St. Constantin

St. Constantin: basen

• Dla dzieci: miniklub (2-11 lat), brodzik, plac zabaw, łóżeczka dla niemowląt (na życzenie), opiekunka dla dzieci (odpłatnie).
  • Atrakcyjne położenie: ok. 1000 m do centrum, ok. 7 km do rozrywkowego Hersonissos, ok. 20 km do lotniska w Heraklionie.
  • Tylko 100 m do publicznej, piaszczysto-żwirkowej plaży z łagodnym zejściem do morza.

• Zalety nowe pokoje dla polskich gości,jedzenie,animacje dla dzieci
    • Wady spokojna okolica,płatne wifi

Hotel przeznaczony szczególnie dla rodzin z dziećmi. Dla polskich gości zakwaterowanie jedynie w nowych budynkach. Dla dzieci mini klub,plac zabaw oraz polskojęzyczne animacje. Piaszczysta plaża blisko hotelu,oddzielona deptakiem. Jedzenie w hotelu bardzo dobre,osoby na specyficznych dietach na pewno nie będą chodzić głodne. Dla niektórych minusem może być położenie w spokojnej okolicy,bez klubów czy pubów. Wi-fi w hotelu płatne.

• Zalety Wygoda, pokoje, obsługa, posiłki

Polecam to miejsce. Hotel przerosł moje oczekiwania. Od początku do końca wakacji byliśmy zadowoleni z obsługi hotelu, jedzenia oraz z pokoi. Spokojne miejsce, polecam szczególnie rodzinom z dziećmi. Będziemy bardzo miło wspominać ten czas spędzony tam i możliwe że kiedyś tam wrócimy. Warto zaktualizować zdjęcia, ponieważ dużo się zmieniło, oczywiście na plus.

• Zalety Aktualny ogólny wygląd na 10 punktów oceniłby na 9,5 punktu. Hotel odnowiony, ładnie urządzony.
    • Wady Restauracja hotelu wyglądem absolutnie nie zasługuje na 4 gwiazdki!! Brak wieczorków tanecznych zarówno w hotelu jak i w okolicy.

