Fantastyczny

• 10 Wyposażenie

• Wylot z Warszawy Śniadania
  • Wylot z Katowic Śniadania

Marta i Tomek

• Zalety Świetne warunki, przyjazna atmosfera, wsparcie ze strony obsługi, doskonale wskazówki. Gorąco polecam
    • Wady Nie ma

Zdecydowanie warto skorzystać z oferty hotelu, a sama Kefalonia zachwyca.

Władysław

Wspaniała obsługa, Pani Inga i Właściciel bardzo chętni do pomocy , rodzinna atmosfera powoduje , że czujesz się swobodnie -wakacyjnie. Kuchnia domowa bardzo dobra , typowo grecka .Codziennie robione zakupy na miejscowym ryneczku sprawiają , że wszystko jest świeże , pachnące słońcem i Grecją. Jeżeli lubicie cichy , kameralny, rodzinny hotelik a nie moloch all inklusiv ,to bardzo polecam ,!!!

Marta i Tomek

• Zalety Kameralny, nowoczesny, życzliwa atmosfera. Gorąco polecam. Pokoje nowoczesne i przestronne oraz wifi.

Naprawde nic nie można zarzucić. Brak zastrzeżeń i uwag.

Ania i Grzegorz

• Zalety fantastyczna obsługa, czyste pokoje, bardzo smaczne jedzenie, restauracja i bar czynne cały dzień, możliwość wynajęcia samochodu w dobrej cenie + darmowy parking, czysty i zadbany basen, bezpłatne leżaki i ręczniki, blisko do morza
    • Wady w pokoju z bocznym widokiem na morze przydałoby się więcej szuflad

Na pobyt w tym hotelu namówiła nas agentka z Wakacje.pl i była to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Hotel został niedawno odnowiony, pokoje są czyste i zadbane ze wszystkimi udogodnieniami potrzebnymi na wakacjach (zestaw ręczników kąpielowych + zestaw ręczników plażowych, kosmetyki, suszarka, żelazko), codziennie sprzątane. Klimatyzacja w pokoju działa cicho i wydajnie. Lodówka chłodziła bez zarzutu. Śniadania i obiadokolacje były codziennie urozmaicane greckimi specjałami, przez co w ciągu tygodnia można zasmakować przekroju greckiej kuchni - jedzenie było bardzo dobre. Obsługa na najwyższym poziomie. Na szczególną uwagę zasługuje Pani Inga, która jest wspaniałą osobą - Polka mieszkająca na wyspie od ponad 20 lat. Nie pozwoli wam wyjść z kolacji, nie spróbowawszy wszystkich smakołyków przygotowanych przez właściciela i jego rodzinę. Atmosfera w hotelu jest wręcz wyśmienita, pracownicy zawsze znajdują czas dla gości i z uśmiechem na twarzy pomagają ze wszystkimi sprawami od błahostek jak pożyczenie wagi, igły i nici po wynajem samochodu (który swoją drogą jest bardzo potrzebny jeśli chcecie odkryć wyspę w całości - a zdecydowanie warto). Plaża Xi, Plaża Petani, Plaża Myrtos i miasteczko Assos - zdecydowanie trzeba tam pojechać, gdyż widoki zapierają dech w piersiach. Jaskinie Melissani i Drogarati również są niesamowite - przewodniki mówią, że do Jaskini Melissani najlepiej wejść okolicach południa, kiedy najwięcej światła wpada przez otwór w "suficie" - niestety tak uważają wszyscy turyści - w efekcie w okolicach 11:30 kolejka do wejścia ciągnie się na około 2 godziny czekania:) - warto więc zacząć od jaskini Drogarati, obiadu w miejscowości Sami i wrócić do Melissani jak już nie będzie kolejek:) Zdjęcia i tak wyjdą super i będzie co wspominać. Nasz wyjazdy był obsługiwany przez Grecos, Na uwagę zasługuje ich oferta wycieczek w języku polskim - "Skarby Kefalonii", "Magiczne Zakynthos" . Ceny wycieczek są przystępne (od 40 do 60 euro).

