Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Akwarium i parki wodne idealne dla rodzin
Plaże z barami i sportami wodnymi
Stare wioski greckie w górach obok kurortu
Nocne życie z klubami i tawernami nad morzem
Brak kuchni, tylko katering, jedzenie bardzo bardzo słabe, napoje jeszcze gorzej. Często brak wolnych stolików. Palą w trakcie jedzenia, osobom niepalącym to przeszkadza, ale na uwagi nikt nie reaguje. Nie basen, tylko wanna . Potrzebuję remontu sam hotel, zdjęcia nie odpowiadają rzeczywistości. Rozmiar windy przeraża, 2 osoby to juz za dużo . Nigdy tam nie wrócę .
Brak
Jak powyżej
Miła i pomocna obsługa. Panie w recepcji bardzo pomocne, dobrze komunikują się w j.ang. Cisza i spokój. Wszędzie blisko- do marketu, apteki, przystanków autobusowych i na deptak z restauracjami w porcie czy głównej ulicy w Hersonissos. Brak rozrywek i animacji dla dzieci. Basen na dachu dość głęboki z jednym "makaronem" do pływania. Podczas naszego pobytu był czysty. Raczej służy do schłodzenia się niż do pływania, gdyż nie jest dużych rozmiarów. W ciągu dnia ciężko tam wysiedzieć ze względu na upały, natomiast wieczorem obsługa wyprasza. Bar nad basenem bardzo skromny za to widoki dość ładne.
Lokalizacja. Czyste przestronne pokoje, codziennie sprzątane. My mieliśmy pokój na samej górze, więc widoki były doskonałe. Można było posiedzieć wieczorem na tarasie i odpocząć od upałów. Natomiast nasi znajomi zostali zakwaterowani na poziomie -1 w warunkach jak w piwnicy. Interweniowali z biura podróży o zmianę pokoju. Z wielkim trudem i za dopłatą zostali przeniesieni na 1 piętro.
Klimatyzacja ledwie dawała radę. Bardzo gorąco w pokoju, szczególnie tym na samej górze. Okropne jedzenie dowożone przez firmę cateringową. Ryby i mięso wysuszone. Dzieci codziennie na śniadanie jadły tylko płatki i rogaliki z marmoladą bo nie miały co jeść. Jest to dość powszechna opinia, że hotel dużo traci na jedzeniu. Do śniadania kawa i soki. Lecz soki z maszyny, strasznie sztuczne, natomiast do kolacji tylko woda (też nie za dobra) oraz można zaparzyć sobie herbatę.
Hotel słaby, posiłki beznadziejne, pokoje nie są sprzątane, ręczników nie wymieniają, nie ma np. żelazka (jakieś stare połamane przy pralni - można zniszczyć ubranie przy korzystaniu), basen nie nadający się do kąpieli, moje dziecko dostało bąbli na piersiach po kąpieli w nim. Jedynym plusem tego hotelu jest mała liczba gości i związany z tym spokój.
Mała liczba gości.
Posiłki - nie nadające się do jedzenia, Basen - nie zalecam korzystać Pokoje - nie sprzątają, nie wymieniają ręczników
Wszystko ok. Czysto, miła obsługa. Nie jest to jednak miejsce dla osób, które nastawione są na spędzenie dnia w hotelu przy basenie. To nie ten typ wakacji all-inclusive.
Miła obsługa, bardzo czysto, sprawna klimatyzacja. Dobra lokalizacja. Wszędzie blisko.
Jedzenie mocno średnie. Maleńki basen na dachu. W południowych godzinach trudno tam dłużej wytrzymać przez wzgląd na temperaturę.
Hotel polecam tylko aby przenocować.Najlepiej bez wyzywienia.
Czyste pokoje. Lokalizacja.Blisko do plaży czy sklepów.
Nie miła obsługa.W basenie mętna woda.Po 22 gaszą światła przed hotelem bo cisza nocna-nie można posiedzieć.Jedzenie jest dowożone-nie dobre i mało : ( Jajka gotowane płynne w środku.Jajecznica pewnie z proszku.Klimatyzacja bardzo słaba.Na zewnątrz gdzie są spożywane posiłki śmierdzi kocim moczem.Po śniadaniu nie napijesz się kawy bo pani zwraca uwagę że inni czekają na stolik.
Bardzo ładne pokoje, widok z balkonu na hotel , basen na dachu bez szału (woda brudna , płytki śliskie od glonów) , jedzenie niedobre i mało
Bardzo ładne pokoje , blisko do centrum , dobra baza wypadowa na wycieczki.
Restauracja nie posiada kuchni. Jedzenie jest dowożone do restauracji , niesmaczne mało jedzenia np. skrzydełka z kurczaka , pałki z kurczaka , malutkie rybki 2 cm. Kolacja zaczyna się o godzinie 19:00 a o 19:20 już brakuje mięsa , pomidorów. Bardzo niemiła pani na recepcji.
Pobyt oceniam słabo. Zdjęcia hotelu zrobione po mistrzowsku, można się zwieść... Ogólnie hotel dla młodzieży , singli lub par szukających bazy wypadowej do imprezowania na mieście. Nie dla rodzin i osób ceniących spokój.
Czystość, miła obsługa, pokoje ładnie wykończone , klimatyzacja
Pokoje nie funkcjonalne, brak kosza na odpadki , brak osobno wydzielonej łazienki, nie dobre jedzenie, brak parkingu, daleko do plaży, w recepcji brak klimatyzacji, mały basen z mętną wodą, hałas od ulicy i wracającej z imprez młodzieży. Fatalny widok z okna ( na ścianę z klimatyzatorami. Fatalne położenie ...never again
Ogólnie hotel bardzo na plus, choć jedzenie mogłoby być znacznie lepsze.
