Rosa Nautica

• Różnorodne menu
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny pełne wyżywienie
    844 zł 7 dni / os. Sprawdź

• Zalety Blisko potężnej piaszczystej plaży, w centrum - możliwość spacerów, czysto, jedzonko - niektóre potrawy to poezja
    • Wady kolej 50m od hotelu nieco przeszkadza - generalnie to uroki tego miasta, zapach środków dezynfekcyjnych mógłby być łagodniejszy

Hotel położony w fajnym miejscu - blisko plaży, niedaleko centrum - możliwość spacerów, Fajne przestronne lobby, niewielki basen, restauracja z animacjami, i pokój dla oczekujących na transfer zabezpieczony kodem i z szafkami na kluczyk świetna sprawa. Jedzonko rewelacyjne, śniadanka kontynentalne, obiadki dobre za to kolacje super (chociaż bardzo późno) - dni tematyczne np. meksykański, regionalny, owoców morza, zawsze duży wybór, mnogość owoców i smakołyków. Łyżką dziegciu była przy all-inclusive potrzeba dokupowania napoi. Życzyłbym sobie na przyszłość aby taki rodzaj posiłków nazywać zwyczajnie FB lub "trzy posiłki" bo all to to raczej nie było. Denerwujący był też hałas z linii kolejowej położonej tuż za oknem, ale to chyba uroda całej miejscowości. Pokoje ładne przestronne z dużą łazienką i wąskim choć długim balkonem z którego można było dostrzec morze - ogólnie bardzo nam się podobały. Pokoje codziennie sprzątane - mógłbym jednak zasugerować zmianę środka myjącego - musieliśmy wietrzyć bo dawało lizolem.

• Zalety bardzo miła obsługa , duży i różnorodny wybór posiłków , do plaży ok. 200 m , centrum miasteczka ze sklepikami i knajpkami w odległości kilkuset metrów
    • Wady klimatyzacja włączana centralnie , w maju jeszcze nie uruchomiona , tuż obok linia kolejowa , przy otwartym oknie w nocy słychać przejeżdżające pociągi towarowe , niewygodne poduszki

Hotel polecam szczególnie jeśli chodzi o wybór dań , ich różnorodność i ilość , bardzo miła obsługa , dobra baza wypadowa do zwiedzania Costa Brava , niedrogi więc nie ma co spodziewać się luksusów , pokoje sprzątane codziennie

• Zalety Świetna lokalizacja. Do plaży 50 m (przejście przez ulicę). Hotel przy promenadzie, po prawej i lewej stronie mnóstwo sklepików i knajpek. Jedzenie bardzo urozmaicone, a szwedzki stół nie ogranicza:)
    • Wady W części hotelowej, którą zajmowaliśmy pokoje pamiętają lata 90. Kiepskie wyposażenie, stare sprzęty, ale w Hiszpanii w hotelu tylko spaliśmy więc nie była to aż taka niedogodność. No i podstawowy feler - w naszym pokoju mieliśmy balkon wychodzący na ogrodzenie, a bezpośrednio za nim sąsiedni hotel więc o widokach na morze można było pomarzyć.

Lokalizacja SUPER!!! Jedzenie urozmaicone i w wystarczających ilościach dla wszystkich.

• Zalety +blisko plazy +blisko stacja kolejowa +blisko miasta +niedaleko do Barcelony +dobre jedzenie +czyste pokoje
    • Wady Płatne napoje do obiadów i kolacji

Hotel dobrze położony. Wszedzie blisko - plaza, miasto, kolejka. Pokoik mały (2 os dorosłe + dziecko), ale czysty. Codziennie sprzątane i zmieniane ręczniki. Balkon mieliśmy dość spory, obsługa w hotelu przemila. Klimatyzacja chłodziła od pewnej godziny i jak wyłączałoby na noc klimatyzacje ze względu na maluszka to rano było bardzo goraco. Jedzenie b.dobre ale po kilku dniach miałam wrazenie ze ciagle jest to samo. Kolejka przy hotelu, po drugiej stronie ulicy w ogóle nie była uciążliwa. Bliskość plazy to zdecydowany plus. Plaza szeroka, czysta, woda przy brzegu praktycznie od razu sięga do pasa i dość szybko robi sie coraz głębiej. Animacje były ale na żadnych nie byliśmy ze względu na śpiącego synka w wózku. Basen mały, ale nie korzystaliśmy. Aż chcieliśmy skorzystać ale wszystkie leżaki były zajęte ręcznikami. Odpuściliśmy wiec. Jadąc np. do Barcelony można zamówić piknik i zamiast posiłku odebrać w restauracji jedzenie na drogę. W restauracji czasem trzeba było czekać na stolik ale nie było to jakoś bardzo uciążliwe. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji ;)

• Zalety Blisko plaży,sklepów,rerstauracji i najważniejsze jedzenie na poziomie 5 gwiazdkowego hotelu/wielkie brawa dla szefa kuchni/. Duże balkony i co najważniejsze czystość,czystość pokoje, łazienki i korytarze wręcz błyszczały co było zasługą pań sprzątających.

