2141 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
To elegancki kompleks położony na malowniczym północnym wybrzeżu Krety, w urokliwej miejscowości Gouves. To wyjątkowe miejsce, gdzie Goście mogą cieszyć się komfortem oraz szeroką ofertą rozrywkową i wypoczynkową. Hotel oddalony jest zaledwie o 100 metrów od piaszczystej zatokowej plaży, co czyni go idealnym wyborem dla miłośników morza i słońca. Wśród zachwycających palmowych ogrodów znajduje się 6 basenów, które zapewniają wspaniały relaks dla całej rodziny. Dla Gości pragnących aktywnie spędzić czas, hotel oferuje bogatą bazę sportową i grupę animacyjną, która dostarczy rozrywki zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Goście mogą łatwo zwiedzać okoliczne atrakcje, dzięki dogodnym połączeniom autobusowym, które umożliwiają dostęp do pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Pałac Minotaura w Knossos czy Oceanarium.
Położenie
Obiekt położony w miejscowości Gouves, ok. 100 m od plaży.
- ok. 800 m od centrum miasta
- 17 km od lotniska w Heraklionie
- 20 km od Heraklionu
Plaża
Piękna piaszczysto-żwirowa plaża znajduje się zaledwie 100 m od hotelu. Goście mogą korzystać z szerokiego wachlarza sportów wodnych oferowanych przez lokalnych dostawców (płatne). Leżaki i parasole na plaży są dostępne za dodatkową opłatą.
Dla dzieci
Młodsi Goście mogą liczyć na niezapomniane chwile spędzone na placu zabaw oraz podczas animacji stworzonych specjalnie dla nich. Hotel oferuje także opiekę dla dzieci na zapytanie (dodatkowo płatna).
Baseny
Na terenie hotelu znajduje się 6 basenów otoczonych palmowymi ogrodami, które zachęcają do relaksu na świeżym powietrzu. Dla komfortu Gości, przy basenach dostępne są leżaki i parasole.
Atrakcje
Hotel oferuje różnorodne atrakcje, w tym dzienne i wieczorne animacje, bilard (płatny), tenis stołowy, siłownię oraz lokalnie organizowane sporty wodne (płatne). Wieczory można spędzić też przy barze czy podczas pokazów animacyjnych.
Spa & Wellness
Dla tych, którzy pragną rozluźnienia, hotel oferuje usługi spa, w tym masaże i saunę (płatne).
Informacje dodatkowe
Na terenie hotelu Goście mają dostęp do bezpłatnego parkingu oraz Wi-Fi. Za dodatkową opłatą dostępne jest Wi-Fi, sejf, pralnia, wypożyczalnia samochodów oraz opieka medyczna.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel i pobyt super. Pokoje rodzinne przestrzenne, sprzątane codziennie, ręczniki też systematycznie wymieniane.
Baseny super, brodziki dla dzieci też.
Nie znalazłam
Pobyt w hotelu w lipcu był wspaniałym doświadczeniem. Grecki klimat jest cudowny — ciepło, piękne powietrze i idealne warunki do wypoczynku. Ogromnym atutem był pokój z dzielonym basenem – coś niesamowitego! Budzisz się rano i od razu możesz wskoczyć do własnego kącika relaksu w wodzie. Jedzenie było przepyszne, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo miła i pomocna, a hotel utrzymany w czystości. To miejsce zdecydowanie sprzyja wypoczynkowi i relaksowi. Chętnie wróciłabym tam ponownie!
Pokój czysty otoczenie spokojnie spokojnie cicho
Sprzątanie na bierząco blisko plaża jedzie na bieżąco uzupełniane
Drink bar powiem być w ramach All inclusive dostepny do godziny 23:00 tak jak odbywają się występy, atrakcje
Zacznijmy od tego że chciałbym podziękować hotelowi za miłą niespodziankę. Przyjechałem do hotelu 3,06,2026r. W dniu moich 43 urodzin . W lodówce w hotelu znalazłem tort i wino nawet pracownik zaczął mi śpiewać happy birthday. Także dbają o klienta w wszystkich kierunkach. Teraz o hotelu to był piękny tydzień szkoda że tak krótki zawsze jest za krótki. Pokoje przestronne z działająca klimatyzacja. Ręczniki i pościel wymieniana co dwa dni. Sprzątane codziennie. W tym hotelu każdy znajdzie coś dla siebie. Dwa baseny około 170cm maks nie w każdym miejscu basenu wszystko jest opisane gdzie i ile cm w tym jeden ze zjeżdżalnia. Jeden podłużny z dostępem z pokoju około 1metr tutaj szału nie ma . Ale dla dzieci w sam raz. Dwa baseny dla dzieci płytki do kolan . Jeden basen kryty jak by pogoda nie dopisała ale tam nie możliwe. Ja byłem w czerwcu