Opinie o hotelu Royal Belvedere

Royal Belvedere: brodzik, wakacjepl

• Hotel położony jest na wzgórzu z niezwykłą panoramą na okolicę.
  • Ok. 500 m od hotelu znajduje się bardzo ładna piaszczysto-żwirowa plaża.
  • Dla aktywnych: bardzo bogata oferta sportowo-rekreacyjna.
  • Dla dzieci: animacje, zajęcia w mini klubie (dla kilku grup wiekowych), brodzik, plac zabaw, minidisco, menu w restauracji.

Jerzy

• Zalety Bardzo dobre posiłki , komfortowy pokój , miła obsługa
    • Wady brak życia nocnego

Hotel godny polecenia , zadbany , jedzenie bardzo dobre , czyste baseny , miła obsługa , internet działał bardzo dobrze Brak życia nocnego / dyskoteki / . Wieczorne animacje dosyć ubogie , nastawione wyłącznie na dzieci . Stosunkowo blisko morze / 15 min. spacerkiem/ , również blisko miasteczko . Polecam ten hotel z czystym sumieniem pomimo drobnych niedociągnięć . Bardzo dobry stosunek jakości do ceny

Hugi

• Zalety Piękny widok na morze jak i góry Pyszne jedzenie Bardzo ładne pokoje
    • Wady Nie dla każdego jest wadą wchodzenie pod górę

Piękny hotel położony na wzgórzu, wspaniały widok na morze z pokojowego tarasu jak i ze stołówki, co bardzo umila jedzenie jeszcze pyszniejszych potraw. Obiekt bardzo duży połączony z hotelem ?Imperial Belvedere? kilka basenów zewnętrznych oraz jeden w środku, w obiekcie znajdują się trzy bary z czego jeden na zewnątrz,przekąski serwowane wladnie przy nich gdzie serwują świetną pizzę z pieca. Za wadę może ktoś uznać konieczność wchodzenia pod górę gdzie schodów jest faktycznie sporo ???? Serdecznie polecam

Hotel has met my expectations. though it was located quite far from the sea, distance was not so long, it took around 7 minutes of walk to reach a beach. Meals were very good, breakfasts were a bit monotonic, but overall quality was excellent. Room was clean and well equiped, with a nice view to the sea.

Waldemar

• Zalety Duzy czysty mila obsluga wieczorne animacje
    • Wady Daleko do plazy zimna woda w basenach do godz 12 wrecz zimna szczegolnie w basenie dla dzieci . oraz brak 3 mniejszych basenow mających sie znajdowac na tej samej platformie co basen dla dzieci pozostal jeden

mily czysty kompetentna obsluga dobre jedzienie duzo lezaków przy basenie

alicja

• Zalety piękne położenie, z okien restauracji widać morze na wyciągnięcie ręki:) (w rzeczywistości jest pewnie ok 700m) baseny i bary bez limitu.pięknie

super wakacje zaraz przy wjeździe na teren hotelu jest stand z ofertami dodatkowych wycieczek. wyjazdy też właściwie spod bramy... piękne połozenie, bogate wyzywienie, codziennie coś nowego, smacznego. super bary przy basenach wieczorem przy scenie zabawy dla dzieci i pokaz dla dorosłych. świtnie!

• Zalety Obsługa Czystość Jedzenie (z deserami włącznie) Baseny
    • Wady Jeden jedyny minusik to , to ze do płazy troszke daleko, a plaże w pobliskim Star Beach malutkie i brudne

Ogólnie hotel na wielka 5 z plusem. Było w nim wszystko co potrzeba na wakacjach. Głodny nikt chodzić nie będzie. Baseny ze słona woda, z rana troszke zimna woda, ale po południu już bajka. Przebywaliśmy głównie przy basenie dla dzieci, stad nie braliśmy udziałów w różnych formach animacji w ciągu dnia. Jedzenie ogólnie ok, ale nie powaliło mnie na kolana. Za to pyszne babki i baklawy. No i te greckie arbuzy... niebo w gębie. Hotel położony na wzgórzu, przez co trzeba troszke dylac pod górkę. Szczególnie uciążliwe jest, to gdy idziesz z wózkiem :) ale trochę gimnastyki nie zaszkodzi. Gdybym miała wracać na Kretę, to chętnie bym powróciła do tego hotelu.

Rafał

• Zalety duzy kompleks, ładne widoki
    • Wady duzo schodów, daleko do plazy, jeśli zostaną przydzielone stare pokoje to katastrofa, napoje alkohol troche jak siki słabe

pokoje które dostaliśmy na dole nie w głównym budynku to katastrofa niby codziennie sporzatane ale wysłużóne już, zniszczone.

