Opinie o hotelu White Dreams Resort
Grecja / Rodos

White Dreams Resort: teren hotelu, basen

Jan

• Zalety Nowy, czysty, ładna architektura. Tylko dla 16+
    • Wady Posiłki b. słabe, niskiej jakości produkty, często już zimne. Kawa fatalna, z mlekiem w proszku (!). Drinki przeciętne. Woda w basenie nie podgrzewaną, więc we wrześniu mało kto był skory do pływania.

Hotel generalnie ok, jeśli ktoś nie nastawia się na dobrą kuchnię i rozrywke na miejscu.

Roksana

• Zalety Fantastyczne położenie, blisko do morza oraz do centrum miasta Faliraki. Można również zrobić sobie spacer nad zatokę Anotniego Quinna! Jedzenie - codziennie coś innego, bardzo smaczne, w tym również wiele lokalnych przysmaków Cisza i spokój, hotel melduje od 16 roku życia co jest zbawieniem dla osób, które chcą porządnie odpocząć! Wszędzie jest czysto, a cały personel bardzo miły i przyjazny.
    • Wady Brak jakichkolwiek rozrywek w hotelu, na przykład wieczorów z muzyką. Takie rzeczy przydałyby się chciażby raz w tygodniu.

Bardzo polecam ten hotel, nie jest drogo, a bardzo luksusowo można powiedzieć

weronika

• Zalety spokój, miła i pomocna obsługa starająca się dogodzić gościom, pyszne posiłki, kameralny, czysty

pobyt przebiegł bez zarzutów. szybko zostaliśmy zakwaterowani mimo że miało się to stać dopiero o 14 dostaliśmy pokój o 10. Pani Elena z recepcji dokładnie nam opowiedziała o możliwościach turystycznych regionu. hotel położy tak że wszędzie jest blisko: na przystanek, do centrum, na plażę. wieczorem spokój , może brakowało typowo wieczornych rozrywek ale centrum Faliraki było nie daleko. ogólnie polecam pobyt w tym hotelu bo warto. pokoje czyste i funkcjonalnie urządzone. cała bryła hotelu prezentuje się pięknie.

Małgosia i Jurek

• Zalety wspaniała obsługa , przede wszystkim pani Justyna, Elena, Weronika i barman z baru przy recepcji ..

Wakacje w hotelu White Dreams udane na 10+. Nowoczesny hotel zachwycał nas swoim pięknem. Blisko plaża, cicho i przyjemnie dla tych którzy chcą się wyciszyć , odpocząćod zgiełku i zbyt szybkiego tempa życia w dużym mieście . " Siga siga " to jest to co lubimy na wakacjach najbardziej. Byliśmy na Rodos 3-ci raz i wraz mieliśmy co zwiedzać , oczywiście nowe miejsca. Wyspa przepiękna , Grecy przyjaźni dla turystów. - Kochamy Greków za to ...!Wypożyczone auto w hotelu spełniło nasze oczekiwania. Pani Elena w recepcji bardzo miła i pomocna dla turystów. Zawsze witała wszystkich z uśmiechem w różnych językach. Za jej profesjonalizm i kompetencje 10+. Pani Justyna z Polski pracująca w restauracji zasługuje na szczególne wyróżnienie . Miła i dbająca o wszystkich gości nie tylko z Polski. Chętnie rozmawiała i witała z uśmiechem pytając co możejeszcze zrobić dla gości, żeby było lepiej. Podczas naszego pobytu załatwiła muzykę w restauracji. nasza ocena dla niej to oczywiście 10++. Właściwa osoba we właściwym miejscu, kocha to co robi. "Perełka w restauracji" - to właściwe określenie jak już ktoś tak napisał o pani Justynie . Barmanka Weronika w barze przy basenie to super młoda , sympatyczna , pracowita i życzliwa osoba ze Słowacji oczywiście 10+. W barze w restauracjiprzemiły barman , młodziutki, sprytny. Wszystkie drinki robił bardzo profesjonalnie z namaszczeniem aby gość był zadowolony. Drinki były przepyszne ... Ogólnie wyjazd bardzo udany. Mamy zamiar wrócić tu za rok jak będzie oddany drugi basen. Chcieli byśmy spotkać w tym miejscutych samych ludzi pracujących z takim zaangażowaniem. Oceniamy ich pracę na 10+ bo zasługują na to , naprawdę dają z siebie wszystko a nie jest łatwo w ponad 30-to stopniowej temperaturzepracować na pełnych obrotach -Kochamy Was ...!!!

• Zalety *miła, uśmiechnięta i pomocna obsluga *smaczne i różnorodne jedzenie *hotel czysty i cichy *pokoje codziennie sprzątane *czysty i spory basen *w all inclusive spory wybór drinków i alkoholi ????
    • Wady *na przekąski tylko bułki w barze przy basenie.

W White Dreams Resort spędziliśmy 10 dni (14-24.06.2019) i zabraliśmy ze sobą same mile wspomnienia. Hotel nowy, urządzony w nowoczesnym stylu, czysty i zadbany. Pokoje przestronne i codziennie sprzątane. Śniadania trochę monotonne, ale pozostałe posiłki zróżnicowane i smaczne. Basen duży i czysty, sporo leżaków, nigdy nie było problemu ze znalezieniem miejsca. Obsługa przemiła, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Podczas 10 dniowego pobytu był grecki wieczorek z muzyką na żywo i zespołem tanecznym, który uczył kroków tradycyjnego greckiego tańca i zorby. W pobliżu kilka plaż Faliraki Beach, Kathara Beach, blisko także do plaży nudystow. Do ślicznej zatoki Anthonyego Quinna na pieszo trochę ponad pół godz. Do centrum miasta na pieszo ok 20min. Przystanek autobusowy tuż przy hotelu. Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Możliwość wynajmu auta bezpośrednio w hotelu.