Opinie o hotelu St. Constantin

St. Constantin: basen, sport i rekreacja

• Atrakcyjne położenie: ok. 1000 m do centrum, ok. 7 km do rozrywkowego Hersonissos, ok. 20 km do lotniska w Heraklionie.
  • Tylko 100 m do publicznej, piaszczysto-żwirkowej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Z myślą o najmłodszych: miniklub, brodzik, plac zabaw, menu oraz krzesełka w restauracji, opiekunka (na życzenie).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Łukasz

• Zalety -Miła obsługa (w większość) -Odremontowany pokój superior
    • Wady -Głośno -Jedzenie niedobre -Płytkie baseny do pływania

-Pokój Superior za który dopłaciliśmy był nad głównym barem więc cisza zaczynała się koło 24:00. Prośba zmiany pokoju w recepcji niestety nic nie dała. Miałem zostać poinformowany gdy będzie taka możliwość i po 3 dniach pytania zrezygnowałem mimo że w trakcie pobytu przyjeżdżali nowi goście więc pokoje musiały być. -Jedzenie niedobre nawet jak na bufet. -Baseny w ?spokojniejszej strefie? były bardzo płytkie więc ciężko się tam pływało. -Menadżerka chyba od spa bardzo nie miła. Śmieje się dosłownie ludziom za plecami i uważa że Polacy nie rozumieją obcych języków. -Kolacja którą można zarezerwować raz za darmo podczas pobytu to przystrojone jedzenie z bufetu.

• Zalety Miła obsługa, fajne położenie, brodziki basenowe dla małych dzieci
    • Wady Mało urozmaicone śniadania, jedzenie słabej jakości, bez porównania z tym co można dostać w prawdziwych greckich tawernach, kolacja ala carte z dań z ogólnej restauracji podanych w inny sposób.

Miła obsługa, fajne położenie, brodziki basenowe dla małych dzieci. Mało urozmaicone śniadania, jedzenie bardzo słabej jakości, bez porównania z tym co można dostać w prawdziwych greckich tawernach, kolacja ala carte z dań z ogólnej restauracji podanych w inny sposób. Pokoje w starszej części hotelu w średnim standardzie.

Piotr84

• Zalety Przyjemna pomocna obsluga
    • Wady Brak plazy . Wieczorami brak miejsc do chodzenia.

Nie adekwatny do 5 gwiazdek . Max 3. Obsługa bardzo miła . Ale plastikowe kubki w 5 gwiazdkowym hotelu niezbyt na wysokim poziomie. Jedzenie przy tygodniu w miarę , aczkolwiek 2 tygodnie każdy tęskniły by za schabowym hahah

Marek

• Zalety Położenie przy plaży, widok na morze, miła obsługa, spokój i cisza, idealny dla rodzin z małymi dziećmi - 2 duże płytkie baseny ( gł. 80 cm), brodzik, 1 niewielki basen (max. gł.1,5 m), 2 zjeżdżalnie do basenu, animatorki zajmujące się maluchami - Delfinki ( przemiła animatorka Emilia), na wycieczkach z biura Grekos profesjonalna i komunikatywna przewodniczka Marysia
    • Wady - brak basenu do pływania dla dorosłych ( oczywiście zawsze można popływać w morzu) - brak zaplecza sportowego - fatalny stan siłowni i boiska do siatkówki plażowej,

Ogólnie wypoczęliśmy świetnie, odwiedziliśmy przepiękne miejsca - polecam cret@quarium, wspaniałe posiłki, Polecam!!

Aleksandra

• Zalety Nowe pokoje superior, blisko plaży, smaczne jedzenie, miła obsługa, baseny, blisko do lotniska.
    • Wady Jedynie co mnie rozczarowały trochę lunch boxy które zamawia się w momencie opuszczenia obiadu gdy wybiera się na calodniowa wycieczkę.

Polecam hotel. Pyszne jedzenie, miła i uśmiechnięta obsługa, blisko do morza. Na terenie hotelu kilka basenów. Pokoje superior na fajnym poziomie z wejściem do basenu bezpośrednio z tarasu. Fakt pierwsza noc spędziliśmy w starszej części hotelowej ale obsługa sama przyznała się do pomyłki (za co duży +) za nim zdążyliśmy zareagować i na drugi dzień zostaliśmy przeniesieni do właściwego pokoju. Dla mnie plusem była również odległość do lotniska gdzie podróż trwała ok 20 minut. Fakt latały samoloty nad głowami ale mnie to osobiście nie przeszkadzało. Obsługa hotelowa zawsze uśmiechnięta i miła, dbała na każdym kroku o swoich gości. Aż się dziwilam jak oni to robią że zawsze tacy pogodni i uśmiechnięci mimo że tyle pracy ????. Polecam z czystym sumieniem i jeśli kiedyś wrócę na Kręte to na pewno wybiorę ponownie ten sam hotel. Dziękuję za Wspaniale Greckie Wakacje.

