Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Dni wolne 2021

Wakacyjny Kalendarz

Jak z 26 dni urlopu zrobić 54 dni wakacji?

SPRAWDŹ

Kto powiedział, że urlop może być tylko raz na rok?

Sprawdź jak możesz rozplanować dni wolne w 2021 roku, aby jak najpełniej wykorzystać wszystkie nadarzające się urlopowe okazje. Zobacz kiedy wypadają Święta, długie weekendy i inne dni ustawowo wolne od pracy.

52 dni - tyle w 2021 możesz spędzić na wakacjach. Jeśli uda Ci się w porozumieniu z pracodawcą korzystnie odebrać dni wolne, przysługujące Ci za święta, które przypadają w soboty, to możesz wydłużyć swój wakacyjny kalendarz o kolejne dwa dni. Poniżej znajdziesz nasze inspiracje dogodnych terminów do kumulacji dni urlopowych w 2021 roku. Jest ich tak dużo, że możesz nie zdołać skorzystać z nich wszystkich, ale warto spróbować.

W 2021 możesz mieć ponad 50 dni wolnego!

rozplanuj swój wakacyjny kalendarz już dziś

JESZCZE WIĘCEJ URLOPOWYCH INSPIRACJI

Styczniówka może zacząć się już w grudniu!

Biorąc 4 dni wolnego w grudniu i 4 w styczniu masz szansę na łącznie nawet 17-dniowy urlop!

A może wolisz wyjechać po Sylwestrze i rozpocząć nowy rok na 10 dniowych wakacjach w jakimś fajnym miejscu? Jeśli tak wystarczy, że zużyjesz na to zaledwie 4 dni urlopu. Możesz w tym czasie uciec od zimy i odwiedzić jeden z ciepłych krajów. Wolisz dalekie egzotyczne podróże, czy raczej stawiasz na destynacje, od których dzieli Cię zaledwie kilka godzin lotu samolotem?

Cokolwiek wybierzesz - mamy to!

Kwietniówka na Wielkanoc

Po co czekać do majówki skoro już w kwietniu nadarza się dobra okazja na krótkie wakacje?

W Polsce pogoda o tej porze roku może jeszcze nie rozpieszcza, ale dni są już coraz dłuższe a wiosną nie tylko natura budzi się do życia. Po zimie wszyscy jesteśmy już bardzo spragnieni słońca i wypoczynku. Wielkanoc w tym roku wypada 4 kwietnia, więc wystarczy wziąć 4 dni wolnego z pracy, by wyrwać się gdzieś aż na 9 dni.

Sprawdź oferty na długi weekend kwietniowy

Majówka - jej nikomu nie trzeba reklamować

Święto pracy to idealny czas, żeby od niej wreszcie odpocząć.

Wszyscy znamy żart o 30 stopniach w długi weekend majowy w Polsce, ale przecież nie ma złej pogody, tylko złe ubranie, prawda? Nie ważne czy preferujesz pewne ciepełko na plaży, czy wolisz przygody na łonie kapryśnej natury albo zwiedzanie - 4dni urlopu i 9 dni wolnego to okazja, której nie wypada przegapić.

Sprawdź oferty na Majówkę

Czerwcówka i znowu wolne!

9 dni wolnego w maju to było za mało?

Proszę bardzo! Okazja na 9 dni wakacji przy zaledwie 4 dniach nieobecności w pracy powtórzy się również w czerwcu. Taka gratka nie zdarza się co dzień!

Sprawdź oferty na długi weekend czerwcowy

Naprawdę długi weekend listopadowy

I co z tego, że lato się skończyło? To jeszcze lepszy pretekst do wyjazdu na wakacje.

Gdy dni są krótkie i słotne a noc listopadowa zaczyna się każdego dnia o 15ej, to znaczy, że już czas na szybką ucieczkę do ciepłych krajów. Teraz możesz zaplanować nawet 16 dniowy urlop. Biorąc łącznie 8 dni wolnego może wypoczywać od 30 października aż do 14 listopada. A potem już byle do Bożego Narodzenia i będzie trochę bardziej z górki.

Ucieknij od zimna pluchy w listopadzie

Boże Narodzenie i Sylwester 2021

Spędź ten czas tak jak lubisz

Jeśli po wykorzystaniu wszystkich naszych wcześniejszych inspiracji jakimś cudem masz jeszcze dostępne dni wolne, to nie możesz pozwolić żeby się zmarnowały. Marzysz o rodzinnych Świętach a może chcesz przywitać Nowy Rok pod palmami? Zainwestuj 6 dni urlopu i skorzystaj z 10 dni wolnego.

Sprawdź oferty na okres świąteczny