W tym hotelu wypoczywałem z biura Grecos od 3-10 października 2018. Urlop oceniam jako wspaniały. Tak wspaniały, że wykonałem, jak nigdy, ponad 1000 zdjęć, po redukcji zostało 400szt. :) Zawsze dokładam staranności w wybraniu hotelu i tym razem też tak było. Zacznę od negatywnej rzeczy. Otóż, restauracja wyglądem absolutnie nie zasługuje ani na 5 ani na 4 gwiazdki. Można jej dać tylko niestety 3 gwiazdki. Chodzi o to że stoły była raczej z epoki Gierka, na stołach (na metalowych nogach) nie było obrusów tylko po 4 gumowe podkładki- to niedopuszczalne dla hotelu 4 gwiazdkowego!!! Powinny być obrusy oraz krzesła też powinny być ubrane w elegancje pokrowce, a nie były. Mnie też trochę brakowało organizowania tańców, choć olaliśmy funkcjonującą tam konwencję i w pubie przy muzyce odstawiliśmy tańce, zaraz przyłączyło się kilka par do nas ;) ;) Natomiast były organizowane fajne taneczne animacje dla dzieci, z ich udziałem. Nie podobały mi się też szafki w pokojach, bo miały metalowy stelaż- to niedopuszczalne dla 4 gwiazdek. To negatywy. Reszta to już same pozytywy. Jest to kompleks hotelowy, w skład którego wchodzi kilka jedno i trzypiętrowych bloków. Posiada 4 lub 5 basenów, z czystą słodką wodą, co raniutko siatką były powierzchnia wody czyszczona a po dnie łaził wodny odkurzacz czyszczący ;) Cały kompleks bardzo czysto wyglądający, chyba najładniejszy w okolicy! Wszystkie miejsca bardzo zadbane, jest tam też nawet mała kaplica, pięknie wymalowana wewnątrz! Pokoje- czyste i schludne, wystarczająco duże, łazienka czysta, żadnych problemów z wodą. Z balkonu pokoju od razu było wejście do dużego basenu, aczkolwiek jak dla mnie za płytkiego, ale dało się pływać. Mieszkałem w pokoju nr 4010. Położenie- świetne, wychodząc tlą bramą po przejściu ulicy jest już morze, plaża. W pobliżu i na przestrzeni ok. 3 km sporo sklepów wszelkiego asortymentu. Oprócz dużych marketów, można się targować ;) Niedaleko jest ładna góra wys. 320 m. Piechotą z hotelu na szczyt ok. 2 godz. Warto się wybrać- polecam. Widok ze szczytu supeeerr! A zdjęcia!!!! Ja na górę wjechałem wynajętym autem. Jest stromo i jazda wywołuje niezłe dreszcze- moja pasażerka nie wytrzymała stresu i w połowie drogi wysiadła ;) Plaża- wąska i niestety przy drodze, ale potem mi to już nie przeszkadzało. Piaszczysta ;) Polecam wynająć auto (ok. 45 euro) w wybrać się na plaże VAI- ok. 130 km. Wynajęcie u rezydenta jest droższe- bo 50 euro, a on ylko jest pośrednikiem miedzy firmą wyjamującą, za co bierze prowizję :). Umowa po angielesku. Na plaży rośnie dużo palm, obok plaży przepiękne niskie skaliste góry, na które można wejść dziką ścieżką- widoki rewelacyjne. Po drugiej stronie jest duża ładna plaża dla nudystów :) Autobusem wybrać się do Heraklium do Muzeum Archeologiczne, a następnie autobusem do Knossos na wykopaliska pałacu króla Minosa. Obydwa punkt REWELACJA !!!!! Cena biletu 2x (2,4 + 1,7) euro. Także warto wybrać się piechotą, ok. 2 godz w jedną stronę, do jaskini Skotina Cave, wskazane mieć latarkę. Cała okolica bardzo ładna. Miasteczko bardzo spokojne, więc komuś kto lubi "igrzyska" może być mu za nudno. Obsługa w całym hotelu- bez zastrzeżeń, bardzo miła., pomocna. Sprzątanie- bez zastrzeżeń. Jadłospis- typowy dla tego typu hoteli, wielka ilość różnych dań, ale posiłki wymagają dosolenie i dopieprzenia, zrozumiałe. Zaskoczyło mnie, że lody były dobre, nie wodniste. Ogólnie jestem bardzo zadowolony tego hotelu. Mają wewnątrz też mały basen i siłownię!

• Zalety do morza od bramy hotelu 20metrow! Rewelacja! Odnowiona czesc z basenem od strony morza robi wrazenie Jedzenie roznorodne i bardzo duzo obsluga mowiaca w roznych jezykach
    • Wady Drinki podawane w malych kubeczkach i przewaznie sam sprite

My akurat dostalismy pokoj z basenem na balkonie wiec bylismy przeszczesliwi:) Jedzonko pyszne ogrom roznych potraw kazdy moze znalezc cos dla siebie, jedzenia az przesyt:) Panie sprzataly pokoj codziennie wiec rewelacja, reczniki codziennie wymieniane, moje wrazenia sa bardzo pozytywne i chetnie tam wroce, ogolnie druga czesc ta nowa wyglada swietnie, do morza jest od bramy hotelu okolo 20metrow, widac morze z basenu i bylam pod wrazeniem tego widoku, 2 kolacje na pobyt jedna w restauracji na dachu a druga z widokiem na morze. Obsluga bardzo mila, pomocna, szczegolnie osoby z restauracji usmiechniete i przyjazne, obsluga mowiaca w roznych jezykach wiec kazdy sie dogada nie tylko po angielsku. Chetnie wroce do tego hotelu bo sama czytalam opinie przed wyjazdem i mialam wachania ale moge polecic w reka na sercu:)

• Zalety Jeśli mam 10 pkt to 9 zalet
    • Wady 1 wada- animatorzy

Polecam serdecznie. Znalazłam tylko 1 wadę- animatorów, którzy nie umieją zachęcić ludzi do zabawy. Ale to nie ma żadnego znaczenia przy wyborze hotelu. Hotel dla naszej rodziny był super pod każdym względem.

