Rove Healthcare City
Emiraty Arabskie / Dubaj / Dubaj

Rove Healthcare City

Dodaj do schowka Neckermann
Last minute
własne samolotem

Nr WAK548865

3 824 zł 12 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Kod oferty

WAK548865

Opis hotelu

Informacje Ogólne:Witamy Rove Healthcare City w Bur Dubai. Miasta położone najbliżej hotelu to Wafi Mall (2.2km) i Healthcare City (2.2km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, klimatyzację, sklepy, mini market i salon. W 16-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, supermarket, placówka medyczna, dyskoteka, teatr, dworzec kolejowy, centrum miasta, sklepy, informacja turystyczna i kino. Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich, rampa/podnośnik i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Udogodnienia:Hotel oferuje serwis pokojowy, usługi prasowania, pralnię, kantor i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: catering i dostęp do Internetu. Posiłki:W hotelu znajduje się restauracja. Sport i Rozrywka:Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Dodatkowe Informacje:Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Tech info

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Warunki uczestnictwa

Paszporty

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.

Wizy

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane.

Dodatkowe opłaty

W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.