Opinie o hotelu Sunshine Rhodes
Grecja / Rodos

Sunshine Rhodes: zjeżdżalnia, dla dzieci

• Udogodnienia dla dzieci: 2 baseny i brodzik, 2 minizjeżdżalnie, animacje, miniklub, plac zabaw.
  • Bezpośrednio przy hotelu długa, kamienisto-piaszczysta plaża.
  • Bogata oferta rekreacyjna: 4 baseny ze słodką wodą, 2 korty tenisowe, minigolf, łucznictwo, siatkówka plażowa, aerobik,
  • Rozrywka: program animacyjny, muzyka na żywo.
  • Wylot z Warszawy All Inclusive Plus
  • Wylot z Katowic All Inclusive Plus

• Zalety Mega dobre jedzenie, pokoje czyste, zadbane i wygodne. codzienny serwis pokojowy. sprawna klimatyzacja. Baseny czyste bardzo blisko morza. W okolicy kilka fajnych knajp i punktów, w których można tanio kupić wycieczkę do lindos, symi czy tureckiego MARMARIS.
    • Wady Wieczór grecki raz w tygodniu - czwartek

Wrażenie bardzo dobre. Hotel zadbany i czysty. Położenie idealne, przy plaży kamienistej na której znajdują się hotelowe leżaki. Nie daleko baseny i bary. Ta strona Rodos jest wietrzna więc dla nas Polaków jak najbardziej wygodna. Temperatura 32 stopnie przy lekkim wietrze jest nieodczuwalna i można śmiało żyć :) polecam

Teresa

• Zalety Blisko morza
    • Wady Okropne łazienki bardzo słabe jedzenie

Hotel przy samym morzu bardzo ładnie położony ciepła woda w morzu cudowne kolory wody natomiast jedzenie bardzo słabe nie przyprawione zupy to jakaś woda bez smaku sałatki i surówki jedna ciapa stary chleb brudne talerze braki owoców i ciast

Aleksandra

• Zalety miła i uśmiechnięta obsługa, fajne apartamenty, dobre białe wino, morze bezpośrednio przy hotelu, 15 minut drogi od lotniska, wypożyczalnia samochodów w hotelu, 15 minut drogi do miasta Rodos, sklep na terenie hotelu
    • Wady Brak dyskoteki, brak polskich animatorów, brak żelazka, mięso słabej jakości

Pojechaliśmy do tego hotelu razem z grupką znajomych, hotel ma bardzo dużo plusów, przede wszystkim położenie, bar czynny do godziny 1 oraz bardzo miłą obsługę. Wszystko czego potrzeba w trakcie pobytu można znaleźć na terenie hotelu. Co do wspomnianych przez innych samolotów, to nam w ogóle nie przeszkadzały, a raczej stanowiły swojego rodzaju atrakcję, siedząc w pokoju w ogóle się ich nie słyszy. ;) Dużo miejsca przy basenach i na plaży. Niezależnie, o której godzinie wyszło się na baseny bez większych problemów można było znaleźć wolne miejsce dla 4 osób. Na terenie hotelu nie było żadnej dyskoteki, więc rozrywki trzeba było szukać w Rodos albo Faliraki. Animacje raczej przeciętne, ale z drugiej strony, goście hotelowi też niekoniecznie chcieli brać w nich udział. Brak polskich animatorów, językiem wiodącym jest angielski i francuski. To co nas bardzo zdziwiło to brak żelazka na terenie hotelu, co przy 4 gwiazdkach zawsze było standardem.. Pomimo kilku wad, spędziliśmy w tym hotelu świetny tydzień, wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni. Polecamy przede wszystkim osobom z dziećmi i tym, którzy szukają spokojnego wypoczynku. :)

• Zalety Hotel przy samej plaży cudowne widoki świetni animatorzy duża ilość basenów dostosowanych do dzieci duże apartamenty -windy w budynkach.
    • Wady Okropne jedzenie tluste niedoprawione monotonne . Biorąc pod uwagę cenę za pobyt to jedzenie nie było warte opcji all inclusive.

Prawda jest taka że gdyby postarano się serwować dobre jedzenie to moja opinia na temat całego pobytu była by na poziomie 10.

• Zalety blisko plazy, duzo basenów, ładne pokoje
    • Wady baaardzo monotonne jedzenie SŁABEJ bardzo słabej jakości, kamienista niezbyt ładna (czysta) plaza

plusy: blisko lotniska, blisko Rhodes, duże baseny, atrakcje dla dzieci, ładne pokoje z widokiem na morze. ale ogolnie nie wrociłabym gdyż: - ogolnie hotel stary (basen się sypie) - brzydka plaza (kamienie, strome zejscie) -JEDZENIE TRAGEDIA- monotonne byłoby do przezycia ale JAKOŚĆ- tragedia- lurowata kawa (jestem smakoszem i nie dało się tam jej pić, a tym bardziej jesli podana w plastiku lub papierowym kubku), słabe produkty, słabo przyrządzone, mało owoców (codziennie jabłka i pomarancze), desery- masakra- mały wybór, jakość najnizsza z mozliwych (np. lody). tłumy na stołowce, gigantyczne kolejki, nie wiem co wg Grecosa oznacza ALL inclusive PLUS ale brak przekąsek i oszukane drinki w plastiku temu przeczą. miedzy sniadaniem a lunczem brak przekąsek (dla dziecka to problem, gdyż je częściej), popoludniu ciasto (najzwyklejsza babka piaskowa o którą się ludzi bili o 17.00,a o 17.15 nie było już NIC. sama miejscowość mało atrakcyjna. hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki.