Maciek

• Zalety położenie, atmosfera, widoki z pokoju, spokój

Kameralny hotel położony kilka minut drogi od Lixouri. Przy drodze, która jednak nie jest żadnym problemem. Pokoje z widokiem na zatokę i góry po drugiej stronie.W większości pokoi okna skierowane na wschód, dzięki czemu codziennie budziło nas słońce.W pokojach sprzęt do przygotowania kawy lub herbaty, lodówka ( naprawdę chłodząca a nie tylko hałasująca jak to zdarza się w innych hotelach). Łazienka może niezbyt duża ale spokojnie wystarczająca.W pokoju suszarki do włosów i żelazko. Restauracja niewielka, połączona z barem. Co do jedzenia. Nie ma może wielu potraw ale jest to zrozumiałe, że raczej nie należy się spodziewać kilkudziesięciu potraw w hotelu gdzie jest około trzydziestu gości. Mimo wszystko nie ma takiej możliwości żeby wyjść ze śniadania lub kolacji głodnym, nawet jeśli chcemy tylko spróbować po trochu z każdej potrawy. Dania międzynarodowe jak i tradycyjne greckie przygotowywane na miejscu przez rodzinę właściciela hotelu. Jeśli czegoś zabraknie na stołach to po chwili pojawia się nowa partia. Śniadania bardziej międzynarodowe, Jajka, naleśniki, owoce, warzywa. Polecam wszystkim bardzo dobry lokalny jogurt. Na kolację często ryby. Właściciel hotelu - Makis jest praktycznie cały czas na miejscu, często z rodziną, która również pomaga mu w pracy. Jednak najważniejszą postacią (zwłaszcza dla Polaków) jest w hotelu pani Inga. Człowiek orkiestra. Recepcjonistka, kelnerka i po prostu osoba od wszystkiego. Jeśli nie znacie języków obcych ten hotel jest dla Was. Inga pomoże, przetłumaczy, wytłumaczy.Jak przystało na osobę, która żyje na wyspie ponad 20 lat, jest skarbnicą wiedzy gdzie pojechać, jak miło spędzić czas czy gdzie zrobić zakupy. Co do okolicy.Położenie hotelu zachęca do wynajęcia samochodu.Spacerkiem do Lixouri jest około 45 minut marszu.Samochodem 5 minut.Przy hotelu dostępny parking.Mając samochód cała wyspa stoi otworem. Plaża Petanii, naszym zdaniem najpiękniejsza na wyspie, to zaledwie 15 minut jazdy z hotelu.Przy hotelu , dosłownie 5 minut spacerem plaża z wypożyczalnią sprzętu pływającego, barem i wieloma ... muszelkami na piasku.Jedna z nielicznych piaszczystych plaż na wyspie.Choć nie jest to piasek znany z naszych polskich plaż tylko bardziej żwirek.Natomiast zdecydowana większość plaż na wyspie jest kamienista.My nauczeni poprzednim pobytem na Kefalonii tym razem przyjechaliśmy z własnymi karimatami.Jeśli ktoś jeszcze nie był na Kefalonii na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli ktoś już tutaj był, prawdopodobnie na jednym pobycie się nie skończy.Miejsca czysto turystyczne jak miasta Argostoli, Lixouri, Assos( naprawdę warto przejść się na górę choćby tylko dla widoków z ruin zamku)Fiskardo, jaskinia Melisani. Piękne plaże, zarówno te bardziej oblegane przez turystów ( co nie znaczy że zatłoczone) ale i również po prostu dzikie plaże gdzie człowiek jest rzadkim gościem tutaj są na prawie każdym kroku. Nie można się też bać skręcić z "głównej" drogi gdzieś w wąską lokalną dróżkę. Często przy takich drogach są lokalne winnice a przede wszystkim zapierające dech w piersiach widoki. Podsumowując. Jeśli ktoś wybiera się na Kefalonię to z czystym sercem polecam hotel V Boutique.

Patrycja

• Zalety malownicze położenie, czystość, wyśmienita obsługa, duże pokoje, pyszne jedzenie, kameralna atmosfera

Hotel położony jest przy piaszczysto-żwirkowej plaży. Plaża jest zaopatrzona w leżaki i parasole, bar oraz sporty wodne. Jedyną wadą plaży jest trawa wodna, co może być nieprzyjemne. Kolejnym plusem jest nowoczesny wystrój. Hotel jest całkowicie nowy oraz planowane jest jego rozbudowanie na 2019r. Pokoje i łazienki są duże, bogato wyposażone. Czystość jest tutaj priorytetem. Pokoje codziennie sprzątane, codziennie wymieniana pościel i ręczniki. Jedzenie przepyszne- m.in. greckie przysmaki. Dzięki temu, że hotel jest niewielki obsługa dokłada wszelkich starań. Wielkie podziękowania dla Pani Ingi - Polki, która chętnie rozmawia, doradza i służyła pomocą. Podczas naszego pobytu w hotelu byli praktycznie sami Polacy, więc było bardzo przyjemnie. Do najbliższej miejscowości jest około 10 minut drogi samochodem, gdzie znajdują się liczne sklepy i restauracje. Hotel ma świetną lokalizację jako baza wypadowa, więc polecam wypożyczyć samochód i zwiedzić zakątki wyspy. Serdecznie polecam hotel V Boutique i Kefalonię. Z chęcią wrócę ponownie :)

• Zalety Nowoczesny, familijna atmosfera. Dobre jedzenie. Polka Pani Inga, pomoże we wszystkim. Plaża piaszczysta pod hotelem łagodne wejście. Klub żeglarski obok
    • Wady Przydaje się wynajęcie auta 5km od miasta

Malownicze położenie, dobre miejsce.do planowania i wyjazdów.na wycieczki. Warunki extra, śniadania w cenie, inne posiłki można zamówić w barze a gotują świetnie, np ryba z grilla, sałatki czy musiała. Wino lokalne, piwa.roze. Mały basen przy hotelu, ale plaża szeroką piaszczysta, leżaki hotelowe w cenie. Hotel lub Grekos pomoże wypożyczyć auto, a trzeba na wycieczki.. Czerwiec 2018. jesteśmy bardzo zadowoleni.