Opinie o hotelu The Topaz
Malta / wyspa Malta

The Topaz: obiekt, basen

• Wylot z Berlina Bez wyżywienia (Self Catering)
    749 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Wylot z Gdańska Bez wyżywienia (Self Catering)
    769 zł 7 dni / os. Sprawdź

Mkalinka

bardzo uprzejmi i pomocni pracownicy hotelu, dobre położenie, jako baza wypadowa do zwiedzania Malty

Roman z Głogówa

• Zalety Dobre położenie wszędzie blisko miła obsługa w recepcji półka
    • Wady Pokoje lata 80 ale czsto

Ogólnie Ok jest co zwiedzać fajne wycieczki jedzenie dobre

Izabela

• Zalety blisko przystanki autobusowe, nie ma tłumów w około hotelu, nie ma aż tak daleko do morza, duży basen i duża ilość leżaków
    • Wady ranne autobusy podjeżdżające pod hotel, nudne jedzenie

Jestem zadowolona z mojego popytu w hotelu The Topaz. Miła obsługa, pokój był codziennie sprzątany, pościel i ręczniki wymieniane. Nie mieliśmy z niczym problemów. Korzystaliśmy z komunikacji miejskiej, przystanki były blisko, obojętnie na który chcieliśmy się udać. Niedaleko było parę sklepów, w których można znaleźć nawet polskie produkty. Do morza ok 1 km, prosta droga. Denerwujące były poranne autobusy, często trąbiły i mając pokój od strony basenu było to słychać. Wieczorami było słychać rozmowy młodych, który rozkładali się na leżakach.. Z drugiej hotelu strony był spokój.

Iwona

• Zalety dobre położenie
    • Wady Klimatyzacja działa bardzo głośno więc spać się przy niej nie da. Otworzyć okna również nie da bo w hotelu latem przyjmują obozy i ciągle wydzierają się nastolatki. Wi-fi to nawet w głównej recepcji nie działa.

Wakacje w lipcu 2019. Malta jako wyspa jest super, ale hotel omijałabym z daleka. Jak za taką cenę można wynająć sobie mieszkanie w spokojnej okolicy. Z basenu ciężko skorzystać bo w lipcu były obozy językowe i niestety ciągle było głośno nawet w nocy. Wyjazd z dwójką małych dzieci, a dostalismy pokój z daleka od głównej recepcji i basenu za to przy wydzierających sie małolatach. Klimatyzacja bardzo głośna więc nie dało się wytrzymać przy włączonej. Wi-fi niestety nigdzie nie działało kiedy była potrzeba. Pokoje czyste i sprzątane codziennie.

• Zalety 1.Położenie - blisko przystanki autobusowe 2. Obsługa - recepcja, restauracja, personel sprzątający 3. Menu restauracyjne
    • Wady Nie dopatrzyłam się żadnych wad

To był BARDZO DOBRY wybór - przede wszystkim jako baza wypadowa do zwiedzania - a wierzcie mi, 10 dni to zdecydowanie za mało. Tak samo trzy gwiazdki - też za mało - pod każdym względem. Pokoje codziennie sprzątane; i te białe mięciutkie ręczniki aż się prosiły, żeby się nimi okręcić... A w recepcji Pani Kasia -Opiekuńczy Anioł, szczególnie tych wszystkich, którzy mają problemy językowe - ale nie tylko. Walcie do Niej jak w dym - dostaniecie fajne mapki wskazujące kierunki i numery autobusów. PANI KASIU - TAK TRZYMAĆ.POZDRAWIAMY I DZIĘKUJEMY. Na przystankach(wszystkie blisko hotelu) rozkłady jazdy dość dokładne, można na nich polegać. W sklepiku - ok. 100 m na prawo od hotelu kupicie 7-dniowy nielimitowany bilet (21E) . Dołóżcie do tego przewodnik z EMPIKU i Malta + Gozo należy do Was. Słowo daję, pełen komfort - widziałam w różnych miejscach polskie grupy, biegające z wywalonymi językami za przewodnikiem, bo trzeba było zrealizować program a żar lat się z nieba - współczuliśmy im bardzo. A teraz kilka słów o HB - pełen wypas - dużo, smacznie i wykwintnie. Pozdrowienia dla Panów od pysznych omlecików... Naprawdę, ten hotel zasługuje na wielkie pochwały, pomimo że spędzaliśmy w nim mało czasu. Gdybyśmy kiedyś trafili na Maltę i pewno wybralibyśmy ten hotel.

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Położenie, standard pokoju.
    • Wady WiFi czasem przerywało/zamulało, ale nie stwarzało to większych problemów.

Nie mogę się do niczego przyczepić. Wszystko adekwatne do swojej ceny. Jeżeli znów bym się wybierał w to miejsce, nie miałbym nic przeciwko znów trafić do tego samego organizatora, hotelu i linii lotniczych. Posiłków nie miałem wliczonych w cenę, więc nie mogę się na ten temat wypowiedzieć.

Bożena

Dostałam pokój bez balkonu z widokiem na schody przeciwpożarowe i dach ze stertami śmieci oraz budowę.

Bartosz
    Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety Miła obsługa, dobry Internet, czysto, codziennie sprzątane i ręczniki wymieniane, lodówka, gniazdo na polskie urządzenia, przechowalnia bagażu za darmo po wymeldowaniu.
    • Wady Basen wewnętrzny malutki, basen zewnętrzny w kwietniu lodowata woda.

Świetna baza na zwiedzanie wyspy. Warto kupić tygodniowy bilet bez limitu i zjeździć wszystkie strony Malty. Sam Hotel niczego sobie, czysto, sprzątany codziennie i ręczniki też wymieniane, klimatyzacja, dobry Internet, basen zewnętrzny niezłej wielkości i schludny z leżakami ale w kwietniu była lodowata woda. Basen wewnętrzny można pominąć (wielkość 3 Jacuzzi). Dobra czekolada w automacie przy recepcji, pracownicy bardzo mili i pomocni, nie ma dodatkowych opłat, ograniczeń itd.. Na dole lokal z pyszną sycylijską oryginalną pizzą. Do supermarketu taniego 3 minuty, tyle samo do przystanku z którego dojedziesz na Gozo, Valetty czy Ghajn Tuffieha. Generalnie polecamy dla zwiedzaczy, nie polecamy na leżakowanie i all-inclusive. NIE MIELIŚMY POSIŁKÓW ALE TRZEBA DAĆ OCENĘ WIĘC WYSTAWIAM 7.

Ryszard
    Pobyt: Marzec 2018

• Zalety Wszystko Ok
    • Wady Chyba brak

Marzec dla nas temperatury odpowiednie , tzn max 25 stopni . Baseny nas nie interesowały . Zwiedzaliśmy Maltę . Hotel ze śniadaniami super .

Pobyt: Kwiecień 2017

• Zalety Blisko do autobusu
    • Wady Kiepska dzielnica

Ogolne wrazenie dobre,jestesmy ogolnie zadowoleni z wyjazdu,zaskoczeni wysoka temperatura w kwietniu,swietna komunikacja na Malcie