Marzena

• Zalety Hotel na wysokim poziomie.
    • Wady Jedyną wadą była zbyt mała ilość leżaków przy basenie.

Hotel na wysokim poziomie, pokoje super, sprzątane codziennie, obsługa bardzo miła. Posiłki bardzo dobre, duże urozmaicenie, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, kelnerzy zawsze uśmiechnięci i pomocni, basen codziennie czyszczony. Możliwość korzystania z siłowni, i basenu krytego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu. Miejscowość cicha i spokojna nie ma zbyt wiele atrakcji do zaoferowania, ale zawsze można skorzystać z oferty wycieczek fakultatywnych które polecamy szczególnie z miejscowym biurem zwiedzaj krete. Bardzo dobra baza wypadowa dla osób chcących zwiedzić Kretę

Mateusz

• Zalety - Bardzo miła obsługa. - Nowe pokoje o wysokim standardzie. - Rozległe baseny. - Smaczne posiłki. - Przekąski. - Duży wybór aloholi. - Blisko plaży.
    • Wady - Można trafić na pokój w starej części, który baardzo odbiega od standardu nowych. - Obsługa powinna zająć się rezerwacjami 24/7 leżaków przez Polaków (głównie), którzy zostawiają ręczniki i inne rzeczy na długość całego pobytu. - Bar z alkoholami tylko przy basenie w starej części. - Zdarzał się bałagan w restauracji, raz pani z obsługi przyniosła koszyk z aż 3 łyżeczkami do lodów na poplamionej ścierce. - Płytkie baseny. - Toalety w części \"wspólnej\" powinny być częściej doglądane.

Bardzo dobry hotel. Jedzenie smaczne, szczególnie desery. Na pierwszy dzień zostaliśmy zakwaterowani do starej części, później nas przeniesiono. Pokoje w starej części nie są złe ale te w nowej są naprawdę rewelacyjne. Miejscowość trochę za spokojna, przystanek autobusowy jest dosyć daleko a autobusy jeżdżą co 30 min po 3 euro /os do Hersonissos, taxi to 15 euro. Ogólnie bardzo dobre wrażenie zakłóca tylko poziom zachowania rodaków, którzy na długość całego pobytu rezerwują lażaki i nie ma gdzie się położyć na basenie, ręczniki leżą non stop a wielmożni goście z nich nie korzystają. Naprawdę obsługa powinna coś z tym zrobić.

Mat

• Zalety Blisko lotniska, czyste pokoje,
    • Wady płatne Wifi, kiepskie animacje,

zalety: Blisko lotniska, czyste pokoje, zakwaterowanie w nowej części hotelu, zawsze dostępne leżaki, brak tłumów. dobre miejsce do snoorkowania. animatorki z grecosa the best! Wady: płatne Wifi, kiepskie animacje, monotonne jedzenie, restauracje a'la carte - porażka (jedzenie ze stołówki, brak wyboru potraw, napoje dodatkowo płatne). W nowej części prysznic od pokoju oddzielony szybą, często woda przeciekała do sypialni.

Michał Goławski

• Zalety Super baseny, zjeżdżalnie, fantastyczna obsługa, basen na tarasie pokoju.
    • Wady Chyba brak

Na szczególną pochwałę zasługuje barman Miros, pełny szacun za zaangażowanie i sympatyczność.

Artur

• Zalety Bardzo miła obsługa ,świetne animacje dla dzieci ,dobre położenie , świetny pokój .
    • Wady Bardzo oszczędnie podawane napoje alkoholowe oraz słaba kawa .

Bardzo polecam hotel i wakacje z Grecos . Świetna atmosfera , nasz pokój bardzo ładny z dostępem do małego basenu . Świetne miejsce na pobyt z dziećmi ze wspaniałymi polskimi animatorami . Pierwszy raz spotkaliśmy tak miły persone , wszyscy mili i uśmiechnięci l . W okolicy knajpki ze smacznymi posiłkami oraz sklepiki . Fajne zjeżdżalnie na basenie ,arbuzy donoszone do leżaków . Jak ktoś narzeka to grzeszy .