Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Hotel położony w malowniczej miejscowości Beldibi, bezpośrednio przy piaszczysto-żwirkowej plaży, to prawdziwy raj dla rodzin i grup przyjaciół pragnących odpocząć pośród elegancji i najwyższego komfortu. Od momentu przybycia Goście są rozpieszczani szeroką gamą udogodnień, od luksusowych pokoi z widokiem na morze po wyśmienite kulinaria serwowane w głównej restauracji oraz 2 restauracjach a la carte z kuchnią turecką, włoską i daniami rybnymi. W 5 barach, w tym na plaży i przy basenie, Goście mogą cieszyć się orzeźwiającymi napojami i przekąskami. Na terenie obiektu znajdują się liczne baseny z 3 zjeżdżalniami wodnymi, co czyni go idealnym miejscem na niezapomniane wakacje. Wyjątkowa atmosfera hotelu o marynistycznym stylu oraz dbałość o najwyższą jakość serwisu sprawiają, że Goście czują się tu wyjątkowo. To nie tylko miejsce wypoczynku, ale także centrum zabawy i relaksu, z możliwością udziału w animacjach, wieczornych show i rozmaitych zajęciach sportowych, oferujących zarówno aktywny wypoczynek, jak i pełne odprężenie w spa.
Położenie
Położenie tuż przy malowniczej plaży w Beldibi sprawia, że Goście mogą cieszyć się doskonałą lokalizacją, łączącą spokój z bliskością atrakcji regionu Kemer.
- 20 km od Kemer
- 30 km od centrum Antalyi
- 43 km od lotniska Antalya
Plaża
Obiekt usytuowany jest bezpośrednio przy piaszczysto-żwirkowej plaży z pomostem. Goście mogą bezpłatnie korzystać z leżaków i parasoli oraz baru na plaży, ciesząc się pełnią wypoczynku nad wodą.
Dla dzieci
Na najmłodszych czekają miniklub, specjalne menu, krzesełka w restauracji, baseny oraz animacje. Na życzenie dostępne są łóżeczka dziecięce, co zapewnia komfort także dla rodzin.
Baseny
Hotel oferuje kilka basenów - wewnętrzne, zewnętrzne oraz specjalne baseny dla dzieci z 3 zjeżdżalniami wodnymi. Bezpłatne leżaki, parasole oraz ręczniki plażowe zapewniają wygodę i pełen relaks.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z różnorodnych aktywności, takich jak animacje, wieczorne show, muzyka na żywo i dyskoteki. Dostępne są również sporty jak gimnastyka wodna, water polo, tenis stołowy, siatkówka plażowa, koszykówka, joga, pilates oraz aerobik. Zajęcia wodne oferują kajaki, rowery wodne, surfing i żeglarstwo, a płatna szkoła nurkowa oferuje dodatkowe wrażenia dla miłośników podwodnych przygód.
Spa & Wellness
Hotelowe centrum spa zaprasza do łaźni tureckiej, sauny oraz korzystania z różnorodnych masaży (płatne), pozwalających na pełne odprężenie ciała i umysłu po dniu pełnym aktywności.
Informacje dodatkowe
W całym obiekcie Goście mogą bezpłatnie korzystać z Wi-Fi. Pralnia dostępna jest za dodatkową opłatą.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel oceniam bardzo dobrze. Kameralny obiekt, bardzo czysty. Pięknie położony między górami a morzem. Jedzenie zróżnicowane, wszystko świeże i różnorodne. Plaża czysta, dość niewielka, żwirkowa, wejście do morza kamieniste. Obsługa totalnie bez zarzutu w każdym obszarze. Krótki transfer. Bardzo polecam.
Czystość, jedzenie, obsługa.
Jedyny minus to wyłącznie prywatne plaże, więc spacerki brzegiem morza niestety nie są możliwe.
Bardzo fajny hotel, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Jedzenie smaczne i bardzo mila obsługa, pani w recepcji polskojęzyczna, bardzo ułatwia załatwienie spraw. Basen jeden dla dzieci i drugi duży - 140 cm głębokości, więc dla dzieci super. Baseny były codziennie czyszczone, nawet w ciągu dnia. Bardzo polecam ten hotel.
Smaczne jedzenie, piękne położenie z jednej strony morze, z drugiej góry.
Wąska i brzydka plaża, meczet pod oknami. Jednak nawoływanie ba modlitwę obudziło nas pierwszego dnia, drugiego tylko coś usłyszeliśmy, a od trzeciego przywykliśmy i zupełnie nas to nie budziło.
Niestety niedziałająca klimatyzacja dyskwalifikuje ten hotel. W pokoju było 26 stopni, kiedy włączyliśmy klimatyzację, w pokoju zrobiło się 29, także lepiej było po prostu otworzyć nocą okna i wychładzało się do 24. Klima zaczęła działać dopiero , gdy na dworze było plus 30 i to też nie cały czas. Klimatyzacja nie działa też w częściach wspólnych (restauracji serwującej śniadania/ w lobby itd.). Także hotel bardzo oszczędny w tej kwestii. Nie jesteśmy odizolowanym przypadkiem, z kimkolwiek nie rozmawiałam, miał ten sam problem z klimatyzacją w pokoju. Sprawa zgłaszana była rezydentowi(...) i na recepcji. Śniadania monotonne, napoje do śniadań bardzo słodkie. Brak kawiarni Starbucks, jak było w ofercie (w tym roku w kawiarni podawana była kawa Illy). Woda w morzu brudna, brak możliwości spacerów wzdłuż morza, miejsowość Beldibi nie zachwyca, ale to nie wina hotelu. Uwaga na oferty łaźni tureckiej (hamam) oferowane za 5 euro z ww. biura. W trakcie oferowanych zabiegów pracownica łaźni bardzo nachalnie namawiała na dodatkowe masaże, także trzeba się wykazać wyjątkową asertywnością.
Ładne widoki na góry Molo Fajne imprezy na molo 3x w tygodniu (czerwiec) Świetnie działąjący internet Odnowione pokoje Polska obsługa w lobby Piękna zieleń Brak problemów z dostępnością leżaków
Niedziałająca klimatyzacja w pokojach Brak klimatyzacji w częściach wspólnych Poprawiłabym czystość na sali Starboard (śniadania) i sprzątanie w pokojach (trzeba dać napiwek, żeby się postarali) Obsługa nastawiona na Rosjan, jak chyba wszędzie w Turcji, po angielsku się tu raczej nie dogadasz.
Super hotel super obsługa, czysto, jedzenie bardzo dobre
Wszystko na miejscu, plaża blisko i basen
Pobyt w tym hotelu był niezwykle udany i spełnił wszystkie moje oczekiwania. Pokój okazał się przestronny, bardzo czysty i świetnie wyposażony, codzienne sprzątany a obsługa była niezwykle uprzejma i pomocna. Smaczne jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie. (...) Zdecydowanie polecam to miejsce na udany odpoczynek.
profesjonalizm, życzliwość, sprawny proces meldunku, codzienne sprzątanie, wygodne łóżka, czyste łazienki, piękne widoki, dobre jedzenie
brak animacji w języku polskim, chociaż duża część gości to Polacy