Lokalizacja, styl pokoi
Jedzenie
Pomimo pewnych niedociągnięć spełniał nasze oczekiwania.
Przede wszystkim lokalizacja! Imprezowa stolica Krety. Wszędzie blisko! Pokój czysty, codziennie wysprzątany.
Obiado kolacja! Nie korzystajcie z tej opcji. Lepiej zjeść w pobliskim Mythos lub w innej restauracji nieopodal których jest mnóstwo! Basen po naciskach w recepcji został porządnie wysprzątany, minus to niedziałające prysznice. Łazienka była słabo oświetlona I posiadała wiele niedociągnięć, które właściciel musi poprawić!
Rewelacja, polecam, super czyste i duże pokoje, jedzenie ok. Świetna lokalizacja , po prostu Malediwy na brudnej Krecie .
Cisza , spokój , brak dzieciarni i hamów ze wsi.
Brak
Hotel bardzo czysty i zadbany. Bardzo miła obsługa, mówi dobrze po angielsku i chcieli jak najbardziej pomóc i udowodnić wypoczynek. Zero zastrzeżeń w tym zakresie. Niestety, jedzenie pozostawia wiele do życzenia.
Niewielki, butikowy hotel w centralnej części Hersonissos . Do najbliższej plaży rzeczywiście z 300m, lecz do trochę ładniejszej 15-20 min spaceru (na plażach leżaki i parasole płatne 8-10-15€ za komplet; są miejsca gdzie można rozłożyć ręcznik; plaże głównie kamieniste lub mieszane) Zbudowany pewno z 40 lat temu, przebudowany w 2018 w fajnym nowoczesnym stylu nawiązującym do natury . Zdjęcia świetne, prawdziwe, na żywo może odrobinę traci. Posiłki trochę monotonne, ale wybór jakiś jest (na obiadokolacje zawsze ze 3 rodzaje mięsa, ryba, czasem owoce morza). Warto być bliżej początku wydawania, gdyż pod koniec niektórych dań już brakuje. Hotel niewielki (~30 pokoi) - oferowany zarówno touroperatorom, jak i przez booking, więc różny profil gości - rodziny z Polski, Niemiec, Francji, czy Ukrainy oraz imprezująca młodzież z Holandii .
Przestronne, czyste pokoje z balkonami Pomocny i miły personel Basen na dachu (nie za duży - z 10-12m) Codzienne sprzątanie, wymiana ręczników (pościeli chyba co 2-3 dni)
Największa wada - kawa, której jakość woła o pomstę do nieba (maszyna Saeco jest przyzwoita, pozwala używać kawy ziarnistej, lecz uparli się na mierną rozpuszczalną). Mieszany profil gości powoduje, że szczególnie młodzież z Holandii nie przestrzega ciszy nocnej . WiFi działa dobrze przy recepcji, w pokojach jest już trochę słabiej (wzmacniacze sygnału wymagają regularnych restartów - trzeba zgłaszać w recepcji)
Pobyt w hotelu super! Czysty zadbany, basen na dachu z cudownym widokiem jak ze zdjec. Obsługa recepcji na wysokim poziomie10/10
Obsługa w postaci recepcji oraz pań zajmujących się utrzymaniem porządku beż zastezerzen wręcz czuliśmy się jak w domu
Obsługa katerinowa zajmujaca się wydawaniem posiłków na bardzo niskim poziomie brak kultury osobistej, talerze oraz filiżanki nie domyte. Jakość posiłków bardzo słaba jedzenie z reguły przypalone lub wysuszone, zdarzyła się sytuacja że owoce były bardzo nie świeże.
Pokoj bardzo ladny i wygodny, hotel bardzo czysty , bardzo mila obsluga.
Basen na dachu , bardzo czysto , bardzo ladnie
Jedzenie mogloby byc lepsze.
Mały Hotel położony w centrum Hersonissos idealny jako baza wypadowa do zwiedzania oraz do korzystania nocnych uroków miasta. Hotel raczej dla młodych osób szukających rozrywki. Pokoje nowocześnie urządzone, przestronne.Hotel typowo miejski. Dodatkowym jego atutem jest basen na dachu.
Położenie w mieście
Brak
Hotel znajduje w odległości ok. 300 metrów od plaży,blisko centrum z licznymi sklepami,restauracjami. Hotel kameralny,idealny na wypoczynek we dwoje. Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji,catering. Minusem jest łazienka otwarta na pokój- mało prywatności. Basen na dachu z widokiem na miasto robi wrażenie.
położenie,basen na dachu
łazienka
Ogólnie mój cel został osiągnięty, dobrze odpoczęłam natomiast trzeba przewidzieć spory budżet aby napić się dobrej kawy na mieście i skosztować prawdziwej greckiej kuchni. Ceny w sklepach wyższe niż we Francji na Lazurowym wybrzeżu... Rezydentka raczej antypatyczna osoba, na szczęście obsługa hotelu pomocna i uprzejma.
Czysty i dość duży pokój . Bardzo pomocna obsługa. Zadbany basen na dachu.
Bardzo słabe jedzenie. Pokój nie miał nic wspólnego z tymi z folderu.
Hotel ogólnie ok, pokoje ładne ,duże i czyste. Położenie super wszędzie blisko do morza, sklepów, tawern , barów. Niestety jedzenie pozostawia wiele do życzenia. Hotel ok polecam ale jedzenie niedobre niepolecam. Pozdrawiam!!!
lokalizacja , duże ,czyste pokoje i basen na dachu hotelu
bardzo kiepskie jedzenie