Opinie o hotelu Yassou Kriti

Yassou Kriti

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Melania

Hotel malutki i uroczy. Obsługa hotelu bardzo miła, pomocna i przyjazna. Pokoje czyste, nie wielkie, z ładnym widokiem. Plaża z bardzo drobnym piaskiem, czysta. W okolicy dwa bary z muzyką, sklepy i restauracje.

Sebastian

• Zalety polozenie baseny lezaki spokojna okolica
    • Wady paskudne jedzenie i napoje zatrucia pokarmowe

Hotelu nie polecam wszystkie te wspaniale opinie o hotelu pisza sobie sami

Sebastian

• Zalety Położenie nad plażą ,baseny, lezaki i parasole na play nie płatne
    • Wady okropne jedzenie zatrucia pokarmowe na pożądku dziennym rozcieczone napoje opcja all inclusive , to jakieś nie porozumienie brudna okolica

Jedzenie jest jajgorszą zmora tego hotelu . Jestem osobą mało wymagającą ale wiekszość to co było podawane ludzią nadawało sie ale świnią...... było nie tylko niesmaczne niektore potrawy wrecz wypluwałem , bylo nie swieżo dochadzac do stolowki i kuchni unosil sie nie przyjemny zapach. w trzecim dniu pobytu zatruliśmy się z żóną, i wiele innych osób dwa dni wymiotów i biegunki i goraczki, Bióro Rainbow i Jej nie miLa rezydentka miało to zdarzenie za przeproszeniem gdzieś nawet nie interesowała się po zgłoszeniach zatrucia czy ktoś juz się czuje lepiej czy nie . Napoje oczywiście tez paskudne kawa herbata z termosów mleko do kawy tak rozwodnione ze wygladalo jak pomyje. Napoje zimne oczywiscie rozwodnione i nie smaczne piwo tez rozwodnione. opcja ALL inclusive to chwyt marketingowy i jakas porażka jedyna przekaska to rolada czekoladowa przez caly tydzien i kawa z termosów. Nie polecam bo wakacje mogą zamienić się w Horror..

Ela

• Zalety Położenie hotelu przy samej plaży .
    • Wady Niekompetentne recepcjonistki,nabijaja się z ludzi, polka recepcjonistka- wredny wyraz twarzy i bardzo nie przyjemna.

Byliśmy we 3 wraz z 5 letnim dzieckiem w ostatni dzień dziecko się zatruło gdzie jadł sam ryż i makaron . Recepcjonistka nic nie pomogła lekarz 24 h do którego podano nam 3 numery nie odbierał wcale byłam tam bezradna gdzie moje dziecko zwijało się z bólu! Napoje to tragedia przy napojach nie stało-szczochy rozcieńczone z tą śmierdzącą wodą. Zdjęcia pokoi które są pokazane w ofercie chyba nie z tego hotelu bo mieliśmy pokoje zmieniane 3 razy gdzie nie widziałam na oczy tych ładnych pokoi - nory smierdzące. Nie polecam pierwsze wakacje za granicą A okazało się tragedią.Nie rozumiem dlaczego polecają ten hotel jak ludzi się tam trują... super plaża to nie wszystko!!

Łukasz

• Zalety Położenie
    • Wady Tragedia, jedzenie zatrute!!!!

Po prostu tragedia, koszmar, syf smród, po przyjeździe z małym dzieckiem dali nam pokój na poddaszu nie posprzątany po poprzednich gościach, musieliśmy czekać 3 h żeby się znalazła Pani która to posprzątała, zatrute, nie świeże, śmierdzące jedzenie !! Smród z kanalizacji, pluskwy w pokojach, arogancka bezczelna Pania "Manager" ubliżającą gościom hotelu. Tragedia, brak słów, stanowczo nie polecam nikomu! Biegunka wymioty przechodziły jeżeli przestawało się jeść w hotelu wszystko na mieście śniadania obiady kolacje wtedy było ok.

Aneta

• Zalety Blisko plaży, fajne baseny w całym kompleksie. Obsługa bardzo miła, szczególnie Polka z recepcji.
    • Wady Niedobre jedzenie, zatrucie pokarmowa.

Polecam ten hotel ze względu na pokoje, obsługę, było czysto, przyjemnie. Baseny zadbane - to jak najbardziej na plus. niestety jedzenie było niedobre. Monotonne, mało co się zmieniało. Jedynie co, to pyszne były owoce - rewelacja. Niestety śniadanie, kolacje i obiady średnie. I ja i mąż mieliśmy zatrucie pokarmowe w środku wyjazdu, przez co byliśmy słabi, więc zamiast odpoczywać, to leżeliśmy w pokoju. Polecam, ale bez wyżywienia. Jedzenie było bardzo dobre w dwóch okolicznych knajpach!

Maria

• Zalety Położenie,blisko plaża,piękne krajobrazy.
    • Wady Odór z kanalizacji,okropne,wstrętne jedzenie,zatrucia pokarmowe,nie miła obsługa.

Wszystkie negatywne opinie z tego roku się potwierdziły.Ja byłam w 2017roku.Było okropnie,to mało powiedziane i nie rozumiem,że nic się nie zmieniło i Itaka nadal wysyła tam klientów.Jedno wielkie oszustwo ze strony biura podróży.NIE POLECAM!!!Składajcie Państwo reklamacje i dużo cierpliwości,bo biuro odwleka uznanie reklamacji.Chętnie się dołączę do zbiorowego pozwu.

• Zalety Ładne położenie, blisko do morza, ładna plaża. Pokoje czyste, sprzątane codziennie.
    • Wady Śmierdzi kanalizacją, monotonne i mało urozmaicone jedzenie. W pokojach niestety też momentami czuć było kanalizację.

Nie polecam, pomimo że ładne położenie. Chyba że bez wyżywienia.

• Zalety Położenie
    • Wady Trują ludzi

Wszyscy którzy oferują ten hotel w szczególności rodziną z dziećmi powinni ponosić koszty wizyt u Greckich lekarzy. Sraczka, rzyganie gwarantowane. Jedzenie jest nieświeże ! Nawet pracownicy tam nie jedzą! Manager nie bierze odpowiedzialności !!!

• Zalety Położenie hotelu jest jak najbardziej jego główną zaletą, przystanek autobusowy pod nosem, plaża na wyciągniecie ręki
    • Wady BRAK

Wybraliśmy się ze znajomymi w środku sierpnia, pełni obaw po dużej ilości negatywnych opinii. Jeśli chodzi o pokoje, bardzo ładnie urządzone, zadbane, codziennie sprzątane. Jeśli chodzi o jedzenie (wiele negatywnych komentarzy) był dosyć duży wybór, oczywiście nie wszystko przypadło nam do gusty, aczkolwiek był dosyć spory wybór, więc każdy znalazł coś dla siebie! Po 8 dniach spędzonych w tym hotelu, żadne z nas nie miało dolegliwości gastrycznych (szczerze nie wiem skąd biorą się te negatywne opinie...) Jeżeli chodzi o sam hotel, to panuje tam przemiła rodzinna atmosfera, wszyscy są uśmiechnięci, pomocni (polska obsługa w hotelu mega wielki plus) SERDECZNIE POLECAM TO MIEJSCE !! I radzę nie sugerować się tymi negatywnymi opiniami :)