Opinie o hotelu St. Constantin

St. Constantin: basen, sport i rekreacja

• Atrakcyjne położenie: ok. 1000 m do centrum, ok. 7 km do rozrywkowego Hersonissos, ok. 20 km do lotniska w Heraklionie.
  • Tylko 100 m do publicznej, piaszczysto-żwirkowej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Z myślą o najmłodszych: miniklub, brodzik, plac zabaw, menu oraz krzesełka w restauracji, opiekunka (na życzenie).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Kamila

• Zalety - pyszne posiłki - bardzo czysto - świetne pokoje superior z basenem - atrakcje dla dzieci - blisko plaży - przemiła obsługa
    • Wady - brak

Polecam wakacje w hotelu St. Constantin! Byliśmy na początku czerwca, dostaliśmy pokój superior w starszej części przy barze, z prywatnym basenem na tarasie - synek był wniebowzięty. Pokoje czyste, sprzątane codziennie, wyposażenie ok. Wieczorami było trochę głośno, ale już ok 22.30 po zamknięciu baru nie było problemu. Infrastruktura świetnie dostosowana do dzieci, płytkie baseny, zjeżdżalnie, w nowej części bliżej plaży spokojniej, kameralnie i cicho. Jedzenie przepyszne, wybór ogromny, nie zgodzę się absolutnie z opiniami, że było monotonne albo niesmaczne. Do wyboru kuchnia lokalna i europejska, wieczory tematyczne, gotowanie na żywo, świeże owoce, pyszne desery, duży wybór mięs, warzyw, dodatków... Bardzo dobre wino. Obsługa uwija się jak w ukropie, wszyscy do tego mili i uśmiechnięci. Hotel blisko piaszczystej plaży, przy wyjściu z hotelu spory supermarket i stoiska z pamiątkami, dużo ciekawych knajpek. Okolica hotelu piękna, sporo zieleni. Turyści głównie z Polski, Słowacji, Francji, Anglii, nie ma tłumów, można odpocząć Bardzo polecam.

Paweł i Kasia

• Zalety Przy plaży, świetna restauracja 10 metrów od hotelu na skarpie tuż nad morzem, obsługa, nowa część hotelu jest bdb jakości
    • Wady Jedzenie niestety jest głównie tłuste i naprawdę bez smaku. Rzadko kiedy pojawiały się owoce morza, wystąpiło również zatrucie pokarmowe u kilku różnych osób. Baseny w nowej części są dosyć płytkie

Mieliśmy pokój Superior w nowej części bezpośrednio przy basenie przez pełne 2 tygodnie. Głębsze baseny znajdują się w innej części hotelu. Pokój był bardzo ładny i sprzątany codziennie. Obsługa hotelu jest bardzo miła. Hotel z pewnością nie ma 5 gwiazdek, gdyż nawet obowiązkowa opłata klimatyczna jest pobierana w ramach hotelu 4 gwiazdkowego czyli 3 euro za dobę (w zależności od ilości gwiazdek hotelu w jakim się przebywa jest przyporządkowana opłata) Jedzenie podczas tych 2 tygodni niestety nie było najwyższych lotów. Nie jest ono specjalnie urozmaicone. Są tu proponowane również w ramach przyjazdu dwie darmowe kolacje w 2 dodatkowych restauracjach na terenie hotelu. Byliśmy w jednej z nich "Asteria" lecz niestety podają tam dokładnie te same potrawy z tą różnicą, że trzeba dopłacić za alkohol i jest to bardziej elegancko podane. Zdarzyły się też zatrucia pokarmowe, które pojawiły się u naszych znajomych i ich dzieci dosłownie na ostatni dzień przed odlotem. W ciągu dnia okazywało się, że takich osób było więcej głównie wśród dzieci. Hotel znajduje się na uboczu w małej miejscowości

