Opinie o hotelu Salamis Bay Conti
Cypr / Cypr Północny

Salamis Bay Conti: obiekt, teren hotelu

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, animacje w ramach mini klubu, opiekunka (płatne).
  • Bogata oferta rekreacyjna: aerobik, szachy, sauna, łaźnia, siłownia, szkoła nurkowania (za opłatą).
  • Dobra infrastruktura: punkt wymiany walut, kasyno, mini market, sklep z biżuterią, usługi concierge.
  • Wylot z Berlina All Inclusive
  • Wylot z Krakowa All Inclusive

Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Hotel duży wyposażony w sklepy baseny saunę restauracje bary. Plaża prywatną przy hotelu wspaniałe. Pogoda na 5, zieleń i kwiaty wokół hotelu czarująca. Wejście do pokoju hotelowego super dużo przed czasem brawo.

Jesteśmy z mężem oboje bardzo zadowoleni. Obsługa, jedzenie, udogodnienia i ogromną życzliwość ludzi.

Jerry

• Zalety Byliśmy w tym hotelu w lipcu 2019. Rodzina z 2 dzieci. Było... Super... To chyba najlepszy hotel w jakim byliśmy (a jeździmy co roku od 10 lat). Podobało nam się praktycznie wszystko. Pokój super, duży, z balkonem, łazienka z prysznicem w płytkach - generalnie wszystko bardzo dopracowane ze szczegółami. Posiłki - pycha... Każdy znajdzie coś dla siebie. Od bardzo dużego wyboru owoców po pieczoną kaczkę czy owoce morza... Ale absolutnie maksymalna ocena za animacje... Ekipa animatorów dawała radę. Bez nachalnosci, ale - jeżeli ktoś tylko chciał - nie sposób było się nudzić... Chętnie tam wrócimy...
    • Wady W zasadzie są 2 wady - jeżeli chcesz wyjść poza hotel - trzeba jechać do miasta busem hotelowym, bądź wykupić wycieczkę - w okolicach hotelu nic nie ma. Druga wada... W zasadzie to nie wada hotelu, ale tureckiej części Cypru... Połączenia telefoniczne tylko i wyłącznie przez Turcję. Nie ma możliwości dodzwonienia się przez grecką telefonię - o czym nikt nie informuje... Niby Cypr jest w EU, ale część Turecka jest zagluszana przez nadajniki z Turcji... Można mocno się zdziwić po powrocie - gdy przyjdzie rachunek tel...

Olivies

• Zalety Piękne polożenie, woda czysta w morzu
    • Wady W listopadzie nie działają wszystkie baseny , zjeżdżalnie dla dzieci nieczynne, bar przy plaży nie czynny pomimo pieknej słonecznej pogody. Pokój w willi de luxe przeokropny, brudny, wiszą pajęczyny, biegają mrówki i inne insekty, suszarka nie działa -jest ona jedną suszarką na 2 łazienki, nie mozna włączyć swojej gdyż brak jest gniazdek, są zasilikonowane, nie można włączyć również prostownicy, nie działa światło, kabina prysznicowa cieknie, wanna z hydromasażem również nie działa,uchwyty na baterię urwane, wszędzie pełno kurzu, wieczorem okropny odór, zielen jest podlewana szambem, na okolo wszędzie ptasie dochody.

Nie polecam bardzo, napewno to nie jest 5* mocno zawiodłam się

Bożena

Do hotelu nie mogę się , ale co do ochrony to mam wiele uwag .Na stołówce po śniadaniu skradziono mi telefon . Zorientowałam się po 5 minutach . Na moją prośbę o wgląd w nagrania z kamer uzyskałam odmowę . Po 2 godzinach kierownik ochrony poinformował mnie , że na stołówce nie miałam telefonu .Tylko nie wiedział , że moje zdjęcia robione podczas tego poranka na śniadaniu logowały się w chmurce . Miałam zbity dowód - ale nikt dalej nie chciał ze mną dalej ciągnąć tego tematu . Za kilka godzin miałam wylot . Ale kelner , który ogarniał nasze stoliki - zniknął .

Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Piękne pokoje, prywatna plaża, animacje dla dzieci i dorosłych, cieplutkie morze, czyściutko jest wszędzie nawet w łazienkach na plaży!!!
    • Wady Nie ma się do czego przyczepić

Byłam w tym hotelu w lipcu 2019 roku. Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi ale nie nadaje się dla tych co chcą sobie wieczorem skoczyć na tak zwane miasto. Hotel jest na totalnym odludziu, za płotem nie ma nic wartego zobaczenia. Hotel składa się z kilku budynków, wszędzie wysoki poziom. Dwa duże baseny z ciepłą wodą, w jednym zjeżdżalnie których pilnuje ratownik - naprawdę panowie pilnują bezpieczeństwa. Restauracja bardzo duża, nigdy nie miałam problemu żeby znaleźć stolik pomimo tak dużej ilości ludzi. Posiłki smaczne i ciepłe, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo dużo animacji dla dzieci i dorosłych, hotel staje na głowie żeby ludzie się nie nudzili i codziennie jest coś innego. Plaża może nie jest duża ale za to wypełniona po brzegi bezpłatnymi leżakami. W podziemiach hotelu koło recepcji jest market więc jak ktoś nie pojedzie na płatną wycieczkę to tam może sobie kupić pamiątkę. Obsługa bardzo sympatyczna zwłaszcza panie sprzątaczki które naprawdę dobrze wykonują swoją pracę, pokój był sprzątany codziennie bardzo dokładnie, ręczniki codziennie świeże. Cudowne miejsce do którego na pewno wrócę!!!

• Zalety super położenie nad samym morzem z ciepłą i czyściutką wodą , super baseny, super jedzenie , pokoje ładne i czyste, wyposażone we wszystko co potrzebne, bardzo sympatyczna obsługa, piękny zadbany teren
    • Wady kiepskie otoczenie wokół hotelu, puste pola i dwa sklepiki, troszkę małe balkony

W hotelu byłam we wrześniu, cudna pogoda, wspaniałe cieplutkie morze. Baseny super , brak tłoku w basenie i nie ma problemu z leżakami. Pokoje bardzo ładne, czyste. Jeśli nie wywiesisz zakazu, codziennie sprzątane. W restauracji zawsze wolne stoliki a jedzenie różnorodne i bardzo smaczne... a desery śnią mi się do dziś . Plaża czysta, piaszczysta z łagodnym bardzo wejściem do morza. Wspaniały pomost z mnóstwem leżaków i barkiem. Na prawdę wspaniały hotel, jedynie spacerować nie ma gdzie ( tylko plażą warto pochodzić, np. do ruin Zeusa ) ponieważ wokół hotelu pustkowie. Polecam wycieczkę do Famagusty , na stare miasto. Ogólnie wspaniały wypoczynek, polecam wszystkim.

• Zalety czysty, elegancki, najlepsza obsługa

Jestem zadowolona z pobytu, polecam wszystkim wymagającym

• Zalety wszystko było idealne

Myślę że jeszcze kiedyś odwiedzę ten hotel. Naprawdę godny polecenie.

• Zalety Miła obsługa czyste pokoje piaszczysta plaża dostępne leżaki ręczniki plażowe hotelowe codziennie woda pitna dostarczana do pokoi

Karol

Hotel ładnie położony na uboczu. Ma własną plaże. Można wypożyczyć auto od pana który urzęduje obok recepcji nie potrzeba karty kredytowej ale warto wykupić pełne ubezpieczenie ze względu na ruch lewostronny .Jedzenie super ,ale napoje alkoholowe lepsze trzeba prosić ,jak kelner przynosi to zawsze drinki z napoi lokalnych .Plaża super nie brakuje leżaków, ale za płotem Turcja.