Opinie o hotelu Salamis Bay Conti
Cypr / Cypr Północny

Salamis Bay Conti: obiekt, teren hotelu

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, animacje w ramach mini klubu, opiekunka (płatne).
  • Bogata oferta rekreacyjna: aerobik, szachy, sauna, łaźnia, siłownia, szkoła nurkowania (za opłatą).
  • Dobra infrastruktura: punkt wymiany walut, kasyno, mini market, sklep z biżuterią, usługi concierge.
  • Wylot z Berlina All Inclusive

WERONIKA

• Zalety rodzinny klub dla dzieci dużo atrakcji przy plaży późne śniadania

Pobyt rodzinny 2+2. Dzieci 2,5 oraz 5,5 lat W czerwcu nie było nigdzie juz remontu wiec żadnych hałasów nie było. Jedzenie bardzo dobre, super obsługa. Pokoje codziennie sprzątane. Byliśmy w odnowionym budynku pokoje od nr 4000, -duże i przestronne pokoje i wystarczająca łazienka :) Hotel na uboczu ale nam to nie przeszkadzało, z hotelu jeździ bus za 3,5 Euro do Famagusta Dla nas dużym plusem był klub dla dzieci umieszczony przy plaży. Dzieci mogły tam spędzać dużo czasu, który był urozmaicony dzięki animatorom. Dla nich DUZY PLUS. Dodatkowo było sporo atrakcji dla dzieci jak i rodziców. Nie było żadnego międzylądowania bo takie informacje dostawaliśmy - Firma LOT Dzieci dodatkowo mogły wziąc udział w przedstawieniu MADAGASKAR. Rodzice oraz dzieci zadowolone

Władysław Mocniak

• Zalety gościnność, troska o turystów, uprzejmość na każdym kroku,chęć pomagania, personel uśmiechnięty i zawsze miły czy na stołówce, czy na basenie , w ogóle wszędzie.
    • Wady mała rozbudowa.

Przebywaliśmy w tym hotelu od 3 do 10 czerwca 2019r. mamy bardzo dobre wspomnienia z pobytu w tym hotelu,choć nie było nam łatwo, gdyż uległem na basenie wypadkowi , ostatnie 5 dni z 7 ,które spędziliśmy były praktycznie na wózku inwalidzkim, dni do przebycia były trudne , ale tu jest Pani Basia z Cieszyna , osoba tak kompetentna w tym co robi , a jest rezydentem polskim tym hotelu, Pani Basiu ja Władek jak i moja żona Anna wdzięczni za całą opiekę z całego serca - DZIĘKUJEMY. Dodam tylko ,że opieka trwała od pierwszego dnia aż do Katowic , bo Pani Basia też przyleciała do Katowic. Jeżeli biuro podróży EXIM-turis ma tak wspaniałych współpracowników jak Pani Barbara , to gratulujemy , spokojnie możemy z tym biurem podróżować. Następne wakacje spędzimy z tym biurem. Na koniec chciałbym dodać, ja nie byłem zwolennikiem wykupu dodatkowego ubezpieczenia , na te wczasy wykupiłem i to było nasze szczęście w nieszczęściu, zwracam się z apelem , jeżeli mogę , wykupujcie te ubezpieczenia ,wiele nie kosztują , a pomagają bardzo o czym się przekonałem , a byłem na Cyprze w części Tureckiej nie miałem żadnych kłopotów z udzieleniem mi pomocy, jestem bardzo podbudowany opieką medyczną od chwili wypadku, aż do wylądowania w Katowicach. Dziękuje wszystkim , którzy mnie jak i mojej żonie pomagali.

Alina

• Zalety Przy samej plaży,przestronny.Duża restauracja ,pyszne i urozmaicone jedzenie,duży wybór ,dla każdego coś się znajdzie.Znakomita kawa.Dużo leżaków na plaży i przy basenach.Codzienne zabawy dla dzieci.Cudowni animatorzy.
    • Wady Za krótki czas otwarcia baru z przekąskami na plaży(12-16) Zbyt wąska plaża.

Ogólnie pobyt bardzo udany.Miejsce położone trochę na odludziu ,ale jak ktoś chce tylko odpocząć to jest cudownie.Pokój wystarczająco duży,łazienka zbyt mała.Sprzątanie w pokojach polegało na zaścieleniu łózka i umyciu umywalki.Parapety i okna na zewnątrz zabrudzone odchodami gołębi.Cudowna obsługa w każdym z barów,na szczególną pochwałę zasługuje jeden kelner w restauracji głównej o imieniu OZIN cudowny człowiek.Hotel zadbany ,dość czysty.Plaża mogła by być czyściejsza wystarczyłoby częściej sprzątać.Baseny czyściutkie.Polecam ten hotel w 100%.

