Opinie o hotelu Strand Taba Heights Beach & Golf Resort
Egipt / Taba

Strand Taba Heights Beach & Golf Resort

• Pięknie zaprojektowane przestrzenie, egzotyczny ogród i sztuczne jezioro z morską wodą gwarantują niezapomniane wrażenia.
  • Przed hotelem przystanek minibusów kursujących do najważniejszych miejsc w Taba Heights (centrum nurkowe, pole golfowe, sklepy).
  • Ze względu na bogate zaplecze biznesowe polecany jako miejsce do organizacji konferencji.
  • Ciekawe animacje i dużo rozrywek w hotelu

anes
    Pobyt: Sierpień 2011

Przepięknie umiejscowiony hotel u stóp gór oraz przy samym morzu, blisko raf.Hotel znajduje się w enklawie 5 gwiazdkowych hoteli:Mariott,Sofitel.Nieopodal szkoła nurkowania.W okolicy nie ma typowego miasta z bazarem,dlatego też w hotelach znajdują się sklepy z pamiątkami,biżuterią,apteki,bankomaty.Ewentualnie spod hotelu jeździ busik do malutkiego centrum Taba Heights- tam również można kupować pamiątki.Jedzenie smaczne i urozmaicone:kuchnia raczej europejska,ale codziennie można spróbować dań kuchni egipskiej,chińskiej itp.Lód do drinków przygotowywany jest z wody butelkowanej,więc nie trzeba martwić się o zemstę faraona. Animacje w basenie super, poranne rozciąganie, a wieczorem spokojne koncerty, fakir i pokazy z ogniem, taniec brzucha.

k.solska
    Pobyt: Czerwiec 2011

Trzeba wziąć pod uwagę, że byłam w tym hotelu w roku zamieszek co wystraszyło część turystów. Hotele w okolicy były zapełnione w ok. 50% i to mogło mieć wpływ na poziom wyżywienia i animacji. Być może w normalnych warunkach byłoby lepiej. Wybór dań mięsnych bardzo skromny, za to dużo warzyw na różne sposoby. Desery beznadziejne. Lody między 16 a 17 w All Inc. Obsługa miła i chętna do pomocy pomocy. Pokoje duże i nawet 2 przystawki nie robią ciasnoty. Do Sofitela gdzie jest pomost dla nurków ok. 10 minut pieszo. W hotelu funkcjonuje Kids Club o czym mało kto wie, bo się z tym nie wiadomo czego nie afiszują.Tabę polecam głównie osobom mającym w planach zwiedzanie Izraela i Petry, bo tak w ogóle to poza hotelami tam nic się nie dzieje :(

KM M

Witam. Tydzień temu wróciłam z pobytu w tym hotelu i jestem zadowolona. Hotel ok, według mojej opinii chyba najlepszy w TABIE. Pokoje sprzątane codziennie, jedzienie było moją największą obawą, ale było ok. Chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Już wiele miejsc na świecie zwiedzilam i uważam że wybór hotelu był trafny. Są opinie negatywne które mnie zraziły po zakupie oferty tego hotelu, ale na miejscu okazało się coś innego.Za dopłatą 30$ za 2 tygodnie wybrać pokój w budynku ATRIUM z widokiem na morze (polecam nr 3322) Szum morza jest fascynujący ,a widok jest na Jordanię i Arabię Saud . Pozdrawiam

Pobyt: Październik 2010

Spędziliśmy bardzo udany tydzień w hotelu Intercontinental. Polecamy wszystkim chcącym odpocząć w bardzo dobrych warunkach. Posiłki urozmaicone, pokoje przestronne, sprzątane codziennie, obsługa miła. Intercontinental to jedyny hotel, w którym wieczorami można posiedzieć w barze na plaży bądź doświadczyć jakichkolwiek atrakcji. Polecamy!!!

gustilioo
    Pobyt: Październik 2010

Bardzo miło wspominam urlop w tym hotelu. Hotel jest dość duży ale trudno się tam zgubić, wszędzie czysto i schludnie. Plaża jest przy samym hotelu lub można korzystać z dwóch basenów przed hotelem. Bardzo miła obsługa i nie prosi się o napiwki. Obok hotelu jest Marriot i Sofitel, które można sobie swobodnie zwiedzać. Przy hotelu jest bardzo fajne pole golfowe. 5min od hotelu jest centrum nurkowe. NA terenie hotelu jest chyba z sześć restauracji ale tylko w jednej obowiązuje formuła all inclusive, w pozostałych można tylko brać drinki, które są darmowe.