Anna POLAŃSKA

• Zalety Blisko plaży, przyjemny pokój, uprzejma obsługa, super animacje dla dzieci

Polecam wszystkim. Byłam z dziecmi 17 i 8 lat. Obydwie bardzo zadowolone. Wszędzie blisko. Do morza do miasta, do lotniska. Wietrznie Ale to na plus bo przy takich upalach wiat był przyjemny. Wybrzeże kamieniste. Można wynająć samochód na miejscu w hotelu i pojeździć po wyspie. Są też wycieczki organizowane przez Grecos. Jedzenie jest ok, duży wybór. Polecam jeszcze raz,

• Zalety Bliski transfer z lotniska, liczne baseny, obiekt dość duży
    • Wady Przelatujące samoloty co 10min, wieczne kolejki przy barach, MONOTONNE JEDZENIE nabiera tutaj nowego znaczenia

Właśnie wróciłam z wakacji także opinia na świeżo:) Obiekt dość duży z czterema basenami myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci mają brodzić ze zjezdzalnami, dorośli duży basen przy barze i 2 inne położe w oddali co daje klimatyczną ciszę i spokój (chyba że leci akurat samolot) oraz mniejszą liczbę gości i tym samym mniejsze kolejki w barze:) Pokój z widokiem na... krzaki:) ale za to stan pokoju oceniam na plus, odnowiony i ładny. Nie było się do czego przyczepić. Jedyny minus to prysznic przeciekał ale odpływ załatwiał sprawę. Miła obsługa w barze i w jadalni jednak te wieczne kolejki mogą zabić. Wszędzie trzeba czekać (tak wiem taki okres) trudno... Jednak co do jedzenia to muszę się wypowiedzieć. Nie jestem jakoś mega wybredna ale w tym hotelu monotonne jedzienie nabiera innego znaczenia. Tam jest codziennie TO SAMO! Na śniadanie jajkiem można było wymiotować a na obiady i kolacje mogłabym się z kimś zakładać co będzie... taka przewidywalna jestem :) Byłam na tydzień i serio cieszę się że tylko tydzień...

Alina

Co 5 minut ryczący przelatujący samolot nad głowami, jedzenie nie za bardzo np. 2 sery jednego rodzaju codziennie te same,( żółty i biały feta), brak wędlin na kolacje a ogólnie te wędliny to jakieś mortadelowe kiełbasy udające kiełbasę ( bo nie każdy zajada frytki,ziemniaki,czy makaron na kolacje), desery ubogie ,a i często braki i nie ma co wziąć, kawa to jakaś inka a nie kawa ,cola to nie cola ,inne gazowane napoje rozcieńczone ,za to drinki słodkie do bólu. W barze przy basenie o 23:00 brak vódki [ nie ma i nie będzie ] ,a przecież bar czynny do 1:00 w nocy .O 10 rano brak kawy w barze przy basenie [ cappuccino czy latte ,chociaż automat jest pozostaje lurowata inkowato smakująca czarna kawa ]...na stołówce automat do kaw był ale jeden dzień później już tylko jedna jedyna czarna kiepska kawa ....Oooooo zupy ...kolor mają i tylko to ?.same wodzianki-zero smaku .Sałatki jakieś ciapy porobione [ pewnie z tego co zostało] Hotel czasy świetności już ma za sobą , brak klimy w logiach, siedzi człowiek i sie poci to samo na stołówce. 4 gwiazdki ale lokalne ?. bywało lepiej w innych miejscach o tej samej kategorii. Przechowalni bagaży brak [a przydatne gdy wymeldują o 12 :00 w dniu wylotu a bus dopiero o 16:00 ] oczywiście za pozostawiony bagaż nie odpowiadają. Więc Hotel "taki sobie " niby można ale ?? a i wszystko w plastikach w Logiach to samo piwo ,drinki, napoje. Na stółowce jak już brak filiżanek ceramicznych na kawę czy herbatę to w styropianowych kubkach ?.a feeee .

Paulina

• Zalety Blisko morza duży wybór basenów raj dla dzieci dobre jedzenie i miła obsługa
    • Wady Częste przeloty samolotów ale po dwóch dniach już nam nie przeszkadzały

Godny polecenia dla rodzin z dziećmi miła atmosfera

Agata

• Zalety Świetne położenie Atrakcje dla dzieci Ilość basenów Bliskość plaży
    • Wady Budynki przypominające kwatery Hotel wydaje się być przestarzały

Hotel świetnie położony, blisko lotniska, blisko większego miasta, więc nie można się w nim nudzić. Posiada nie tylko klasyczne baseny, ale również mini zjeżdżalnie, czy plac zabaw. Idealny dla rodzin z dziećmi.