Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Ruiny teatru rzymskiego i świątyni Apolla nad morzem
Stare Miasto z bazarami i brukowanymi uliczkami
Plaże z łagodnym zejściem i licznymi leżakami
Muzeum w dawnych łaźniach z antycznymi eksponatami
Hotel ogólnie zasługuje na 3,5 gwiazdki. Plusy: Blisko centrum, około 20 minut spacerkiem z dziećmi. Smaczne jedzenie Codzienne wieczorne przedstawienia i dyskoteki dla małych dzieci Duży basen zewnętrzny i wewnętrzny oraz zjezdzalnie Minus: Obsługa nastawiona na gości majętnych, którzy dają duże napiwki, Polaków omijają Baseny mimo że miałyby podgrzewane to nie były nawet ten wewnętrzny Pokoje wymagają remontu, mimo że hotel ma dopiero rok Do godziny 24 głośna muzyka, dzieci nie mogły zasnąć. Pogoda w listopadzie przepiękna, 26 stopni w dzień,ale wieczory już chłodne okolo 15 stopni. O 18 już sie robi ciemno. W listopadzie dodajemy do czasu w Turcji 2 godziny.
Plusy: Blisko centrum, około 20 minut spacerkiem z dziećmi. Smaczne jedzenie Codzienne wieczorne przedstawienia i dyskoteki dla małych dzieci Duży basen zewnętrzny i wewnętrzny oraz zjezdzalnie Piękna piaszczysta plaża, bus który tam jeździ kursuje co 15 minut
Minus: Obsługa nastawiona na gości majętnych, którzy dają duże napiwki, Polaków omijają Baseny mimo że miałyby podgrzewane to nie były nawet ten wewnętrzny Pokoje wymagają remontu, mimo że hotel ma dopiero rok Do godziny 24 głośna muzyka, dzieci nie mogły zasnąć.
Hotel na najwyższym poziomie. Wszystko jak należy.
Piękny, dużo przestrzeni.
Hotel zadbany, czysty, obsługa uprzejma. Dużą zaletą jest to, że wszystkie atrakcje hotelowe czy ważne punkty są tak na prawdę 2-3 minuty z pokoju.
Czysty, zadbany, kompaktowy, wszystkie najważniejsze atrakcje i punkty hotelu bardzo blisko.
Sam hotel ok, jedyny minus to jakbym miał szukać to usytuowanie. Miejscowość raczej niewielka, ale za 2 euro co chwila można złapać busika np. do Side.
Hotel jest nowy, pokój rodzinny z jacuzzi jest wystarczająco duży dla 4 osobowej rodziny, sprzątany codziennie, barek uzupełniany codziennie, jedzenie poprawne, z kuchnią turecką, raz owoce morza i kuchnia azjatycką, ciasta smaczne. Animacje skromne. Obsługa kelnerska antypatyczna, niezbyt miła. Usytuowanie hotelu i plaża nieatrakcyjne, do plaży daleko, zimą nieczynna. Basen wewn. ciepły, sauna ok, zewnętrzny nie był podgrzewany. Jedzenie nocne istnieje w teorii, jest bardzo skromne, prawie żadne. Napoje niesmaczne, sztuczne z dystrybutorów. Hotel jest przeciętny. Ma potencjał ale jest on niewykorzystany. Pokoje słabo wygłuszone, jest w nich głośno. Atmosfera hotelu mało turecka. Mało roślinności, teren wokół hotelu nieatrakcyjny.
Nowy, czyste baseny i sauna, dobre ciasta, w tym serniki, fajne jacuzzi na tarasie, wygodne szlafroki, wygodne leżaki, dostęp do netflix, dobre wifi, dobra komunikacja, dosyć czysto. Dobre pieczywo i wypieki drożdżowe.
Usytuowanie hotelu, daleko plaża i zimą nieczynna, niezbyt sympatyczny personel pracowniczy, jedzenie nocne prawie żadne, słaba akustyka w pokoju. Duża przerwa od lunchu do kolacji. Brak przekąsek w barze. Niedobre napoje. Kawa turecka także przeciętna. Kolacja serwowana niezbyt smaczna, w pośpiechu.
