Brzet

Kod oferty: WAK532895
Nie czekaj do lata! Teraz ceny są najlepsze, a wybór ofert i pokoi - największy.
Lato 2022
Kod oferty: WAK532895
1/5
obiekt
pokój
pokój
plaża
plaża

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: Vitkovice ToursKod oferty: WAK532895

Region

Chorwacja

Country

Dalmacja Środkowa

Położenie

Popularny hotel typu pawilonowego, pośród sosnowego lasku, około 1km na południe od centrum Omiś, w pobliżu pięknych żwirowych plaż. Ze względu na idealne warunki do pływania i bliską odległość do centrum Omisa, Brzet jest popularnym miejscem na spędzenie letnich wakacji.

Wyposażenie i usługi

Klimatyzowana restauracja, sejf, taras, Wi-Fi na recepcji BEZPŁATNE, parking BEZPŁATNY.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje 2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV, balkon, telefon, lodówka, suszarka do włosów, z możliwością dostawki.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

Możliwości sportowe zgodnie z lokalną ofertą.

Wyżywienie

2/3 posiłki - śniadania w formie bufetu, serwowany obiad, kolacja wybór z 3menu z bufetem sałatkowym, nieograniczona konsumpcja lokalnych lanych napoi w czasie podawania obiadu i kolacji BEZPŁATNIE (wino, sok, woda) w restauracji głównej.

Plaża

Żwirowa, około 30m, odpowiednia dla dzieci.

Informacje dopełniające

Klienci z dojazdem autokarowym wsiadają i wysiadają na magistrali około 350m od hotelu (dotyczy to także autokarowego transferu klientów z transportem lotniczym). Rozpoczęcie pobytu w środę jest możliwe tylko w przypadku rezerwacji z transportem autokarowym lub lotniczym. Pokoje 2(+1) są w pierwszej kolejności zajmowane przez 3 osoby. Opłata klimatyczna około 1,4 EUR/os/dzień - płatne na miejscu.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia – BEZPŁATNIE. Dziecko do 12 lat z 1 dorosłym – zniżka 20%. Osoba od 12 lat z 2 dorosłymi – zniżka 20%

POKÓJ 2(+0): dziecko do 7 lat bez łóżka - BEZPŁATNIE.

POKÓJ 2(+1): pierwsze dziecko do 12 lat na dostawce - BEZPŁATNIE. Drugie dziecko do 12 lat bez łóżka z 2 dorosłymi i dzieckiem – zniżka 50%.

Cena zawiera

Nocleg, 2/3 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce za dodatkową opłatą około 2.5 EUR/dzień - płatne na miejscu.

Aktualizacja 6.10.2021

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
18.06.2022

Wykwaterowanie

Sobota
25.06.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

26°C
16°C
20°C
9

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.