Opinie o hotelu Strand Taba Heights Beach & Golf Resort
Egipt / Taba

Strand Taba Heights Beach & Golf Resort

• Pięknie zaprojektowane przestrzenie, egzotyczny ogród i sztuczne jezioro z morską wodą gwarantują niezapomniane wrażenia.
  • Przed hotelem przystanek minibusów kursujących do najważniejszych miejsc w Taba Heights (centrum nurkowe, pole golfowe, sklepy).
  • Ze względu na bogate zaplecze biznesowe polecany jako miejsce do organizacji konferencji.

Pobyt: Październik 2014

• Wady Brak kadry medycznej . lub ratownika przeszkolonego do udzielania pierwszej pomocy zwłaszcza przy tonięciu.Rezydentka P. Joanna pozostawia wiele do życzenia nie pomaga i nie ma jej w potrzebnych chwilach

Ogólnie dobre . Animacje słabe . Przy basenach za malo muzyki .

slawek
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety Hotel oki 5gwiazdek
    • Wady Osluga dziwna ktora czeka na 1 lub 2 dolce koszmar . Dziecko sie utopilo w basenie 0 przygotowania do tedo SZOK, ratownik bbasenu nie ma przyuczenia do pierwszej pomocy szok Wiffi darmowe tylko w cholu , w pikoiach platne Jezyk tylko angielski lub rosyjski dziwne co de 5gwiazdek

7na 10punkrow Basen oki Pokuj oki Jedzenie tak sobir nir ma duzego wyboru , prawie to samo codziennie

Edyta
    Pobyt: Luty 2014

• Zalety Położenie, spokój, mało Rosjan,
    • Wady Obsługa faworyzująca Niemców

Odwiedziliśmy ten hotel w lutym. Turystów nie było dużo, głównie młodzi Polacy, emerytowani Niemcy i Brytyjczycy. Woda w basenie naprawdę podgrzewana, gwarantująca relaks nawet w "chłodniejsze" dni. Możliwość jedzenia na tarasie z widokiem na morze. Posiłki dość urozmaicone, aczkolwiek kuchnia egipska jest dość specyficzna. Generalnie polecam. Myślę, że jeśli jeszcze kiedyś będę chciała odwiedzić Tabę wybiorę ten sam hotel.

makop
    Pobyt: Marzec 2014

• Zalety Duzy hotel w cichym miejscu, mozliwosc spacerow wzdluż plazy i innych hoteli.

Z czystym sumieniem polecamy, Atrakcyjne baseny. Bardzo dobre posilłki. Dala aktywnycg dodatkowy basen kryty ogromne pole golfowe oraz siłownia.

Pobyt: Listopad 2013

• Zalety Hotel ogromny z własną plażą. Plaża szeroka i zadbana.
    • Wady Obsługa rażąco faworyzująca obywateli niemieckich.

Hotel ogromny, pokoje czyste, posiłki jak na warunki egipskie dobre - bez szału. Znacznym mankamentem jest faworyzowanie obywateli niemieckich. Nas olewają począwszy od przydziału pokoi z widokiem na drogę mimo wolnych innych pokoi, obsługa kelnerska w restauracji gania wokół Niemców, nas nie widzi, tak samo jest na plaży i w barach. Jest to przykre i denerwujące. Itaka zachowała się bardzo brzydko, nie informując nas, że wylot z Katowic jest przez Warszawę do Taby (Wybralibyśmy lotnisko z Warszawy, ale w momencie wykupu wyjazdu nie było takiej możliwości). Powrót taki sam tzn. Taba-Warszawa-Katowice..

Pobyt: Listopad 2013

• Zalety gorąco polecam

polecam hotel i okolice, spokój i cisza. Miejsce znakomite na wypoczynek rodzinny.

Arek
    Pobyt: Sierpień 2013

Hotel dla par i rodzin z dziećmi. Pokoje przestronne, czyste z ładnym widokiem. Jedzenie standardowe jak na egipskie warunki- w ramach urozmaicenia warto korzystać z przekąsek w restauracji El Mar,szczególnie polecam zapiekaną kanapkę z tuńczykiem. Obsługa w hotelu na wysokim poziomie,cały dzień na 100% obrotów,a gdy tylko pojawi się ktoś z kierownictwa to wydajność wzrasta do 200%;) pod koniec wieczoru aż się chciało wręczać napiwek kelnerowi/barmanowi;)

Canon-net

Bardzo udane wakacje!!! Hotel na wysokim poziomie, obsługa przyjazna dla gości, nie nachalni. W razie problemów służyli pomocą. Mieliśmy problem z klimatyzacją, wszystko sprawnie naprawiono. Jedzenie bardzo dobre, w hotelu jak na Egipt czysto. MINUSY : - ptaki które fruwają w restauracji...jest to obrzydliwe, -brak klimatyzacji w recepcji, - kubki wielorazowego użycia w barze przy basenie, które często były niedomyte i wyszczerbione- jak na hotel 5* jest to duże zaskoczenie Codzienne animacje na dobrym poziomie. Na kolacji Panów obowiązują długie spodnie. Polecam wszystkim szukającym spokoju. Nie polecam biura Itaka, o godz. 12 w dniu wyjazdu zostały nam odcięte opaski all inclusive, nie można było pić ani jeść, biuro nie poinformowało nas wcześniej o tym. Rezydenci mili i przydatni tylko przy zakupie wycieczki, później umywają ręce. Jednak muszę polecić wycieczkę do Jerozolimy organizowaną przez Itakę ( nie polecam przewodniczki Pani Kamili).

Pobyt: Lipiec 2013

pokoje ok, przestronne i dobrze wyposażone, codziennie wymieniane ręczniki, hotel ogromny, plaża bliziuko, fajne baseny, posiłki beznadziejne, czasami trzeba było sie wykazać naprawdę sporą inwencją twórczą ,zeby coś zjeść, obsługa w barze przy lobby ignorowała nas, po napoje i drinki musielismy chodzić sami, ale nie chcielismy sobie psuc humoru i poskarżyliśmy sie dopiero jak odmowili obsługi naszych dzieci (bylismy ze znajomymi) okazało się, że problem nie dotyczył tylko nas byliśmy w Egpicie 4 razy i nigdy nie spotkalismy sie z taką chamską obsługą, tak wiec hotel fajny, jedzenie bardzo marne, obsługa beznadziejna

grzegorz
    Pobyt: Lipiec 2013

pamiętać należy iż mężczyzn powyżej 12 lat nie wpuszczą na kolację bez długich spodni, plusem są napoje z butelek i woda butelkowana dostępna wszędzie i zostawiana w pokoju w cenie, minusem jest obsługa przy barach nie dostrzegająca Polaków, niemrawie naszą nację obsługująca, odmawiająca obsługi dzieci gdy w pobliżu brak dorosłych