Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Doskonałe miejsce na wakacje zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Położony blisko malowniczej, piaszczystej plaży, zapewnia Gościom komfortowy wypoczynek w jednym z najpiękniejszych miast na wybrzeżu Costa Brava, Tossa de Mar. Hotel oferuje 198 pokoi w dwóch budynkach. Na terenie obiektu znajdują się restauracja serwująca dania w formie bufetu, dwa bary oraz dwa baseny z miejscami do opalania.
Położenie
Usytuowany jest zaledwie 250 m od centrum Tossa de Mar, gdzie znajdują się sklepy, restauracje i bary.
- ok. 250 m od plaży
- 12 km od Lloret de Mar
- 40 km od lotniska w Gironie
- 100 km od lotniska w Barcelonie
Plaża
Publiczna, piaszczysta plaża znajduje się w odległości około 250 m od hotelu. Na plaży dostępne są leżaki i parasole za dodatkową opłatą.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości przygotowano plac zabaw oraz pokoje zabaw. W hotelu dostępne są również łóżeczka dla niemowląt oraz wysokie krzesełka w restauracji.
Baseny
Oferuje 2 zewnętrzne baseny, wokół których znajdują się bezpłatne leżaki i parasole, pozwalając Gościom na relaks i opalanie.
Informacje dodatkowe
Oferuje liczne udogodnienia, w tym recepcję, windę, pralnię (płatną), przechowalnię bagażu oraz płatny dostęp do internetu Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych. Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami lub być dostępne w ograniczonych godzinach. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Jedzenie było dobre. W hotelu codziennie sprzątali, wymieniali ręczniki i dokładali papier toaletowy. Soki były tylko do śniadania. A potem tylko w barze.
Witam, zacznę od początku... (...)... 2 rodziny po 3 osoby (2 dorosłych i 2 latka oraz 1 dorosła i 2 nastolatki) Kupując wycieczkę nie było na umowie transferu, natomiast w ofercie taka informacja widniała. Korzystając wcześniej z wakacji.pl zawsze transfer był w umowie wpisany. Więc wystosowałam e-maila do wakacji i dość szybko to załatwione zostało dostałam nową umowę z transferem. (...) HOTEL - moim zdaniem dla nie wymagających. Pokoje małe, średnio czyste... ściany, sufity i podłoga chyba z kartonu gipsu... wszystko słychać ... dosłownie wszystko od budzików, rozmów, kichania a nawet korzystania z toalety... totalne nieporozumienie... mało tego w naszym pokoju były tajemnicze drzwi za którymi kryły się ... 🫣 kolejne drzwi do pokoju obok oczywiście nie wiemy czy osoby w nim przebywające mogły od swojej strony otworzyć je bo my ze swojego pokoju klamki nie mieliśmy do tych drugich drzwi... Ręczniki w ciągu tygodnia zmienione raz... i raz dołożone środki czystości (papier toaletowy). W łazienc bylo dostępne mydło w płynie. W pokojach i ogólnie w hotelu pierwszy raz spotkałam sie że nie bylo wody w butelkach. (Może jeszcze mało widziałam). Brak czajnika, szklanek itp. Dostępna lodówka. Balkon mały, ale stolik i 2 krzesła. JEDZENIE -jak wszędzie monotonne, zawsze da sie coś wybrać, aczkolwiek mały wybór. Kawa i napije z automatu tylko do śniadania. Do obiadu i kolacji dla ALL w barze dostępne różne napoje dla tych bez ALL tylko woda. Przepyszne owoce i warzywa. Paela i pizza dobre. Reszta to zależy kto co lubi 🙃 Między posiłkami długie przerwy a czas na posiłki krótki. Kolacja bardzo późno 19.45... przekąski dostepne na barze to słodkie bułki. Basen - korzystaliśmy tylko z jednego, głęboki, woda zimna ale w upalne dni idealna. W jacuzzi woda zimna... może ciut cieplejsza niż w basenie... Reszta hotelu- windy 3 osobowe, bar z duza ilością stolików i krzeseł. Na barze 2 albo 3 razy DJ i dancing. Obsługa - jak najbardziej na plus na barze wieczorami Polka, jeden chyba hiszpan trochę mówił po polsku. Ogólnie brak zastrzeżeń. Położenie - idealne- blisko plaży, sklepów, stragany z pamiątkami. I co czwartek targ z różnosciami. (...)
Pobyt w tossa beach center byl bardzo udany. Hotel po remoncie . Wygodne łóżka, łazienka bardzo czysta,codziennie sprzatana wymieniane reczniki. Lokalizacja świetna blisko plaży i dworca autobusowego.Restauracja oferuje roznorodne,bardzo smaczne posiłki kazdy znajdzie cos dla siebie.
Brak rozrywek na obiekcie zadnych animacji ale to nam nie przeszkadzało wręcz uwazam to zalete gdyż można odpocząć.
Hotel dobrze zorganizowany. Doskonałe, różnorodne jedzenie. Pokoje czyste wszystko jak należy.
Jedzenie i czystość.
Basen hotelowy jest bardziej na ozdobę. Z drugiej strony blisko plaży i w środku miasteczka, więc się tego nie odczuwa.
Hotel super. Polecam. Pokój był przestronny, i bardzo komfortowy balkon. Codziennie sprzątane, zmiana ręczników. Śniadania i obiadokolacje pyszne, duży wybór dań, również dla wegetarian. Hotel blisko plaży i atrakcji turystycznych. Polecam zwiedzić Vila Vella (stare miasto, Forteca). Jest Plaża Playa Gran, szeroka i z widokiem na zamek, ale polecam Plaża Playa d'es Codolar. Jak dla mnie to mniej ludzi i może być diving i kajaki.
Tripadvisor