Karol

• Zalety bardzo czysty , jedzenie górna półka , baseny spoko , blisko do morza (spacerek 8minut)
    • Wady animacje słabe , ruchliwa ulica po drodze do morza ale da się przeżyć , i tak polecam hotel

wakacej super , hotel naprawdę super , jedzenie super codziennie coś innego i smacznego, baseny super , snacbary czynne cały czas przy basenach, dzieci zadowolone a to jest ważne. Położenie hotelu jest na wysokiej skarpie ale taki spacerek to tylko na zdrowie. gorąco polecam

• Zalety Pięknie położony. Duża ilość basenów. Świetne jedzenie. Wieczorami klimatycznie.
    • Wady Przez to, że położony na zboczu góry, powrót z miasta i plaży trochę uciążliwy. Akurat na naszym piętrze trafiła się niezbyt przykładająca się do swoich zadań pani sprzątająca.

Ręczniki plażowe czy na basen jak najbardziej radze brać ze sobą. Poza tym buty do wody również.

Aga

Generalnie oceniam pozytwnie. Czyste pokoje, restauracje, baseny i caly teren zadbany. Nasze dzieciaki (3 i 5) zadowolone, my fanami all inclusiv nie jestesmy ale dalismy rade Mielismy pok standard z widokiem na morze w glownym budnku 5p. Wielkosc i wyposazenie ok. Jedyny minus to jedna koldra na 4 os., ktora w polowie wyjazdu zniknela i jak nas poinformowano nie maja wiecej. Slonce tylko rano, wiec mozna zostawic otwart balkon i zar nie wlewa sie do srodka. Pechowo trafilismy pokoj w czesci blisko amfiteatru, wiec wieczory mielismy glosne (wystepy na scenie, glosna muzyka i bar do 1:00), aby dzieciaki polozyc wczesniej spac obowiazkowy byl spacer nadmorska promenada i powrot po zamknieciu baru ze spiacymi dziecmi w wozkach. Wiec zazwyczaj po mini disco i przedstawieniu jesli nadawalo sie dla malego widza wybieralisy sie na miasto odpoczac od halasu. Opcji wymiany pokoju nie bylo. Animacje wieczorne w zaleznosci od tematyki. Przedstawienia dla dzieci (Np Tarzan) lub z udzialem dzieci (Shrek, Krol Lew) rewelacja, ekipa na prade sie starala, teleturnieje dla doroslych nie nasz klimat, ?kabaret? dla dzieci zenada (dźganie kurczaka nozem, szarpanie noiemowlakiem - lalka, ekshibicjonista), w kazda srode wystep specjalny - iluzjonista, grecka orkiestra. Posilki w formie bufetow i live cooking, spory wybor dla doroslych, bufety dla dzieci monotonne i raczej w wydaniu fast food. Polecam wloska restauracje (wymagana rezerwacja), tam codziennie to samo, ale naszym dzieciakom bardziej smakowalo. Lunch mozna zjesc przy brodzikach w snac barze, ktory w porze obiadowej serwuje dania bufetowe a wieczorem zamienia sie restauracje grecka (wymagana rezerwacja). Woda cieplejsza w glebszych basenach, w brodziku ze zjezdzalniami nagrzewa sie dopiero popoludniu. Kazdy meldujacy sie gosc otrzymuje na powitanie ulotke dot min zakazu zajmowania lezakow przed 9:00. Prawda jest taka ze o 8:00 wolnego sie juz nie znajdzie (polowa sierpnia), reczniki zostawiaja chyba w nocy i mimo ostrzezen obsluga ich nie uprzata. Caly kompleks polozony na wzgorzu z prywatna droga dojazdowa. W naszm odczuciu bezpiecznie, ochroniarz przy wejsciu z miasta. Powrot ze spaceru/plazy do hotelu bylo dla nas sporym kondycyjny wyzwaniem - kazdy mial do pchania wozek, jednak wiedzielismy o tym wybierajac hotel wiec zamiast narzekac przyjelismy to jako substytut silowni. Bus hotelowy jezdzi w wyznaczonych godzinach, nam nie chcialo sie stresowac czasem :-) Po drodze do miasta jest mini zoo hotelowe (zolwie, kozy, osly, ptactwo) oraz barek z napojami. Zaraz za brama ?hyper market? sieciowka spar, przystanek lokalnych autobusow (polecam jesli chcecie odwiedzic np oceanarium, Dinosauria Park lub Heraklion - cala rodzina podrozuje za kilka euro) a po drugiej stronie ulicy zaczyna sie kompleks star beach. Jedyny minus ktory nalezy sie organizatorowi TUI (gwarantowal w ogercie) ale wspomne bo wiaze sie z hotelem to: 1) brak polskojezycznego animatora w mini klubie 2) brak poznego sniadania