poleca tę wycieczkę

Wyżywienie podczas wyjazdu

Zakwaterowanie podczas wycieczki

Kasia i Krzyś

• Itaka
    • Zalety 1.Wspaniała pani przewodnik. Pani Kasia jest najlepsza. 2.Intensywny program. Zwiedziliśmy mnóstwo pięknych miejsc. Nawet ciut więcej niż w programie. 3.Panowie kierowcy dawali radę:-) Szybcy i zawsze uśmiechnięci. 4.hotele były ok! 5.Menu u kierowcy w autobusie (zimne napoje) 6. Klimatyczne filmy puszczane w autobusie pomagały nam wczuć się w włoski klimat
    • Wady 1. Menu w hotelach często się powtarzało. Odrobinę urozmaicenia wyszłoby na plus. 2.Mało miejsca na nogi w autobusie.(Reszta autobusu było super)

Bardzo intensywna wycieczka po której jeszcze bolą nogi, ale uśmiech nie może zejść nam z twarzy:-) Wspaniały program, cudowna przewodniczka, fantastyczny klimat. Było wzruszająco pod Monte Casino, Wenecja nas zauroczyła widokami, Asyż olśnił swoją średniowieczną formą, a we Florencji całkiem się spłukaliśmy:-)

Robert

• Rodzinom z dziećmi
    • Itaka
    • Zalety Dużo ciekawych miejsc do zwiedzania. Kapitalna Pani pilot. Świetni kierowcy.
    • Wady Dość słabe posiłki. Upał :)

Wycieczkę polecam z czystym sumieniem. Warto szczególnie jeśli to pierwsza przygoda z Włochami. Miejsca do zwiedzania wybrane mądrze. Przewodnicy świetni, naprawdę mający sporą wiedzę.

Lena

• Itaka
    • Zalety Bezcena wiedza przewodnika, piekne widoki.

Moim skromnym zdaniem, powtórny przyjazd do Watykanu na mszę - uważam za dzień stracony. Wycieczka obiazdowa, to nie pielgrzymka i można było ten dzień wykorzystać na dłuższe zwiedzanie Rzymu lub Florencji.

• Itaka
    • Zalety Bardzo bogaty program, doskonała opieka pilota i kierowców, wspaniali przewodnicy, zakwaterowanie w pięknych miejscowościach
    • Wady Organizacja powrotu ale tylko na terenie Polski

Doskonała okazja żeby poznać i zakochać się w Italii. Po tej wycieczce wiem, że tam wrócę ????

Iga
    Pobyt: Luty 2018

• Zalety idealny program
    • Wady super brak wad

to były moje naljlepsze jak do tej pory włoskie wakacje na prawdę niczego nie żałuję żadnej wydanej złotwki. polecam gorąco

Pobyt: Kwiecień 2019

• Itaka
    • Zalety Dobrze dobrany program zwiedzania. Świetny pilot.

Polecamy wycieczkę szczególnie osobom jadącym pierwszy raz do Włoch. Bardzo dobrze dobrany program zwiedzania. Odpowiedni czas na odpoczynek. Świetni przewodnicy. Pilot, pani Aleksandra znakomicie przeprowadziła nas przed wycieczkę, było zarówno edukacyjnie jak i sympatycznie i zabawnie. Polecamy :)

Barbara z Martyną
    Pobyt: Luty 2019

• Itaka
    • Zalety Program dostosowany do możliwości każdego. Jedzenie dobre. Obsługa w hotelach miła i życzliwa.
    • Wady Jedyne zastrzeżenie to pokój hotelowy we Fiuggi, grzyb w łazience i nieprzyjemne koce na łóżkach.

Idealny wybór na pierwszą podróż do Włoch. Pani Ewa, pilotka wycieczki to skarbnica wiedzy.

Paulina

• Itaka
    • Zalety Sporo ciekawych miejsc do zwiedzenia.
    • Wady Zbyt ubogie śniadania

Wycieczka bardzo fajna, przewodnicy i kierowcy mili.

Dorota

• Zalety Bardzo ciekawy program Świetna organizacja

Polecam wszystkim, chcącym zobaczyć Włochy w pigułce. Po tej wycieczce można zaplanować kolejną, do miejsc, które najbardziej się nam spodobały. Program bardzo ciekawy., intensywny. Pani pilot Alicja fantastycznie zorganizowana, kompetentna, kulturalna, przesympatyczna. Jednym słowem mieliśmy szczęście, że Pani Alicja towarzyszyła nam w podróży. Hotele i wyżywienie adekwatne do ceny imprezy. Byliśmy na przełomie października i listopada. Plusem tego terminu jest mniejszy tłok w miejscach odwiedzanych, szybkie i bezproblemowe zrealizowanie programu, natomiast minusem w tym konkretnym tygodniu była pogoda, dwa dni deszczowe. Ogólnie wycieczki z Itaką oceniam bardzo pozytywnie, w ubiegłym roku Portugalia, w tym roku Włochy, polecam wszystkim niezdecydowanym.

• Itaka
    • Zalety Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana.
    • Wady brak wad

Trochę mało czasu wolnego w Rzymie. Nasza pilotka pani Kasia najlepsza.

Byłeś na tej wycieczce? Podziel się opinią