Pokój bardzo ładny na ostatnim piętrze są małe niedociągnięcia. Panie sprzątające tylko wymiana ręczników i dołożenie wody bardzo słabe. Żeby nie towarzystwo to wyjazd katastrofa. Sami Niemcy .Dlamnie hotel 4 gwiazdki
Miła obsluga
Więcej osób zarządzających nisz wczasowiczów w koło pusto zero rozrywki.baseny dzimne
W hotelu byliśmy w grudniu i w nim spędziliśmy Sylwester. Wszystko oceniam 10/10. Bardzo ładny hotel,wspaniala wciąż uśmiechnięta obsługa,dobre jedzonko,pyszne drinki,czysciutko i miło.
Wszystko było dopięte na,, ostatni guzik "
Brak
Bardzo udany pobyt. Hotel nowy i bardzo ładny, obsługa miła i pomocna. Jedzenie i drinki bardzo dobre. Odległość od plaży moim zdaniem nieco większa niż 900 m, ale nie stanowi to problemu, gdyż jeździ bezpłatny bus. Do antycznego Side ok. 5 km. Bardzo blisko, po prawej i lewej stronie markety. Przystanek autobusowy bliziutko. Pokój rodziny 2+2 (dzieci dorosłe) mógłby być trochę większy. Obsługa głównie w języku niemieckim, ale na recepcji pani mówiła dobrym angielskim.
Nowy i elegancki. Dobre jedzenie i napoje 24h, miła obsługa.
Nie będę się czepiać szczegółów, bo nie miały wpływu na wypoczynek. Mało zieleni.
Na początku info o pokojach. Unikajcie szerokim łukiem pokoi nr 914 i 915. Widok na ścianę, w piwnicy, przy pralni i palarni dla pracowników. Okna nie otworzysz ani w dzień ani w nocy. Ogólnie hotel ładny natomiast wykończenie pomieszczeń tragedia.
Duży i bardzo fajny basen. Jedzenie super, nie ma się czego przyczepić. Dobry alkohol i drinki.
Jak już pisałem pokoje niby nowe, a kiepsko wykończone. Tragedia pokoje nr 914 i 915.
Hotel nowy z czerwca 2024 roku, obsługa hotelu bardzo miła, pomocna i uśmiechnięta. Ogólne wrażenie o hotelu bardzo pozytywne, natomiast stan wykończenia pozostawia wiele do życzenia , jednak nie przeszkadzało to w wypoczynku który oceniam na 8/10 w hotelu.
nie ma gdzie spacerować, w pobliżu ruchliwa droga, mało zieleni
Hotel czysty, pokoje sprzątane codziennie. Personel bardzo miły i uprzejmy, szczególnie kelnerzy i obsługa basenu. Jedzenie różnorodne, jest go bardzo dużo. Osobiście uważam, że godziny obiadów powinny być wydłużone. Hotel nastawiony głównie na niemieckich i rosyjskich gości, co daje się odczuć.
Brak zieleni, strasznie zabetonowany teren. Wieczorne animacje dla dzieci codziennie takie same. Kadra bardzo młoda i być może mają mało doświadczenia w tym zakresie.
pobyt w hotelu luksusowy, polecam każdemu, wszystko na najwyższym poziomie, profesjonalna obsługa, wyśmienite jedzenie i wszystkie alkohole do wyboru, bar przy basenie z zawsze świeżymi warzywami i mięsem oraz frytki, cudowne desery i lody do wyboru, codziennie uzupełniony mini bar w pokojach (cola, fanta, ice tea), wymieniane codziennie ręczniki w pokoju, cicha klimatyzacja, restauracja otwarta nocą jakby ktoś chciał coś przekąsić, pieczywo oraz coś do niego, ciepła zupa całą noc, naprawdę godny polecenia
bardzo duży wybór napoi oraz jedzenia, codziennie animacje wieczorne, miła obsługa
brak polskiego akcentów