Wasyl

• Zalety Sympatyczna obsługa.
    • Wady Permanentna budowa !!!

?Jesteśmy tu teraz... niestety ! ?Na reklamach i w opisie brak informacji i zdjęć o tym że jest tu regularna permanentna budowa! ?Od rana do około 16 tej minimum, co dziennie na okrągło, w koło pracujące ekipy budowlane. ?Jazgot pracujących maszyn i narzędzi większość dnia również w niedzielę !!! ?W budynku po lewej przed główną recepcją smród farb, prace budowlane wewnątrz i na zewnątrz. ?Schody przeciwpożarowe w tym budynku nieskończone a my tu jesteśmy zakwaterowani ! ?Za oknami tarasu poligon budowlany, maszyny, materiały i pył betonu w powietrzu... normalka jak na budowie ! ?Na tarasie wszystko zasypane betonowym pyłem... Nie suszcie ubrań ! ?Wyjeżdżamy w środę i składamy reklamację. Dobrze że mam jeszcze parę dni to jakoś odreaguję ,,te atrakcje". ?Nie dajcie się wpuścić w maliny ! ?Nikt o tym słowem wcześniej nie wspomina ! ?Rezydentka nic o tym nie wie. ?Wczoraj widzieliśmy jak witali uroczyście z orkiestrą autobus rezydentów :))) i potem ich oprowadzali po okolicy... do tego budynku po lewej przed główną recepcją oczywiście NIE !!! ?Wracają nieświadomi tego co oferują ! ?Żądajcie zakwaterowania w głównym budynku ...jak ludzie ! ?Szukacie spokoju... NIE TUTAJ ! ?Jasny gwint pisząc to siedzę na leżaku pomiędzy plażą a basenem i non stop słyszę jazgot pompy która tłoczy beton to budowanego pomostu !!! ?Nie pakujcie się w to bagno... można dostać rozstroju nerwowego !?Obsługa personelu bardzo miła i jedzonko super :) ?JAK NA REGULARNY PLAC BUDOWY Z BASENAMI, MORZEM, SYMPATYCZNĄ OBSŁUGĄ I WYPASIONĄ RESTAURACJĄ TO PRAWDZIWA BOMBA !?

• Zalety 2 baseny, duża stołówka, obiekt czysty, bardzo przyjazna obsługa
    • Wady daleko od miasta

pobyt 6 dni,podróż poślubna, niezapomniane wrażenia ,plaża wąska nad morzem ale duża liczba leżaków bezpłatnych dostępnych o każdej porze, dwa baseny z leżakami i barami,pokoje czyste sprzątane codziennie ,ręczniki wymieniane ,hotel godny polecenia .

Paulina

• Zalety Luksus, miła obsługa, położenie

Cudownie spędzony czas na Cyprze:) hotel na samej plaży, przemiła obsługa, pyszne jedzenie. Polecam na 100%

Patrycja
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Bezpośrednio przy plaży. Pyszne jedzenie i najlepsza na świecie obsługa w restauracji. W pokojach czysto.
    • Wady Pokoje jak na 5 gwiazdek bardzo skromne. Łazienka zasługuje na maksimum 3 gwiazdki. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu brak rozrywek.

Fajne miejsce dla osób chcących wypocząć w spokoju i lubiących dobrze zjeść.

Marek
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Poczucie bezpieczeństwa, miła obsługa, piękne miejsce.
    • Wady Trwające prace przy rozbudowie hotelu.

Mijają 2 tygodnie, a nam już tęskno za tym miejscem. Szczególne podziękowania za wspaniałą obsługę w restauracji hotelowej dla Murat?a.

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety dobra lokalizacja, plaża, baseny kryte
    • Wady hotel w remoncie i rozbudowie, prace remontowe trwają od 8-18, i w tym czasie hałas jest wszędzie zarówno w pokojach hotelowych jak i na terenie hotelu!! Jedzenie słabe, pokoje brudne i ręczniki też, poza tym do 1 maja zewnętrzne zjeżdżalnie nieczynne!!

Hotel jest w remoncie i rozbudowie, prace remontowe trwają od 8-18, i w tym czasie hałas jest wszędzie zarówno w pokojach hotelowych jak i na terenie zewnętrznym hotelu!! Jedzenie słabe, monotonne, pokoje brudne, ręczniki niestety też były brudne choć codziennie zmieniane, poza tym do 1 maja zewnętrzne zjeżdżalnie nieczynne!! Niestety nie polecam

Dorota
    Pobyt: Kwiecień 2019

Wspaniała obsługa, niebiańsko smaczne jedzenie, niesamowity wybor. Polecam!!!