Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Słoneczne plaże z turkusowym morzem i białymi domkami
Klimatyczne mediny i kolorowe bazary pełne przypraw
Luksusowe kurorty i ośrodki spa z widokiem na morze
Ciepła, słoneczna pogoda o każdej porze roku
Hotel czysty, zadbany. Dziennie wymiana ręczników i sprzątanie pokoju.
Dwie windy, dziennie sprzątane pokoje, dzienna wymiana ręczników. Toalety hotelowe bardzo czyste i zadbane.
Brak
Wszystko bardzo dobrze.Hotel czysty otoczenie bardzo ładne. Obsługa bardzo miła.
Czysty. Blisko do morza.
Nie ma.
Bardzo dobre warunki. Pokój super, czysto i przyjemnie. Obsługa bardzo miła. Polecam
Hotel bardzo duży, parter czyli wejście ,recepcja, hol, bar, sale do animacji, restauracja bardzo ładnie urządzone, czysto, błyszcząco.Baseny czyściutkie.Pokoje to inna bajka,wymagają już remontu.Wykladzina na korytarzach paskudna,pełna plam od wnoszonych do pokoju drinków.Wifi działa bez zarzutu na całym obiekcie również na plaży.Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne.Slodku bufet to poezja smakuOgolna ocena w skali od 1 do 10 to 10
Pracujący tam ludzie to największa zaleta hotelu. Kucharze super ,stoją przy bufetach i uzupełniają na biezaco.Kelnerzy wskazują stolik a jak potrzebny jest większy to odrazu go przygotują, barmani bez łaski robią drinki a przy okazji sprzątania ze stolików zaproponują sami coś jeszcze.a animatorzy to już oni tworzą klimat.Chodza uśmiechnięci, życzliwi, chętni do pomocy, mimo tygodniowego planu animacji wystawionego w gablocie to chodzą po plaży i zapraszają do zabawy mówiąc co i gdzie bedzie
Wykładzina na korytarzach,.Nie wiem czy na wszystkich piętrach ja napisałam o 2
Spędziliśmy tam miły czas we dwoje. Nie jest to miejsce luksusowe, ale pobyt oceniamy pozytywnie. Pokój mieliśmy od strony wejścia – czysty, codziennie sprzątany, średniej wielkości. Wyposażenie już nie najnowsze, a łazienka i toaleta przydałyby się lekkiego odświeżenia, jednak wszystko działało i było utrzymane w porządku. Jeśli chodzi o teren hotelu – widać, że mógłby być lepiej zadbany. Mało kwiatów, a miejscami brakuje trawy. Basen w porządku, czysty, a plaża naprawdę ładna, szeroka i piaszczysta – duży plus. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie, choć podłogi na zewnętrznej jadalni mogłyby być częściej sprzątane. Podsumowując – mimo drobnych mankamentów jesteśmy zadowoleni z pobytu i z czystym sumieniem możemy polecić ten hotel osobom, które szukają spokojnego miejsca na wypoczynek bez wygórowanych oczekiwań.
Plaża piaszczysta szeroka, blisko morze
wykładziny na korytarza mają swój wiek ( poplamione, mało estetyczne)i powinny zostać wymienione
Pobyt w drugiej połowie października uważam za bardzo udany. Hotel prezentuje standard, który wg mojej oceny przy obecnej cenie pobytu tygodniowego (niski kurs dolara) ma satysfakcjonujący poziom. Trzy posiłki dziennie, duża różnorodność potraw, miła obsługa, czystość oraz kilka kroków do basenu i morza z piaszczystą czystą plażą, to dla 40+ i 50+ idealne miejsce na spędzenie wakacji. Podczas mojego pobytu pogoda była słoneczna 30oC bez dużego wiatru. Tydzień wcześniej sztorm i wiatr zepsułby pobyt, dlatego ważne jest trafić na dobrą pogodę. Jeżeli wybierasz termin październikowy, miej na uwadze, że pogoda może być kapryśna. Animacje klasyczne, nie dla wszystkich to atrakcja, dla mnie to ciekawy element, choć uczestniczyłem tylko w jednym aqua-aerobiku, głównie wypoczywając na plaży. Podczas mojego pobytu nie było dzieci i zwierząt, ale miejsce to nadaje się dla rodzin z dziećmi, choć atrakcje dla młodych są niewielkie. Polecam dla osób, które chcą odetchnąć, poleżeć na słońcu i odpocząć w ciszy, choć należy mieć na uwadze, animacje zaczynające się od 9:00 i trwające do 23:00, ale nie takie uciążliwe jakby się wydawało. Słońce zachodziło około 18:00, więc do 18:00 plaża lub basen, spacer po mieście, po 18:00 kolacja, kawa w lobby i taki scenariusz na pobyt był w moim przypadku. Polecam ten hotel, było naprawdę miło :)
Hotel godny polecenia. Byliśmy z przyjaciółmi i jesteśmy zadowoleni, piękna plaża, jedzenie super, drinki bardzo dobre!