• Zalety wszystko
    • Wady nie ma

Hotel zgodny z opisem oraz recenzjami na różnych portalach. Trudno się do czegokolwiek przyczepić. Wszystko od zameldowania po wyjazd udane. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, infrastruktura hotelu znakomita, kilka basenów dla tych którzy chcą wypocząć w ciszy, otoczeniu muzyki czy też rodzinnie z dziećmi. Uśmiechnięta, a wręcz radosna obsługa barów - naprawdę się starają, napoje zwykłe oraz alkoholowe, kto jakie chce i ile chce od 10.30 do 22.45. A jedzenie to osobna książka - po prostu raj dla żarłoków i to nawet tych wybrednych - wszystkiego mnóstwo w dobrej jakości i smaku. Można nie wstawać od stolika godzinami. Wszystko utrzymane w należytym porządku, aż dziwnie się czuliśmy znając inne, greckie "standardy". Polecam każdemu. Mamy jedynie żal do biura podróży z którego jechałem trzeci raz na wczasy. Sugeruje się, że w miarę możliwości można otrzymać pokoje z wyjściem prosto do basenu w nowej części hotelu i pewnie można, ale to zwykła loteria. My dostaliśmy w starszej części, a rezydent "widmo" zapytany dlaczego tak się stało udawał wielkie zdziwienie i oferował pomoc wszelaką. Oczywiście na niespełnionej obietnicy się skończyło. Rezydent to porażka , a nad wyborem innego biura pewnie warto się zastanowić.. Jeszcze istotna informacja o miejscowości - poza krótką plażą i kilkoma innymi hotelami nie ma nic. Natomiast jeszcze raz podkreślam - wspaniały hotel bez jakichkolwiek wad jak na nasze oczekiwania.

• Zalety Nowoczesne pokoje i super lokalizacja
    • Wady Płytki basen

Ogólnie byliśmy zadowoleni...mieszkaliśmy w nowo oddanym budynku w pokoju z widokiem na morze.

• Zalety -cisza, spokój, bardzo smaczne jedzenie, piękne pokoje superior w nowo wybudowanej części hotelu
    • Wady -brak

Hotel w nowej części jest niesamowity, cichutko, spokojnie od całego zgiełku przy barach i disco. Pokoje bardzo nowocześnie urządzone, czyściutkie codziennie sprzątane, każdy pokoik na parterze ma balkon i z tego balkonu jest bezpośrednie wejście do basenu-co więcej trzeba?? leżaczki i parasolki bez bijatyki o miejsce wczesnym rankiem. Hotelik posiada dwie dodatkowe restauracje i i 4 baseny. Wszyscy uśmiechnięci mówiący po angielsku ale i kilka osób rozmawia już po polsku. Polecam dla rodzin z dziećmi :-)

Hotel świetny. Obsługa perfekcyjna bardzo uczynna i uśmiechnięta. Barmani z baru obok recepcji (Harrys, Miros i Hera) i z drugiego (pan w siwych włosach) perfekcyjni. Jedzenie smaczne (każdy znajdzie coś dla siebie). Pokój klimatyzowany (mieliśmy awarię w pierwszą noc, po zgłoszeniu w recepcji naprawiono w 30 min), balkon, prysznic, tv. Blisko plaża, sklep, restauracje, wypożyczalnie. Rewelacyjni animatorzy (Christian, Gabi i Lori) water polo, boule, wieczorne konkursy, Dziecko zachwycone klubem Delfinki (obie Ole super;)

• Zalety Jedzenie Animacje Atmosfera Załoga Pokoje Baseny

Hotel całkowicie spełnił nasze oczekiwania, a nawet byliśmy zaskoczeni. Warto odświeżyć zdjęcia ponieważ wiele się zmieniło np. zjeżdżalnie dla dzieci na dużym basenie, poza tym doszły dwa baseny ze słodką wodą (albo znikoma ilość chloru bo oczy wgl nie szczypały). Pokoje nowoczesne i bardzo eleganckie, a w pokoju na dolnym piętrze na prywatnym tarasie drabinka prosto do basenu