdyz był on bezprawny pierszą dobę hotelową spędziliśmy bez wyżywienia i noclegów. Stanowczo odradzam bióro Onholidays. Sytuacja podobna do naszej zdażyła się także innym grupą więc ktoś tu jest nieuczciwy. Co do hotelu cóż zostawia on strasznie dużo do życzenia. Łazienka przy basenie cały czas "pachnąca" niezależnie od pory dnia uryna, basen niestety brudny w którym pływały porosty które oderwały się z płytek przy nim, obsługa miła i ciesząca oko. Plaża okolo 200 m od hotelu lecz bardzo ładna. Co do atrakcji jeśli chcecie się wyszaleć na dyskotece znajdziecie coś tam lecz dla osób które lubią spędzać czas aktywnie będzie to czas spędzony średnio.

lidia

• Zalety cichy , spokojny z dala od zgiełku, blisko plaży
    • Wady nie zanotowałam

Hotel i miejsce polecam, piękne widoki na morze, wiekszość pokoi z widokim na morze, upajałam sie co dzień widokiem wschodzącego słońca z mojego pokoju, widać było dbałość obsługi o czystość oraz posiłki, personel miły i uśmiechnięty. Miłą niespodzianka było przydzielenie nam pokoju piętrowego dla naszej dwójki. Zdziwiło nas to tym bardziej ,że pokój kupiliśmy w promocji za 1/3 ceny i myśleliśmy , że dostaniemy zwyczajny , a tu taki apartament. Super !

Marlena

• Zalety Blisko do morza, miła obsługa, czysty basen,
    • Wady Brudno

Ogólnie hotel przyjazny dla ludzi. Blisko morza, Minus za wyziewy z kanalizacji, notoryczny brak papieru toaletowego w toaletach i przez tydzień nie sprzątany pokój.

Wiesława

• Zalety Blisko morza, smaczne jedzenie, duży wybór, drinki - barmani nie skąpili- wyborne
    • Wady niektóre łazienki bez brodzika, ale tp szczegół nie zakłócający pobytu

Grupa 86 osób słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku miała niezapomniane wspaniałe wakacje w tym hotelu. Obfitość i różnorodność dań , w tym owoce morza, położenie i atmosfera, uśmiechnięta pomocna obsługa to ogromne atuty hotelu

Zbyszek

• Zalety Czysto, miła obsługa,
    • Wady Brak zasięgu Wi-Fi w naszym pokoju

Miła, profesjonalna obsługa, czysto, jestem bardzo zadowolony z pobytu. Jedyny minus to brak zasięgu Wi-Fi w pokoju oraz bardzo mały wybór polskojęzycznych kanałów tv w porównaniu do oferty dla Czechów, Niemców, czy Rosjan. Na szczęście lokalna tv transmitowała mistrzostwa w siatkówce.