Opinie o hotelu Vidamar Resort
Portugalia / Madera

Vidamar Resort: obiekt

• Atrakcje dla dzieci: miniklub Dolphins (3-6 lat), Kids Club Sharks (6-11 lat): czytanie bajek, zabawy plastyczne.
  • Rewelacyjne Mar SPA Thalasso - największe profesjonalne centrum SPA na Maderze.
  • Dwa fantastyczne baseny infinity dające złudzenie łączenia się z horyzontem.

• Zalety Widok,czystośc,personel,
    • Wady personel, jedzenie średnie,Brak atrakcji w hotelu,w hotelu nic sie nie dzieje.

Hotel polecam osobom szukającym spokoju i wyciszenia,dużo osób w starszym wieku.W trakcie dnia ,wieczorami praktycznie nic sie nie dzieje.czas trzeba zagospodarowac samemu.Hotel moim zdaniem max 3 gwiazdki.

• Zalety Piekna zieleń, duzo wolnych leżaków przy basenach, nie odczuwa sie tłoku, przemiła obsługa, b. Dobra lokalizacja, blisko do funchal, sporo knajpek i sklepów. Super siłownia, na kolacje często serwowane sa owoce morza, duzo deserów, pyszne sery.
    • Wady Mało wieczornych atrakcji i dziennych aktywności na terenie hotelu

Wspaniały hotel na pięknej Maderze, cudowny widok na ogród i ocean. Gorąco polecam!

Daniel

• Zalety Blisko oceanu Ładny pokój Miła obsługa Bardzo czysto w pokoju
    • Wady Około 30 minut spacerem do centrum miasta Posiłki mogły być lepsze Brak plaży (nawet kamienistej)

Ładne widoki z pokoju 5 restauracji W mojej ocenie hotel nie jest 5 gwiazdkowy, pozostawiał trochę do życzenia Na śniadanie zawsze był taki sam wybór przez tydzień z kolei kolacja mogła być lepsza

Marzena

• Zalety czysto, wygodne łózko, przemiły personel
    • Wady nic się nie dzieje wieczorami

W hotelu nic się nie dzieje, żadnych animacji, możliwości potańczenia wieczorem. Hotel nie powinien mieć 5 gwiazdek

Iza

• Zalety Polozenie
    • Wady Itaka daje pokoje w piwnicy czytaj parter zero widoku na ocean próba zamiany nie przyniosła skutku

Itaka zawaliła nam wakacje fatalny widok na ocean a raczej brak zasłaniały drzewa rezydent Itaki nie interesowali klienci którzy dają kasę na wycieczki nie polecam pokój był połączony z drugim pokojem gdzie słychać było straszne chrapanie zero animacj wieczorem jedzenie specyficzne

Bob

Biura Itaka wprowadza klientów w błąd daje najgorsze z możliwych pokoi bez widoku na ocean rezydent Itaki interesuje sie tylko zebraniem pieniędzy na wycieczki od klientów 10 minut wstępu o wyspie 1.5 godz zachęca i zbiera pieniądze nie warto z Itaka w hotelu zero animacji wieczorem!!!! W dzień tylko zorganizowane ćwiczenia w wodzie

Wiktoria
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Położenie, pokoje, wi-fi, dobra znajomość angielskiego obsługi hotelu.
    • Wady Płatne napoje do obiadokolacji

Hotel bardzo nowoczesny, pokoje przestronne i czyste. Nasz przyjazd do hotelu był o późnej godzinie więc ominął nas obiad, wykupiony na ten dzień, lecz kiedy znaleźliśmy nasz pokój ku naszemu zdziwieniu cały obiad wraz z deserem czekał na nas na stoliku. Piękne widoki z pokoju. Nas stołówce jedzenie czasem się powtarza ale jest go tyle rodzajów, że za każdym razem można spróbować czegoś innego. Zabrakło tam trochę owoców morza. W mieście jest kilka supermarketów, restauracji oraz biuro, w którym można bardzo łatwo zarezerwować wycieczkę promem na pobliską wyspę Porto Santo, przy czym nawet jeżeli wypożyczy się samochód na Maderze( przy czym hotel ma parking podziemny otwarty dla wszystkich gości) a chciałoby się objechać też trochę Porto Santo jest możliwość wzięcia ze sobą samochodu na prom. Jest dostęp do internetu, który był zaskakująco szybki. Obsługa była przemiła i można było się bez żadnych problemów dogadać w języku angielskim. Niestety napoje do obiadokolacji są płatne o czym nie informuje obsługa. Ja byłam tam na tydzień lecz zdecydowanie poleciłabym lecieć na na 2 tygodnie. Wyspa jest tak piękna, że trzeba ją zwiedzić. Niestety jest to męczące. W jeden tydzień trudno było rozłożyć całodzienne zwiedzanie wraz z odpoczynkiem.

Pobyt: Lipiec 2016

Było super, akstra promenada do spacerowania , piękna stolica

Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Fajne położenie, przestronny
    • Wady Niestety - w pokojach/balkonach są wielkie karaluchy. Na 3 piętrze, pomiędzy restauracjami, gdzie nietety lokowani są przede wszystkim Polacy.

Hotel należy do grupy podobno ekskluzywnych. Owszem, widok na ocean z pokoju piękny. Niestety - na niższych kondygnacjach - pokoje mają bonus w postaci stałej obecności karaluchów, które w hotelu 5* nie mają prawa się pojawić. Ogólnie hotel - moloch, nowoczesny, całkiem przyjemny, obsługa pomocna, niestety codzienne poranki z karaluchami na balkonie - powodowały konieczność szczelnego zamykania drzwi i nie pozwalały cieszyć się cudownymi wieczorami poza pokojem. Sytuacja powtarzała się co noc, więc nie jest to przypadek. Pokoje na niższych kondgnacjach - są dodatkowo leko sfatygowane, mają odrapane meble oraz właśnie balkon z dziurami. Ciekawe, czy są one wynikem uderzeń kapciami w łażące robactwo. Robale popsuły cały wyjazd, bo Madera jest przepiękna.

Lunatyk
    Pobyt: Maj 2016

• Zalety Wszystko super

Super hotel, pyszne jedzenie, czysto wszedzie, fajna lokalizacja, personel bardzo mily i pomocny. Polecam go bardzo goraco