Piękna plaża Duże pokoje Bardzo dobre drinki
Nie znalazłam
Super hotel. Animacje dla dzieci oraz dorosłych. Jedzenie różnorodne. Polecam z czystym sumieniem 👍👍👍
Animacje oraz tematyczne kolacje.
Nie mam
Hotel oceniam zgodnie z tym co było w ofercie: 4 gwiazdki zasłużone. Pokoje może nie nówki sztuki, ale duże i zadbane. Obsługa dba o gości, zsrówno pod względem animacji (w tym wypadku 6 giazdek), jak również w przypadku posiłków (kazdy znajdzie coś dla siebie) oraz trunków. Czysty Duży basen, blisko do hotelowej plaży. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć również możliwość wyjścia do miasta i zrobienia zakupów. Po drugiej stronie ulicy sklepiki, a ceny nie wygórowane. (...) Reasumujac: udane wakacje!
+ blisko plaży, ładne pokoje,(...), pół godziny od lotniska, smaczne jedzenie.
- wykładziny na korytarza mają swój wiek i powinny zostać wymienione
Hotel czysty, piękny teren wokół hotelu. Obsługa sympatyczna i bardzo pomocna. Jedzenie smaczne i duży wybór. Polecam ten hotel.
Miła atmosfera ,dobrze zorganizowane animacje , na stołówce każdy znajdzie coś dla siebie , piaszczysta plaża . Ja osobiście odpocząłem a wieczormi świetnie się bawiłem.
Animacje , miła obsługa , w miarę czysto.
Wanna zamiast brodzika
Opis hotelu przedstawiony w ofercie zgodny ze stanem faktycznym.
Czystość, sprawna i życzliwa obsługa w restauracjach i barach.
brak
Pobyt udany, dobre jedzenie , obsługa bardzo miła
Blisko morza, jedzenie dobre, niedaleko lotniska,miła obsługa i animatorzy na duży plus.
Za mało leżaków i parasoli przy basenie trzeba rano rezerwować, przydałby się remont
Hotel czysty jak na tamtejsze warunki. Zadbany z zewnątrz. Obsługa grzeczna i miła. Jedzenie mogłoby mieć wyraźniejszy smak. Czasem zdarza się że mięsa są surowe. Warto popracować nad wieczornymi animacjami ponieważ są monotonne i nudne. Ogólne wrażenie pozytywne Na pewno tam wrócę.
Bliskość do plaży.
Bliskość do plazy. Animacje przy basenie.
Dobry wszystko ok, tylko wykładzina w korytarzach przed pokojem do wymiany lub kafle
wszędzie blisko, basen, morze, restauracja, bary, darmowe wifi w całym hotelu
stara wykładzina w korytarzach przed pokojami
Super. Pomimo ,że hotel wymaga odświeżenia było czysto i komfortowo. Bardzo miła obsługa. Wyżywienie bardzo urozmaicone i bogate menu. Baseny super utrzymane. Bogaty program animacji i imprez.
Widok z okna, bogate menu , ciepła woda w basenach (zwłaszcza w krytym),bliskość plaży (piaszczysta i czysta) , obsługa bardzo miła i pomocna. Zadbany i czysty teren.
Wykładziny w korytarzach do wymiany!
Hotel 4 ×××× Ok. Wystarczy odswiezyc pokoje troszkę balkony i wykładzinę na korytarzach. Byłem z Żoną juz trzeci raz a w lipcu będę czwarty.
Hotel ogólnie czysty, bezpieczny, wszędzie blisko , taxi prawie za darmo, ale fajnie przejechać sie autobusem 1.5 zł bilet zobaczyć jak dzieci jeżdżą do szkoły ludzie do pracy, ratownik na krytym basenie caly dzień bardzo ciepla woda ,, ochrona na plaży wspomagana pieskami bardzo grzecznymi i czystymi dostają wode i goście hotelu cosik przyniosą. Od 6 marca do 14 od 23 do 30 stopni . Coś pięknego spacery, spokój, Starsi goście przeważnie z Francji, jedzenie ok. Owoce a nawet lody .
Wystarczy odswiezyc i będzie bajka.
Hotel jest świetny, polecam! Byliśmy z mężem na tydzień i lokalizacja super, taxi pod hotelem i sklepiki. Plaza czystą, zadbana i strzeżona. Obsługa na najwyższym poziomie. Przemili panowie i animatorzy
Lokalizacja na plus, czystość na plus, jedzenie pycha, obsługa genialna. Jak się zastanawiasz to nie mysl za wiele tylko klikaj ten hotel nie pożałujesz .plaza na plus
Pokoje do remontu, ale nie jest to jakaś ogromna wada ...także luuz
W hotelu byliśmy drugi raz. Z pewnością wrócimy po raz kolejny.
Teren, czystość, obsługa
Brak
Pobyt ogólnie oceniamy za udany. Hotel czysty chociaż wymaga już remontu. Jedzenie dobre ale mały wybór. Obsługa w restauracjach oraz barach, bardzo miła i uśmiechnięta. Animatorzy bardzo mili i nie natarczywi.
Miła i uśmiechnięta obsługa oraz animatorzy.
Brak podgrzewanej wody w zewnętrznym basenie.