Aleksandra

• Zalety Hotel w spokojnej okolicy, jednak nie brakuje tu sklepików z pamiątkami i ogolnospozywczych, miła obsługa, piękna odnowiona cześć hotelu,
    • Wady Płatne WiFi

Polecam hotel z pokojem superior, piękne pokoje odnowione, urozmaicone jedzenie, przemili ludzie, spokojna okolica, ogólnie hotel wywarł na mnie pozytywne wrażenie, trochę za mało leżaków w nowej części hotelu, bez "rezerwacji" swojego lezaka ciężko o niego w sezonie, bardzo dużo Polaków, super opcja z pokojami na parterze z których wyjście z tarasu prowadzi bezpośrednio do basenu, oraz większe pokoje z prywatnymi basenami na tarasie, super wycieczki organizowane z biura grecos oraz klub dla dzieci.

BB

• Zalety Pokoje Superior-godne polecenia, jedzenie, OBSŁUGA, lokalizacja

Mieliśmy trzyosobowy pokój Superior. Ustronne miejsce tuż nad basenem. Lokalizacja tych pokoi zasługuje na polecenie, gdyż są oddalone nieco od drink baru i basenu ze zjeżdżalnią. Jest tam troszkę głośno. Cały teren hotelu i baseny utrzymane w nienagannej czystości. Jedzenie urozmaicone. Jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przepyszne desery!!! Obsługa hotelowa zasługuje na najwyższą ocenę :) Przemili, uczynni ludzie otwarci na potrzeby wczasowiczów. Nawet pod koniec ciężkiego dnia pracy uśmiechnięci, serdeczni i pomocni. Hotel usytuowany w pobliżu plaży - około 5 minut spacerkiem. Plaża ze spokojnym, łagodnym wejściem do wody. Idealne miejsce dla dzieci.

Karina

• Zalety Czysty, nowy,rozbudowany, super baseny

Hotel na wysokim poziomie, pokoje czyste i wygodne. Wspaniała obsługa, wszyscy pogodni,uśmiechnięci chętni do pomocy ! Przepyszne jedzenie! Świeża, różnorodna kuchnia grecka! Gorąco polecam! Świetne miejsce ! Najlepsze wakacje ! Strzał w 10 :)))

Magdalena

• Zalety Duży hotel, jednocześnie kameralnie, pokoje niekrępujące, część pokoi z basenem - duży PLUS
    • Wady nie znalazłam wady znaczącej

Nasz pobyt był prawie poza sezonem od 26 maja do 2 czerwca 2019 r. więc atrakcji może z tego powodu nie było, niestety animacje byle jakie, wieczorem nie bardzo było co robić. Baseny czyste, fajne dla dzieci również, zumba w basenie w ciągu dnia super. Masaże w pięknym otoczeniu, ale było trochę głośno z basenu. Do plaży blisko, ale hotel przedstawia się , że plaża 20 m , no tak, ale z nowszej części hotelu, z tej starszej trzeba uliczką przejść na piaszczystą plaże jakieś 150-200 m. W związku z tym, iż zakupiliśmy wycieczkę na piękne cudowne plaże Balos przejechaliśmy na drugą stronę Krety i tak : wschodnia strona czyli tam gdzie byliśmy to niestety mało ciekawa, architektura - rozwalające się budynki, poza oczywiście kurortami, zaniedbane ogrody, brudno, śmieci, gruz na uliczkach, ogólnie oprócz morza nic ciekawego, natomiast na Krecie zachodniej (okolice Chanii) dużo zieleni, piękna architektura, teren bardzo urozmaicony, piękne widoki, dużo ciekawych tawern. No i piękne plaże, polecam każdemu, jak na Malediwach można by rzec. Ogólnie pewnie nie wybierzemy się już na Kretę (Hiszpania bardziej nam się podoba głownie Wyspy Kanaryjskie , Lanzarote najbardziej), ale jeśli już to w okolice Chanii. Należałoby jeszcze wspomnieć o obsłudze : na wysokim poziomie, warto zostawić napiwek.

dorota

• Zalety Obsuga, posiłki, pokoje, spokój, porządek i uśmiech personelu.

