Opinie o hotelu Perla Plaza
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Perla Plaza

• Do pięknej, długiej piaszczystej plaży jest ok. 200 m.
  • Centrum z licznymi restauracjami i barami znajduje się ok. 250 m od hotelu.
  • Mnóstwo rozrywki dla dzieci i dorosłych zapewni pobliski aquapark - Akva Planet Primorsko.
  • W pobliżu Primorsko można odwiedzić inne nadmorskie kurorty, takie jak Sozopol, Lozenec, Ahtopol.

Tomasz Misio

• Zalety Blisko plaży, pan tratwa, cicha okolica, mocne drinki, miła obsługa -szczegolnie młody kelner Andrew
    • Wady Prysznic przeciekający na wszstkie strony, obrzeże miasta, monotonne posiłki, niejadalny, obrzydliwy lunchbox na powitanie!!!!!

Raczej 3* nie 4*, ogólnie pobyt udany, bardzo blisko plaży

Slawek

• Zalety położenie blisko plaży , centrum miasta, blisko sklepy ,miła obsługa co dzień sprzątane
    • Wady hotel wymaga remontu, brzydko pachnie w łazience ale to bułgarska przypadłość poprosiliśmy o domestos i pomogło

Byliśmy z żoną na wczasach w Hotelu Perla Plaza na początku września ,lokalizacja hotelu jest dobra, blisko plaży,blisko centrum miasta .Hotel trzygwiazdkowy trochę nadgryziony zębem czasu ,koszt wczasów adekwatny do usługi. Nie polecam dla ludzi z małymi dziećmi,atrakcji dla dzieci brak.

• Zalety Brak
    • Wady Oszustwo

Wykupiłem wycieczke do tego hotelu po przylocie do Bułgari dowiedziałem się że zmienili nam hotel na inny z przyczyn technicznych , jak się okazało na miejscu nie byliśmy jedyni , na moim turnusie o zmianie pokoju dowiedziało około 90osób 44pokoje po rozmowie z gośćmi okazało się że turnus przed nami i turnus po nas miał identyczna sytuacje. Więc wychodzi na to ze świadomie sprzedają wycieczkę do hotelu do którego się nie trafi skandal!!!!

• Zalety Blisko morza...w centrum
    • Wady Średnia jakoś hotelu..posiłki szału nie było..alkohol tragedia..zimny basen

Na duzy plus okolica i piękne morze...Bułgarię chętnie jeszcze odwiedzę,ale na pewno nie ten hotel

Grzegorz

• Zalety Przyjazna obsługa, czyste pokoje, klimatyzacja w pokojach
    • Wady Dla mnie brak

Pozytywne wrażenia z pobytu, blisko do morza, morze ciepłe, czyste, jedynie to że na plaży za dużo śmieci i niedopałków papierosów.

Mlena

• Zalety Blisko plaży, sprzątane codziennie pokoje
    • Wady malutki balkon podzielony na pół, smierdząca łazienka z grzybem

Lecieliśmy z biurem Onholiday, na miejscu zostaliśmy poinformowani o zmianie hotelu z perla plaza na perla sun, co jest niepoważne i będziemy skladac skarge. Dowiedzielismy się że jesteśmy kolejnym turnusem który został potraktowany w ten sposób. Pani rezydentka była bardzo zaskoczona że wiekszośc z nas była niezadowolona z takiego obrotu sprawy, bo przecież niby hotel perla sun jest lepszy. Nie potrafila nam wytlumaczyc dlaczego zmienili nam hotel, nie dając wcześniej wyboru czy chcemy zrezygnować z wyjazdu. Dostalismy 20% zniżki do Aquaparku w ramach rekompensaty :), oraz pani z wakacje. pl poinformowala nas że mamy również zabiegi spa (na miejscu okazało się że spa jest nieczynne). Jedzenie było ok, jednak monotonne, balkon malutki do tego podzielony na pół i miescilo się jedno krzesło, smród w łazience i grzyb pod prysznicem, lody znajdowaly się w bardzo zagrzybionej i śmierdzącej zamrażalce, alkohol bardzo rozrobiony z wodą. Na plus pani sprzataczka codziennie zaglądala do pokoju, blisko do plaży.

Anna Gomola

• Zalety Lokalizacja, jedzenie, obsługa, łóżka
    • Wady Zapach z kanalizacji w łazience

Bardzo przyjemny hotel z miłą obsługą. Euro można wymienić w recepcji. Jedzenia nigdy nie brakowało i było bardzo smaczne. Lody można jeść praktycznie cały dzień :D Restauracja hotelowa bardzo przyjemna. Pani sprzątaczka przychodzi codziennie, w miarę potrzeby wymienia ręczniki, donosi papier. Pościel wymieniana na życzenie. Mega wygodne łóżka, duży telewizor. Jedyny minus to zapach z kanalizacji. Najgorszy był pierwszego i ostatniego dnia ale jeśli ktoś nie zamierza siedzieć cały dzień w pokoju to nie będzie to problem. Pozdrowienia dla obsługi (w szczególności Martina i Tarasa z baru) i pani Rezydent.

MAREK

• Zalety wyżywienie, pokoje
    • Wady zimna woda w basenie

spędziliśmy tydzień w tym hotelu na początku września . Hotel bardzo nam się podobał . wersja all bez zastrzeżeń. barmani uśmiechnięci i przyjażnie nastawieni, na życzenie robili mocniejsze drinki. Piwo jak piwo trochę inne niż u nas ale ze sklepu takie same czyli nie rozćieńczane.jedzenie bardzo dobre, urozmaicone między posiłkami przekąski lody kawa.ogólnie bardzo polecamy ten hotel

Marzena Wolanska

• Zalety Blisko plaży. Wygodne łóżka .
    • Wady Widok z okna na dach z czarnej papy. Ciepłe wino. Częsty brak lodu w barze.

Cena adekwatna do standardu. 1600 za 7 dni... Nie ma się co cudów spodziewać :-) Generalnie ok. Choć wrócić tam się nie wybiore.

Matek

• Zalety Położenie wyżywienie bardzo urozmaicone wersja all super bez uwag.plaza piękna piasxczysta
    • Wady Transfer powrotny. Pokoje trzeba było opuścić do godz.12.00 a transport na lotnisko o 19.30. Brak kolacji przed odjazdem

Za takie pieniądze urlop powyżej oczekiwań. Hotel wart polecenia. Pokoje codziennie sprzątane .woda w basenie trochtrochę zimna ale da się wytrzymać Woda w morzu super 25-26 śr.plaza piękna piaszczysta. Parasole na plaży płatne natomiast na basenie nie