Powtórzę się ale tak czystego hotelu i to na dodatek 3 gwiazdkowego jeszcze nie spotkałem a jeździmy z żoną już 25 lat i spaliśmy również w 5 gwiazdkowych hotelach Rosa Nautica zasługuję na swoją nazwę jest to prawdziwa perełka. Wyżywienie - szef kuchni jak i jej pracownicy na poziomie 5 gwiazdkowych hoteli. Obsługa przez cały czas uśmiechnięta i bardzo życzliwa dla gości.

• Zalety blisko do centrum miasteczka, bardzo blisko do morza

Jesteśmy zachwycone miłą obsługą hotelu. Wszyscy pracownicy: kelnerki, panie sprzątaczki zawsze uśmiechnięte i miłe. Bliskość do morza to dodatkowy atut tego miejsca. Posiłki w formie HB bardzooooo obfite i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie zaczynając od owoców morza po tradycyjne dania. Polecamy ten hotel w 100%.

• Zalety Świetne położenie, bardzo dobra obsługa, dobra i smaczna kuchnia
    • Wady Naprawdę trudno coś znaleźć

Mieszkaliśmy w hotelu tydzień w maju 2017, Mieliśmy nadzieję na zwiedzanie pobliskiej Barcelony i jednocześnie chcieliśmy się nacieszyć morzem i plażą. Nasze oczekiwania zostały spełnione w 100% - hotel jest położony w odległości 10 min. spacerkiem od stacji kolejki do Barcelony a jednocześnie tuż obok szerokiej plaży z licznymi kafejkami, z parasolami i z leżakami. Do tego - jeśli ktoś nie lubi słonej wody - ładny basen przy hotelu. Położenie super, pokoje czyste, codziennie zmieniane ręczniki, mieliśmy balkon z widokiem na morze. Mimo wielu dyskotek w okolicy dość cicho. Smaczna i różnorodna kuchnia, dużo owoców morza, dużo ryb ale też duży wybór bardziej tradycyjnych dań. Wspaniałe desery, dużo owoców. Kolejka do Barcelony jedzie z Malgrat del Mar, gdzie znajduje się hotel, około 1h15min ale nie jest to czas stracony gdyż można podziwiać po drodze ładne nadmorskie krajobrazy. Polecam hotel Rosa Nautica.

• Zalety Dobre położenie, bliskość plaży, czystość.
    • Wady Brak internetu, opłata za lodówkę i jeczcze kaucja, dość późne obiadokolacje. I jeszcze telewizja, brak polskiego kanału.

Byliśmy w połowie września dwa tygodnie i uważamy, że były to udane wakacje. W hotelu nie przebywaliśmy długo, bo wiele zwiedzaliśmy. Zawsze gdy wieczorem wracaliśmy to pokój był ładnie wysprzątany. Codziennie zostawialiśmy na łóżku euro. w podziękowaniu. Nie ma tam luksusów ale jest ładnie. Śniadania ciągle takie same, mogłoby być więcej sałatek, ale wystarczająco. Obiadokolacje bardzo dobre, codziennie ryby i dobre dania mięsne. Obsługa bardzo miła i uśmiechnieta, pomimo bardzo wymagającego i rygorystycznego szefa. Rezerwacje zrobiliśmy przez wakacje.pl dziekujemy za miłą obsługę. I jeszcze jedna uwaga, dopacaliśmy na lotnisku za bagaż. Teraz widzę jest to na początku oferty wyszczególnione, ale jak my kupowaliśmy to dopisek o dopłacie był gdzieś na końcu.

• Zalety kuchnia
    • Wady godzina posiłków

Generalnie wyjazd uważam za bardzo udany, w sumie są tylko dwa niuanse do których można mieć obiekcje, czyli wielkość łazienki jest tak skromnie mała, że aż niemożliwe :) druga sprawa to kwestia godzin posiłków, goście są podzieleni na dwie grupy 19:30-20:30 oraz druga grupa 20:30 -21:30. Będąc w pierwszej grupie ma się większe szczęście ale kończąc obfity posiłek o 21:30 i dajmy na kładąc się spać o 23 można sobie wyobrazić na jakie ekstremalne przeżycia narażamy układ trawienny :) Bądź co bądź jedzenie wyśmienite i urozmaicone każdego dnia, aż żal nie jeść. Przez tydzień nic się nie powtarzało na kolację. śniadania klasyka, zawsze to samo ale wystarczający wybór pod każdy gust.

• Zalety dobre wyżywienie, dobre położenie
    • Wady płatne wifi

Jedzenie wspaniałe, dobry punkt do zwiedzania. Dobra komunikacja do Barcelony i w drugą stronę Blanes, Tossa de mar. Blisko do plaży.