Gosia B

Goraco polecam. Bylam tam 21.09-28.09 ALL INC. i bylo rewelacyjnie i na pewno chce tam wrocic. Idealne miejsce jak ktos szuka spokoju i wypoczynku. Co prawda kozystalam z angilskiego biura podrozy ale to nie ma znaczenia, bo oceniamy hotel a nie biuro podrozy. Na wakacjach bylam z mezem i prawie 3 letnim dzieckiem. Baseny sa po prostu super, zwlaszcza te dla dzieci. Jedzenie ZNAKOMITE takie ilosci i wybor ze nigdy nie wiedzialam co mam jesc, w ciagu tygodnia przytylam prawie 2 kg od tego objadania sie bo byl niesamowity wybor jedzenia oraz przekasek. jedynym minusem bylo to ze trzeba bylo troche czekac az ktos podejdzie i poda drinki, ok 5-10 min, ale po 2 dnich mielismy ulubionego kelnera, dalismy mu napiwek i w ciagu nastepnych dni nawet nie musielismy zamawiac a on nam sam przynosil i donosil nawet jak jeszcze 1 nie skonczyllismy takze obsluga super tylko trzeba sobie upatrzec 1 kelnera :)) A propo wczesniejszych wypowiedzi to nie prawda ze nie ma frytek, bo byly one zarowno w porze lunchu jak i obiadu prawie codziennie. jedynym minusem bylo to ze plaza zaraz przy hotelu byla troche kamienista i duzo raf kolarowych, ale jak ktos mial buty to OK lub przeszedl kilkaset metrow POLECAM bo napawde warto, spedzilam super wakacje. !!!!!

tim
    Pobyt: Lipiec 2010

Bardzo małe baseny i bardzo dużo ludzi,bar przy basenie oblężony!jak na taką sieć hotelową dość kiepsko ale wypocząć można.Wyżywienie nudne i monotonne.Brak klimy w holu głównym!Tydzień ok dwa nie polecam.Wymagającym odradzam,niewybrednym polecam.

Kasia i Paweł oraz Gaba
    Pobyt: Czerwiec 2010

bardzo fajny hotel duże baseny z których jeden widok mamy na góry synaj a z drugiej na morze,jedzenie spoko kazdy znajdzie coś smacznego dla siebie karta drinków też bogata polecam "karpioszkę" i bar nad jeziorkiem mila atmosfera i cisza. Towarzystwo mieszane z całej europy to też o czymś świadczy.Hotel bardziej dla ludzi lubiących spokój i odpoczynek. Pokoje i łazienki duże z widokiem też nie ma problemu góry ,morze lub bardzo zielone pola golfowe coś się napewno trafi .Polecamy

Sławek
    Pobyt: Czerwiec 2010

Polecam ten hotel ! :) W hotelu próżno szukać rodaków polaków ale może to i lepiej ;)Hotel piękny, zadbany, jedzenie smaczne duży wybór, nie ma mowy o faraonie wszystko jedliśmy, forma all inclusiv z drinkami bardzo bogata, spokoj i cisza, super pokoje, obsługa bardzo bardzo miła wogóle nie czekają na baszysz WOGÓLE ;) plaża i morze piękne na początku trochę kamyczków dalej piaseczek i rafa, baseny duże czyste, turyści to absolutna mieszanka bez jakiejs przewagi jednej z nacji , obsługa naprawdę pomocna, rezydentem jest egipcjanin ale świetnie mówi po PL zresztą jak i reszta przedstawicieli biura podróży, które organizowało wczasy ,pisać na meila jak są jakieś pytania pomogę ;) pozdrawiam i polecam gorąco !;)

Jola

Byłam tam przez 2 tygodnie pod koniec sierpnia. Infrastruktura super. Położenie też fajne, choć zawiodą się Ci, którzy szukają nocnych szaleństw. Obok centrum nurkowe - port - godzina na promie i jesteśmy w Jordanii. Rzut beretem też do granicy z Izraelem. Jedzenie dobre, mnóstwo sałatek, ciast. Minusem jest konieczność zmawiania napoi u kelnera, ale nie jest to jakoś super-uciążliwe. Leżaków na plaży pod dostatkiem (o każdej porze), nieco gorzej przy basenie. Tylko jechać i wypoczywać!