początek temperatura w dzień 29 w cieniu 23 w nocy. Woda koło 22 stopni ciepła. Jedzenie przepyszne codziennie coś nowego. Ryba była prawie codziennie czy to panga czy dorsz czy łosoś. Bywały też dni z takimi daniami jak ośmiornica czy kalmary w inny dzień była baranina i szaszłyki także różnorodność jedzenia. Dużo atrakcji stół bilardowy stół do tenisa,dart i inne atrakcje. Codziennie imprezy Czasami muzyka polska się zdarzała . Bar przy basenie z różnymi alkoholami . Następny snak bar z przekąskami i z piwem i różnymi napojami w tym z winem białym i czerwonym. Napewo na plus że było dużo dostępnych na terenie hotelu leżaków że nie jak w niektórych hotelach ludzie kładą ręczniki i leżą na leżaku cały dzień . Blisko plaży z 2 minuty od hotelu. Także polecam hotel st constantin
Blisko plaży. Same restauracje i sklepy obok hotelu. Przemiły i pomocny personel. Pyszne jedzenie. Ogromny wybór alkoholi i napojów. Imprezy co wieczór od 20:00-23:00
Pobyt w hotelu oceniam bardzo pozytywnie. Osoby preferujące aktywne zwiedzanie wyspy mogą potraktować ten hotel jako świetne miejsce wypadowe, lokalizacja jest na tyle korzystna, że spokojnie można zwiedzić wschodnią część wyspy ( Agios, Elounda, Spinalonga i okoliczne pomniejsze miejscowości), zachód, Chania autem to około dwóch godzin trasy z czego po drodze całym sercem polecam odwiedzić Retimno, które zrobiło na mnie większe wrażenie niż Chania, kawałek dalej od Retimno mamy możliwość odpoczynku przy jeziorze Kournas, piękna woda, świetne jedzenie w tawernie przy plaży, możliwość wypożyczenia rowerków wodnych oraz przez wzgląd na przejrzystość wody okazja do podziwiania żółwi oraz ryb. Jeśli ktoś miałby w planach południe Krety, super trasa w strone Matali, gdzie oprócz widowiskowej plaży i miasta pełnego pamiątek jest okazja poznania Jaskiń Hipisów oraz odwiedzenia Red Beach. Jeśli natomiast ktoś natomiast jest miłośnikiem odpoczynku na terenie obiektu to pokoje są czyste i zadbane, wszystkie ścieżki prowadzące do głównych obiektów i atrakcji są codziennie czyszczone, baseny czyste i dobrze zlokalizowane, duża ilość leżaków. Jeśli chodzi o wyżywienie, oczywiście każdy znajdzie coś dla siebie, jest naprawdę spory wybór dań lokalnych, napoi, ciast i oczywiście świeżych owoców. Męczy natomiast troche monotonia dań oraz ich jakość. Niektóre dania nawet dla mnie jako mało wybrednej osoby nie powalały smakiem. Obsługa bardzo sympatyczna, chętna do pomocy, pełna wigoru i uśmiechu, na wszystkie z zadanych pytań otrzymałem profesjonalne odpowiedzi. Od 17 czerwca dostępny jest Klub Zorba, ilość atrakcji oraz ich godziny pozwalają na komfortowe zaplanowanie dnia oraz dobrą zabawę w większym gronie. Również dla rodzin z dziećmi są dostępne zabawy w postaci mini disco, karaoke itp. Główny bar bardzo dużo zyskał przez wzgląd na obsługe, pozytywna, otwarta na rozmowę a drinki same w sobie były po prostu ,,okej''. Otoczenie hotelu, plaża bardzo blisko, leżaki niestety dodatkowo płatne, aczkolwiek miejsce na piasku zawsze udało się znaleźć. Bardzo dużo restauracji i lokalnych tawern dających okazji do spróbowania greckich przysmaków. Praktycznie przy wyjściu z hotelu supermarket, 100m dalej kolejny, ceny rozsądne, byłem łącznie w 4-5 sklepach i nie spostrzegłem dużej różnicy. Jeśli ktoś chce kupić pamiątki, wybór podobny jak w stolicy ( Heraklion ) a ceny niższe :D Dodam jeszcze szczegół odnośnie parkingu, przy hotelu ciężko znaleźć miejsce, codziennie stają te same zaparkowane auta, pocieszę jednak wynajmujących, 3 kroki od hotelu jest ,,dziki'' parking gdzie można swobodnie parkować. Podsumowując, hotel idealny dla ,,kanapowiczów'' oraz aktywnie zwiedzających. Jest to mój drugi pobyt na Krecie, gdzie również byłem w hotelu 4* i ten wypada o niebo lepiej.
* Czystość, * Miła i profesjonalna obsługa, * Duża różnorodność atrakcji, * Świetna lokalizacja do zwiedzania wyspy, * Bliskość do plaży, * Duże baseny, idealne dla dzieci, * Lokalne koty! * Hotel zbudowany w przyciągającym oko stylu.
* Monotonność posiłków, * Zjeżdzalnie otwarte tylko w wybranych godzinach,
Tripadvisor