Kilka dni temu wróciliśmy z mężem z wakacji. Hotel w pełni spełnił nasze oczekiwania. Dostaliśmy pokój w nowej części hotelu, pokój piękny czysty i przestronny, nowocześnie urządzony. Sprzątany codziennie, ręczniki wymieniane codziennie. Jedzenie świeże i smaczne dla każdego. Obsługa wspaniała poczynając od pań sprzątających, kelnerów, barmanów, aż po animatorów i recepcję. Wszyscy pomocni i bez wymuszonego uśmiechu, serdeczni i uczynni. Oboje z mężem jesteśmy osobami, które nigdy nie narzekają, bo bez sensu byłby taki urlop. Nadziwić się nie możemy jacy ludzie potrafią być upierdliwi, marudni i ze wszystkiego niezadowoleni - obserwacja takich malkontentów rozbawia nas do łez. Poznaliśmy wielu fajnych ludzi, wróciliśmy zadowoleni i zrelaksowani. Na wyróżnienie zasługują animatorzy, wszyscy byli cudowni a szczególnie Karolina. Pogodna, uśmiechnięta starała się dotrzeć do każdego gościa, szkoda że ludzie tacy oporni, nie chcą się bawić. Karolina Ty się niczym nie przejmuj - malkontentami się nie przejmuj i niczym nie zrażaj. Rób swoje i ciesz się chwilą. Pozdrawiamy Dorota i Wiesław

Lidia

• Zalety Bardzo miła obsługa.Smaczne posiłki .Czystość. Pokoje

Pobyt w maju 2019 z dzieckiem . Hotel bardzo fajny , przed sezonem spokojnie . Czysto. Piękne pokoje. Przemiła obsługa. Bardzo smaczne posiłki. Ogólnie super, polecam .

Bardzo udany pobyt. Hotel przyjemny, idealny na rodzinny urlop, obsluga profesjonalna i zyczliwa , 2 Grekow mowiących po polsku :) Jedzenie w formie bufetu, bardzo smaczne i urozmaicone. Na terenie hotelu sa 4 baseny, ale oddzielone budynkami, co sprawia, ze sa kameralne. Baseny codziennie sa czyszczone. Na jednym z nich jest wodna zjezdzalnia , ale uruchomiana na 2-3 h dziennie ( dla nas to akurat zaleta , bo inaczej dzieci 4do 8 lat , nie wyszlyby z wody wcale ). Najwiekszą niespodzianka byl pokoj rodzinny (2 sypialnie ) , usytuowany na parterze, z wlasnym malym basenem NA TARASIE (ok 2m x 1m , gleb ok 70-90 cm ) z wyjsciem z sypialni . Dzieci zachwycone, a my spokojnie moglismy poczytac przez chwile ksiazke :) Slabym punktem jest plac zabaw : raczej dla mniejszych dzieci, bardzo maly, bujawka budzila watpliwosci co do bezpieczenstwa, polecany na zabawe popoludniu bo wtedy jest w cieniu i zabawki nie sa nagrzane. Sama miejscowosc jest spokojna i nie zachwyca atrakcjami. Ale warto wybrac sie do oceanarium w Kato Gouves. 5km od hotelu, do przystanku autobusowego 15 min drogi i 15 nim jazdy . Hotel godny polecenia.

Jarosław

• Zalety przemiła obsługa, codzienne sprzątanie pokoi, pyszne jedzenie, czyste i przestronne pokoje, kilka basenów na terenie hotelu, animacje dla dzieci,
    • Wady brak własnej plaży

W hotelu byłem wraz z żoną i synem w maju 2018 roku. Ogólnie pobyt oceniam na bardzo udany.